Witaj
Gość

Wątek: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)  (Przeczytany 22421 razy)

  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: -1

  • Dla Brata Badź Bratem Nigdy Nie Udawaj
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 12, 2009, 08:40:16 am »
eee, ja gram ok. 3 dni i mam już wszystko +16 + bizu RB i 3 sety i wepy 3...

idziesz na event twoj team wygra?, dostajesz 1 zlotego medala którego sprzedaż nawet za 2,5k zwykłych medali



Staram się pomagać gdy mogę i potrafię.
Staram się bardzo dokładnie opisywać serwer na którym grałem.
Cytuj
w wiosce człowieków masz kowala koło drzwi do bramy

own3D


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 12, 2009, 05:07:43 pm »
A jak my wpadniemy to Buffyy tylko moze zmieniac spawny uciekajac przed nami ;p

Na poczatek moge newbie Polakom zapewniac bezpieczenstwo na spotach jesli bede w grze, ale tak jak Thrall napisal teraz najlepiej zrobic sobie sprzet na tvt eventach...
Jak juz sie ubierzecie to zrobcie w koncu jakis silny, polski klan na serwie... Mozemy byc po przeciwnych stronach, przynajmniej ciekawie bedzie :)

Geforce dlaczego ty farmisz na safe farmie? Tam nie ma zadnego sensu farmic, bo nawet aura flash nie dziala (peace zone)...

Ja farmilem kiedy jeszcze ludzie skupowali gitt medale po 400,500 medali... Wtedy ubralem sie prawie tylko sama farma, bo gitt medale zbieralem i zajelo mi to z 3,4 godziny... Byloby szybciej tylko oczywiscie na poczatku pk kazdemu moga troche krwi napsuc ;p

Darkzone to jest taki serwer, na ktorym bardzo latwo zdobyc sprzet, ale trzeba troche pomyslec... Moze ci to zajac 2,3 godziny, a moze nawet caly tydzien... Wszystko zalezy od twojej kreatywnosci  i pomyslowosci ;p
No i wstepowanie do klanu tuz po wejsciu na serwer stanowczo nie jest dobrym pomyslem, bo od razu mozna stac sie celem...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2009, 05:15:22 pm wysłana przez Dorsai »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 12, 2009, 05:42:42 pm »
Dorsai a mógłbym do Was dołączyć? Posiadam już boss jawelsy (niestety nie oe, tylko valakas na +16), dynasty armor dla maga (+0 :(), ale posiadam dynasty broń z dobry augu (prominence :)). Farmiłem na peace bo klanu nie mialem i gdzie kolwiek poszedłem to dostawałem wpi***** od jakichś greków. Teraz walcze na forum bo zjadło mi 3k medali po trade w trakcie laga... Wymieniałe glita za 3,250 medali i koleś dostał a ja nie.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 13, 2009, 01:08:24 am »
Nie liczy sie to ja masz sprzet tylko jakim graczem jestes :) Sprzet to zawsze moge pomoc kazdemu zdobyc... Odezwij sie w grze  i zobaczymy :)

Co do tych medali to nie warto tym bardziej, ze tego nie ma za bardzo jak udowodnic... Przeciez tvt masz co godzine i niejednego gitt medala jeszcze zbierzesz, wiec to nie byla duza strata...


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 13, 2009, 11:32:13 am »
wiem wiem, ale wkurzają mnie takie sytuacje. Podaj mi swój nick na pw lub tutaj to napisze do Ciebie.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: -1

  • Dla Brata Badź Bratem Nigdy Nie Udawaj
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 13, 2009, 01:54:57 pm »
więc teraz z góry mogę opisać sytuacje serwera według mojego zdania,

