Witaj
Gość

Wątek: AdenaGate  (Przeczytany 35146 razy)

  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 02, 2009, 09:44:14 am »
no i właśnie w tym jest problem bo gdybyś dawał rade w temacie to teraz (po 2 latach) miałbyś mocny serwer z 3000 + online ale nie dałeś rady i wolisz napisać ze kicha ;) boisz się przyznać ze nie poszło? ;) tak jak z blogiem ? ;)
mhmm z tego co wiem niewiele serwerow na l2j ma 3k+ online i nie ma co wyzywac sie na Maslanie ze nie ogarnia bla bla bla, skoro na prawde ciezko jest
zrobic taki serwer na ktorym tyle osob by gralo. Poza tym nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jakiego dedyka musial bys miec zeby tyle graczy uciagnac.
Sam dobrze wiesz, ze na twoim serwie nigdy nie bedzie gralo wiecej osob niz 300/400 a no i ta sprawa z kompilacja raczej nowych playerow Ci nie przyniosla.
btw gratuluje sukcesu- 5. miejsce na liscie top pvp.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 02, 2009, 05:16:35 pm »
Jako, że ja wywołałem tę burzę to poproszę Cię Adenagate, żebyś jeszcze raz prześledził swoje wpisy w tym poście i powiedział jak się one mają do tego:

Znam Admina od dwóch lat i wiem ze nie jest to nastolatek rozedrgany emocjonalnie i wiem ze jest to człowiek który jeśli obierze jakiś cel to do niego spokojnie dąży i wiem tez ze będzie to serwer na którym każdy gracz będzie mógł grac długo i bez strachu o swoje konto i w normalnej spokojnej atmosferze.
Serwer sie dopiero rozwija i to wy macie szanse go rozbudować.Admin słucha graczy i stara sie dopasować serwer do waszych sugesti i rad zwiazanych z ustawieniem


Naprawdę serdecznie polecam.
Wiem, wiem napisał(a) je twoja laska (chłopak), na pewno członek Twojej "ekipy", który na forum odpowiada na posty userów "myślimy nad tym, poprawimy, robimy, staramy się"

odpowiadając natomiast na to:

zipek a dlaczego tak bardzo szukasz dziury w calym ? a co ty chcesz od Kimsufi ? serwer jest 17 dni online bez zwisa poza restartami (dwoma) z okazji konfiguracji i czego sie tak przyczepiłeś? Szukałeś posady GM i Cie  odbiłem? Czy postawiłeś swój serwer i nie miałeś graczy (bo u nas jest coraz więcej)  a może nie potrafisz albo odwagi brak tylko stać cie na wbijanie na czyjeś forum i przenoszenie treści na inne fora? Udaj się do psychologa i pogadaj z nim o odwadze Wink I nie wchodź już na nasze fora bo nie chcemy ludzi z takim charakterem w naszej społeczności Wink Gdybyś miał odwagę to napisałbyś uwagi na temat mojej wypowiedzi na forum AdenaGate  i gwarantuje ze nie dostałbyś bana za to (ach ten brak odwagi....) ale teraz zadam sobie troszkę trudu i poszukam na jakim nicku to jesteś u nas Wink ach i jak wielce mnie zdziwiłbyś gdybyś nie chciał tutaj wypowiadać dalej swoich mądrości bo przeczytałem parę twoich wypowiedzi na temat serwera Matiego i juz wiem do jakiej kategorii graczy się zaliczasz (wiecznie płaczących dzieci neo ze to niby GMowie i Admini innym pomagają bo ja sam jestem lama i mnie gracze jada)

powiem tak:
-nie mam swojego serwera i nie będę miał
-nie szukałem posady GM w życiu się z Toba nie kontaktowałem
- z racji wykonywanego zawodu mam kontakt z psychologiem 1x/miesiąc (on nie zauważył zebym miał problemy więc może Ty się udaj)
-nie obchodzi mnie co zrobisz z moim kontem na swoim lamerskim forum
-daj mi link do moich wypowiedzi na forum o serwerze Matima ( nie dasz bo sie na nim nie wypowiadałem) heh
- lama to jesteś Ty czemu dałeś wyraz pisząc jaka to żmudna robota kompilować pliki żeby puścić czat na global

Kończąc wywód powiem Ci dlaczego wbiłem na Twoje forum, otóż jeden z moich kolegów na GG napisał do mnie, że wraca do L2 i szuka serwera zapytał co myślę o Twoim serwerze, ja w myśl zasady poznasz mądrego po słowach jego wbiłem na Twoje forum i to co tam wyczytałem z mądrością nie miało wiele wspólnego, a że nie jestem samolubem i wiem do czego służą fora podzieliłem się spostrzeżeniami na tym (co by nie mówić najlepszym polskim forum o L2).

