Witaj
Gość

Wątek: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)  (Przeczytany 16963 razy)

  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 21, 2010, 09:35:15 pm »
admin chce sprawdzic ile osob bedzie na starcie wiec robi ciekawa ankiete http://www.l2aw.boo.pl/forum/index.php?topic=99.msg676#new

/hahahah


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 23, 2010, 03:23:28 pm »
Witam wszystkich serdecznie odradzam grę na tym serverze Admin servera czyli Waldemar okradł mnie z plików i teraz chce stawiać dzieciuch server pewnego dnia napisałe domnie czy chciałbym postawić z nim server na dedyku nie wiem czemu mu zaufałem może dlatego że go dłógo znałem ale się zgodziłem gdy zuploadowałem pliki na maszyne dedykowaną zablokował mi dostep i napisał brzydko spie..... po bodajże 2 czy 3 dniach dedyk z live-net padł wtedy Waldimir napisał domnie zaczoł mnie przepraszać że to był dedyk Harpuna i on kazał mnie zablokować że on niedłógo kupi dedyka i da mi wszystkie prawa dostępu i czy chce z nim współpracować a bete postawimy umnie zgodziłem się postawilismy bete przez 2 dni mieliśmy problem z podpięciem Account Menagera gdy wkońcu się udało i server wystartował po 5min ja weszłem do gry i gdy zobatrzyłem jaki Waldimir to dzieciak wyłonczyłem server przepraszam wszystkich grajacych;-( wyłonczyłem z racji tego iż rozdał ludzia wszystko co możliwe czyli dragon tokeny adene najlepsze graty obiecuje ludzia iż niedłógo mój oryginalny projekt wstanie pod oryginalna nazwą Desperion i ludzmi którzy znają się natym co robią podrógie Waldimir chciał postawić server low na początku ale moje pliki mu nato niepozwoliły ponieważ pliki maja w sobie event ustawienia expa i to wszystko pierniczy ciężko jest dopasować jedno z drógim znaczy dla kogoś kto się zna da się to zrobić ale to dziecko kompletnie niewie oco chodzi!!!podrógie pomyślcie ludzie kto daje nieznajomemu pliki za 1000usd na 4dni bety nikt wariat by tak niepostąpił ale pliki były moje więc co miał do stracenia więcej niebęde tu spamował forum bo mógłbym tutaj wkleic all rozmowy z skajpa i gg ale poco kto będzie chciał i kogo to interesuje jakieś większe info to zapraszam na moj numer gg:494743 oraz email:[email protected] a wszystkim odradzam gre na tym serverze z kradzionymi plikami niedłógo kto poczeka będzie miał okazje zagrać na prawdziwym projekcie i u właściciela plików.Andrzej chciałbym nadmienic iż Waldimir startował juz tutaj kiedyś z serverem OFF IL l2Anteros.pl x7 wiec niebył to dłógi żywot servera wieć zastanówcie się ludzie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2010, 03:46:45 pm wysłana przez skowronek »


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 23, 2010, 04:38:02 pm »
Waldimir startował juz tutaj kiedyś z serverem OFF IL l2Anteros.pl x7 wiec niebył to dłógi żywot servera wieć zastanówcie się ludzie

 

Pamietam  dokładnie ten   serwer, wczoraj  własnie myślałem o  tym  serwerze by   tu  o  tym   napisać.  Miał  chyba  nick  Vampire  jak  sie nie mylę  i  szybko zaliczył  faila  z maszyną.  Co  do  tych  dragon tokenów  na becie ,  to   pewnie rozdał  to  po  to  by  ludzie  sprawdzili  te customy i ewentualnie zmienic zdanie  co   do  nich. Też  mi  smierdzi  failem,  a jeżeli  to złodziej to  niech sam Vladimir aka Vampire najlepiej  sie wypowie/zaprzeczy lub ewentualnie przyzna sie do  winy ;>


