Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019  (Przeczytany 23615 razy)

  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 23, 2019, 03:30:27 pm »
@sprzedamtyrra po 40lvl masz daily questy + dalej single typu zabij 500 mobów na SoS etc. Oprócz tego ta instancja w Aden (SoP i Ori Ore ze spoila + dropnął nam kask BW + możesz trafić sporo expa lub chyba nawet broń C za oddanie questa). Dobrą kasę się robi także na dropieniu książek (4kk za chant of vampire, czy death whisper).

@Li przecież pisałem, że żaden z nas (Fortecy) factor klan. Jak sądziłeś, że będziemy z ruskimi konkurować o pierwsze AQ, Core, Orfen no to nie, na pewno nie, u nas nie ma ludzi co wbili 7x w pierwsze kilka godzin nocy :). Wyklarowały się póki co chyba 4 CP, reszta gra bez CP (może się jeszcze wyklarują następne, pożyjemy zobaczymy). W dwóch klanach na 3lvl mamy póki co łącznie ~50 osób (trzeciego nie liczę, bo to boxy), ale nie wszyscy jeszcze dołączyli - mają kontakt na Discord. Zresztą idą święta, to nie był dla nas idealny moment na start, część ludzi dopiero zacznie grać. Suma sumarum.. jak to trafnie ujął kolega "My gramy w inną grę niż ruscy. Jakbyś za to utrzymywał rodzinę też byś miał już zabita mrówkę na koncie." i to chyba mówi wszystko samo za siebie. Jak ktoś chce grać na takim "levelu" no to spoko, ale u nas (chyba) takich zawodników nie ma.

 
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 23, 2019, 07:45:08 pm »
@sprzedamtyrra po 40lvl masz daily questy + dalej single typu zabij 500 mobów na SoS etc. Oprócz tego ta instancja w Aden (SoP i Ori Ore ze spoila + dropnął nam kask BW + możesz trafić sporo expa lub chyba nawet broń C za oddanie questa). Dobrą kasę się robi także na dropieniu książek (4kk za chant of vampire, czy death whisper).

Już ogarnąłem wszystko , ale dzięki za odpowiedź :) Expie powoli , dobiłem 60.

A i może ktoś wie z czego rośnie vip ? Tzn wiem ,że trzeba wydawać w store i wtedy rośnie ,ale ja nic nie wydaje a już mam 200 punktów wbite i vip 1 :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2019, 08:00:29 pm wysłana przez sprzedamtyrra »


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 23, 2019, 08:54:29 pm »
VIP rośnie za farmę albo ze kupowanie rzeczy ze store'a za hajs.

I oprócz tych 2-4 factor CP i pewnie z 2 klanó ruskich reszta jest cały czas na 60 +/- i składa sprzęt dopiero. Jest jakieś tam mini PVP, ale pewnie zacznie się dopiero za 2-3 dni, jak wszyscy będą oporowo składać B grade.

Ogólnie - przyjemna zabawa. Polecam ;)
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 25, 2019, 02:26:48 pm »
Ktoś może potwierdzić, że spoil/drop recek low B grade(np. Avadona) został przeniesiony do mobów na ok 70 lvlu w TOI/Devil Isle (moby z multiplikowanym HP?)
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 25, 2019, 05:14:12 pm »
https://eu.4gameforum.com/threads/661068/
Tak, z punktu widzenia gracza i jakiejkolwiek logiki sensu to żadnego nie ma.
Argumenty z tego wątku typu "to nie jest serwer dla ciebie" są tak samą mądre jak te zmiany.

Masz może informacje po ile L2-Conów mają postacie na 80 lvlu?
Staram się rozgryźć jakikolwiek sens ustawień tej części L2 i nie znajduję....
Chyba, że zaplanowane jest przez administrację wprowadzenie coinów do shopu - to by wszytko wyjaśniało.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 26, 2019, 01:23:08 am »
L-Coiny są jedną z wielu rzeczy skopiowanych z Essenca, na essencie kupowało sie te coiny z L2stora więc i cała ich logika/drop rate jest o to oparty. KR nie fatygowała się zmieniać czegokolwiek, bo pewnie planuje by Classic za parę updatów wyglądał tak samo jak essence :D


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 27, 2019, 01:06:32 pm »
L-Coiny są jedną z wielu rzeczy skopiowanych z Essenca, na essencie kupowało sie te coiny z L2stora więc i cała ich logika/drop rate jest o to oparty. KR nie fatygowała się zmieniać czegokolwiek, bo pewnie planuje by Classic za parę updatów wyglądał tak samo jak essence :D

Tak, już znalazłem, recki są zaprojektowane do sprzedawania w packach, np. 'Avadon Craft Pack' - znalazłem info o takich itemach na l2wiki.
Na razie na tym serwerze nie ma tego w store, ale jedyny sens ma wytłumaczenie, że się niedługo pojawią.

Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 27, 2019, 05:29:47 pm »
Szukamy aktywnego BD do party. Ingame piszcie Grif/Fimbul/Carlkox/Zajcew albo tu na forum (Grifcio / Fimbulvintir / Sobek)
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 27, 2019, 07:59:44 pm »
Na razie na tym serwerze nie ma tego w store, ale jedyny sens ma wytłumaczenie, że się niedługo pojawią.
niekoniecznie dodadzą,
KR często dodaje/zmienia coś co wpływa na cały gameplay, a potem dany region może mieć daną funkcjonalność całkowicie wyłączoną - np NCw classic nie ma lamp, broszek i L-coinów ale ma VIPy, za to Innova nie ma VIPów, itd. Przez takie modyfikacje oba regiony tracą "balans" wg którego KR ustawia ceny itemów czy moc skilli, bo nie od dziś wiadomo że mają w dupie non-KR regiony i nie myślą o ew. problemach jakie tam powstają.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 28, 2019, 09:48:33 pm »
niekoniecznie dodadzą,
Jeśli nie dodadzą, to ten serwer nie będzie taki najgorszy.
Po prostu inny od dawnych części L2, IMO trudniejszy, trudno przewidzieć jak zmiany typu shoty bez craftu nietradowalne i masowe wyprucie z mobów spoila będą miały wpływ na ekonomię serwera.
Przez autofarm adena traci na wartości, już widać po spadających cenach u handlarzy adeną - sprawdziłem, mało, że teraz chyba już po 3 ruble sprzedają za 1kk, to sprawdziłem i na starym x3 jest chyba po 70 kopiejek (0,7 rubla).
Jeszcze testuję.

Nie mogę znaleźć miarodajnego info typu drop-spoil calculator, na l2wiki są dziwactwa,  np. niby występuje Sword of Miracle, ale recki nigdzie nie można wydropić ani wyspoilować, jest w czymś co się nazywa "A-grade Weapon Ingredient Pack" i wygląda to na przedmiot ze store. A np. na Elysiana można.
Niby jest lepszy Themi's Tongue, ale spoil recek z mobów na 80+.
Jest jakaś niespójność w tym wszystkim, możne to tylko niedokładne info w l2wiki.
Z tego co wiem pousuwali z gry sporo broni (np. C grade) w porównaniu do dawnych części L2.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 28, 2019, 10:21:22 pm »
niekoniecznie dodadzą,
Jeśli nie dodadzą, to ten serwer nie będzie taki najgorszy.
Po prostu inny od dawnych części L2, IMO trudniejszy, trudno przewidzieć jak zmiany typu shoty bez craftu nietradowalne i masowe wyprucie z mobów spoila będą miały wpływ na ekonomię serwera.
Przez autofarm adena traci na wartości, już widać po spadających cenach u handlarzy adeną - sprawdziłem, mało, że teraz chyba już po 3 ruble sprzedają za 1kk, to sprawdziłem i na starym x3 jest chyba po 70 kopiejek (0,7 rubla).
Jeszcze testuję.

Nie mogę znaleźć miarodajnego info typu drop-spoil calculator, na l2wiki są dziwactwa,  np. niby występuje Sword of Miracle, ale recki nigdzie nie można wydropić ani wyspoilować, jest w czymś co się nazywa "A-grade Weapon Ingredient Pack" i wygląda to na przedmiot ze store. A np. na Elysiana można.
Niby jest lepszy Themi's Tongue, ale spoil recek z mobów na 80+.
Jest jakaś niespójność w tym wszystkim, możne to tylko niedokładne info w l2wiki.
Z tego co wiem pousuwali z gry sporo broni (np. C grade) w porównaniu do dawnych części L2.


Akurat b grade to nie jest jakos trudno do zdobycia taki bwh 53kk był dziś. Adena tania bo łatwo do zdobycia. Takie są tutaj raty nie nawet nie ma co się na c oglądać.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 29, 2019, 04:35:40 pm »
Akurat b grade to nie jest jakos trudno do zdobycia taki bwh 53kk był dziś. Adena tania bo łatwo do zdobycia. Takie są tutaj raty nie nawet nie ma co się na c oglądać.
To jest niestety prawda. Skończyłem właśnie jeden z testów - 6,5h AFK na pewnego rodzaju autofarmie postaciami(4xbox) w D grade (moon set + duale) miałem 13kk za które kupiłem avadon robe set dla swojego maga.
Nie ogarniam sensu  ustawienia tego serwera, ale tak jest.
Testowałem różne setupy na farmę i ten, najprostszy i najgłupszy jest najbardziej skuteczny jeśli chodzi o efektywność.
Może dopiero gdzieś po 70+ można więcej wyfarmić.

