Witaj
Gość

Wątek: Dokąd zmierza L2?  (Przeczytany 11952 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 24, 2009, 10:50:05 am »
czy Wy wszystko musicie sprowadzac do prv vs retail?! żal. Macie jakies kompleksy czy coś?

/fail bo prv (ok, nie bede sie wypowiadal generalnie, bo nie wiem jak wyglada syt na innych serwerach), ale przykladowy Dex x4 ma sie bdb. Co wiecej ma sie lepiej niz pare miesiecy temu (choc w sumie nie wiem czym to jest spowodowane. Wakacje? watpie, zdecydowana wiekszosc graczy L2 to i tak ludzie dorosli). Aden peka w szwach od sklepikarzy. Jest ich niewiele mniej niz na Lancerze (wiem, bo gralem, co wiecej mam screeny).
Siege? tutaj niestety nie mam jak porownac do retaila, gdyz nigdy nie widzialem takowego na wlasne oczy. Na Dexie natomiast w siegu bierze mnostwo osob. Dejavu ma zawsze na CC pod 200 ludzi, Creed 150, ET - tego niestety nie wiem, ale biorac pod uwage fakt, ze nie mogli przejac zamku z 23 herosami to pewnie wiecej jak 100 nie maja. REST - tez brak informacji, ale maja zamek wiec jakis tam zerg musza miec. Ponadto wiele, wiele pojedynczych klanow. Mysle, ze 600-700 osob lekkim batem bierze udzial w siege.

co do znudzenia po 2och miesiacach. Wszystko zalezy ile sie gra... nie mam 15-stu lat, gram po 2-3, max. 4/dzien. Gram 14 miesiecy na HR serwerze (Dex x4) i wciaz mi sie gra dobrze i wciaz jeszcze jest wiele do zdobycia :)
ok ok wiesz co ostatnio sie tak zastanawialem przegladajac update co wpriwadzili na dexie tutaj przyklad 2 ostatnich:

Cytuj
17/07/2009
- Valakas bridge fix.  Added impassable terrain on bridge sides.
- Minor fixes for valakas geodata
- Added 4 sepulcher fixed geodata. Added wall for first room doors.( these doors are not usable anyway)
- Added a wall to baium doors to prevent players from using pipette through doors.
 - Added Missing Shield Mastery Enchant Route.
- Fixed Skill Betray added derangement attribute.
- Fixed Skill Erase added derangement attribute.
- Fixed npc surrender debuff duration.
- Fixed syntax error for some skills.
- Fixed True Berserker mp consume.
- Added Baylor's Earring Unholy Protection.
- Fixed Some Augmentation Skills.
15/07/2009
- Fixed bernarde, hude and falk name into correct pos.
- Fixed points from hellbound monster.
- Fixed check for Hellbound and Dark Cloud Mansion.
- Hellbound Stage Points saved on DB now.
- Instances Raid Boss reworked.
- Fixed Bluff target chance cancel.
- Fixed blow skill land rate for assasin class.
- Fixed some rate skill.
- Fixed some assasin skill.
- Added blocked zone to summon skill (gate chant and summon friend).
- Hellbound zone updated.
- Chimera and Remnant now can be killed only with holy water and magic bottle.

Zadałem sobie pytanie w co wy gracie na tym dexie bo na pewno nie w l2 tylko cos co sie ciagle zmienia ewoluuje i to nie wiadomo czy w dobrym kierunku, no na pewno w jakims ustalonym przez catalina i jego przydupasy.


A co do tej 2 czesci to sie zgodze  ludzie ktorzy maja troche poustawiane w glowie wiedza czego chca. Osttanio udalo mis ie zrobic ciekawego screena



Tam byla dalsza czesc gdzie on napisal ze gral HE juz "kilkanascie" razy co raczej swiadczy o tym ze odwiedzil juz kilkaset serwerow.