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 23, 2010, 05:09:22 pm »
Witam wszystkich serdecznie odradzam grę na tym serverze Admin servera czyli Waldemar okradł mnie z plików i teraz chce stawiać dzieciuch server pewnego dnia napisałe domnie czy chciałbym postawić z nim server na dedyku nie wiem czemu mu zaufałem może dlatego że go dłógo znałem ale się zgodziłem gdy zuploadowałem pliki na maszyne dedykowaną zablokował mi dostep i napisał brzydko spie..... po bodajże 2 czy 3 dniach dedyk z live-net padł wtedy Waldimir napisał domnie zaczoł mnie przepraszać że to był dedyk Harpuna i on kazał mnie zablokować że on niedłógo kupi dedyka i da mi wszystkie prawa dostępu i czy chce z nim współpracować a bete postawimy umnie zgodziłem się postawilismy bete przez 2 dni mieliśmy problem z podpięciem Account Menagera gdy wkońcu się udało i server wystartował po 5min ja weszłem do gry i gdy zobatrzyłem jaki Waldimir to dzieciak wyłonczyłem server przepraszam wszystkich grajacych;-( wyłonczyłem z racji tego iż rozdał ludzia wszystko co możliwe czyli dragon tokeny adene najlepsze graty obiecuje ludzia iż niedłógo mój oryginalny projekt wstanie pod oryginalna nazwą Desperion i ludzmi którzy znają się natym co robią podrógie Waldimir chciał postawić server low na początku ale moje pliki mu nato niepozwoliły ponieważ pliki maja w sobie event ustawienia expa i to wszystko pierniczy ciężko jest dopasować jedno z drógim znaczy dla kogoś kto się zna da się to zrobić ale to dziecko kompletnie niewie oco chodzi!!!podrógie pomyślcie ludzie kto daje nieznajomemu pliki za 1000usd na 4dni bety nikt wariat by tak niepostąpił ale pliki były moje więc co miał do stracenia więcej niebęde tu spamował forum bo mógłbym tutaj wkleic all rozmowy z skajpa i gg ale poco kto będzie chciał i kogo to interesuje jakieś większe info to zapraszam na moj numer gg:494743 oraz email:[email protected] a wszystkim odradzam gre na tym serverze z kradzionymi plikami niedłógo kto poczeka będzie miał okazje zagrać na prawdziwym projekcie i u właściciela plików.Andrzej chciałbym nadmienic iż Waldimir startował juz tutaj kiedyś z serverem OFF IL l2Anteros.pl x7 wiec niebył to dłógi żywot servera wieć zastanówcie się ludzie
bardzo ciekawe to co napisales  :twisted:


Waldimir startował juz tutaj kiedyś z serverem OFF IL l2Anteros.pl x7 wiec niebył to dłógi żywot servera wieć zastanówcie się ludzie

 

Pamietam  dokładnie ten   serwer, wczoraj  własnie myślałem o  tym  serwerze by   tu  o  tym   napisać.  Miał  chyba  nick  Vampire  jak  sie nie mylę  i  szybko zaliczył  faila  z maszyną.  Co  do  tych  dragon tokenów  na becie ,  to   pewnie rozdał  to  po  to  by  ludzie  sprawdzili  te customy i ewentualnie zmienic zdanie  co   do  nich. Też  mi  smierdzi  failem,  a jeżeli  to złodziej to  niech sam Vladimir aka Vampire najlepiej  sie wypowie/zaprzeczy lub ewentualnie przyzna sie do  winy ;>
to ten artenos interlude x7 ? nie wiedzialem nawet... no nic, dzis wstaje l2mxc :) jak jutro nie otworza tego servera bo beda mieli jakies nagle awarie/problemy i czas otwarcia bedzie przelozony na nastepny dzien czy cos, to podziekuje


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 23, 2010, 05:20:54 pm »
tak  to ten poznałem  po 

PayPal: [email protected]

tamten serwer miał  tego samego Paypala


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 23, 2010, 06:01:56 pm »
tak  to ten poznałem  po 

PayPal: [email protected]

tamten serwer miał  tego samego Paypala

Został rozszyfrowany Złodziej po koncie PayPal


Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 23, 2010, 06:07:17 pm »
Został rozszyfrowany Złodziej po koncie PayPal

weź melepeto Ty... nie bronie serwera ale jesteś nieogar ;] ile Ty masz lat 13? że posiadasz taką świetną składnię zdań i ortografię Mr Andrzej aka 27 lat? a może Ty masz papiery z poradni heh... nie wnikam. To że Cie ojebali z plików (o ile to prawda) to świetnie zrobili.

