Witaj
Gość

Wątek: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server  (Przeczytany 25002 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2011, 11:16:28 pm »
Otwieram oczyszczony wątek. Zostawiłem niektóre offtopowe posty zmieniając ich kolor na fioletowy... Nie mam słów po prostu.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2011, 08:16:45 am »
Dziękuje bardzo:) Wreście jakiś mod ładnie ogarnia temat a tak poza tym zapraszam na forum i do wypowiadania się. Może być ciekawie.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2011, 08:22:33 am wysłana przez Shyque »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2011, 10:07:16 pm »
Zawsze mnie zadziwiają takie serwery. Ktoś z Was gra na koreańcach? no bo skoro:
(...) wprowadzamy potwierdzone dane do serwera.
a kronika jest TYLKO tam - nie ma ani na RU Offie, ani na oficjalu...
A dla mnie PTS to nie live... Wiele razy już było tak, że co innego tam, co innego tu.

(...)Wreście (...)
:)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2011, 10:13:18 pm »
Wiadomo że tak jest. Ale lepiej mieć już to co jest na PTS i potem pozmieniać niż nie mieć nic.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2011, 10:54:31 pm »
Ja wbiję for fun, żeby zobaczyć kronikę. Nie będę wam wróżył z fusów, ani z odchodów faila, aczkolwiek polskie serwery nie mają najlepszych rokowań od dłuższego czasu :P
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2011, 10:57:16 pm wysłana przez haran »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 09, 2011, 12:42:46 pm »
 :bump: . Zapraszam do rejestracji na forum  :D


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 23, 2011, 11:51:43 am »
Wiem ze wszystkie PL serwery sa do dupy. Ale...chcialbyl ze by byl w polsce jakis pozadny polski server I mam nadzieje ze wam to sie uda:-) Denerwuja mie tacy goscie co mowia ze ile juz to nie grali w l2, ale tak naprawde to gowno wiedza i nie maja pojecia jak powino sie prowadzic server. Widze ze wy ogarniacie i moze wam sie uda stowrzyc porzadny polski serwer. Wierze w was;-) Zycze powodzenia.
Aha to do wielkosci reata to proponowalbym zmiejszyc na x4 albo x8


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 23, 2011, 12:57:54 pm »
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to pod koniec jesieni w europie będzie retail z systemem f2p, więc to oczywiste, że ten serwer jako low rate nie będzie miał prawa bytu. Jedyne co może was uratować to wcześniejsza kronika lub high rate.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 23, 2011, 01:18:23 pm »
Masz rację ale myśląc logicznie czy długo będzie darmowy? Bo człowiek ma jednak specyfik i pazerność na kasę , chęć zarobku jak coś się udaje to myśl jest czemu by nie zarobić. Ale zobaczymy my wychodzimy do ludzi z otwartym projektem każda propozycja jest mile widziana tak samo krytyka , zobaczymy jak to wyjdzie projekt jest nadal rozwijany postęp prac umieszczony jest na naszej stronie. Pozdrawiamy


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 23, 2011, 01:24:22 pm »
Wiecej zarobia na mikroplatnosciach, niz przy abonamencie z niska iloscia aktywnych graczy. Tez uwazam, ze nie ma sensu otwierac priva na takiej kronice. Ogolnie privy beda mialy teraz bardzo ciezka sytuacje.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 23, 2011, 01:41:06 pm »
To choćby nawet wprowadzą donate z kosmosu i po grze a może tak być ta ludzka pazerność na kase , ale jak mówilem zobaczymy:)


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 23, 2011, 01:52:55 pm »
To choćby nawet wprowadzą donate z kosmosu i po grze a może tak być ta ludzka pazerność na kase , ale jak mówilem zobaczymy:)

