Witaj
Gość

Wątek: necro czy sps ? :]  (Przeczytany 3023 razy)

  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

necro czy sps ? :]
« dnia: Listopad 02, 2009, 06:38:48 pm »
Witam,
zacząłem grać na Dragonie x15 i zastanawiam się jaka najlepiej zrobić tam postać. Necro czy może SPS ?

Jeżeli necro to dla czego, a jeżeli sps to też dlaczego ? :)("+" i "-" tych klas), czy może jakąś inna klase ?
I jakie proponowalibyście subki dla tych klas.

Za pomoc Dzięki  :P


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: necro czy sps ? :]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2009, 09:15:41 pm »
Do czego postać i jakim sprzętem będziesz mógł dysponować.
Ogólnie sps jest bardzo fajna postacią w połączaniu z ee można się fajnie pobawić.
Plusy mogę powiedzieć sps/ee fajny cast, dobry crit rate, heal, pof, res, rechange... Pewno i tak coś pominąłem ;]

Btw. Jak byś miał zapewniony full buf to mi osobiście podoba się sh/ps. Natomiast jak z bufem nie zawsze jest ciekawie to polecam sps/ee. Chociaż i tak wole sps/ee ale sh/ps chciał bym pograć z ciekawości ;]
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 09:18:00 pm wysłana przez ScovY »
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: -1

Odp: necro czy sps ? :]
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2009, 09:53:00 pm »
Necro>SPS w IL
SPS>Necro w Hb
Po prostu dokoxowali nukerów na Hb a necrusa zostawili, przez co SPS jest silniejszy, z tym że dalej ogarniający Necro>SPS Bo ma dużo klątw i ma największy landrate itp. itd.

Rób kogo uważasz, jeżeli sps to sps/es i sps/ee są najlepsi, z tym że ja preferuje sps/es bo na full buffach po prostu góruje nad sps/ee, a przecież jak będziesz miał subke to będziesz miał lepszy klan, w którym raczej będzie jakiś buffer.

Jak robisz Necro, to najlepiej Necro/bish ew. Necro/pp, albo Necro/Pal. Ogólnie rzecz biorąc jeżeli miałbym brać necrusa i necro/bisha bym wybrał.
Soul: warn za orazek, który widniał w tym miejscu


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: necro czy sps ? :]
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2009, 03:06:18 pm »
eh... i kogo tu wybrać :/

SPS-> cancel i nukować
Necro-> anhor, silence, bułeczka  :P

Na razie zostanę przy sps.

Temat można zamknąć.