Elo


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 23, 2010, 06:15:01 pm »
a ty Genesis jesteś dzieckiem i nie mam 27 tylko 28lat oszołomie ;-) napisał domnie gość chory na głowę żeby umnie betę z pięcioma osobami na kompie postawić gościu puknij się w mózg i swym serverem nie bede dla 5 osób marnował łącza,prądu i maszyny jeszcze na twoją zakichaną jave poszukaj innego frajera łosiu www.l2authority.pl twój server zaliczył fail pozdrawiam a kto ma zamiar grać u dzieci na kradzionych plikach życze powodzenia u nieogarów!!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2010, 06:23:48 pm wysłana przez skowronek »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 23, 2010, 06:39:36 pm »
hehe fajni kolesie co ma ortografia wspólnego do tego oco tu chodzi czyli plików które ukradli złodzieje widać bezdenne dzieci posty żeby zamydlić dalej oczy a jak wspomniałem wyżej to forum i opini servera a nie ortograficzne chcesz się udzielać o oftografi to poszukaj sobie forum ortograficznego pozdrawiam:)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:09:07 pm »
nieważne ile mam lat ważne co pisze w poście popatrz na swój bo widać też niejesteś jakiś Ortografik chcesz postów ponabijać to pisz z sęsem jak wspomniałem niepodoba ci się moja ortografia to nieczytaj postów:-) ale widocznie Ty chcesz nabić postów podrógie niepotrafisz przeczytać to nieczytaj mogę mieć nie 7 a pięć lat i coto kogo interesuje ważne że kolesie l2aw.boo.pl ukradli pliki to ludzi interesuje co się dzieje a nie ortografia na serverze nikt niebędzie sie martwił o pisownie a o pliki i to co się tam dzije wiec przestan pisac bez sensu Admini to nooby złodzieje nieogary itp. to ludzi interesuje a nie ortografia wiec QQ dla Ciebie


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:16:37 pm »
Podrógie co chciałbym jeszcze dodać nikt niemusi mi wierzyć!!! sprawdzcie ludzie sami gdy server wstanie wszystkie dostępne booty będą działać bo server nieposiada zabezpieczeń typu Depmax64 kto niewieży serdecznie zapraszam do przetestowania a Adminów niestać na ten wydatek rzędu koło 700usd i dziękuję za uwagę ;-) :o


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:20:45 pm »
nieważne ile mam lat ważne co pisze w poście popatrz na swój bo widać też niejesteś jakiś Ortografik chcesz postów ponabijać to pisz z sęsem jak wspomniałem niepodoba ci się moja ortografia to nieczytaj postów:-) ale widocznie Ty chcesz nabić postów podrógie niepotrafisz przeczytać to nieczytaj mogę mieć nie 7 a pięć lat i coto kogo interesuje ważne że kolesie l2aw.boo.pl ukradli pliki to ludzi interesuje co się dzieje a nie ortografia na serverze nikt niebędzie sie martwił o pisownie a o pliki i to co się tam dzije wiec przestan pisac bez sensu Admini to nooby złodzieje nieogary itp. to ludzi interesuje a nie ortografia wiec QQ dla Ciebie
Stary ty masz tyle bledow, ze ja nie wiem czy plakac czy sie smiac? Mozesz mi powiedziec? Co do nabijania postow, tak to moje najwieksze marzenie nabic sobie posty na takich osobach jak ty.Jestes frajer za przeproszeniem, ze typ Cie wyrolowal jak male dziecko.Zapomnialem dodac ze zdanie zaczynamy wielka litera  :) Przestan siac drame, jacy to admini, ze zabrali pliki oh noez.Jesli jest tak jak mowisz to ich server padnie, wiec co sie tak tym przejmujesz? Relax man.