Serwer jest dobrze rozbudowany wiele osób tam gra ok.200 (max) dziennie
jest gdzie farmić lecz każdy nowy gracz mówi że jest żmudnie z farmieniem bo ciężko, owszem jest cięzko ale zauważyłem
że nie opłaca się farmić gdyż idziesz na event i masz z góry 5-10 godzin farmienia 2,5 k medali zwykłych za złotego co też bardzo się opłaca. Kilka rzeczy mnie denerwuje chodźmy to że SH ma 6k M.def ( chodzi tu o donate+hero+full eq RB+16 )
sam nie wierzyłem że ma tyle m.defa ale gadałęm z Dicatorem ( ma hero w Dominator ) i mówi że to jest lekkie przegięcie że na sh 6K.m def i 19.m.atk :| nawet mi to udowodnili Dicator z gaEns'em poszukali tego SH hero ( nie wiem jak się nazywał ) i
Dicator wszedł na paladyna załączył skill na m.def p.def + UD otrzymywał po 4,5 K z m.def'em 11K :|
bizu nie zdejmował bo to wiadomo ja miałem m.def 3,5 i dostałem po 9-10K z hurricane od tego gostka ale dobra. :)
Ogólnie można powiedzieć że na serwerze się nic ciekawego nie dzieje.. ciągle pvp na tych farmach ( w sumie to serwer PVP ) ale nie widzę efektów pvp i wg tak jak na W][E.. ;)


a więc mały konkursik mam bizu +16 cały set + 16 + Baium +16,dagger S grade (haste) +16,i Icarus + 16 dla maga ;)
Opisz twoim zdaniem sytuacje tego serwera. ;)

powiem kto wygra :pp i za kilka dni ( bo teraz updatuje Finala ) dam mu ittemy ;->



Staram się pomagać gdy mogę i potrafię.
Staram się bardzo dokładnie opisywać serwer na którym grałem.
Cytuj
w wiosce człowieków masz kowala koło drzwi do bramy

own3D


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 13, 2009, 02:12:11 pm »
Dictator to moj dobry kumpel z klanu...

Co za brednie wypisujesz? Ja mam hero Sh i nie wiem skad ty wziales te 6k m defa... Na fullbuffie mam kolo 3,7k m defa (razem z circetem)... Paladyn moze miec te 4,5k, ale to przeciez Paladyn... 19k m atk to nic niezwyklego, mozna miec i wiecej, ale przy resistach, elemental stone, enchantowanym armorze itd to nie ma duzego znaczenia, bo dmg na postaciach z full eq nie jest duzy (po 200,300,400 normalne hity)...
Oczywiscie na hero miracle mam i wiecej, niz 6k m defa, ale to przeciez hero UD, ktore uzywa sie od czasu do czasu, bo ma duzy rause time... No i hero skille sa na kazdym serwie, to nic niezwyklego...

Donatorem nigdy nie bylem i nie bede, a na serwie z donacji kupuje sie tylko gittering medale, bo nic innego sie nie oplaca...Zreszta gittering medale na circet mozna bez problemu w kilka dni samemu zdobyc (sam w tyle zdobylem)...

Nie pamietam, zeby Dictator mnie sprowadzal gdzies na testy z toba... Cos sobie musiales ubzdurac, bo ja nikogo poza ludzmi ze sprzetem na 0 nie walilem krytami za 9-10k  ani za 4,5k... A jestem jedynym hero Sh na serwie ;p

Na postaciach z dobrym sprzetem wale krytami po 1,5k-2k, czyli standardowo...


A jakie ty chcesz efekty pvp widziec? Pvp walczy sie dla samego pvp, a nie dla jakis efektow... Za wieksze ilosci pvp sa kolorowe title, ale to tylko dodatek...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 02:14:51 pm wysłana przez Dorsai »


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:05:19 pm »
Musze przyznac, ze serw mile mnie zaskoczyl. Duzym plusem jest to, ze nie trzeba dlugo farmic ino wystarczy pojsc kilka razy na TvT. Polecam ten serwer xDD.

