Witaj
Gość

Wątek: [Fraps] {Amber} Daily PvP Crossraods  (Przeczytany 6347 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

[Fraps] {Amber} Daily PvP Crossraods
« dnia: Sierpień 16, 2013, 12:57:37 am »
z ded servidora, który w sumie miał zdechnąć już rok temu wg haterów:

http://www.youtube.com/watch?v=Ma6RX6YUtJQ

content:

6 vs 14 vs 7 
6 vs 7  (jak atrakcja programu: jednoręki bandyta palący hide'a jak b soe)
4 vs full pt RG (Likas też tam się przewija ; p )

Niezbyt długi fraps, trochę wygranych, trochę przegranych i takie tam

/comment & flame
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2015, 01:28:29 pm wysłana przez Shanique »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2013, 09:43:39 am »
Pierfszy!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:28:06 am »
Kolego, blaha już zamknęli... ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:29:50 am »
Fajne PvP, ale serwer dead, bo tylko Ci którzy są na waszym poziomie farmy mają to pvp i Ci trochę niżej :D Ale pewnie to ArcheAge'a czy czegoś nowego przetrzymacie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:50:30 am »
na jakiej podstawi twierdzisz, że pvp zaczyna się dopiero 99 lvl? Jest to największy busslh1t jaki słyszałem, a samo moje CP z ruska było doowodem, że tak nei jest: zaczęliśmy mocno 1,5 roku po stracie Lancera. W efekcie pvp mieliśmy od samego początku, aż do samego końca. Tak samo jest tutaj. Przychodzi sporo osób z ncwestu, które mają już dosyć tego, że ustawienia z Z rangera wkleja się jawnie na forum, żeby udowodnić kto bardziej kłamie, lub kto jest większym hipokrytą. A to sąciągle wakacje.

Tu co chwilę piszą do mnei ludzie, że chcą by na hero im shoutnąć, że np. jakieś CP +95 szuka xxx, a wbicie +95 obecnie to kwestia ilu? 1,5 miesiąca? Dla no life'a to nawet nie miesiąc.

Poza tym już te bajki słyszałem, z nowymi MMO: Jak to szło? Najpierw była chyba TERA. potem Diablo 3, jakiś czas temu GW2, a wmiędzy czasie pominąłem inne tytuły zapewne, lub jakieś inne mmo przechodzące na Free2Play (typu Aion). Naprawdę ludzie mogliby w końcu skumać, że oficjal to nei serwer co zamykają po 3-5 miesiącach jak większość privowywch skoczków sądzi... : X
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2013, 11:35:12 am »
a wbicie +95 obecnie to kwestia ilu? 1,5 miesiąca? Dla no life'a to nawet nie miesiąc.
1,5 miecha żeby mieć 95+? oO Alarion, dawaj mi tu zaraz instrukcje jak wyexpić się tak szybko to może wrócę do L2 :)
A ile teraz trwało by wbicie 99 regularnie grając po 3-4 dziennie?

.... ale chyba i tak najlepszym rozwiązaniem pod kątem funu byłoby wskoczyć na drivera do jakiegoś znanego mi CP ^^
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2013, 11:50:52 am »
Hmm, przy lekkiej pomocy znajomych 95 lvl to 16 dni, confirmed. :)

Oczywiście full dota :D

Co do Amethysta, co raz bardziej przekonuje mnie do tego że jest topowym Feohem na Core.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 11:53:55 am wysłana przez Dzondzy »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:16:23 pm »
a wbicie +95 obecnie to kwestia ilu? 1,5 miesiąca? Dla no life'a to nawet nie miesiąc.
1,5 miecha żeby mieć 95+? oO Alarion, dawaj mi tu zaraz instrukcje jak wyexpić się tak szybko to może wrócę do L2 :)
A ile teraz trwało by wbicie 99 regularnie grając po 3-4 dziennie?

.... ale chyba i tak najlepszym rozwiązaniem pod kątem funu byłoby wskoczyć na drivera do jakiegoś znanego mi CP ^^
poku wbił w 1,5 miech 99 i 91 na subie :D

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:18:45 pm »
Dużą zaletą jest fakt, że w Livindorze nie ma już opcji expić szybciej w instancjach niż na open spotach. Dla przykłądu, nasz drobny trick na power lvl 98-99 (ale można już stosować od 90 tak, żeby było 9 lvli różnicy między 90 a 99) to iść na cross raods z nukerem w duo (oczywiście jakiśbuffer i ew healer do reza lub b rezy wskazane, bo to ciężki spot, wszystko praktycznie 1 shotuje), zapisać się na CoC (Ceremony of Chaos) po zakończonym meczu mamy 5 min buffka na 400% m ataku i w miarę dobrze ubrany nuker 98-99 będzie ściągał te moby w kilka sekund. Confirmed, że na 98 potrafi w te 5 min zrobić ponad 0,3% w duo (a odliczmy jeszcze z 5 minut co najmniej minutę, bo po CoC trzeba rebuffa zrobić). Manwer można powtarzać co każdy CoC, który występuje 4 x na godzinę zaczynając od 20:00, kończąc o północy.  Oczywiście dla nas ma to wymiar podwójny, bo mamy i trochę zabawy fragując na CoC (+ ew nagordy z niego czyli pasek, life stony i marki na QHP), a lvlowanie w ten sposób nie jest meczące ani nic. 

