Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 378880 razy)

  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 31, 2009, 11:06:20 pm »
Czesto nas tym straszysz. A co do Dartha, to on ma tak rozlegle znajomosci, ze ich liczba przerasta nawet block liste bielaka. Swoja droga zablokowal mnie dzis na kolejnej postaci...;(
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 31, 2009, 11:21:25 pm »
Czesto nas tym straszysz. A co do Dartha, to on ma tak rozlegle znajomosci, ze ich liczba przerasta nawet block liste bielaka. Swoja droga zablokowal mnie dzis na kolejnej postaci...;(

Czy ja kogoś straszę...

Czyli Darty to Krzysztof Jeżyna ze Szczecina... ja się przenoszę chyba zaczne grać w simsy
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 31, 2009, 11:24:02 pm »
Czesto nas tym straszysz. A co do Dartha, to on ma tak rozlegle znajomosci, ze ich liczba przerasta nawet block liste bielaka. Swoja droga zablokowal mnie dzis na kolejnej postaci...;(

Czy ja kogoś straszę...

Czyli Darty to Krzysztof Jeżyna ze Szczecina... ja się przenoszę chyba zaczne grać w simsy
No zacznij, z calym klanem. Najlepiej w zwierzaki, moze jakas rodzina was przygarnie.
?? Serfer kor



  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 31, 2009, 11:26:00 pm »
mi szkoda tylko ze w Bregan byleś normalnym kolesiem z którym chodziło się na party a tutaj strugasz debila... szkoda
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 31, 2009, 11:46:49 pm »
Uwierz że ja się nie zmieniłem tylko kórwi :oops: mnie strzela jak czytam te szydzenia bluzgi oszczerstwa na nasz temat... jeszcze bym przebolał to gdyby to były odpowiedzi... ale gdy 1 raz zobaczyłem ten temat (jako 1 z klanu) to były już 3 strony oszczerstw na mnie (moj klan bo jestem jednym z założycieli) i nie mów mi że ja strugam debila bo inaczej z wami nie da rady... co do party w bregan to nie było tego duzo ale nie powiem pvp w pawels ruin było moim 1 na retailu
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:15:28 am »
jutro (czyli dziś) seria hot screens/komentarzy z dzisiejszego siege, który był naprawdę zabawny i ciekawy. Niestety nie mam już sił w tej chwili tego pisać, ale gwarantuje wszystkim, którzy jutro zajrza, uśmiech na twarzy (z politowania nad fusson team jol!) fruzia, skoro gówno widziałem odnośnie swiat i sylwestra (ja tam byłem z rodzina i na zabawie, nie więc gówna nie widziałem, ale nie wątpię, że u wy mogliście akurat...)  to powiedz jak było wg Ciebie? Bo samym zaprzeczeniem nie obalisz tych faktów, więc postaraj się bardziej...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwiec 01, 2009, 03:20:35 am »
Po przeczytaniu tych wszystkich wypocin bylego klanu MostHated moge stwierdzic ze ci ludzie sa po prostu przerazeni zaistniala sytuacja.Klan Odrodzenie  w czasie pokoju byl wielokrotnie atakowany przez klan MH a w szczegolnosci ulubionym sposobem ataku MH bylo atakowanie w plecy ot tak sobie dla zabawy ( i chelpiac sie przy tym ze stoczyli ogromne pvp).Za kazdym razem odrodznie reagowalo spokojnie , piszac o tym zajsciu do szanownego Dartha , Darth jak to on ma w zwyczaju odpowiada ;) (TO  NIE MOZECIE ICH POJECHAC ;) lol - skoro panuje pokoj wydaje sie ze CL klanu powinien panowac nad sytuacja , ale niestety nie Darth.Pozdwolilismy MH expic nie wchodzac im w droge az do momentu kiedy MH narazil sie rosjanom tak samo za niedotrzymywanie danego slowa ( chyba pluja slowami na oslep gdzie popadnie )zaczeli czmychac z klanu tu i owdzie pojawiali sie nago ;) bez klanu expiac w ciemnym zaulku i szukajac zemsty na kim ? jak mysliscie , na kim mogli szukac zemsty skoro nie mogli dac rady rosjanom ;) na ODRODZENIU bo wiedzieli ze Odrodzenie nie ma dobrego sprzetu , ze gra ich 4 czasem 7  czasem 9 i o roznych porach wiec co huzia na juzia i mieli frajde ;)Ale przebrala sie miarka i powiedzielismy dosc , dosc wykretow Dartha ze on o niczym nie wie , ze jego nie bylo i w ogóle.
Powiedziec moge jedno Odrodzenie  pozwolilo wam spokojnie expic a kiedy juz wybotowaliscie sie na maxa , powtornie zaczeliscie soebie leciec w kolki cieszac sie przy tym ze ( czego nie piszecie w swoich wypocinach ) MH wybotowalo postacie na 79, 80,81 i ubralo sie w miare konkretnie i teraz moga z cala niewyobrazalnie wielka sila bic 68-78 lvl -ych klanowiczow ODRODZENIA  w a -grade .Gratulacje.
I wazna sprawa  przestancie pisac glupoty o wyzywaniu waszych bliskich bo to juz naprawde smierdzi nobostwem i widac ze na sile chcecie ludzi ustawic przeciwko tym wspanialym graczom .
Co do Dartha  przygladamy sie jego poczynaniom i jedno jest pewne chocby sie mialy wszystkie narody zjednoczyc jego przeszytego trucizna jezyka nigdy nie chcialbym uslyszec , i mam nadzieje i na pewno to uczynimy  nie bedziemy sie wiecej udzielac na forum poniewaz tak jak widac ten dzial poswiecony jest kilku boterom z MOSTHATED  Z  reszta klanowi ktory jest juz skonczony na FRANZ.MH zaczeliscie ta wojne a my ja skonczymy.Pozdrawiam normalnych graczy nie bijacych piany .Zuzia
PS.DARTH  przestance klamac , wbijemy 81 i skoczymy na solo , nie bijcie dzieci jak wiecie ze wam nie moga oddac.smutne ale prawdziwe.





