Witaj
Gość

Wątek: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010  (Przeczytany 16432 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 03, 2010, 05:29:51 pm »
a ja tam pójde i będe smiał się z każdego i tej administracji bo mojego podania na gm nie przyjeli ;)

Throk dalej technik teleinformatyk ? ;p

Nie potrzebujemy ciebie. Poza umiejętnościami liczy się jeszcze odrobina rozsądku oraz dojrzałe podejście do sprawy. Mamy odpowiednią osobę, która się tym zajmuje i wiedzy tej osoby nie powinieneś kwestionować. Poza tym to co wypisywałeś, większość niepotwierdzone brednie zawarte jedynie, aby pokazać, że wiesz co to znaczy - to dopiero żenujące. No ale jak lubisz się dowartościowywać na forach, to bardzo proszę. Nie stanę na drodze twojej kariery.

Wiedzę masz, ale za to brak szacunku do innych. Krótko mówiąc, nie nadajesz się pomiędzy ludzi.
hahaha i że to niby throk?
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 03, 2010, 05:32:53 pm »
a ja tam pójde i będe smiał się z każdego i tej administracji bo mojego podania na gm nie przyjeli ;)

Throk dalej technik teleinformatyk ? ;p

Nie potrzebujemy ciebie. Poza umiejętnościami liczy się jeszcze odrobina rozsądku oraz dojrzałe podejście do sprawy. Mamy odpowiednią osobę, która się tym zajmuje i wiedzy tej osoby nie powinieneś kwestionować. Poza tym to co wypisywałeś, większość niepotwierdzone brednie zawarte jedynie, aby pokazać, że wiesz co to znaczy - to dopiero żenujące. No ale jak lubisz się dowartościowywać na forach, to bardzo proszę. Nie stanę na drodze twojej kariery.

Wiedzę masz, ale za to brak szacunku do innych. Krótko mówiąc, nie nadajesz się pomiędzy ludzi.
hahaha i że to niby throk?

hmm nie sadze ;D


a ja tam pójde i będe smiał się z każdego i tej administracji bo mojego podania na gm nie przyjeli ;)

Throk dalej technik teleinformatyk ? ;p

Nie potrzebujemy ciebie. Poza umiejętnościami liczy się jeszcze odrobina rozsądku oraz dojrzałe podejście do sprawy. Mamy odpowiednią osobę, która się tym zajmuje i wiedzy tej osoby nie powinieneś kwestionować. Poza tym to co wypisywałeś, większość niepotwierdzone brednie zawarte jedynie, aby pokazać, że wiesz co to znaczy - to dopiero żenujące. No ale jak lubisz się dowartościowywać na forach, to bardzo proszę. Nie stanę na drodze twojej kariery.

Wiedzę masz, ale za to brak szacunku do innych. Krótko mówiąc, nie nadajesz się pomiędzy ludzi.
A ja bede kwestionował bo jak robi kogoś w chu to nic nie poradze - takich tepic ;p

Po za tym ja nie chcialem Was oczernic - pokazac Wam droge ze trafi kosa na kamien i taki brak wiedzy może sie zle dla Was skonczyć.

Ale lubie sie dowartościować że lepiej nadaje sie na dev niż nie jeden idiota stawiający lol l2j z lol ekipa


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 04, 2010, 04:51:41 am »
Mnie rozwaliło wczorajsze info na announcement... gejowskie śluby jak najbardziej dozwolone :D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 04, 2010, 08:38:38 am »
A ja odnoszę wrażenie, że wam nie chodzi o serwer i konstruktywną ocenę jego grywalności, tylko załatwienie jakiś prywatnych porachunków i spełnienie jakiś swoich własnych ambicji.
Nie chodzi widzę o to czy serwer jest dobry czy nie, tylko o to, że Throk czy @ve jest głupi i brzydki. Trochę to dziwne i zaskakujące bo miałem społeczność L2 za dosyć rozsądną i konstruktywną.

Zwłaszcza jak na forach innych gier wypowiadali się ludzie z l2 i o l2 zawsze były to wypowiedzi ciekawe, konstruktywne i odnoszące się do wad i zalet gry oraz jej proporcjonalnie lepszej lub gorszej mechaniki w stosunku do innych podobnych produktów ( przykład ? "L2 a Aion"-forum Aiona autor Shiver) .

Gdy zachęcony tym spróbowałem l2 na priv serverze, zauważyłem tylko jeden wielki koncert życzeń i marudzenia na każdy możliwy temat (" dlaczego A gradowe itemy nie są w sklepie"; - " ja chcę enchantowanie broni po jej ubraniu"; chcę by mob sam do mnie przychodził i padał w promieniu 2 metrów z expem x99999" i dropem x 99999 - takie sobie przegięte przykłady  :P ). Nie wiem czy po prostu administratorzy serwerów tak was rozkaprysili czy po prostu tak ma być.