Natomiast największym Twoim błazeństwem i objawem głupoty o którą mnie posądzasz (choć z tego co widzę ty mylisz pojęcia głupota i odwaga) było obrażanie Maślana, bo gdybyś miał przynajmniej minimalne pojęcie o L2j to byś wiedział ile ten człowiek potrafi i ile osób zasięgało u niego porad i nauk. Ty tego nie wiesz bo nie widzisz dalej niż czubek swojego nosa mówisz za 3 miesiące zobaczymy? ......... ano nie zobaczymy za 3 miesiące nikt już nie będzie pamiętał o AdenaGate.    Amen.



  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 02, 2009, 09:20:29 pm »
Słabo, słabo jak na serwer l2j:

http://94.23.235.176:8080/

20/tcp   closed ftp-data
21/tcp   open   ftp
22/tcp   open   ssh
25/tcp   open   smtp
43/tcp   closed whois
53/tcp   open   domain
80/tcp   open   http
110/tcp  open   pop3
143/tcp  open   imap
443/tcp  open   https
587/tcp  open   submission
993/tcp  open   imaps
995/tcp  open   pop3s
2009/tcp closed news
2106/tcp open   ekshell
3306/tcp open   mysql
7777/tcp open   unknown
8080/tcp open   http-proxy


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 03, 2009, 03:20:44 pm »
Mi sie serwer badzo podba i mam zamiar dluzej pograc. na razie 40 online ale ciagle przybywa. i podbno maja przyjsc nowe klany z najwiekszego PL serwera :P


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 03, 2009, 03:50:16 pm »
i podbno maja przyjsc nowe klany z najwiekszego PL serwera :P
Podobno ogarniam th. A i jaki to jest ten największy PL server?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:01:42 pm »
Nie moge i nie chce powiedziec :P. Ci co wbija na serwer niedlugo sie przekonaja :)


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:04:06 pm »
Nie moge i nie chce powiedziec :P. Ci co wbija na serwer niedlugo sie przekonaja :)

nie powiesz bo to jest bujda...


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:43:08 pm »
Hahaha, to wbij niedlugo i sie przekonaj. i sie zamknij bo ch... wiesz, zajmij sie tym swoim guwnem


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:53:53 pm »
Hahaha, to wbij niedlugo i sie przekonaj. i sie zamknij bo ch... wiesz, zajmij sie tym swoim guwnem

rly ?


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 03, 2009, 04:57:13 pm »
Taaa! Musisz wiecej przed kompem siedziec i spamowac forum a bedziesz jeszcze bardziej zajebisty. Pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 03, 2009, 05:21:40 pm »
Ja nie wiem co sie tak maslan przyczepiles do tego serwera, 95% serwerow, ktore wychodza obecnie nie sa doskonale. Dla przykladu l2ex, ktore w kwietniu chyba wystartowalo, bylo cale zbugowane, duzo rzeczy nie dzialalo, ale po malu gnacik poprawial bledy i teraz w miare jakos to wyglada. Tak samo moze byc z tym serwerem. A cos zlego moge powiedziec na temat kazdego serwera, bo nie ma serwera, ktory by kazdemu sie spodobal.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 03, 2009, 05:58:57 pm »
Taaa! Musisz wiecej przed kompem siedziec i spamowac forum a bedziesz jeszcze bardziej -_-'isty. Pozdro

super! idiot.

Ja nie wiem co sie tak maslan przyczepiles do tego serwera, 95% serwerow, ktore wychodza obecnie nie sa doskonale. Dla przykladu l2ex, ktore w kwietniu chyba wystartowalo, bylo cale zbugowane, duzo rzeczy nie dzialalo, ale po malu gnacik poprawial bledy i teraz w miare jakos to wyglada. Tak samo moze byc z tym serwerem. A cos zlego moge powiedziec na temat kazdego serwera, bo nie ma serwera, ktory by kazdemu sie spodobal.

nie porównuj tego:

Które jest zrobione przez osoby znające się na rzeczy (l2ex)

z tym:


(to g'ó"wno tworzone przez pro admina )


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:05:27 pm »
Rada: idz sie czasem przejdz na dwor


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:10:05 pm »
Rada: idz sie czasem przejdz na dwor

byłem na fajce - efekt: Ty noob jesteś ;D

Chcesz się dalej kłócić - dawaj jakieś argumenty.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:12:33 pm »
Mhm a wiesz jak dzialalo l2ex na poczatku? Niezbyt fajnie. Ja np tam poszedlem tam 2 miesiace po starcie, a np taki quest w SN tak dzialal, ze mozna w 1 dzien wyciagnac z niego matsy na kilka AMek. Wg mnie potrzeba czasu, by dopracowac serwer, a jesli admin nie zna sie na rzeczy to predzej czy pozniej wyjdzie, a z tego co widze to aktualnie jeszcze nikt nie narzeka na jakies powazne bugi. Jedynym powaznym bledem admina bylo brak zapowiadania serwera na forach. Dla przykladu serwer New-world (cookera) byl cholernie zbugowany, a i tak na starcie bylo 150 ludzi.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:19:20 pm »
Mhm a wiesz jak dzialalo l2ex na poczatku? Niezbyt fajnie. Ja np tam poszedlem tam 2 miesiace po starcie, a np taki quest w SN tak dzialal, ze mozna w 1 dzien wyciagnac z niego matsy na kilka AMek. Wg mnie potrzeba czasu, by dopracowac serwer, a jesli admin nie zna sie na rzeczy to predzej czy pozniej wyjdzie, a z tego co widze to aktualnie jeszcze nikt nie narzeka na jakies powazne bugi. Jedynym powaznym bledem admina bylo brak zapowiadania serwera na forach. Dla przykladu serwer New-world (cookera) byl cholernie zbugowany, a i tak na starcie bylo 150 ludzi.

Jeżeli chcesz to dalej ciągnąć to.

Cooker, L, Ghal czy jak mu tam dopiero od połowy swojego życia zaczeli coś działać kiedy to wpadli na Ephion mnie i Mathima. Start miał tylko dlatego że serwer był polecamy w miejscach nie służących do tego. Poza tym mieli wyjebana strone www która świeciła przykładem

L2EX - moze i nie działał na początku ale Gnat to jedyny jak na razie aktywny polski deweloper z działającym live serwerem który sie zna na rzeczy - tego o Adminie ag niemoge powieciec bo to kompletna cio,ota która nie dość że pier,doli i myli pojecia. Takich ludzi i serwerów nie trzeba - dla takich ludzi l2j powinno być zamkniętym projektem.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:40:41 pm »
Wlasnie o tym mowie, mieli dobra stronke (ag tez ma) i reklame przez co mieli duzy online na starcie i w tym przypadku moglo byc tak samo. A co do wiedzy admina ag to nie wiem czy mozna ja oceniac po takiej wpadce. Ja posiadajac mala wiedze o l2j wiem, ze ustawienie globalnego czatu to jest chwila roboty, wiec osoba, ktora postawila serwer, ktory sprawnie dziala powinno o tym wiedziec. Dlatego uwazam to za mala pomylke.
btw czemu mam range "Wyrozniony" ? ;]


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 03, 2009, 07:47:46 pm »
Bo Bóg Cię kocha.  :angel:


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 03, 2009, 07:53:08 pm »
Wlasnie o tym mowie, mieli dobra stronke (ag tez ma) i reklame przez co mieli duzy online na starcie i w tym przypadku moglo byc tak samo. A co do wiedzy admina ag to nie wiem czy mozna ja oceniac po takiej wpadce. Ja posiadajac mala wiedze o l2j wiem, ze ustawienie globalnego czatu to jest chwila roboty, wiec osoba, ktora postawila serwer, ktory sprawnie dziala powinno o tym wiedziec. Dlatego uwazam to za mala pomylke.
btw czemu mam range "Wyrozniony" ? ;]

Oni mają dobrą stronkę? hahah ty chyba żartujesz..robiłeś kiedyś www ?

http://yootheme.com/

dziwnie maja niektóre elementy takie same...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 08:02:19 pm wysłana przez Maślan »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 03, 2009, 08:06:25 pm »
Nie widze podobienstwa. A nawet jakby kupili gotowy motyw to co w tym zlego, chyba lepiej kupic niz ukrasz, tak jak to czesto bywa? A i chyba mozna zkaonczyc ta dyskusje, bo do niczego nie zmierza. Kazdy ma swoje zdanie, ja swojego na chwile obecna nie zmienie.


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: -1

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 03, 2009, 08:25:16 pm »
Maslan a mimo Twojego bezsensownego oczarniania ludzi przywbywa. I przezstan wolac mnie na global czacie :P


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 03, 2009, 08:48:59 pm »
Maslan a mimo Twojego bezsensownego oczarniania ludzi przywbywa. I przezstan wolac mnie na global czacie :P

ihmo nie gram u Was bo sam juz l2 nie posiadam idiot,


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 12, 2009, 12:25:10 pm »
Moze mi ktoś powiedzieć jaki jest aktualny online na serwie ?


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 12, 2009, 03:53:40 pm »
Wczoraj bylo wieczorem ok.100
Tylko że serwera nie ma jeszcze na toplisyach :/
L2Classic RU: Assassin lv 22


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: AdenaGate
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 12, 2009, 04:06:00 pm »
Wczoraj bylo wieczorem ok.100
Tylko że serwera nie ma jeszcze na toplisyach :/

Gdzie polowa to boxy ;]