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:55:50 pm »
1.Skończ koleś z tymi kradzionymi plikami, bo to brzmi co najmniej śmiesznie
oskarżanie kogoś ze ukradł ci kradzione pliki, L2OFF nigdy niebyły legalne o ile mi wiadomo

2.Zygam już flame'em o polska interpunkcje , polskie literówki czy inne orty
wszystkim tym zagorzałym upierdliwym płaczką , polecam przyje.anie się do czegoś innego
jak już do czegoś muszą ;))

tak, tak blabla netykieta sralalala :o??
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 23, 2010, 09:29:54 pm »
a ja uwazam ze to nie zlodzieje tylko jakis debil za ekranem monitora sie pluje bo nie bedzie gral na tym servie  :o


1.Skończ koleś z tymi kradzionymi plikami, bo to brzmi co najmniej śmiesznie
oskarżanie kogoś ze ukradł ci kradzione pliki, L2OFF nigdy niebyły legalne o ile mi wiadomo

2.Zygam już flame'em o polska interpunkcje , polskie literówki czy inne orty
wszystkim tym zagorzałym upierdliwym płaczką , polecam przyje.anie się do czegoś innego
jak już do czegoś muszą ;))

tak, tak blabla netykieta -_-'lalala :o??
tankerek ? ten tankerek z frytki ? ten tankerek co dostawal ode mnie wpierdol przy pierwszym lepszym 1v1 ?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 23, 2010, 10:18:54 pm »
Dobra ludzie widać niektórzy jesteście chorzy na głowe Admin ukradł projekt a teraz świeci z moimi customami zapraszam do gry serdecznie w szczególności do używania PHX :-) proszę popróbować jak świetnie będą działać programy tego typu :*


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 23, 2010, 11:08:20 pm »
Podrógie co chciałbym jeszcze dodać nikt niemusi mi wierzyć!!! sprawdzcie ludzie sami gdy server wstanie wszystkie dostępne booty będą działać bo server nieposiada zabezpieczeń typu Depmax64 kto niewieży serdecznie zapraszam do przetestowania a Adminów niestać na ten wydatek rzędu koło 700usd i dziękuję za uwagę ;-) :o

No tu wreszcie cos mądrego napisałeś, zobaczymy jak serwer wstanie. Jeśli faktycznie ukradli ci te pliki, a serwer będzie w porządku, to ja osobiście /care skąd te pliki się wzięły. Pytanie tylko po co dzielisz się ze wszystkimi tymi emo przeżyciami?

ps. twoja ortografia jest gorsza niż wszelki flame i przekleństwa, ktoś też mogłby zgłosić to do moderatora bo ubliżasz rodakom ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 24, 2010, 09:59:15 am »
Ok zacznijmy od tego ze nikomu żadnych plików nie ukradłem. To sa moje pliki przerobione c4 reloaded ktore kupilem od kikuchiego za 700zl jakis czas temu, jezeli chcecie to napiszcie do niego to to potwierdzi. Pliki Interlude kupiłem od developera i customy przeniosłem do tej właśnie paczki. A jezeli chodzi o Anterosa, to nie bylem na nim adminem, jedynie developerem, pomagałem im z plikami i udostępniłem swojego paypala. To tyle na ten temat. Nie mam zamiaru sie tłumaczyć z czegoś czego nie zrobiłem. Andrzej prosil mnie na gg ze chce byc w teamie, jak mu odmówiłem powiedział ze zrobi antyreklame. Zegnam.
aha i nie robi ze mną żaden ibisek, jego projekt macie na : http://www.mml2x.com

Autor: Vladimir - Admin A][W .
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 24, 2010, 10:49:59 am »
przeciez relo to byl loled hrate
aw baium+qa +2x needle +rabbity na spierdalajce fragi i na oly nawet pp/ol ssali palke

po 2. lucznik z tym "venom bowem" i w heavy secie.... pr mial taki atk speed jak sr i nukerzy/cardi na 2 strzaly... mkay kto co lubi