I ostatnie - wydawało mi się, że tworzycie solidną całość jako elita MMO, a jesteście grupą kłócących się nie spełnionych ambicjonalnie graczy którzy mają pretensje o wszystko i do każdego - i najlepiej by koledze z innego serva powinęła się noga bo wtedy urośniecie o parę metrów.

Jakie to lineagowe, jakie to polskie....  :?
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2010, 08:53:13 am wysłana przez Tetrarch »


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 04, 2010, 12:30:10 pm »
Ten temat poruszałem już wielokrotnie, ale na to nie wpłyniesz. Nasze społeczeństwo ma za nic zdanie innych, a dla większości ludzi (odziwo także dla sporej rzeszy administracji) takie zachowanie to codzienność, na porządku dziennym. Większości to imponuje, nie mówiąc już o samych autorach. Niestety tak to już wygląda, trzeba być jednak asertywnym i nie działać pod publikę - bo to jest zwyczajnie puste.

I ostatnie - wydawało mi się, że tworzycie solidną całość jako elita MMO, a jesteście grupą kłócących się nie spełnionych ambicjonalnie graczy którzy mają pretensje o wszystko i do każdego - i najlepiej by koledze z innego serva powinęła się noga bo wtedy urośniecie o parę metrów.

Trafiłeś w samo sedno sprawy, prawidłowo to określiłeś.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 04, 2010, 01:14:13 pm »
Generalizujesz koleś, niektóre z komentarzy jak najbardziej dotyczą kijowego balansu lub braku zabezpieczeń maszyny. Jak się nie czytało za młodu to potem wyrasta się na pr@ admina 2 którego "źli" i złowrodzy ludzie atakują... żal. Weź popracuj nad wadami serwera zamiast społeczności l2 wytykać jakieś wyimaginowane manie prześladowcze...
Szukam mid/high final/epilog bez rickerta i z balansem.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 04, 2010, 03:36:21 pm »
Oceniasz ludzi po tym co przeczytasz, gratuluje poziomu. Takie to bulwersujące? Nie znosimy krytyki? Wygląda na to, że to nie ja powinienem studiować lektury :)
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 04, 2010, 03:53:18 pm »
Tu chyba wynika czarno na białym, że nie chodzi o serwer ,tylko po prostu o administrację, to co było kiedyś i jakie relacje były z graczami  :?
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • EpiGames Boss & Executor
    • EpiGames.NeT L2-Inheritance
Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 04, 2010, 04:05:12 pm »
Dedyk z 2gb ramu nadaje sie na serwer do CSa ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 04, 2010, 05:18:04 pm »
No co ty na 50 online 2gb styka:)
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 11, 2010, 03:13:36 pm »
No co ty na 50 online 2gb styka:)

A na 180 online jak było wczoraj ?  :)


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 15, 2010, 04:16:31 pm »
Że mnie ten temat ominął :) Cóż Kolejny raz Angelos Stoi.(Słychać w tłumie fanfary jednak przytłumiają je gwizdy i obelgi) Co ja mam powiedzieć na ten temat?

Cóż strofując powyższych kolegów z dawnego Berserka, Angelosa czy innych serwów: Kazuye między innymi mogę jedynie powiedzieć że serwer znów będzie Epic Failem. A oto pewne przykłady jakie UDAŁO mi się zanotować JUŻ na Becie tegoż serwera

1. Beta serwera Low: GM Kermi chciał z paroma graczami coś przetestować(Skille bodajże) No i tam skoro beta to oczywiście będzie Wipe i można sobie potestować, podać komuś lvl czy coś w tym rodzaju by sprawdzić różne questy czy działają, ogólnie sprawdzić czy skille działają. A tu Mister Throk na drugi dzień wyrzuca z ekipy gmów Kermiego który to CHCIAŁ jedynie przetestować parę rzeczy. Jak to Throk powiedział "Nie ufam ci więcej! Rozdasz itemy na Live!". Zrozumieć to ktoś spróbuje? To po cholerę gm jest na serwie podczas bety? Żeby stać? Pokazywać jak zajebiście wygląda w Formal Wear?(To o tobie Throk) chwaląc się nowymi petami uznając że "Coś robię w bazie danych" No ciekawe siedzili gracze(Chyba dziewczyny) no i jak to bywa Throk musiał się bawić Panelem Admina zmieniając wsio w króliki. Ja tego nie będę już komentował. Za wyrzucenie Kermiego spaliłeś się u mnie bo Kermii krzywdy ci nie wyrządził a chciał jedynie pomóc. No chyba że mało Throk budyniu się nawciągałeś to cię trochę... usprawiedliwia.