Chcialbym cos jeszcze dodac i obiecuje ze to juz ostatni post ;) Nikt nie polasi sie na wasze smierdzace 15 usd , znam Bielaka od kilku lat i spokojnie go stac na oplacanie l2wh , po prostu Darth wstydzi sie przyznac ze nie stac go na oplacenie l2wh i kropka.Straszne cuda tu opisujecie ( team kilku bijacych piane vagabond klanowiczow MOSTHATED)nieladnie.Darth wiesz ze  istnieje mozliwosc poznania adresu ip kogos kto ci ukradl L2WH - sprawdz a moze przeprosisz ODRODZENIE.I  jedna prosba zarazem ostatnia jesli cos na kogos macie przedstawcie dowody w przeciwnym wypadku zachowujecie sie jak banda  zapijaczonych chlystkow w przydroznym barze.Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 04:32:49 pm wysłana przez Frohike »
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwiec 01, 2009, 06:56:58 am »
DarthMyth, to ktoś u ciebie w klanie ma 81? :D
I'm offline.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:03:54 am »
DarthMyth, to ktoś u ciebie w klanie ma 81? :D
:D Niezmiernie duzo wniosles do dyskusji.LOL :D To juz lepiej trzeba bylo smsa do Dartha wyslac z tym zapytaniem.Zripostowales posty ZUZI genialnie :D :D :D
W sumie to sie Bielakowi nie dziwie,ze nie udziela sie na tym formu.Niektorzy zachowuja sie jak zakompleksione dzieci.Tylko niewielu z Was(Alarion,Darth) ma argumenty na jakakolwiek konwersacje.Reszta-niestety- za duzo do powiedzenia nie ma ;)

Pozdrawiam!
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:41:34 am »
Zuzia...nie jestem w MH dlugo, bo tylko 3miechy gdzie wiekszosc graczy jest duzo dluzej. Ale nie bedac w naszym klanie nie mozesz mowic z jakich powodow podjelismy takie a nie inne decyzje.

Zapewniam Cie, ze nie wyszlismy z MH dlatego, ze Odrodzenie nas do tego zmusilo. I strasznie to smiesznie brzmi "pozwolilismy MH spokojnie expic" lol...prosze Cie….Bardziej bym się już wrathow bal (dev!!! :D) niż Odrodzenia. A pkowanie untagged czy nawet tagged graczy o 4 nad ranem, daje wszystkim do zrozumienia, ze jesteście slabym klanem, który boi się otwartej wojny i kozaczy tylko wtedy kiedy za soba ma 4party Fusion.

