Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019  (Przeczytany 30713 razy)

  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:22:08 pm »
Nie powiedziałem ze będę grał 2 lata ale napewno dłużej niż 3 miesiace


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:25:50 pm »
Co Ty masz z tym Emi xDD Tak chujowego servera na start to nie widziałem od 2006 roku. Zjebana geodata na starcie była tak absurdalnie, że quest moby na WC spawnowały się na innym kontynencie, nie chce już mówić co się działo na pierwszym Ant Queenie jak po mass DC nasze deski wyjebało do miasta a naszego wara nie. Questy, lokacje i moby były tak zabugowane, że to jakieś kuriozum wręcz. Z tego co pamiętam to w ogóle miało nie być Zariche/Akamanaha przez pierwsze 2 tygodnie a wypadł po 10 minutach już, skończ z tym gównoserverem jeśli łaska.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:59:57 pm »
ten chłop rafalbrutal jest jakis uposledzony, jak można jakieś l2emi próbować "reklamować" przecież tam do 30lvla zetknałem się z większą ilością bugów niż na jakimkolwiek innym serverze przez całą ich żywotność, o geodacie nie wspomne, typ chce na interlude skrobać potwory przez 2 lata jak na interlude content się kończy po miesiącu, no niesamowite co niektórzy ludzie mają w głowie :DD


