Witaj
Gość

Wątek: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)  (Przeczytany 16945 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2010, 05:06:55 pm »
Zapowiada się coraz fajniej, coraz więcej clanów się deklaruje. Wszystko powoli zmierza w dobrym kierunku.

No zobaczymy jak to będzie. Może wkońcu doczekamy się dobrego mid'a na plikach L2OFF zrobionego przez polaka. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 19, 2010, 05:55:07 pm »
taa i zajebanego jakimis lol customami  :oops:
naprawde bedzie w chuj ludzi na tym servie
POLECAM !11


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2010, 06:10:20 pm »
 NIECHCESZ NIE GRAJ I NIE -_-' IM REKLAMY jak mnie to -_-'ia!!!

 edit
dzis o 19 start?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 19, 2010, 06:38:15 pm »
Musze zreflektować to co wcześniej napisałęm - powstała ankieta odnośnie wszystkich customów i użytkownicy mają zadecydować. Teraz według mnie zapowiada się niezły serwer.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 19, 2010, 07:03:45 pm »
Decyzja zapadła, na serverze nie będzie customów.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2010, 07:23:29 pm »
niezmiernie mnie to cieszy, ale że tak powiem... Kiedy admin ogarnie rejestracje i wszystko? bo jak na razie to szczerze mówiąc ten serwer niczym mnie nie zaskoczył dotychczas prócz reklamy i plików OFFowych. Dodatek to jeszcze strona na bezpłatnym hostingu, wiem że czekacie na Dnsy ale najpierw trzeba było na nie poczekać, przygotować wszystko i dać reklamę.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 19, 2010, 07:44:53 pm »
kiedy to ruszy? ;o


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 20, 2010, 07:57:54 am »
wczoraj  :D
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 20, 2010, 01:10:17 pm »
Aj szkoda ze nie ma customow, ale i tak serwer zapowiada sie super ;)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 20, 2010, 03:05:58 pm »
Aj szkoda ze nie ma customow, ale i tak serwer zapowiada sie super ;)
zapowiada kurwa
bety jak nie bylo tak nie ma, podobno jeszcze cos z rejestracja sie zjebalo wiec server bedzie otwarty tylko na LIVE gdzie bedzie masa bugow  :mrgreen:


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 20, 2010, 06:51:43 pm »
No tak, tylko zobacz, że start jest 24, i jeżeli ogarną te konta, to będzie dobre 2/3 dni bety. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 20, 2010, 08:03:26 pm »
Start Bety za 30 minut ;)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 20, 2010, 08:32:05 pm »
moglby mi ktos podrzucic patcha ? bo na forum/stronie link nie dziala :(


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 21, 2010, 09:05:41 am »
Serwer zapowiadał się dobrze ale niestety. Kolejny lol admin co nie potrafi plików ogarnąć no i tekst który zapamiętałem z jakże długiej, 15-minutowej bety - nie znam komendy (admin nie potrafi wskrzesić żal). Najpierw pierdzieli się ze stronką od rejestracji 2 dni a jak ludziom smaka na bete narobił to odpalił na 15 min a potem pisze że off i nie bedzie bety (chociaż była to kolejna, 5-6 beta trwająca jakieś max 20 min). Stanowczo nie polecam, a adminowi proponuje naukę komend najpierw i ogarnij pliki bo jak na razie to ludzie mają z ciebie niezły ubaw


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 21, 2010, 01:38:45 pm »
Serwer zapowiadał się dobrze ale niestety. Kolejny lol admin co nie potrafi plików ogarnąć no i tekst który zapamiętałem z jakże długiej, 15-minutowej bety - nie znam komendy (admin nie potrafi wskrzesić żal). Najpierw pierdzieli się ze stronką od rejestracji 2 dni a jak ludziom smaka na bete narobił to odpalił na 15 min a potem pisze że off i nie bedzie bety (chociaż była to kolejna, 5-6 beta trwająca jakieś max 20 min). Stanowczo nie polecam, a adminowi proponuje naukę komend najpierw i ogarnij pliki bo jak na razie to ludzie mają z ciebie niezły ubaw
nie podoba sie to nie graj, nikogo nie obchodzi to co piszesz


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 21, 2010, 01:54:01 pm »
Ty kagan jakis dziwny jestes 2 posty wczesniej na tej samej stronie sam na nich jedziesz a teraz wielki obronca  :shock:
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:02:13 pm »
niczego tutaj nie bronie, poprostu mam prawo do wyrazania wlasnej opinni na ten temat


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:04:19 pm »
Rysio1500 tez ma
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:05:50 pm »
no a czy ja mowie ze on cos robi źle ?