A co do tego w jakim kierunki zmierza L2. Mi sie bardzo podoba L2 od gracii w zwyż jest kilka ciekawych rozwiazan tanki/support nie jest skazany na lvl solo. A jak ktos pisze ze pvp jest tylko na 80+ to za duzo sie nagral na HR :> bo ludzi mozna na prawde wszedzie spotkac. Przynajmniej na RU nie widac pustek.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 10:54:30 am wysłana przez Nervoson »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:04:29 pm »
ok, nazywaj to sobie jak chcesz. W kazdym razie mi sie dobrze gra w gre, ktora ma taka sama grafike co L2, niektore skille identyczne, niektore dzialajace w sposob podobny, a ze nie jest to dokladnie to samo L2, w ktore Ty grasz? co z tego. Rownie dobrze moznaby powiedziec, ze skille, lokacje wcale nie sa zbugowane tylko dzialaja w inny, zamierzony sposob. Eot.

PS. to jest prawie jak rasizm, homofobia, ksenofobia itd. Wszystko co jest INNE jest ZŁE!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:06:44 pm wysłana przez Yoker »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:17:24 pm »
Gralem na dexie 2 lata i wiem co tam sie dzialo ;)


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:39:57 pm »
PS. to jest prawie jak rasizm, homofobia, ksenofobia itd. Wszystko co jest INNE jest ZŁE!!
ale temat jest "dokąd zmierza l2?", wiec jesli piszecie o privach to tak troszke nie na temat, bo jak sam napisaleś "W kazdym razie mi sie dobrze gra w gre, ktora ma taka sama grafike co L2",

ciezko rozmawiac o l2 z osoba ktora gra w inna gre, chocby podobna, i wcale inne nie jest zle, tylko wyjasnij mi jak rozmawiac "dokad zmierza l2" z osoba ktora wypowiada sie o innej grze? przeciez spojrzenie tych osob na l2 jest diametralnie rozne
mnie szalenie dziwi, ze privy nadla dzialaja :), bo do czasu gdy trzeba bylo zaplacic za offa to rozumiem, ze czasc osob nie chciala na gre wydawac kasy, ale teraz gdzy off jest za free to jest to dla mnie niezrozumiale :) , no chyba, ze ktos nie lubi l2, tylko woli pograc w gre o "takiej samej grafice" lub ma swiadomosc, ze na normalnych ratach by poprostu nie dal rady (choc zawsze mozna postac kupic ;P)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 24, 2009, 12:53:53 pm »
Wg mnie, na serwerze gracz powinien się zadomowic i czerpac przyjemnośc z wzajemnych relacji - pozytywnych (np party klanowe) i negatywnych (wary, siege), zżyc się ze społecznością serwera i cieszyc się grą a nie tylko "do 80 i namawiac wrogów na mass pvp".

Zapraszam na offa ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 24, 2009, 01:42:37 pm »
PS. to jest prawie jak rasizm, homofobia, ksenofobia itd. Wszystko co jest INNE jest ZŁE!!
ale temat jest "dokąd zmierza l2?", wiec jesli piszecie o privach to tak troszke nie na temat, bo jak sam napisaleś "W kazdym razie mi sie dobrze gra w gre, ktora ma taka sama grafike co L2",

ciezko rozmawiac o l2 z osoba ktora gra w inna gre, chocby podobna, i wcale inne nie jest zle, tylko wyjasnij mi jak rozmawiac "dokad zmierza l2" z osoba ktora wypowiada sie o innej grze? przeciez spojrzenie tych osob na l2 jest diametralnie rozne
mnie szalenie dziwi, ze privy nadla dzialaja :), bo do czasu gdy trzeba bylo zaplacic za offa to rozumiem, ze czasc osob nie chciala na gre wydawac kasy, ale teraz gdzy off jest za free to jest to dla mnie niezrozumiale :) , no chyba, ze ktos nie lubi l2, tylko woli pograc w gre o "takiej samej grafice" lub ma swiadomosc, ze na normalnych ratach by poprostu nie dal rady (choc zawsze mozna postac kupic ;P)
a slyszales kiedys o takim czyms jak ironia? geez, czytajcie miedzy wierszami. To naprawde nie jest trudne.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 24, 2009, 02:33:18 pm »
ok, nazywaj to sobie jak chcesz. W kazdym razie mi sie dobrze gra w gre, ktora ma taka sama grafike co L2, niektore skille identyczne, niektore dzialajace w sposob podobny, a ze nie jest to dokladnie to samo L2, w ktore Ty grasz? co z tego. Rownie dobrze moznaby powiedziec, ze skille, lokacje wcale nie sa zbugowane tylko dzialaja w inny, zamierzony sposob. Eot.