P.S. szukam klanu :)


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 30, 2009, 09:40:17 pm »
Niestety Admini zniszczyli ten server. Wprowadzili wiele bezsensownych zmian, które totalnie zniszczyły server.
-Reuse nuka w agu jest kilka razy dłuższe niż normalnie (udupili totalnie summonerów)
-Summonerzy nie mogą nosić najlepszych dla nich setów (hmm jakąś obsesję mieli na punkcie tych summonerów?)
Dziwi mnie że pojechali głównie po summonerach mimo iż już wcześniej mag z CSem zabijał summonerów jak chciał, także teraz z serva została jakaś żałosna jego część


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 30, 2009, 10:51:56 pm »
nie wiem czy wiesz, ale w graci jest coś takiego jak blokada armorów, dla balansów, widać twoja wiedza jest ogromna, a jest to dlatego żeby dagger/archer nie nosił Hvy Bard....


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:52:47 pm »
Po pierwsze ten update mial na celu pojechanie po healerach, ktorzy sami mogli z nukiem augu w broni bic sie z kilkoma osobami i nie gineli, oki nie dostali feara lub silence... Summonerzy oberwali rykosztem... Po drugie na zadnym hr glowna bronia summonera jest jego augu nuk w broni zamiast summon... Na tym serwie dostali oni ekstra zabawke na oly, ktora przesunela ich do OP class na oly i teraz ta zabawke im zabrano... Ale to nie znaczy, ze zniszczyli totalne ta klase- po prostu spowrotem wrocili na swoje miejsce jakie mieli zawsze na serwach hr Gracii... Summmoner dalej moze sobie niezle radzic na oly- tyle, ze juz nie bedzie wygrywal walk z ponad 90% class bezproblemowo... No i skoncza sie paranoidalne sytuacje, ze nawet nie wysylal swojego summona do ataku, bo szkoda mu bylo tego jednego klikniecia i nie musial tego robic... Z pvp summonerem nie da sie nic zrobic- taki juz urok serwerow hr... Nawet debuffy nie pomoga przy takich buffach, eq, epickiej jew jakie sa na tym i innych serwerach hr...

Co do armorow to poczytaj troche o gracii zanim cos napiszesz...


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2009, 08:37:41 pm »
Niestety Admini zniszczyli ten server. Wprowadzili wiele bezsensownych zmian, które totalnie zniszczyły server.
-Reuse nuka w agu jest kilka razy dłuższe niż normalnie (udupili totalnie summonerów)
-Summonerzy nie mogą nosić najlepszych dla nich setów (hmm jakąś obsesję mieli na punkcie tych summonerów?)
Dziwi mnie że pojechali głównie po summonerach mimo iż już wcześniej mag z CSem zabijał summonerów jak chciał, także teraz z serva została jakaś żałosna jego część

Naprawili bugi ktore widzialem na kazdym Polskim serwie Hr na ktorym gralem i  chwala im za to :)

Szkoda jeszcze ze nie zrobili czegos z destro bo ten tez moze pojechac  paru na raz bez wiekszego trudu ale to niestety nie jest bug .Jak to wczesniej napisano taki juz urok serwerow hr...
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 02, 2009, 09:26:00 pm »
Niech cos zrobia z nieotwierajaca sie brama na TvT to bede wniebowziety :D


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 04, 2009, 08:31:18 pm »
Po pierwsze ten update mial na celu pojechanie po healerach, ktorzy sami mogli z nukiem augu w broni bic sie z kilkoma osobami i nie gineli, oki nie dostali feara lub silence... Summonerzy oberwali rykosztem... Po drugie na zadnym hr glowna bronia summonera jest jego augu nuk w broni zamiast summon... Na tym serwie dostali oni ekstra zabawke na oly, ktora przesunela ich do OP class na oly i teraz ta zabawke im zabrano... Ale to nie znaczy, ze zniszczyli totalne ta klase- po prostu spowrotem wrocili na swoje miejsce jakie mieli zawsze na serwach hr Gracii... Summmoner dalej moze sobie niezle radzic na oly- tyle, ze juz nie bedzie wygrywal walk z ponad 90% class bezproblemowo... No i skoncza sie paranoidalne sytuacje, ze nawet nie wysylal swojego summona do ataku, bo szkoda mu bylo tego jednego klikniecia i nie musial tego robic... Z pvp summonerem nie da sie nic zrobic- taki juz urok serwerow hr... Nawet debuffy nie pomoga przy takich buffach, eq, epickiej jew jakie sa na tym i innych serwerach hr...