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:35:37 pm »
no a czy ja mowie ze on cos robi źle ?

Tak, tutaj:

nikogo nie obchodzi to co piszesz

Dorosły facet nie jest tak zmienny, a jeśli już to przed pisze 'cofam to co pisałem/sądziłem na temat serwera' itp Natomiast nagle stałeś się jego obrońcą.

Ja od początku jestem ZA, bo serwer mi się podoba.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 21, 2010, 04:11:18 pm »
Serwer zapowiadał się dobrze ale niestety. Kolejny lol admin co nie potrafi plików ogarnąć no i tekst który zapamiętałem z jakże długiej, 15-minutowej bety - nie znam komendy (admin nie potrafi wskrzesić żal). Najpierw pierdzieli się ze stronką od rejestracji 2 dni a jak ludziom smaka na bete narobił to odpalił na 15 min a potem pisze że off i nie bedzie bety (chociaż była to kolejna, 5-6 beta trwająca jakieś max 20 min). Stanowczo nie polecam, a adminowi proponuje naukę komend najpierw i ogarnij pliki bo jak na razie to ludzie mają z ciebie niezły ubaw

heh śmieszny jesteś. Powiedz mi kiedy nie wiedziałem jakieś komendy ? ;D
Pewnie chodzi ci o to ze poruszałem się przez teleport. To nie l2j kolego.
Tutaj żeby się gdzieś dalej teleportować trzeba znać /loc (xyz), a na pamięć to tych liczb nie znam. A na ressa nie ma komendy, trzeba przez scrolla. Wiec wpierw się zastanów co piszesz.

Po za tym, zapraszam na serwer, coraz więcej ludzi/klanów deklaruje się, że będzie grac.
Start 24.04.

Pozdrawiam //Vladimir.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 21, 2010, 04:12:18 pm »




Dorosły facet nie jest tak zmienny, a jeśli już to przed pisze 'cofam to co pisałem/sądziłem na temat serwera' itp Natomiast nagle stałeś się jego obrońcą.


nie musisz mnie pouczac jak postepuje dorosla osoba, nie znasz mnie, a juz na pewno nikt nie jest i nie bedzie taki jak to napisales wczesniej  :D
moze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, wiec napisze to jeszcze raz co napisalem wczesniej:
mam prawo do wyrazania wlasnej opinni na dany temat, a pouczaniem innych oraz jak wyglada charakter danej osoby (to co napisales jest smieszne :D ) krzywdzisz samego siebie wiec
take care ;]


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 21, 2010, 05:11:18 pm »
nie musisz mnie pouczac jak postepuje dorosla osoba, nie znasz mnie, a juz na pewno nikt nie jest i nie bedzie taki jak to napisales wczesniej  :D
moze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, wiec napisze to jeszcze raz co napisalem wczesniej:
mam prawo do wyrazania wlasnej opinni na dany temat, a pouczaniem innych oraz jak wyglada charakter danej osoby (to co napisales jest smieszne :D ) krzywdzisz samego siebie wiec
take care ;]

Ale patrząc na to, w jaki sposób 'kleiłeś' tamte posty i to, że bawisz się w fanboja nikt nie będzie brał Twoich jak Ty to nazywasz 'opinii' pod uwagę ;)

A czytać ze zrozumieniem potrafię mistrzu ;) Problem w tym, że sam nie wiesz o czym piszesz a później się wypierasz ;)

Tak więc bywaj ;>


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 21, 2010, 05:54:59 pm »
nie musisz mnie pouczac jak postepuje dorosla osoba, nie znasz mnie, a juz na pewno nikt nie jest i nie bedzie taki jak to napisales wczesniej  :D
moze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, wiec napisze to jeszcze raz co napisalem wczesniej:
mam prawo do wyrazania wlasnej opinni na dany temat, a pouczaniem innych oraz jak wyglada charakter danej osoby (to co napisales jest smieszne :D ) krzywdzisz samego siebie wiec
take care ;]

Ale patrząc na to, w jaki sposób 'kleiłeś' tamte posty i to, że bawisz się w fanboja nikt nie będzie brał Twoich jak Ty to nazywasz 'opinii' pod uwagę ;)

czyli to ze ukradliscie crest clanu Gears Of War tez jestescie fanboiami ? a moze zlodziejami ?  :D


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) Mid Rate PL
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 21, 2010, 07:58:10 pm »
czyli to ze ukradliscie crest clanu Gears Of War tez jestescie fanboiami ? a moze zlodziejami ?  :D

A czy mój klan tak się nazywa lub czy mam taki nick? ;)