PS. to jest prawie jak rasizm, homofobia, ksenofobia itd. Wszystko co jest INNE jest ZŁE!!
To się nazywa ruska inwersja! To nie privy działaja zile tylko reality zile działą

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 24, 2009, 04:12:53 pm »
a slyszales kiedys o takim czyms jak ironia? geez, czytajcie miedzy wierszami. To naprawde nie jest trudne.
ja slyszalem, ale czy ty to watpie
a jak chcesz by ktos przeczytal cos miedzy wierszami to napisz tam cos :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 24, 2009, 08:15:01 pm »
jesli masz swiadectwo dojrzalosci to proponuje je podrzec.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: -1

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 25, 2009, 02:02:59 am »
Gra od Hellbounda stała się w penisa kolorowa, gracia to tylko i wyłącznie światełka migające. Gdzie ten mroczny klimat C5?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 25, 2009, 02:24:01 am »
Gra od Hellbounda stała się w penisa kolorowa, gracia to tylko i wyłącznie światełka migające. Gdzie ten mroczny klimat C5?
Na prywatnych zbugowanych serwerach.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 25, 2009, 07:37:19 am »
Dokąd zmierza L2? Wg. mnie w dobrą stronę. Ciągłe zmiany, nowy content, nieco większa przystępność dla newbie. Na pewno "retailowcy" nie mogą narzekać na nudę.

A czy umiera? Uważam, że tak. Umiera nie znaczy, iż szybko umrze - starzy wyjadacze bankowo dalej będą szpilać w oczekiwaniu na L3, do tego zawsze dojdą jakieś nowe osoby. Może gdyby nie było takiego zapierdzielu z expem to byłoby więcej graczy. Ale to tylko gdybanie... Wciąż zastanawiam się co jest takiego wyjątkowego w WoW, że ma taką popularność. Przecież L2>WoW, zawsze i wszędzie :P

A i odpierdzielić mi się od privów!



  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 26, 2009, 12:51:58 am »
jesli masz swiadectwo dojrzalosci to proponuje je podrzec.
przepraszam, ze cie moje slowa tak bardzo urazily, ale podobno prawda boli :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 03, 2009, 12:30:11 pm »
Dokąd zmierza L2? mogę to powiedzieć na moim przykładzie.
L2 było moim pierwszym poważnym mmo (wcześniej MU online na jakimś x25 przez miesiąc). Grałem sobie około 2 lat z przerwami na EPI x4 (tam też poznałem moich kolegów z sieci, z którym gramy wspólnie w inne mmo). W między czasie grania na EPI próbowałem jakieś HR, ale zawsze na EPI wracałem. Później miałem małą przerwę od mmo w ogóle...i wtedy zacząłem testować Darmowe MMORPGi. Archlord, Silkroad itd, w żaden nie grałem więcej niż 2 tygodnie, zawsze brakowało mi coś z L2. Nastepnie zacząłem grać na gamefreedom.pl w WoW'a (teraz Hellground). Pograłem 3 tygodnie, zmieniłem serwer na rate 1x, pograłem tydzień, wszedłem na oficjala na triala....to samo...NUDA, same questy, solo exp i to czego nie lubię..instancje. Jedyna rzecz, która mi sie podobała to BG.
Później przyszedł czas na Runes of Magic, też pograłem około 2-3 tygodni, odszedłem, wróciłem po jakimś czasie, ale po kilku dniach znów odszedłem. Po przerwie (trochę singleplayerek) postanowiłek wypróbowac Age of Conan. Jako, że triale były dostepne po stworzeniu zwykłego konta, ściągnąłem grę w wersji trial (8GB instalka+patche) i pograłem trochę, gra mi się spodobała wręcz bardzo, więc postanowiłem ją kupić. Po stworzeniu konta z full wersji pograłem 2 tygodnie, wbiłem 3x lvl...i nuda. Dziś skonczyłem grać w AoC, mam jeszcze 14 dni gry, ale nie chce mi się grać...
I tu muszę napisać najważniejszą rzecz. Zawsze, ale to ZAWSZE porównywałem gry do L2, czegoś zawsze brakowało, L2 to ideał, do którego zawsze chce sie wracać. Dlatego właśnie L2 nie umiera. Produkcji WoWo podobnych jest mnóstwo, konkurują ze sobą, ale to jest co innego niż l2. L2 nie ma konkurenta, który mógłby zaproponować podobną rozgrywkę.