Co do armorow to poczytaj troche o gracii zanim cos napiszesz...

Nuker z cs>summoner
Nukerzy to jakies 30% servera
Noz z CS>Summoner
Daggerzy do kolejne 20%
Destro z CS>Summonet
Destro to jakies 10% servera

Ja bym tego nie nazwał większoscią klas, summoner przegrywał z połową servera, teraz ma problemy z TK
Bish z nukiem overpower? Odpowiednia taktyka i bish leży, no chyba że ktoś rzuca summona i naparza z nuków to wtedy wiadomo - przegra, ale jeśli tak robi to pomylił gry, powinien zagrać w Tibie;p


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 04, 2009, 11:11:44 pm »
Chyba nie zauwazyles, ze to hr server... Na nich w wiekszosci wypadkow (sa wyjatki) summoner na pvp nie ma duzych szans... Summoner wiekszosc swojego powera powinien miec w summonie, a na hr taki summon na niewiele sie zda... I takze debuffy na duza sie nie zdadza jak kazdy ma epic bizu i nie zawsze wchodza... Taki summoner na wiekszosci hr glownie jest robiony dla oly, bo tam moze juz sie wykazac...
 Teraz po update summoner dalej moze wygrywac z (nie wiem czy kazdy, bo nie grywam nimi, wiec dla niektorych moz esie nie zgadzac):

- healerami- wiekszy m def, wiecej many, wiec wystarczy augu mana burn, no i summon tez zadaje jakis dmg;
- nukami- tu moze byc roznie, ale jesli summoner wie jak grac to z wiekszoscia nukow dalej powinien dac sobie rade;
- daggerzy, lucznicy raczej powinni przegrywac;
- z wiekszoscia fighterow walk nie widzialem, tu raczej pewnie roznie bywa, ale i tak jest wystarczajaco klas, z ktorymi summoner wygrywa bez problemu... Kazdy ma kilka klas, z ktorymi jest mu bardzo ciezko i nie mozna miec wszystkiego- to w koncu oly...

Zreszta przed update byli summonerzy, ktorzy bez problemu mieli powyzej 150 punktow na oly nie grajac na niej za duzo ( po 1,2 dniach), wiec na pewno byla to jedna z klas overpower na oly... Teraz sa troche slabszi, ale dalej mozna powyzej 100 punktow zebrac tylko to troszke dluzej trwa... Dodatkowo co jest bardzo wazne moga teraz bardzo latwo wygrywac z healerami, a bish/EE zawsze ma duzo punktow...

Co do healerow to wiem doskonale jakie taktyki uzywac przeciw nim i nie musisz mi o tym pisac... Ale co to ma do rzeczy? To nie zmienia faktu, ze update byl wymierzony w nich, a summonerzy dostali tylko rykoszetem...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2009, 11:15:09 pm wysłana przez Dorsai »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 06, 2009, 12:14:20 am »
Genialny serwer. Gram od wczoraj wieczora, itemy łatwo zdobyć. Troche więcej roboty z elementem do broni/armoru. Balansu niektórym klasom z lekka brakuje, np tyrantowi i necro, ale i tak jest dość dobrze :)

btw. Dorsai, ale was zergują na farm zone 2 ;P
;o


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 06, 2009, 12:20:07 am »
Dla nas lepiej, ze to przeciwnik zerguje... My nigdy nie pojdziemy w ilosc zamiast w jakosc ;p Wystarczy, ze gra ktorys z naszych flagowych bishow (Royal, Shana, Bonnita) i mozemy sie bic pt vs 2,3 pt ;p Gdy wiem, ze mam ktoras z tych osob za plecami to moge bez problemu zajac sie bishami przeciwnika i potem juz jest z gorki ;p


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 06, 2009, 12:47:50 am »
Dorsai, jest tam możliwość się do was do klanu wkręcić?

//Onegar
Takie sprawy załatwiamy na PM.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2009, 01:29:02 am wysłana przez Onegar »
;o


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:17:32 am »
lag serwer tyle można o nim powiedzieć. Serwer OFF, a jak jest ON to LAG na LAGU


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:24:39 pm »
lag serwer tyle można o nim powiedzieć. Serwer OFF, a jak jest ON to LAG na LAGU
aha, ciekawe, chyba to sprawdze, bo mi na dualboxie nie laguje, tzn, laguje tylko wtedy kiedy jest 9 vs 9 ;] ale to wina mojego starego lapka...
jednym słowem, Śmieszny jesteś, tyle można o tobie powiedzieć.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 08, 2009, 02:49:26 pm »
Po tym jak troche pograłem, to muszę się zgodzić z Heretics.

Serwer laguje, nie zawsze ale laguje. Ostatnio często jest offline [a raczej online ale logować się nie da].

Denerwujące jest też faworyzowanie przez GM pewnych osób.

;o


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -2

  • Never Walk Alone
Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 08, 2009, 04:52:39 pm »
hmm mnie nie laguje, jedynie na mass pvp ale to raczej wina mojej maszyny :p


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 09, 2009, 12:22:34 am »
Dziwne, bo mi prawie nigdy nie laguje... Raz na kilka dni mam jakies lagi chwilowe...

Co do faworyzowania kilku osob to zawsze pojawiaja sie takie teksty jak ktos przegrywa pvp mimo biegania zergiem... Na rzadko ktorym serwie widzialem tak obiektywna ekipe gmow jak tu... Zreszta dzisiaj dowiedzialem sie, ze sam jestem gmem... Juz zadne, glupie zarzuty mnie tu nie zdziwia ;p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 12:24:09 am wysłana przez Dorsai »


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:57:43 am »
Też mialem ciągle lagi ale tylko na początku pózniej już jakby ustały.
Mnie wkurza co innego , a mianowicie BOTY które potem skupuja gliteringi po 3k event medali .Właczaja sobie nawet po 2-3 konta przez l2walkery na noc (na bezpiecznej farmie) i mozna sobie wyobrazić ile  medali maja na 2 dzien a buf trwa 6h więc można sobie spokojnie włączyc i isc spac.
Np. taki Victorius  - ma vampiric claw na +20  :o  a jeden bezpieczny enchant (nie pamętam nazwy) kosztuje 2 gliteringi , wiem ze glooma też ma tak wysoko wyenchantowanego a przecież wystarczyłby na 10 i by wchodzil , widocznie nie miał co robic z medalami .
circlet=100 gliteringow ,mysle ze  na tego vampirka tez musiał wydac co najmniej 100 glitow + inne skile pewnie też cos koło tego.
I jeszcze do tego taki BOT (Victorius) wyzywa innych (najczściej jak  ktos zleje go w 5 osób).Czy inne osoby maja byc wyzywane tylko dlatego że nie używają botow tylko uczciwie graja ?

A takich botkow , może nie takich jak on jest troche na serwie.
Khain miał 1 kk medali  :o Wątpię żeby sam tyle nazbierał.

A tak poza tym to serwer jest git  :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 09:06:16 am wysłana przez Duczi »
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage II DaRkZoNe - HR- Gracia Pt 2- Internacional (USA)
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 09, 2009, 09:18:15 am »
2-3 boty?

Ja włączałem 8 botów :) xD