Nie znam Was. Ale widze, ze jak zachowujecie na serverze i po tym Was oceniam. Nie dziwcie sie wiec, ze wielu ludzi mysli o Was tak a nie inaczej. Zaluje teraz, ze nie robilem screenow z rozmowy z Bielakiem ale myslalem, ze nie ma sensu, ze to tylko takie jednorazowe. Ale jak sie przekonalem nie byl to tylko jeden raz. Moze ktos z nas go sprowokowal, dunno. Ja mam czyste sumienie.

Rozmów Waszych z Darthem nie znam. Nie robi screenow i nie wrzuca ich na forum. Slyszalem rozne rzeczy na temat Waszego klanu. Nie wiem ktore sa prawdziwe a ktore nie.


Co do l2wh. Jak sie nie zna hasla ani maila, bo ktos zmienil to ciezko sprawdzic, kto sie na konto logowal po raz ostatni. Chyba, ze znasz sposob. Skoro Darth powiedzial, ze to ktos od Was to znaczy, ze mial ku temu powod. Nie wiem jakie byly Wasze stosunki zanim ja doszedlem do MH. Ale widocznie byly jakies akcje po ktorych Darth stwierdzil tak a nie inaczej. Zanm Darth chwile i wiem, ze nie jest to osoba, ktora oskarza kogos ot tak sobie.


Co do tego ataku, to kiedys ja zostal ot tak sobie zaatakowany przez Bielaka i jego party na Varce. Tylko dlatego, ze biegalem z Yukidianem, ktory nie byl wtedy w klanie MH poniewaz postanowil go opuscic. Troche glupia polityka. Czy jezeli klan sie rozleci calkowicie to nadal bedziecie pkowac ludzi tylko dlatego, ze grali kiedys w MH ??

A co do Fusion. Chcielismy sie z nimi dogadac. Jednak zostsatlismy olani przez nich. Jak mozesz pisac, ze mamy problem z nimi skoro nie masz zielonego pojecia co zaszlo miedzy naszymi klanami skoro w tym klanie nie grasz.

Mowisz o nich „wspaniali gracze” Lol..jak pisalem, zaluje, ze nie zrobiłem screenow bo zobaczyłbyś swojego wspaniałego lidera w akcji. Nie mowie, jest w Odrodzeniu pare calkiem fajnych osob. Ale Bielaka do nich nie zaliczam, przynajmniej po tym jak się prezentuje na serwerze.
Heh, szkoda, ze to Twój ostatni post, bo naprawde smieszne rzeczy piszesz i chetnie bym jeszcze poczytal co masz ciekawego do powiedzenia.
Nie wiedziałem, ze na Varce koksa ja sami ludzi 68+ w S gratach. Ile razy się z Wami byłem to watpie, żeby były tam jakies lowlvle. Poza tym takie lvle od Nas tez się z Wami bija i nikt nie placze. Jaki lvl ma Bielak ?? 78?79? TH od nas z klanu 74+ się z nim bil pare razy 1vs1 i wygrywal. Wiec nie mow mi, ze macie Male lvle.  Może ja napisze na blahu, żeby Fusion nas nie bilo bo oni maja 81+ a my tylko 76-78 i pogratulujemy im wyboru silnego przeciwnika.
Na razie tyle mam do powiedzenia. Jak potyczy się dalsza dyskusja i będę miał cos do wtracenia to chetnie się do dyskusji wlacze.