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 10, 2019, 10:43:23 pm »
Ale wy to wszystko piszecie jak wygląda z waszej perspektywy (zwracam się do SZANOWNYCH TOP ŚCIGACZY). Jak można napisac, że na low rate interlude nie ma już co robić po miesiącu/dwóch?  Dla mnie, kogoś kto może poświęcić max 2-3h wieczorem na grę i to nie codziennie, brzmi to jak jakaś abstrakcja. Grając ten miesiąc po 2h będę w grze 60h. Nawet nie wiem czy wyekspie max lvl na mainie, przy okazji ogarniając sensowne itemki. Więc o jakim braku rzeczy do robienia mówisz? A no tak.. zapomniałem, że te 60h to niektórzy robią w 3dni i potem mogą sobie pozwolić na takie pierdolenie. Tylko nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że nie wszyscy mają takie eldorado, że mając 25-30lat matka go utrzymuje, podając przy okazji śniadanka, obiadki, kolację, sprzątając przy okazji wokół pasożyta, który MUSI WYGRAĆ w l2. Smutne. Bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że na interlude grają osoby, które poznały go dopiero jakiś rok czy 2 lata temu.  99% z was/nas tu zaczęło grać na interlude przynajmniej 10lat wstecz, jeśli nie z 12-13. Więc macie conajmniej te 20/25/30lat  na karku. To "trochę" chore nie mieć kompletnie żadnych obowiązków w tym wieku i szczycić się na forach, że  jest się pro grajkiem, który "przechodzi" lineage2 IL w miesiąc. A całą resztę community, którzy nie są jak oni, wysmiewaja/opluwają. Lel.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 10, 2019, 11:07:00 pm »
Ale wy to wszystko piszecie jak wygląda z waszej perspektywy (zwracam się do SZANOWNYCH TOP ŚCIGACZY). Jak można napisac, że na low rate interlude nie ma już co robić po miesiącu/dwóch?  Dla mnie, kogoś kto może poświęcić max 2-3h wieczorem na grę i to nie codziennie, brzmi to jak jakaś abstrakcja. Grając ten miesiąc po 2h będę w grze 60h. Nawet nie wiem czy wyekspie max lvl na mainie, przy okazji ogarniając sensowne itemki. Więc o jakim braku rzeczy do robienia mówisz? A no tak.. zapomniałem, że te 60h to niektórzy robią w 3dni i potem mogą sobie pozwolić na takie pierdolenie. Tylko nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że nie wszyscy mają takie eldorado, że mając 25-30lat matka go utrzymuje, podając przy okazji śniadanka, obiadki, kolację, sprzątając przy okazji wokół pasożyta, który MUSI WYGRAĆ w l2. Smutne. Bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że na interlude grają osoby, które poznały go dopiero jakiś rok czy 2 lata temu.  99% z was/nas tu zaczęło grać na interlude przynajmniej 10lat wstecz, jeśli nie z 12-13. Więc macie conajmniej te 20/25/30lat  na karku. To "trochę" chore nie mieć kompletnie żadnych obowiązków w tym wieku i szczycić się na forach, że  jest się pro grajkiem, który "przechodzi" lineage2 IL w miesiąc. A całą resztę community, którzy nie są jak oni, wysmiewaja/opluwają. Lel.
Czemu od razu popadasz w taką skrajność i twierdzisz, że Ci tak zwani rasherzy siedzą w domu i są utrzymywani przez swoich rodziców? Może pracują w domu, może mają własne biznesy, może biorą tydzień wolnego, żeby być w przodzie bardziej od innych (co akurat ma miejsce, bo jedna osoba mi napisała, że właśnie tak robią). Czyżby cebulke bolała dupka, że musi wstać rano do pracy, gdy oni będą naparzać rbki? Żenada :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 10, 2019, 11:17:03 pm »
Mając własny biznes musisz mu poświęcić więcej czasu niż te głupie 8h/dzień. Dlatego nie wierzę, że goście tutaj napaleni na ostry rush takowy biznes posiadają. No nie możesz po prostu pozwolić sobie 15-20h na codzienną grę mając cokolwiek do roboty. I tak przez pierwszy tydzien-dwa od startu. I dalej pewnie podobnie skoro po miesiącu/półtora kończą się rzeczy na L2 do zrobienia. I oni już na dodatek wiedzą, że jak ten serwer padnie to zaraz na drugim/trzecim/piątym będą robić to samo. Czy to jest popadanie w skrajnosc? Ja tylko stwierdzam fakt, który się nasuwa po wypowiedziach skoczkowych-rusherkow.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:12:47 am »
Ale wy to wszystko piszecie jak wygląda z waszej perspektywy (zwracam się do SZANOWNYCH TOP ŚCIGACZY). Jak można napisac, że na low rate interlude nie ma już co robić po miesiącu/dwóch?  Dla mnie, kogoś kto może poświęcić max 2-3h wieczorem na grę i to nie codziennie, brzmi to jak jakaś abstrakcja. Grając ten miesiąc po 2h będę w grze 60h. Nawet nie wiem czy wyekspie max lvl na mainie, przy okazji ogarniając sensowne itemki. Więc o jakim braku rzeczy do robienia mówisz? A no tak.. zapomniałem, że te 60h to niektórzy robią w 3dni i potem mogą sobie pozwolić na takie pierdolenie. Tylko nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że nie wszyscy mają takie eldorado, że mając 25-30lat matka go utrzymuje, podając przy okazji śniadanka, obiadki, kolację, sprzątając przy okazji wokół pasożyta, który MUSI WYGRAĆ w l2. Smutne. Bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że na interlude grają osoby, które poznały go dopiero jakiś rok czy 2 lata temu.  99% z was/nas tu zaczęło grać na interlude przynajmniej 10lat wstecz, jeśli nie z 12-13. Więc macie conajmniej te 20/25/30lat  na karku. To "trochę" chore nie mieć kompletnie żadnych obowiązków w tym wieku i szczycić się na forach, że  jest się pro grajkiem, który "przechodzi" lineage2 IL w miesiąc. A całą resztę community, którzy nie są jak oni, wysmiewaja/opluwają. Lel.