Co do Gracii, Według mnie troszkę zepsuli klimat. Za dużo dodatków, przez co nowy gracz bardzo szybko się gubi. Ja sam zacząłem grać od C4 i przez pewien czas nie mogłem się połapać, ba, do dziś nie mogę się połapać w rzeczach dodanych w kamaelu czy gracii.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2009, 09:19:40 am »
Co do Gracii, Według mnie troszkę zepsuli klimat. Za dużo dodatków, przez co nowy gracz bardzo szybko się gubi. Ja sam zacząłem grać od C4 i przez pewien czas nie mogłem się połapać, ba, do dziś nie mogę się połapać w rzeczach dodanych w kamaelu czy gracii.

I to ma być niby wada? Bardzo dobrze że jest dużo zmian.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 04, 2009, 12:22:21 pm »
Te zmiany to największy +. Wprowadzenie takich rzeczy jak elemental stone, nowych skilli czy itemów to najlepsze co mogli zrobić.

W Gracii Final praktycznie każda klasa pod PvP może wymiatać, a nie tylko łucznik, przez co gra jest o wiele ciekawsza. Enchant skilli na element to także zajebista sprawa. Nie wiem, jak grając na Gracii czy wyżej mógłbym np. wrócić na jakiś serw z IL. Przecież tam można umrzeć z nudów.


:( Twój Stary


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 04, 2009, 03:40:43 pm »
Te zmiany to największy +. Wprowadzenie takich rzeczy jak elemental stone, nowych skilli czy itemów to najlepsze co mogli zrobić.

W Gracii Final praktycznie każda klasa pod PvP może wymiatać, a nie tylko łucznik, przez co gra jest o wiele ciekawsza. Enchant skilli na element to także -_-'ista sprawa. Nie wiem, jak grając na Gracii czy wyżej mógłbym np. wrócić na jakiś serw z IL. Przecież tam można umrzeć z nudów.

/agree


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 04, 2009, 04:17:00 pm »
Te zmiany to największy +. Wprowadzenie takich rzeczy jak elemental stone, nowych skilli czy itemów to najlepsze co mogli zrobić.

W Gracii Final praktycznie każda klasa pod PvP może wymiatać, a nie tylko łucznik, przez co gra jest o wiele ciekawsza. Enchant skilli na element to także -_-'ista sprawa. Nie wiem, jak grając na Gracii czy wyżej mógłbym np. wrócić na jakiś serw z IL. Przecież tam można umrzeć z nudów.

/agree too

przykladowe pvp na c5, 5pt vs 5pt pvp trwa 2 min bo kazdy sie sklada na lotke.
na HB+ Dodatkowo nowe spoty do pvp, teraz non stop jest pvp na wyspie HB, na cc.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 04:21:19 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 04, 2009, 04:18:16 pm »
Te zmiany to największy +. Wprowadzenie takich rzeczy jak elemental stone, nowych skilli czy itemów to najlepsze co mogli zrobić.

W Gracii Final praktycznie każda klasa pod PvP może wymiatać, a nie tylko łucznik, przez co gra jest o wiele ciekawsza. Enchant skilli na element to także -_-'ista sprawa. Nie wiem, jak grając na Gracii czy wyżej mógłbym np. wrócić na jakiś serw z IL. Przecież tam można umrzeć z nudów.
+1


  • Banned
  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: -10

  • One_Hit_Killer
Odp: Dokąd zmierza L2?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 11, 2009, 09:38:32 pm »
l2 zmierza do zakupu nowego kompa
ja gram w lineage 3 mies. chodze na boared keltir i mam 21 lvl =D
Epic fail :)