Pozdrawiam
madith

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #360 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:10:15 am »
BIELAK to CL ? Żartujesz sobie ? :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #361 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:25:59 am »
Chcialbym zaznaczyc ze nie prada jest ze unikamy walki , kilka razy bilismy sie przed miastem i wyniki byly rozne tak samo jak i w terenie , i strasznie mi sie chce smiac jak opisujecie swoje raszowanie i ze niby odrodzenie strasznie  padalo tylko ze status siege po waszym ataku wynosil  76 do 7  wiecgracze moga ocenic sami jak wy gracie , i chyba  normalna koleja zeczy jest ze podczas ataku pada 1 linia obrony ( mozesz sie nawet spytac Napoleona bo byc moze nie jestes w stanie tego zrozumiec) i padlismy oczywiscie przy waszym 3 ataku i nie mowcie ze wam zabraklo czasu bo nie dotarliscie  do komnaty  i po raz czwarty  i piaty i 25 nie dalibyscie rady zdobyc tego zamku;)Pozdrawiam.
Ps .Podpowiedz dartjowi ze jest ktos taki jak administrator servisu  l2wh.Administrator na podstawie karty kredytowej ktora jest dowodem ze dokonales zakupu bez problemu poda dane kto cokolowiek robil na waszym koncie i mozecie to opublikowac nawet w Gazenie Wyborczej a nie oskarzacie kogos o kradziez.
Ale skoro oskarzanie o kradziez ciebie tak cieszy to pozostawiam ocenianie ciebie DEV  innym , choc watpe zeby tu zagladala calaaaaa  masaaaaaa ludzi oh przepraszam czyta to forum az 5 osob z waszego klanu to jest caleeee polskie comunityyyyyyy.Naraq
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #362 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:40:08 am »
BIELAK to CL ? Żartujesz sobie ? :P
Niestety przy zakladaniu klanu nie ma testu na inteligencje;D

Panowie z szanownego ODPIERDZENIA, wypisujecie tak nasakryczne bzdury, zarowno na nasz, jak i swoj temat. Padlo pytanie, skad wiemy, ze to wy ukradliscie nam konto na l2wh. Sprawa jest jasna, dtalo sie to tego samego dnia, kiedy odlrylismy, ze bielak ma alta w naszym klanie oraz dostep do naszego forum, po wywaleniu go z klanu on jako czlowiek glupi i nie majacy zadnego wyczucia dobrego smaku po prostu zmienil haslo i mejla. Jak nazwac czlowieka, ktory przeklada kilka pikseli i danych na serwerze do normalnego zycia, bo to co zrobil to zwykla kradziez, fakt, kwoty bardzo malej, ale zawsze kradziez. Najbardziej spodobal mi sie tkst o tym, ze darth nie ma kasy na oplacenie konta i wciska takie kity, prawie sie poplakalem. Patrzac na wasz klan materializuje sie powiedzenie 'ciagnie swoj do swego'.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #363 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:48:30 am »
slonial to jest oskarzenie kogos i na dodatek karalne , co powiesz na to jak zglosimy ten fakt odpowiednim wladzom ?ot tak for fun ?nie macie dowodow i ogolnie wiadomo ze po prostu was nie stac na oplacenie l2wh i wymysliliscie sobie ta historie , jak nie macie pieniedzy mozemy wam podac  dostep do l2wh Odrodzenia bo widze ze sie gubicie i nie wiecie gdzie mozecie botowac.
REVENGE IS MAIN


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #364 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:13:09 pm »
i nie wiecie gdzie mozecie botowac.
prosze tylko nie kolejna walka legit vs boty

ct 2.3 =/= C2


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #365 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:38:59 pm »
nie mowcie ze wam zabraklo czasu bo nie dotarliscie  do komnaty  i po raz czwarty  i piaty i 25 nie dalibyscie rady zdobyc tego zamku;)

blind or stupid?

Przecież BYLIŚMY w komnacie tronowej i przy statui do crestowania, więc nie pisz głupot.

Nie unikacie walki tak? Dziwne bo odkąd pamiętam to BIELAK zawsze latał w nocy po expowiskach i zabijał ludzi na afku (tak jak dzisiaj QQ) A no i jeszcze zaatakowaliście nam fortece kiedy 99% klanu sobie spało (tak, wyda Wam się to dziwne, ale są ludzie którzy maja znajomych, prace, szkołę, rodzinę itp.)

slonial to jest oskarzenie kogos i na dodatek karalne , co powiesz na to jak zglosimy ten fakt odpowiednim wladzom ?ot tak for fun ?nie macie dowodow i ogolnie wiadomo ze po prostu was nie stac na oplacenie l2wh i wymysliliscie sobie ta historie , jak nie macie pieniedzy mozemy wam podac  dostep do l2wh Odrodzenia bo widze ze sie gubicie i nie wiecie gdzie mozecie botowac.

Przynajmniej 5 osób ma bottraina, 90% klanu ma po 2-3 konta z buffpetami - to świadczy o tym, że jednak stać. Mamy nowe konto (przynajmniej ja) i to chyba jest klanowe więc jednak stać...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 12:42:20 pm wysłana przez Yukidian »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #366 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:21:16 pm »
Bielaczek sam mi pisal teksty w stylu "nie mam na ciebie czasu, psie", więc sorki. Szkoda ze caaaałe wasze party nie dało rady w Mosie mojemu 5-osobowemu party (ja + eximius), troche żal, bo to było party pod pve, nawet healera nie mialo XD

Btw, LOL ? Jak mogą na to forum wchodzić osoby z greenfire, skoro tam nie am żadnego polaka ? Z wrathem sie nie afiszuje, szczerze to sram na ten klan, bo wszędzie chodzę i tak z greenfire i nawet tam mam miejsce. WIęc Fail fail fail ! 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 01:25:46 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #367 dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:42:37 pm »
slonial to jest oskarzenie kogos i na dodatek karalne , co powiesz na to jak zglosimy ten fakt odpowiednim wladzom ?ot tak for fun ?nie macie dowodow i ogolnie wiadomo ze po prostu was nie stac na oplacenie l2wh i wymysliliscie sobie ta historie , jak nie macie pieniedzy mozemy wam podac  dostep do l2wh Odrodzenia bo widze ze sie gubicie i nie wiecie gdzie mozecie botowac.
Jakie dane wpiszecie, slonial? A moze Rhuane? Adres Franz, okgo.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #368 dnia: Czerwiec 01, 2009, 02:42:23 pm »
Chcialbym zaznaczyc ze nie prada jest ze unikamy walki , kilka razy bilismy sie przed miastem i wyniki byly rozne tak samo jak i w terenie , i strasznie mi sie chce smiac jak opisujecie swoje raszowanie i ze niby odrodzenie strasznie  padalo tylko ze status siege po waszym ataku wynosil  76 do 7  wiecgracze moga ocenic sami jak wy gracie , i chyba  normalna koleja zeczy jest ze podczas ataku pada 1 linia obrony ( mozesz sie nawet spytac Napoleona bo byc moze nie jestes w stanie tego zrozumiec) i padlismy oczywiscie przy waszym 3 ataku i nie mowcie ze wam zabraklo czasu bo nie dotarliscie  do komnaty  i po raz czwarty  i piaty i 25 nie dalibyscie rady zdobyc tego zamku;)Pozdrawiam.
Ps .Podpowiedz dartjowi ze jest ktos taki jak administrator servisu  l2wh.Administrator na podstawie karty kredytowej ktora jest dowodem ze dokonales zakupu bez problemu poda dane kto cokolowiek robil na waszym koncie i mozecie to opublikowac nawet w Gazenie Wyborczej a nie oskarzacie kogos o kradziez.
Ale skoro oskarzanie o kradziez ciebie tak cieszy to pozostawiam ocenianie ciebie DEV  innym , choc watpe zeby tu zagladala calaaaaa  masaaaaaa ludzi oh przepraszam czyta to forum az 5 osob z waszego klanu to jest caleeee polskie comunityyyyyyy.Naraq


Mnie tez sie strasznie chce smiac, jak widze, ze robicie z siebie nie wiadomo jaki super klan a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej. Zapominasz wziąć pod uwage, ze gdyby nie party nukerow Limited'a 80+ z WG to wynik tego siega bylby zupelnie inny. Ale jakos wszyscy o tym zapominaja. Tak samo bylo na siege Aden. Bielak madry wyzywal nas od psow, smial sie, ze boimy sie wyjsc z miasta ale TYLKO dlatego, ze za nim stalo ze 2-3 party Fusion, nie liczac ich ally. Jestescie tak odwazni, ze WY chowacie sie za dnia, kiedy ludze graja, a wychodzicie w nocy kiedy wszyscy spia i wtedy dopiero jestescie w stanie zabic KOGOKOLWIEK. Sorrki ale ja to tak widzie i nie zaprzeczysz, ze tak nie jest. Swoim zachowaniem kreujecie swoj wizerunek na serverze. Moze w realu jestescie inni dunno. Ale ja Was znam z servera lineage i po tym Was oceniam Ja, były MostHated, Aktualny HoD oraz cale mnostwo ludzi z servera (Nawet ludzie z Fusion sie z Was smieja, nie mowiac o glupich tekstach o Was na hero (nie pamietam czy MG czy Fusion). Na pm to nie zlicze na palcach ile razy sie z Was nabijali)


Równie dobrze my Was mozemy oskarzyc o kradziez. Wlasciwie to o podejzenia kradziezy ale zawsze. Tylko czy jest sens ?

A co do Napoleona. Porozmawiam z nim jutro o ile nie bedzie zajety pomaganiem Bielakowi, ze wymyslaniu jakiego planu na nastepne siege. Jak bedzie zajety to moze Hannibala zapytam to mi cos powie na ten temat.

slonial to jest oskarzenie kogos i na dodatek karalne , co powiesz na to jak zglosimy ten fakt odpowiednim wladzom ?ot tak for fun ?nie macie dowodow i ogolnie wiadomo ze po prostu was nie stac na oplacenie l2wh i wymysliliscie sobie ta historie , jak nie macie pieniedzy mozemy wam podac  dostep do l2wh Odrodzenia bo widze ze sie gubicie i nie wiecie gdzie mozecie botowac.

Tak. Nie stac nas...wszyscy to wiedza. Dlatego w nastepny miesiacu dostaniemy specjalne dotacje z Unii Europejskiej. PROSZE CIE, PRZESTAN PISAC GLUPOTY. Jak pisal juz ktos kiedys na forum (chyba w temacie LastRestort z ruOffa) "W du**e byłes, gó**o widziałeś".
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #369 dnia: Czerwiec 01, 2009, 03:31:52 pm »
Omg poprostu lol jak uj. ODRODZENIE nigdy nie bylo dla nas zadnym przeciwnikiem i prawdopodobnie nigdy nie bedzie. Jak wy chcecie sie bic na pvp skoro w pierwszej kolejnosci bijecie wc'a, na forcie zamiast nas lejecie guardow, i ogolnie lamicie jak uj?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #370 dnia: Czerwiec 01, 2009, 04:49:16 pm »
nie bedziemy sie wiecej udzielac na forum poniewaz tak jak widac ten dzial poswiecony jest kilku boterom z MOSTHATED
Dział jest dla wszystkich. Zamiast uciekać - proponuję właśnie wezwać posiłki z klanu, skoro nie podoba się wam to, co tutaj piszą. Jeśli możesz, to przekaż Bielakowi, że zapraszam go na nasze forum oraz do wzięcia udziału w tej dyskusji.

Od kiedy pojawiła się druga strona konfliktu, to zaczęło się robić ciekawie ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #371 dnia: Czerwiec 01, 2009, 04:52:24 pm »
nie bedziemy sie wiecej udzielac na forum poniewaz tak jak widac ten dzial poswiecony jest kilku boterom z MOSTHATED
Dział jest dla wszystkich. Zamiast uciekać - proponuję właśnie wezwać posiłki z klanu, skoro nie podoba się wam to, co tutaj piszą. Jeśli możesz, to przekaż Bielakowi, że zapraszam go na nasze forum oraz do wzięcia udziału w tej dyskusji.

Od kiedy pojawiła się druga strona konfliktu, to zaczęło się robić ciekawie ;)


Wszak ZUZIA to własnie Bielak :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #372 dnia: Czerwiec 01, 2009, 05:18:36 pm »
ten dzial poswiecony jest kilku boterom z MOSTHATED 

Piszesz jakbyś był leg0t. :elf_5_1:


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #373 dnia: Czerwiec 01, 2009, 05:22:04 pm »
Proszę was :P odwalcie się od tych botów nic z tym nie zrobicie dużo osób na offie boci, koniec :P nie zmienicie tego drama na privy :P tam mniej ludzi boci :P POZDRAWIAM :D




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #374 dnia: Czerwiec 01, 2009, 05:45:41 pm »
Wszak ZUZIA to własnie Bielak :)
O_o

W takim razie nie wiem o co ta drama z "Panem Bielakiem" - posty ZUZI są zupełnie normalne, a wy przedstawialiście go jako chama i analfabetę :o

Btw:
znam Bielaka od kilku lat
Widzę tutaj sprzeczność :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 05:49:26 pm wysłana przez Frohike »