O boże chłopie ale Cie to boli że inni mogą a Ty nie, polactwo wyłazi drzwiami i oknami, idź sobie na to swoje l2emi a tych znienawidzonych rusherów zostaw w spokoju i wszyscy będą zadowoleni.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 11, 2019, 01:03:26 am »
Rozpierdalają mnie tutaj 2 typu ludzi w tym temacie xD

1. ZnaFFcy, te pliki OFF są lepsze od tamtych plików bo to bo tamto - a tak naprawdę większość to kupione gotowce, do tego Ctrl+C Ctrl+V tylko nazwa i kilka pierdół zmieniona. xDD
Quest - Kamael: A window to the Future || Nie byłem nie sprawdzałem, ale daje 99.9% że nie działa, zgłoście, obstawiam że na 80% nie zostanie naprawiony ;) a chuj, niech będzie i 90%. (A czemu nie zostanie naprawione macie na początku)

2. Debile, (lineage2.com.pl &) L2Emi jest chujowe bo było na początku chujowo i teraz pewnie też jest chujowo, nie wejdę i nie sprawdzę pomimo że minęło pół roku, ale gówno w necie będę siał...

Jak podchodzicie do wszystkiego tak samo w "Realu" to przykra sprawa.

Poza tym, nie popieram też reklamowania, a nawet prowadzenia dyskusji na temat serwerów których nie dotyczy ten temat. (BTW. to chyba nawet jest w regulaminie?) To zawsze prowadzi do wylewu toksycznego rakowiska...


« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 01:06:35 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 11, 2019, 01:36:16 am »
Rozpierdalają mnie tutaj 2 typu ludzi w tym temacie xD

1. ZnaFFcy, te pliki OFF są lepsze od tamtych plików bo to bo tamto - a tak naprawdę większość to kupione gotowce, do tego Ctrl+C Ctrl+V tylko nazwa i kilka pierdół zmieniona. xDD
Quest - Kamael: A window to the Future || Nie byłem nie sprawdzałem, ale daje 99.9% że nie działa, zgłoście, obstawiam że na 80% nie zostanie naprawiony ;) a chuj, niech będzie i 90%. (A czemu nie zostanie naprawione macie na początku)

Byłem, sprawdziłem i działa.
Sorki Asgota ale to jest słowo przeciwko słowu, nie masz żadnych konkretnych argumentów oskarżając innych, że kupują gotowce. Jedynym Twoim argumentem jest powoływanie się na samego siebie, zresztą to nie ma znaczenia czy sobie kupili czy nie, bo klienta to nie obchodzi. Liczy się że działa.

2. Debile, (lineage2.com.pl &) L2Emi jest chujowe bo było na początku chujowo i teraz pewnie też jest chujowo, nie wejdę i nie sprawdzę pomimo że minęło pół roku, ale gówno w necie będę siał...

No i po co wyzywasz innych tylko dlatego bo nie chcą u Ciebie grać? Pamiętaj, pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dodatkowo takimi tekstami od dłuższego czasu zniechęcasz ludzi do zagrania na tym serwerze. Robisz sobie zajebisty PR i to nie tylko na tym forum.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 11, 2019, 02:11:22 am »
Byłem, sprawdziłem i działa.
Sorki Asgota ale to jest słowo przeciwko słowu, nie masz żadnych konkretnych argumentów oskarżając innych, że kupują gotowce. Jedynym Twoim argumentem jest powoływanie się na samego siebie, zresztą to nie ma znaczenia czy sobie kupili czy nie, bo klienta to nie obchodzi. Liczy się że działa.
Chętnie wbije i sprawdzę to będzie pierwszy serwer gdzie to działa, więc ciekawe ;) (Aż szkoda że nie ma bety)

2. Debile, (lineage2.com.pl &) L2Emi jest chujowe bo było na początku chujowo i teraz pewnie też jest chujowo, nie wejdę i nie sprawdzę pomimo że minęło pół roku, ale gówno w necie będę siał...
No i po co wyzywasz innych tylko dlatego bo nie chcą u Ciebie grać? Pamiętaj, pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dodatkowo takimi tekstami od dłuższego czasu zniechęcasz ludzi do zagrania na tym serwerze. Robisz sobie zajebisty PR i to nie tylko na tym forum.
Chyba się źle wczytałeś w to co napisałem, chodzi o to że denerwujący są ludzie którzy piszą coś z dupy...
Ja lubię konkrety, wchodzisz pokazujesz że jest chujowo i zamykasz tym samym temat. A tak to tylko wróżenie w TVN'ie po północy...