2. Cóż Pora Na HR. Nie mogę na niego narzekać miło się grało(Za to Castway ma u mnie duży plus) mimo paru niedociągnieć o których nie będę tu wymieniał. Rzadko cię widziałem na serwie no ale grało się fajnie. Gratuluje jeszcze raz masz o wiele więcej rozumu niż budyniożerca.

3. Trochę było ciężko jak na HR ale to tylko dodawało mi smaku :) Jednak parę spraw mógłbyś zrobić bardziej pod serwer HR niż pod Retail. To tylko taka moja propozycja. Ale tak czy owak Serwer HR jak dla mnie jest na 4.5/5 mimo tych niedociągnieć. Kazuya Castway aż tak serwera nie... cóż... zwalił jak np to co robi Throk i jego zachowanie. Nie wiem Cast dlaczego nie możesz być od niego bardziej zależny bo jeszcze na ciebie przejdzie Mania Budyniożarła.

To by było na tyle. Jak macie na kogoś jechać to nie na Casta. W sumie można i pojechać po mnie ale moja przeszłość została zakopana w ziemi.

Pozdrawiam Wszystkich graczy i dawnych towarzyszy.

Virandel


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 15, 2010, 10:50:38 pm »
odnośnie przemieniania graczy to Throk ma jakąś manie na tym punkcie ;] jak grałem bodajże na 2 angelosie robił to samo...


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 18, 2010, 12:13:28 am »
Strasznie naciskam na kwestie zbyt pochopnego dobierania administracji, zaufaliśmy wielu niewłaściwym osobom. Oczywiście nie mi oceniać w tej sytuacji Kermi'ego, jednak z tego co wiem był pomocnikiem nieupoważnionym do tego typu działań. Miał odpowiadać na pytania, obserwować zachowania graczy a w razie czego odpowiednio interweniować. Nie wiem jak to wszystko do końca wyglądało, nie uczestniczyłem przy rozmowie no a warto wspomnieć, że Kermi nie był pod moją opieką. Nie ma sensu w tym momencie oceniać po której stronie leży wina, domagać się sprawiedliwości. To co miało miejsce raczej na pochwałę także nie zasługuje.

Nie chcę nikogo oceniać, bo nie wiem za dużo w tej sprawię ani też nie byłe świadkiem. Widziałem jedynie logi, które świadczyły przeciwko Kermi'emu no i wersji obu ze stron nie zdążyłem poznać.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 18, 2010, 03:05:56 am »
Co do HR bo tego testowałem.
Po 1 i najważniejsze to jest server PvP a nie ma się z kim bić!!
Po 2 jak robiłem sobie trainy w IT, (jeszcze nie wiedziałem że za 1 GB będę miał adeny na 1000 enchantów) miałem Lagi przy 24 online.
Po 3 Nie mogę sam sobie dobrać i zapamiętać seta buffów. Musze rzucać pojedynczo albo korzystać z głupio ustawionego schematu GMa.
Po 4 Już zauważyłem bug na limit buffów
Po 5 Dagger/Archer > cała reszta, widać że admin nie ma pomysłu na balans klas przy fullbufie. Jego pomysł na server pvp to dać każdemu overbuff, s84 parę custom lokacji i gotowe...
Po 6 Generalnie w ogóle mało jest modyfikacji, a jedyne lokacje jakie się odwiedza to farm zone.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 07, 2010, 08:27:41 pm »
Z dniem dzisiejszym (tj. 07.03.2010) od godziny 18:00 będą miały miejsce przenosiny na nowy serwer. Z aktualnego nie możemy być zadowoleni, skorzystamy z usług nowej z firm oraz poszerzymy możliwości naszej maszyny.

Zmianie ulegnie także aktualny adres IP serwera, który należy odpowiednio zmodyfikowac w pliku hosts, lub tez podmienić tym.
127.0.0.1       localhost
66.240.255.107 nprotect.lineage2.com
188.165.206.98 l2authd.lineage2.com
188.165.206.98 l2testauthd.lineage2.com

Podam jeszcze specyfikacje nowej maszyny, na której osiądzie serwer.
INTEL i7 920 4x 2x 2.66+ GHz
HDD 2 x 1 TB RAID 0/1
8 GB RAM DDR3
100 MBPS
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [Zapowiedź] L2-SERENITY [LOW & HIGH] GRACIA EPILOGUE - START 21.01.2010
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 05, 2010, 06:09:01 pm »
Jako ze strona serwera i forum nie dziala temat zostaje zamkniety. Natomiast z powodu zawartych tutaj informacji nie trafi do kosza lecz do archiwum, gdzie bedzie mozna go przegladac do woli.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans