Witaj
Gość

Wątek: Postac do exp  (Przeczytany 3376 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Postac do exp
« dnia: Luty 15, 2010, 08:06:39 pm »
Zaczynam grac w Lienage i szukam postaci typowo do exp mysle ze bedzie to paladyn lecz czekam na wasza pomoc


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2010, 08:08:20 pm »
a coś więcej? pal do samotnego koksu jest całkiem niezły, ale dodałbym do tego wc'ka na boxie.

a jezeli do jakiegos konkretniejszego pve to destro(ew wl) + wc + bd


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2010, 11:00:12 pm »
Tyr+se+bd ( dodajmy, ze jesli grasz na offie czy cos gdzie jest dzialajaca stigma, ustawiasz jakies macra na stigme)

Sh+ee+bd (ofc sh zkura)

To na tyle z trio pt do duo tyr+wc summoner+bd

Do solo najlepszy bedzie chyba jakis summoner ps ew/ wk lub wc+wilk
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2010, 11:11:02 pm »
no tak, summoner ofc tez. elemental summoner + overlord = powaaaa w catach. kolega mój wyexpil sie tak na ratach x7 do 80 w 4 miechy ;d (+q na suby, varka itd itd itd + mnóstwo pvpm raidy itd, wiec nie mowcie ze to długo :P)


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2010, 12:10:20 am »
no tak, summoner ofc tez. elemental summoner + overlord = powaaaa w catach. kolega mój wyexpil sie tak na ratach x7 do 80 w 4 miechy ;d (+q na suby, varka itd itd itd + mnóstwo pvpm raidy itd, wiec nie mowcie ze to długo :P)

Szybko to raczej nie było, powiedziałbym raczej znośnie:P
W 2 miechy na x5 da radę 84 zrobić (sam to zrobiłem na EX'ie więc wiem że to możliwe:P)
Myślę że ES'em lepiej trainy robić niż bić w katach, gdzie dodatkowo jest dość słaby przelicznik hp moba/exp.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2010, 12:14:38 am »
no ale ex to gf a to bylo interlude ^^


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2010, 12:20:20 am »
Na interlude faktycznie exp szedl znacznie trudniej ze wzgledu na braki kama, pailaka itp.

Jesli jednak chcesz grac palem to ja polecam sie jeszcze zastanowic na combo pal+pp( holy wpn, resisty)
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Postac do exp
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2010, 02:55:41 pm »
Destro/tyrek + SE na plecach