Może prościej, z przykładem:
Masz w domu ścianę, ściana ma chujową "gipsówkę", widać nierówności gołym okiem itd... Następnie przychodzi ktoś, widzi tą ścianę i pierdoli wszędzie że ta ściana u Ciebie jest mega chujowa... Ty po czasie poprawiasz tą ścianę, a ten osobnik (pomimo że słyszał że została poprawiona ale nie sprawdził tego) dalej pierdoli że ta ściana jest chujowa i nic z tego już nie będzie...

Szczerze? to ja nawet nie chce graczy z takim podejściem, niech sobie grają gdzieś indziej, Quitują co chwile i piszą jak to wszędzie jest chujowo. Dla mnie nawet lepiej ;)
Ci co graja widzą naszą prace, starania, przede wszystkim zmiany i szybkość reakcji.
"Nie od razu kraków zbudowano..."
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 02:16:42 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 11, 2019, 07:48:32 am »
Chętnie wbije i sprawdzę to będzie pierwszy serwer gdzie to działa, więc ciekawe ;) (Aż szkoda że nie ma bety)

Asgota nie musisz wbijać, ten Quest działał juz na pierwszej edycji Mordora, tym razem też działa bo Bete sprawdzałem 3 tygodnie. Jedyne co wprowadzili do tego Q to zmiana lvl kiedy mozna go zacząć "(21 lvl) by uniknąć nad użyć.

Co do reszty masz racje że nie powinno wypowiadać sie na temat innego servera w tym poscie.
Wszyscy dobrze wiemy ze dobre wrażenie można zrobić tylko raz, niestety na poczatku Ci nie wyszło (pliki serva) i teraz po tym jak udało Ci się połatać swoja "ściane" musisz na nowo budować swój wizerunek i włożyć w to swoje starania by zamazać pierwotne wrażenie.
Mordor miał od 1 edycji bardzo dobre pliki. (zakupiona paczka musiała sporo kosztować  + opłacony support do nich co generuje spore koszty, ale na ten moment gość zapewne tylko bedzie płacić za infrastrukture jako ze DeV nie ma juz nic poważnego do poprawiania.)

Jedyne co nadal kuleje na Mordorze to reklama, brak nagrod za votowanie, brak wszędobylskich banerów z informacją że server wstaje. Ale jak sam napisał taka zabawa na l2oops (aby celować w najliczniejsze RU community) kosztuje 500 zielonych za horendalnie krótki czas.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 07:55:17 am wysłana przez PiotrusiJasiu »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 11, 2019, 07:54:49 am »
@ytr ale mnie nie boli, że jedni mogą a drudzy nie. Tylko to pierdolenie tych jednych bez życia, że l2 sie kończy po miesiącu czasu bo wszystko sie w tym czasie zrobi jest śmieszne. Powtórze, jesli siedzisz 24/7 jak tard to może i tak. Tyle,ze tego typu ludzi bedzie na serwerze? 100 rusherów z 2-3 sidów, 900 innych typów będzie klikac zdecydowanie mniej. Nikt nie mowi i nie liczy na to,ze obecnie server 2 lata ustoi ale sianie opinie, ze server i tak trup po 2miechach "bo ja wszystko zdobędę więc gra sie konczy" jest troche....  hahaha  Bo dla 90% ludzi tak nie jest i pewnie nie będzie.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:01:25 am »
Asgota przestań się ośmieszać, obiektywnym faktem jest, że Emi na start było najbardziej zjebanym low rate interludem od bardzo dawna, albo jesteś ekstremalnie naiwny, albo po prostu jesteś durniem jeżeli sądzisz, że ktoś po prawie roku wejdzie na martwy server sprawdzać czy aby przypadkiem naprawiłeś wszystko to co sprawiło, że ludzie przestali u Ciebie grać. Może naprawiłeś, nikt nie twierdzi, że nie, może na bieżąco ulepszasz server ale w ogóle zakładanie choćby przez chwilę, że ktoś poświęci czas czy na pewno wszystko działa rok po starcie na serverze który ma 200 online, i to chuj wie czy tyle w ogóle jest, żeby Cię przypadkiem nie "skrzywdzić" w komentarzu na forum, to dopiero jest debilizm.