W 4 osoby w pt w ten sposób (czyli Amethyst i 3 leecherów) Fossil z 92 w czasie tych neicałych 5 min zrobił praktycznie coś koło 30% na dual classie z Vit i PA, bez żadnych dodatkwoych bajerów pokroju nevitki lub runy na expa.

Na low lvlu można nareszcie expić solo, bo wiele spotów, w tym harnak są spotami solo, gdzie naprawdę przyzwoicie się morduje moby z tego co mówią ludzie. Oczywiście jak ktoś jest idiotą nadal będzie robił kartię, spiculę, fortunę, speziona i szedł spać, ale na carebearów instancjowych nie ma siły.

Wskoczenie na Drivera lub kupno tanio jakieś postaci +95 też jest oczywiście metodą, a jak pisałem, gdy porównuję online z obecnych wakacji, do zeszłych wakacji, to serwer ma się znacznie lepiej, w dużej mierze za sprawą zdegustowanych do reszty osób z NCwestu. Nawet do jeszcze bardzo neidawna zanim była spora drama w RG, to w środku wakacji był normalne mass pvp o smoki, AQ, Orfen po +100-150 osób w każdym side.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2013, 05:05:24 pm »
lf opcja oglądania na telefonie :)
Aeore Cardinal 99 i maleje :<

Banana Power!


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2013, 05:32:31 pm »
oczywiście PEWNE osoby weszły w link tylko po to by dać łapkę w dół... Niby dorośli ludzie, a gorzej niż dzieci ;)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2013, 08:52:20 pm »
fajny frapsik, spoko podlkad :)
co do konkurencji dla L2, to czesc ludzi jak i mnie zadzowi fakt ze w innych MMO nie ma ture open pvp stad kazdy wraca :) w L2 przez moment tez bladzili w morku, ale na szczescie cofaja to zlo :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 16, 2013, 09:21:55 pm »
oczywiście PEWNE osoby weszły w link tylko po to by dać łapkę w dół... Niby dorośli ludzie, a gorzej niż dzieci ;)
a moze komus po prostu sie nie podobalo?


anyway, co kogo obchodzi ilosc +/- na YT lulz


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2013, 05:26:43 am »
nawet fajny filmik 2/10


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -1

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 17, 2013, 10:00:40 pm »
server dead


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 17, 2013, 11:20:17 pm »
dead, nikt tu juz nei gra

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 18, 2013, 12:50:42 am »
Dużą zaletą jest fakt, że w Livindorze nie ma już opcji expić szybciej w instancjach niż na open spotach. Dla przykłądu, nasz drobny trick na power lvl 98-99 (ale można już stosować od 90 tak, żeby było 9 lvli różnicy między 90 a 99) to iść na cross raods z nukerem w duo (oczywiście jakiśbuffer i ew healer do reza lub b rezy wskazane, bo to ciężki spot, wszystko praktycznie 1 shotuje), zapisać się na CoC (Ceremony of Chaos) po zakończonym meczu mamy 5 min buffka na 400% m ataku i w miarę dobrze ubrany nuker 98-99 będzie ściągał te moby w kilka sekund. Confirmed, że na 98 potrafi w te 5 min zrobić ponad 0,3% w duo (a odliczmy jeszcze z 5 minut co najmniej minutę, bo po CoC trzeba rebuffa zrobić). Manwer można powtarzać co każdy CoC, który występuje 4 x na godzinę zaczynając od 20:00, kończąc o północy.  Oczywiście dla nas ma to wymiar podwójny, bo mamy i trochę zabawy fragując na CoC (+ ew nagordy z niego czyli pasek, life stony i marki na QHP), a lvlowanie w ten sposób nie jest meczące ani nic. 

W 4 osoby w pt w ten sposób (czyli Amethyst i 3 leecherów) Fossil z 92 w czasie tych neicałych 5 min zrobił praktycznie coś koło 30% na dual classie z Vit i PA, bez żadnych dodatkwoych bajerów pokroju nevitki lub runy na expa.

Na low lvlu można nareszcie expić solo, bo wiele spotów, w tym harnak są spotami solo, gdzie naprawdę przyzwoicie się morduje moby z tego co mówią ludzie. Oczywiście jak ktoś jest idiotą nadal będzie robił kartię, spiculę, fortunę, speziona i szedł spać, ale na carebearów instancjowych nie ma siły.

Wskoczenie na Drivera lub kupno tanio jakieś postaci +95 też jest oczywiście metodą, a jak pisałem, gdy porównuję online z obecnych wakacji, do zeszłych wakacji, to serwer ma się znacznie lepiej, w dużej mierze za sprawą zdegustowanych do reszty osób z NCwestu. Nawet do jeszcze bardzo neidawna zanim była spora drama w RG, to w środku wakacji był normalne mass pvp o smoki, AQ, Orfen po +100-150 osób w każdym side.

hue hue rady pve zostaw  mistrzom ;)  8)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2013, 10:10:47 am »
ale po co "mistrzom" którzy walą quita max po 3-4 miesiącach lub dużo szybciej?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2013, 11:52:38 am »
bo są takimi mistrzami ze w 3 miesiące mają 99, a dalej? czego więcej mozna chcieć od zycia?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 18, 2013, 12:10:43 pm »
żeby jeszcze mieli te 99 chociaż... : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 25, 2013, 04:06:24 am »
99? na co komu 99 ..... tutaj moje cp na levelu 95 potrafi rozwalic 99 levele z Laondy czy Oath :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: {Amber} Daily PvP Crossraods
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:25:32 am »
i takie podejście rozumiem : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker