Witaj
Gość

Wątek: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)  (Przeczytany 22417 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 22, 2009, 06:39:53 pm »
Myslalem, ze znajdujemy sie w dziale o nazwie L2J, a nie retailowym?

Jedyne co z retaila tu komentowalem to komendy na czacie z siege wklejone tu na jednym z topicow na tym forum (tam gdzie byla opisana kradziez kont waszych botterow)... To akurat jest cos co mozna oceniac niezaleznie czy gra sie na retailu, czy na privach...


YoungPadawan  ja tez uwielbiam ludzii piszacych niby madre slowa, ktore nijak sie maja do tematu dyskusji i tak naprawde nic w danym kontekscie nie znacza :)

Skonczmy juz ta dyskusje... Do niczego ona nie prowadzi, bo poza czepianiem sie slowek nic merytorycznego w naszej klotni nie ma... Pm jest od tego...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 06:42:05 pm wysłana przez Dorsai »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:01:25 pm »
I co mi jeszcze ciekawego napiszesz? Rodzice w domu zdrowi? Glowka przypadkiem nie boli? :)

Mniej niż ciebie. Sorry, głupia prowokacja - głupia odpowiedź

Skoncza juz ta durna dyskusje, bo nie mam ochoty dluzej wykloczac sie z dzieciakami...

Whoho, ale się dorosły znalazł, no proszę...
Jesli to pt jest takie pro, ze caly serwer by wymiotlo to niech wpadna i to zrobia- zrobienie max sprzetu to 2,3 godziny max dla pro, wiec duzo czasu na to nie potrzebuja...

Ale co mnie interesuje jakiś LolPrivLol, na którym  gra się z OE S84 itemami (czyli warunki nie realne, ani nawet odrobinę nei zbliżone do ofka) ? Na razie nasze gry mają wspólną tylko nazwę, bo KAŻDY PRIV choćby nie wiem jak się admin starał, będzie się drastycznei różnił od ofka. Skille działały inaczej (niech nawet o te kilka %, ale zawsze inaczej), albo w ogóle zablokowane będą. , pady serwera w najmniej oczekiwanych momentach i wiele innych faili, które w końcu przekonały mnie do ofka. Zrozum, że HR to inny L2, taki, jakiego nei obejrzysz na żadnych filmikach z oficiala, nawet tych, gdzie ludzie też mają s80/s84/epic jew/ OE skille, 85 lvl (a jest takich wielu) I naprawdę klikanie na dziesiątki/setki enchantów, żeby wbić cały sprzęt na +16 (Swoją drogą naprawdę myślisz, że jak wszyscy będą mieli +!6 sprzęt, to tak jakby na ofku każdy miał +0 i są niby równe szanse? Jak chcesz powiedzieć "tak" to lepiej zamilknij plx zanim siarę zrobisz większą)


Alarion moge cie wyslac do mojego profesora logiki z 4 roku... Bo widac, ze o logice to ty nic nie wiesz...

A on albo taki beznadziejny, albo ty go w ogóle nei słuchałeś.
Co ty bredzisz, że to mógł być jakiś skrót? Skracasz nazwy własne/państw/Miast  inaczej niż do ew. pierwszych liter każdego wyrazu nazwy? jest tylko kilka drobnych wyjątków, jak np POL, RUS itd. ale to dlatego, żeby nie było dwóch skrótów takich samych, albo coś w ten deseń. I oprócz tego tak jak ci pisał YoungPadawan

Fail to moze byc co najwyzej twoj bzdurny przyklad... Mam ci tlumaczyc jaka jest roznica pomiedzy slowem kotlet, a slowem constant w tych dwoch przykladach?

Yes, plx explain me moar my mastah!

A najlepiej poproś o to swojego profesora

Jeżeli nei rozumiałeś idei ironi w tym porównaniu (która sprowadzała się mniej więcej do tego, że po co pisać "Mokra woda" masło maślane" itd.) no fail one moar time :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:47:49 pm »
Cytuj
I co mi jeszcze ciekawego napiszesz? Rodzice w domu zdrowi? Glowka przypadkiem nie boli?

Cytuj
Mniej niż ciebie. Sorry, głupia prowokacja - głupia odpowiedź

Moze bys spojrzal najpierw do czego sie ta wypowiedz odnosila zanim zaczniesz odpowiadac? Masz racje glupia prowokacja YoungPadawana (post nad moim jak to nie uzywam mozgu) i glupia moja na niego odpowiedz... Nie pisalem do ciebie, wiec po co odpowiadasz? On moze pisac do mnie w ten sposob, a ja w podobnym stylu juz odpowiedziec mu nie moge, tak?

Wskaz mi miejsce w ktorym napisalem wyraznie, ze chodzi o skrot... Napisalem tylko jakie moga byc rozwiniecia tego slowa, ale nie uzylem slowa skrot... I po co piszesz do mnie jakie sa reguly uzywania skrotow? Powtarzam jeszcze raz- to nie ja uzylem tutaj tego slowa... Sugerujesz, ze wielkim bledem bylo z mojej strony wysuniecie domyslu, ze to moze byc nazwa klanu, gdyz jest to wbrew regulom jezyka polskiego, a kazdy uzytkownik tego forum jest w tych sprawach nieomylny i nigdy nie popelnia bledow jezykowych?


No akurat dorosly to jestem od 7 lat...


Po co mi wypisujesz jakie sa roznice pomiedzy hr privem, a retailem? Wskaz mi miejsce, w ktorym napisalem, ze retail i priv sie nie roznia... Ktos rzucil haslem, ze zownowalibyscie ten serwer gdybyscie tu zagrali, wiec prosto odpowiadam, ze jak chcecie to mozecie probowac. Nikt wam nie kaze tego robic, ale jesli nie chcecie to nie ma sensu kontynuowac tego tematu i wrozyc kto by ownil, a kto nie...
Widze, ze kolejny raz dopowiedziales rzeczy, ktorych nigdzie nie napisalem. Jaki sens ma pisanie czy bylyby rowne szanse, czy nie? Ktos rzucil proste haslo- zownilibyscie serwer i to czy bylyby rowne szanse, czy nie- nie ma tu zadnego znaczenia...

Idea ironii w tym przykladzie byla oczywista tylko wybrany przyklad niewlasciwy...

I na serwie nie ma S84... Sa tylko zwykle s80....

Ta dyskusja nie ma zadnego sensu, bo do niczego nie prowadzi. Dalej polega tylko na czepianiu sie slowek i dopowiadaniu historii pod wlasne argumenty... Jesli juz bardzo chcesz to napisz mi odpowiedz na ten post na pm...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 02:29:42 am wysłana przez Dorsai »


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:10:23 pm »
No akurat dorosly to jestem od 9 lat...

Cytuj
Wiek:     24

cool math bro


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:50:44 pm »
Dalej chcesz kontynuowac klotnie na takim poziomie? Kazdemu zdarzaja sie takiego radzaju male bledy rachunkowe... W swoim czasie wygrywalem konkursy matematyczne, wiec z moja matma nie jest najgorzej.

E: Przyjdzie Onegar to posprzata :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 10:19:45 pm wysłana przez Dorsai »


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 24, 2009, 01:19:47 pm »
Cóż ja tu mogę sprzątać bardzo piękna w nawet bym rzekł owocna rozmowa a raczej wymiana poglądów....

Co do serwera niczym się nie wyróżnia od setek innych l2j HR.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 04, 2009, 02:47:38 pm »
Jak tam się ma serwer ? :)
Soul: warn za orazek, który widniał w tym miejscu


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 04, 2009, 07:39:07 pm »
100% Uptime



Impossible - każdy restart to już nie jest 100%; )


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 24, 2009, 08:37:25 pm »
Zmienilo sie cos po wprowadzeniu GF?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 08, 2010, 11:38:09 am »
serwerk bardzo fajny. Zaczolem grac wczoraj. Bizke wbilem na 16, mam 3 partsy s84 na 16, bron s80 na 16.  Jestem w jakims polskim klanie (nazwy nie pamietam). Generalnie gra sie bardzo fajnie. Duzo nie trzeba zeby sie dorobic. Zloze seta i bron do konca to wystartuje na oly :)


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 15, 2010, 10:29:09 am »
Po wprowadzeniu GF Darkzone zaczęło tracić graczy (przynajmniej jak grałem to TvT i Giran świeciło pustkami). Powiedz mi drogi Heewicie jak tam jest teraz, bo myślę nad powrotem :)