Witaj
Gość

Wątek: L2.ini  (Przeczytany 3523 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

L2.ini
« dnia: Marzec 09, 2010, 10:15:49 am »
Nie stawiam w prawdzie servera^^ ale tu chyba najszybciej otrzymam odpowiedź na swój problem..
Chcę dokonać zmian w pliku L2.ini, który jest zaszyfrowany..
 Próbowałem tego sposobu:
Witam, robisz tak:
1). zakladasz nowy katalog (np. c:\kopia ) do ktorego wrzucasz plik l2encdec.exe i swoj l2.ini
3) otwierasz plik l2.ini jakims edytorem textowym i patrzysz jaki ma poczatek (dla przykladu w tym pliku co Ty podales chodzi o Lineage2Ver413) i zapamietujesz 413
2). uruchamiasz wiesz polecen windows gdzies ze swojego paska windows lub start > uruchom > cmd
3) przechodzisz do wczesniej zrobionego katalogu (np. za pomoca komendy cd c:\kopia)
3) bedac juz w nim piszesz l2encdec -s l2.ini
4) utworzy ci sie rozkodowany plik dec-l2.ini i w nim sobie zmieniasz co chcesz
5) po wprowadzonych zmianach plik trzeba zakodowac, robisz to z konsoli tak jak wczesniej za pomoca komendy l2encdec -h 413 dec-l2.ini (413 to jest ta zapamietana na poczatku liczba), a jako plik wynikowy wyjdzie nam enc-dec-l2.ini
6) plik mamy juz zedytowany, zakodowany, teraz pozostaje nam wrzucic go do katalogu system w grze i zmienic nazwe na l2.ini

Mam nadzieje ze wszystko jasno napisalem smile.gif Powodzenia.

Jednak dochodzę do tego momentu:
http://img706.imageshack.us/img706/6676/cmdh.png

Pewnie coś nie ogarniam.. więc jak ktoś może mnie w tym poprawić lub zaproponować jak inaczej mogę dokonać zmian w tym pliku to z góry dzięki ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: L2.ini
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2010, 10:22:25 am »
http://www.multiupload.com/36I1NTKXZA

ściągnij, wklej do systemu odpal poczekaj aż wszystkie pliki się odkodują i tyle.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2.ini
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2010, 01:01:59 pm »
@!ArO - jesteś już dosyć długo na forum, a więc miałeś czas na przeczytanie regulaminu. +5% ostrzeżenia za jego łamanie.

@Sebal - nie pomagamy tym, którzy nie stosują się do regulaminu.