Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Elemental Summoner  (Przeczytany 3155 razy)

  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Gladiator vs Elemental Summoner
« dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:57:06 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie

_________________________________________________

a teraz moje pytanie: Kogo się powinno bić summona czy summonera?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2009, 12:00:09 am wysłana przez widelec »


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2010, 09:05:09 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie

_________________________________________________

a teraz moje pytanie: Kogo się powinno bić summona czy summonera?

Akcja od 1:44. Glad mieli go na kupkę gówna w kilka sekund ^^

http://www.youtube.com/watch?v=ZXRV713eatw

PS. i to nie jakiś lolenemy jak w niektórych przypadkach BD vs. XX tylko hero z ru offa :P
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gladiator vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2010, 12:33:10 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie

_________________________________________________

a teraz moje pytanie: Kogo się powinno bić summona czy summonera?

Akcja od 1:44. Glad mieli go na kupkę -_-'a w kilka sekund ^^

http://www.youtube.com/watch?v=ZXRV713eatw

PS. i to nie jakiś lolenemy jak w niektórych przypadkach BD vs. XX tylko hero z ru offa :P
Wiesz teraz glad ma 70% szans na wygraną nie wiem czy ten es hero mial oe skille i chociaz ten 81+ jeżeli tak to powinien zacząć walke od ud+ max debuff i bane na glada tłukąc koniem i modląc się zeby kubiki i koń zaczeły leczyć widać też ze nie ma resistów na żywioł tego glada:P Ale w nastepnej  kronice takich sytuacji już nie powinno być spadanie dps glada za to wzrośnie summonera i summona, staty summona będą zależeć od broni jaką ma summoner :P więc pare miechów i będzie wielkie karanie:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2010, 12:37:41 am »
Zresztą, większość na filmie to lolenemy. ST który nie ma 80 lvl. Czy możliwe, że 2 bananami zabija kamaela? :oops:

Ktoś wie jak zwie się muzyka w tym filmiku.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2010, 07:54:04 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie

_________________________________________________

a teraz moje pytanie: Kogo się powinno bić summona czy summonera?

Akcja od 1:44. Glad mieli go na kupkę -_-'a w kilka sekund ^^

http://www.youtube.com/watch?v=ZXRV713eatw

PS. i to nie jakiś lolenemy jak w niektórych przypadkach BD vs. XX tylko hero z ru offa :P
Wiesz teraz glad ma 70% szans na wygraną nie wiem czy ten es hero mial oe skille i chociaz ten 81+ jeżeli tak to powinien zacząć walke od ud+ max debuff i bane na glada tłukąc koniem i modląc się zeby kubiki i koń zaczeły leczyć widać też ze nie ma resistów na żywioł tego glada:P

Hmm wątpie by hero nie miał oe skilli ^^. Ale fakt faktem nie było odpowiedzi w tym temacie a znalazłem ciekawy filmik to zaprezentowałem. :P Zresztą od GF ES w tej walce dostał strasznie po 4 literach. Kiedyś wrzucał warrior bane + WS i się cieszył jak glad ma lolreuse skilli.
Swoją drogą, celka summona nie działa tak jak każda inna, że znika po ataku?

Cytuj
Ale w nastepnej  kronice takich sytuacji już nie powinno być spadanie dps glada za to wzrośnie summonera i summona, staty summona będą zależeć od broni jaką ma summoner :P więc pare miechów i będzie wielkie karanie:P

Hmmm rozwiń myśl. Chodzi o GE? Tam nie spadnie dmg glada. Dojdą jedynie mocniejsze rezisty na elementy, ale glad może sobie wrzucić earth i będzie dalej tłuc niemiłosiernie mocno, bo na to nie ma stricte rezista prócz dance (który rzadko kiedy się daje) i ele prot.

Zresztą, większość na filmie to lolenemy. ST który nie ma 80 lvl. Czy możliwe, że 2 bananami zabija kamaela? :oops:

Ktoś wie jak zwie się muzyka w tym filmiku.

Oczywiście, że możliwe. Raz że to jest light armor user to  w dodatku on pewnie ma final secret + duelist spirit na >+20 i zadaje 45-50% mocniejsze obrażenia w pvp. Doliczamy do tego +% dmg z ele (pewnie miał jakis rezist) i ewentualnie jeszcze jakieś drobiazgi z racji sprzętu i mamy cryt z banana za 6k.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2010, 08:01:04 am wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<