Witaj
Gość

Wątek: Stawianie serwera od A do Z  (Przeczytany 4589 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Stawianie serwera od A do Z
« dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:38:23 am »
Witajcie
Przejrzałem to forum i powiem ze nie znalazłej poradnika jak postawic serwer, tzn. taki krok po kroku.
Chciałbym sobie postawic serwer na którym mogłoby grac do 50 osób. Kwestia hardware nie wymaga dyskusji gdyz sprzet mam o odpowiedniej wydajności i łacze internetowe również. Nie wiemjednak od czego zacząc, jakie programy instalowac itd.
Owszem, tu na forum jest kopalnia wiedzy ale naprawde ktos kto nigdy tego nie robil nie znajdzie tu odpowiedzi co obic krok po kroku.
Bardzo prosiłbym kogos o pomoc, chce postawic serwer głónie dla siebie i kilkunastu znajomych ( najlepiej na Gracii 2 ale niekoniecznie, moze byc Hellbound lyb Gracia 1 czy Final ). Późniejsze dostosowanie serwera czyli ustawienie rates i innych rzeczy to jakos już bym zrobił bo na ten temat znalazlem tutaj sporo informacji.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Stawianie serwera od A do Z
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:51:55 am »
Witajcie
Przejrzałem to forum i powiem ze nie znalazłej poradnika jak postawic serwer, tzn. taki krok po kroku.
(...)
Nie, żebym się czepiał, ale wydaje mi się, że coś słabo patrzyłeś (o ile w ogóle). Wiem, że pod latarnią najciemniej i tych przyklejonych wątków się nie czyta :D
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,9450.0.html

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Stawianie serwera od A do Z
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:59:06 am »
Faktycznie słabo szukałem
Nie Cie bóg błogosławi


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Stawianie serwera od A do Z
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2009, 04:25:46 pm »
gdzie tacy ludzie się rodzą ? xD


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Stawianie serwera od A do Z
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2009, 06:30:59 pm »
Naprawdę , pierwszy raz chyba nie wiem jak opisać postawę takich użytkowników  :shock: . Sory , ale gdy wchodzisz do działu "Własny Serwer" to jak byk widać podpięte tematy , po drugie jesteś leniem , dodatkowo nie potrafisz :

- używać opcji szukaj
- jak mniemam nie potrafisz czytać , w tym wypadku regulaminu .

Czyli zamykam ...