/Kard jezeli mnei slyszysz to postaw Desperiiona <3


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:02:18 pm »
przeciez relo to byl loled hrate
aw baium+qa +2x needle +rabbity na -_-'alajce fragi i na oly nawet pp/ol ssali palke

po 2. lucznik z tym "venom bowem" i w heavy secie.... pr mial taki atk speed jak sr i nukerzy/cardi na 2 strzaly... mkay kto co lubi


/Kard jezeli mnei slyszysz to postaw Desperiiona <3

Kiedy wreszcie zrozumiecie to, że tutaj nie będzie żadnych customów ?
wiem ze tutaj nie bedzie ddsetow itd
chodzilo mi o to ze nie ma sie co fapfapowac starym relo


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:06:20 pm »
Taki Walduś jesteś cwaniaczek^^ kupiłeś chłopie pliki czyste c4 a customy zostały zrobione przez Pana Monotone^^ proszę komu zależy o kontakt i odszukanie na l2mxc nick vipe Monotone podrógie beszczelność tego dziecka niezna granic wiecej niebęde się wypowiadał ma swoje pliki ukryte na mxc pod 666 postów kto ma konto vipe zapraszam do ściągnięcia i przetestowania^^ jego plików w których to tworzy się po 10 kont naraz ponieważ ma skopany sql niedziałający ;-)


URL=http://img13.imageshack.us/i/shot00002na.png/][/URL]


ps. dwa zdania odemnie czyli gość nieznajac kolesia daje mu pliki OFF na dysk na 4dni bety kto ma trochę oleju w głowie kto mądry niech zastanowi się nadtym
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2010, 12:08:43 pm wysłana przez skowronek »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:31:18 pm »
By Vladimir:

Te pliki moze mieć każdy:
http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=133893.0
Miesiąc temu je udostępniłem na maxcheaters.com

Ale age][world nie będzie miał prawie nic wspólnego z reloaded.
Dziękuje, i zapraszam na start o godzinie 20:00
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:38:37 pm »
Przepraszam za post pod postem ale jest to mój ostatni post w tym dziale kto niewieży nie muśi wieżyć dodaję jeszcze 2 screeny proszę się przyjżeć na okno czatu co pisze system zabezpieczeń depmax64 pod komendą svr Desperion gdyż pliki zostały zaprojektowane właśnie pod taką nazwe kogo to bardziej interesuje proszę sprawdzić iż domena www.Desperion.pl jest wykupiona przezemnie kolejną uwagę proszę zwrócić na newbie helpera jest tam podana oryginalna nazwa servera z tego co pamiętam ludzi na forum www.l2aw.boo.pl pytali o helpera to zostawali zbywani a to z tego względu ażeby niedowiedzieć się o oryginalnej nazwie servera dziękuję za uwagę!!!!


ps. żal tez tylko iż złodziejem plików okazuję się znana osoba jak moderator tego forum!!ale widać w tych czasach to nawet wydawało by się iż ktoś może być święty i nigdy nikt by się niczego takiego niespodziewał po tej osobie a tu mogła by być miła niespodzianka przepraszam ludzi za nerwy i wszystko niechciałem zle ale niepozwole nato jak mnie oni potraktowali jak śmiecia i w ogóle szkoda otym dalej rozmawiać  komu będzie się miło grało na kradzionych plikach i z ludzmi którzy niepotrafią nic od siebie zrobić tylko ukraść zapraszam do gry serdecznie ;-( o widać teraz sie zaczyna udzielać bo się boi złodziej Moderator szkoda słów:-(


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 24, 2010, 12:43:58 pm »

nie bedzie ddsetow czyli jak farma bedzie wygladac s grade sety za tokeny czy?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 24, 2010, 01:13:34 pm »
yup, Blessy, itemki na nobla, Sety/bronie za Tokeny będziemy kupować, dropią one na farmie w MoS-ie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Zapowiedz] L2 Age][World (IL) HR (Start 24.04)
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 24, 2010, 03:29:29 pm »
I jaki online przewidywany? Zastanawiam sie miedzy tym servem, a max cheaters