I lepszą analogią byłoby powiedzenie, że dom miał źle zagipsowane ściany, w międzyczasie się zawalił i nikt w nim nie mieszka, ale ściany za to naprawione, i czemu nikt nie poszedł sprawdzić czy dalej są z dziurami czy nie xD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 09:24:01 am wysłana przez Deacon »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:03:54 am »
ten chłop rafalbrutal jest jakis uposledzony, jak można jakieś l2emi próbować "reklamować" przecież tam do 30lvla zetknałem się z większą ilością bugów niż na jakimkolwiek innym serverze przez całą ich żywotność, o geodacie nie wspomne, typ chce na interlude skrobać potwory przez 2 lata jak na interlude content się kończy po miesiącu, no niesamowite co niektórzy ludzie mają w głowie :DD

Upośledzeniem nazwałbym bezmyślny nolife i rush zabierający człowiekowi więcej czasu niż sprawy życiowe.

Za radą Asgoty kończąc już offtop na temat l2emi powiem tylko że wole grać na serwerze który ma tam jeszcze jakieś bugi ale sporo sie zmienił od startu na lepsze i nadal jest ulepszany a przede wszystkim nie zostanie zamknięty z byle powodu tak jak wszystkie inne serwery po których skaczecie. A co do grania przez 2 lata w interlude : to wole sobie pograć gośćmi takimi jak ja co graja w ta grę dla samej przyjemności z grania a nie z takimi co popisują się przed innymi że mogą przejść tą grę w miesiąc a potem dziwią się co można robić 2 lata na interlude.

Piszcie sobie co chcecie nie będe już kontynuował dyskusji na temat l2emi w tym temacie. Napisałem co miałem do napisania i każdy zainteresowany może to sobie przemyśleć bo prawdę napisałem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 09:56:10 am wysłana przez rafalbrutal »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:57:57 am »
przestań się ośmieszać

Na tym forum to chyba jakieś maniakalne jest... Typowe rakowe teksty xD


PiotrusiJasiu - widać że tu funkcja "Myślenie" działa prawidłowo, do tego napisał co chciał i nie musiał toksycznie się wylewać.
Co do samego Questa i tak chętnie wejdę zobaczyć jak to rozwiązali, bo jak już pisałem serio chyba nie znam innego serwera który go naprawił/wprowadził. A sam chce go w końcu wrzucić u siebie więc... ;)


Co do samego Startu Mordora, prawda jest taka że im huczniejszy będzie start, tym szybsze będzie jego zamknięcie, głównie jak huk spowodują Rosjanie, masa RTM, Botów, Szybsze Quity Sidów itd. to wszystko złoży się na jego jeszcze szybszy upadek... Zostaną Casuale i mniejsze klany, a że hajs już nie będzie płynął to zamykamy, bo się nie opłaca. ;)
Jeden z serwerów który to w sensowny sposób ominął to RPG-Club, serwer przynosi za słabe zyski to robią Merge - nie ma strat a gracze nie zostają z niczym.

Dobra Panowie (i Panie o ile jakieś są) nie tracę już czasu i wracam do dalszej pracy.
powodzonka na L2Mordor.



  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 11, 2019, 11:48:34 am »
Chciałem się odnieść do tych "osób, które mają własne firmy i mają czas całymi dniami siedzieć i grać w lineage", ale czegoś takiego nie trzeba komentować. Jeśli ktoś ma rozum, to wie jak jest, a osobie, która zna realny świat z tego co usłyszy pod monopolowym, to nie wytłumaczysz.

Co do Asgoty, l2emi i offtopu. Jak było każdy wie i sam o tym głośno trąbiłem. Jednak niedawno zalogowałem się tam, tak z głupoty, luźno popykać i było całkiem przyjemnie - jeśli ktoś lubi grę w małym gronie. Kontakt z adminem bardzo dobry - zajmuje się zgłoszeniami o nieprawidłowościach na bieżąco. Pomoże, szczegółowo wyjaśni wątpliwości odnośnie gry, normalny gość do pogadania.

Co do Mordoru - zostawcie te obiecane 2 lata w spokoju, jeśli admin nie korzystał wcześniej z żadnych "tanich sztuczek" tego rodzaju - nie grałem na pierwszej edycji, a jedyne co wiem, to że stała pięć miesięcy,a  później wszyscy chcieli drugą edycje. Mogę się mylić. Ja już nie wierzyłem Asgocie, że nie zamknie po miesiącu,a  okazało się, że dotrzymuje słowa, nawet, gdy przyszłość nie wygląda różowo.

Podsumowując - małe, zgrane, niesamowicie przyjazne i pomocne grono oraz server, którego końca nie widać - l2 emi. Chcecie poczuć klimat jak z l2 dawna, pełne spoty, pełne miasta, mass pvp i czytanie ludzi o tym, że i tak idą na TRUE l2 dawn, gdy wstanie, to polecam mordor.

Wbije i zobaczę, bo tak naprawdę każdy wbije i zobaczy, niezależnie od tego, czy hejtuje, czy dupę liże. Jakby taki chlebout i nemezis mogli mi jeszcze swoje nicki w grze podać, to będę przeszczęśliwy.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 11, 2019, 02:22:36 pm »
Ktoś ktoś jakieś miejsce gdzieś? Nie chce mi się samemu grać :(


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 11, 2019, 04:26:24 pm »
Tak jak powyzej . Tez bym z kims polatal.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 11, 2019, 04:49:59 pm »
Zgadamy sie w grze :) Ja tez szukam kompanów :)


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 11, 2019, 04:51:13 pm »
To podajcie nicki i kim gracie jak cos?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 11, 2019, 05:01:12 pm »
Panowie właśnie ogarniam tsa, potem podam to można się zebrać i na spokojnie sobie pogadać :)


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 11, 2019, 05:36:12 pm »
Mogę się mylić ale czy nie chodzi o to by zapewnić sobie rozrywkę, pogram dzień, dwa czy miesiąc to chyba nie ma znaczenia o ile będzie zabawa ? to tak jakby nie chodzić do kina bo na dwie godziny się nie opłaca.

Rusherzy, którzy nie mają życia ? już widzę z jakim graczem mam do czynienia, bo wydawało mi się, że każdy już zna tą grę na wylot i wie, że za tymi postaciami zrobionymi w 4-5 dni do 78 nie stoi jedna osoba tylko cała grupa.

Ta gra ma sporo lat więc jak ktoś wcześniej napisał nie ma tutaj świeżej krwi, tylko Ci którzy już poznali smak kroniki. Wciąż mnie dziwi jak Ci sami gracze skaczą co serwer bez ekipy i wciąż narzekają, na rusherów. Jak to jest, że przez tyle lat gry nie znaleźliście ludzi z którymi możecie pograć a nawet uwaga - zostać rusherami ;)

Nie chcemy reklamować tutaj serwera ale wbijajcie na l2emi  ... tak to wygląda :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 11, 2019, 06:09:02 pm »
Kto nie ma party lub clanu - zapraszam, coś się ogarnie 1s2k.pl (adres ts3) Kanał nr. 20, zapraszam. Hasło to mordor
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 06:54:29 pm wysłana przez ksenoN »


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 12, 2019, 10:21:36 am »
Jak online??? Wiadomo?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 12, 2019, 10:22:53 am »
Ciężko stwierdzić. Na oko +1k, samych orków było lekką ręką +250.