Raczej będzie to wyglądało tak jak na ru offie. Kiedy w ogóle planujecie postawić ten serwer? Może jakiś wstępny termin?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 23, 2011, 02:00:40 pm »
Prace jeszcze trwają oczywiście poinformujemy was graczy o starcie z ok 2 tygodniowym wyprzedzeniem , oczywiście pojawi też się nowa reklama.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2011, 02:01:17 pm »
Prace jeszcze trwają oczywiście poinformujemy was graczy o starcie z ok 2 tygodniowym wyprzedzeniem , oczywiście pojawi też się nowa reklama.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2011, 02:02:42 pm »
Prace jeszcze trwają oczywiście poinformujemy was graczy o starcie z ok 2 tygodniowym wyprzedzeniem , oczywiście pojawi też się nowa reklama.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 23, 2011, 02:03:10 pm »
Prace jeszcze trwają oczywiście poinformujemy was graczy o starcie z ok 2 tygodniowym wyprzedzeniem , oczywiście pojawi też się nowa reklama.      //edit przepraszam za spam ale pisze z telefonu i internet coś mi muli
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 02:06:31 pm wysłana przez MartinAwakening »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 23, 2011, 04:34:15 pm »
LOL ^^


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 23, 2011, 09:15:43 pm »
Odpowiedź bardzo wyczerpująca ale ok , tak bez uzasadnienia trzeba takie też akceptować:)  Dla ścisłości sporo jestem w niedziele poza domem a staram się utrzymywać jak najlepszy kontakt z graczami:) Pozdrawiam


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 23, 2011, 09:33:14 pm »
Ale jak myslicie jak dlugo wam to zejdzie? Bo ja mysle ze utworznie dobrego serwera zajmie wam, moze prawie 2 lata. Ale s tego co slyszlem jak wam to wywali to warto poczekac na dobry PL serwer na ktorym ludzie beda chcieli by grac.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 23, 2011, 09:43:35 pm »
Ale tak jak powiedziales przedtem powiedziales ze jak cos wypali to przychodi mysl aby na tym zarobic. Wiadomo ze wdedy liczy sie kasa, dotacje-bez ktorych zaden priv dlugo sie nie utrzyma.
Aha jeszcze chcialby sie zapytac jeszcze jakie fundusze przewidujecie na ten projekt? Bo troche kasy trzeba by bylo wydac na jakas tam reklame czy cos. Bo jak nie bedzie jakiejs reklamy to nikt nie bedzie wiedzial ze jest taki serwer I kto wtedy na nim zagra?


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 23, 2011, 10:16:41 pm »
Co racja to racja ale to mniejszy problem na razie zajmujemy sie rozwijaniem samego projektu:)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 23, 2011, 10:26:50 pm »
Wiem, ale zalozmy ze jak wam wypali i ludzie bedzie im dobrze sie dobrze gralo na waszym serewie, ta na pewno znajda sie ludzie któr beda chcieli dac jakas skromna dotacje na utrzymanie serwera. Chociaz dla mnie te dotacje sa jakies naciagane.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 24, 2011, 11:29:38 pm »
to mniejszy problem na razie zajmujemy sie rozwijaniem samego projektu:)
To powinno Ci wystarczyć, dotacja będzie jaka będzie i na pewno nie powinni się teraz na tym skupiać. Jeśli serwer będzie dobry, to ludzie będą płacić, jeśli nie to parę dzieciaków podonuje, bo dostanie kasę na gwiazdkę etc. Pierw serwer, później pierdoły takie jak dotacja.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 25, 2011, 08:01:17 am »
Ale ja wciąż nie rozumiem, po co mają płacić dotacje do jakiegokolwiek privata na tej samej kronice, jeśli za darmo, albo podobne pieniądze co dotacja mogą zagrać na oficjalu z działającymi plikami ? Co? Rate? Bez przesady. 90% graczy privatów twierdziła, że grałaby na oficjalu, ale nie mają zamiaru płacić (a dotacje na privata wielu płaciło = hipokryzja). 10% - bo "boty", "radary", "zbyt niebieski kolor karmian robe", "inne dziwne powody".
Rozumiem privaty na innych kronikach. Komuś się GoD nie podoba, gra sobie w starszą kronikę.
Ale z dniem wprowadzenia f2p na oficjalnych serwerach granie na low rate privatach GoD mija się z celem i logiką.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: [Goddess Of Destruction] L2 Awakening Server
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 25, 2011, 11:55:17 am »
Dlatego low rate jest złym pomysłem. :-P Tak na boku, kiedy mają wprowadzić tego eu offa?