C grade będzie tanie, bo ułatwiono zdobycie recek i partsów na taki Plated Leather czy Karmiana
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2019, 04:40:21 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 30, 2019, 02:18:28 pm »
Gorzej z expem niż z piniędzmi  hahaha

Jak się trafia nonstop zielone lampy to trochę lipa :P

Chyba ,że jest coś o czym nie wiem  hahaha
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2019, 02:21:10 pm wysłana przez sprzedamtyrra »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 30, 2019, 06:32:43 pm »
Gorzej z expem niż z piniędzmi  hahaha

Jak się trafia nonstop zielone lampy to trochę lipa :P

Chyba ,że jest coś o czym nie wiem  hahaha

Im więcej expa tym więcej lamp, na wyższych lvl co chwilę lampa


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 30, 2019, 07:26:15 pm »
Moj rekord 150 lamp w godzine w duo :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 30, 2019, 08:42:31 pm »
Moj rekord 150 lamp w godzine w duo :)

To ja może 60 na cały dzień, ale w 7 kont 68-70 lvl :D

To ja nie wiem. Chyba poźniej dużo więcej expa leci na wysokolvlowych lokacjach :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2019, 08:44:53 pm wysłana przez sprzedamtyrra »


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 03, 2020, 03:05:37 pm »
Dobiłem powoli do 7x (czyli bardzo powoli jak patrzę jak niektórzy cisną) i odnoszę wrażenie, że gra jest skonstruowana tak, aby gracze ze starych kronik w miarę możliwości bezboleśnie odnaleźli się na Classic:
- questy prowadzą za rękę do 4x (jakie spoty, gdzie bić etc.), dostaję się Armor D, duale na 15 dni, biżu jakieś tam.
- później jest rozpiska spotów aż do 7x, odnoszę wrażenie (nie wszędzie byłem), że są to spoty gdzie moby nie są ani agro, ani socjalne. Więc można odpalić autofarmę samemu jeśli ktoś gra solo np. Więc jak ktoś ma mało czasu na grę, to na autofarmie i tak wbije 7x. Są to także spoty z dobrym dropem adeny czy spoilem.
- jak wyjść z Ruins of Agony do Ruins od Despair to się okazuje, że moby są agro, walą magią, są socjalne etc. Tak samo na rozpisce wymienione Nekro są pasywne i nie socjalne, mają dobry spoil, drop etc, ale jak wejść do kata których na rozpisce nie ma, to już walą stuny, są agro, są socjalne. Czyli generalnie poza rozpiską nie ma już tak, że sobie autofarma bezboleśnie poleci.
- ruskie (albo nie ruskie) robią w nocy PK-raidy np. po ROA, Cruma, Necro Patriots - czyli tam, gdzie ludzie na noc zostawiają autofarmę bo jest łatwo, ale jak wyjść poza te spoty gdzie musi być activ bish to jest spokój. Czyszczą po prostu spoty z nocnej konkurencji i sami mielą adenę/spoil na autofarm.
- w FOG jest mega exp (i na kilku innych spotach) więc szybko idzie dobić do 76. Ale za to jest tam zero dropa, kompletnie zero. Więc ludzie farmią exp gdzie indziej, a adenę gdzie indziej. Np. stawiają np. 4 postacie w Ruins of Agony i mielą adenę - w ten sposób idzie bez problemu bardzo szybko zarobić na sprzęt C czy B. A grade powoli się na rynku pojawia.
- tyle, że A grade dropi się części czy spoiluje recki na spotach, gdzie moby są agro, socjalne etc. Więc suma sumarum jak mi to ktoś powiedział, to wygląda tak, że każdy ma w miarę bezboleśnie dobić do 76, wyposażyć się w B grade, przyzwyczaić do tego co oferuje Classic (co to w ogóle jest Classic), a wtedy mając już CoV etc. tak naprawdę zaczyna się gra jaką znamy - tank tankuje, heal leczy - można dać nie obecnych ludzi jako auto assystę, ale ustawić to całkowicie jako autofarmę ciężko (nie mówię, że się nie da, bo pewnie w jakiś sposób się da, jakieś małe sale i heal co 20 sekund czy coś).
- po 76 krzywa expa idzie znacznie w górę, więc też postacie w klanie zbliżają się do siebie coraz bardziej lvl'owo i mogą grać wspólnie.

Nie wiem co tam dokładnie na tym 7x się jeszcze robi, ale do tego momentu tak mi to mniej więcej wygląda.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2020, 03:25:05 pm wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 03, 2020, 06:20:38 pm »
...
c.d.

W TOI na parterze też nie ma żadnego dropa, nawet adeny.
Generalnie im dalej z levelem, tym level mobów też został trochę podniesiony (różnie, 5-8 leveli)
Aggro mobów zostało wyłączone ze względu na autofarmę, która niestety sprawdza się tylko na w miarę płaskich terenach bez przeszkód, jeśli mob wyląduje na głazie lub gałęzi drzewa autofarm go nie wyłapie.
A niektóre moby, poza zalecanymi w podpowiedziach miejscami, są przynajmniej social aggro,
Został obcięty drastycznie spoil z mobów i został on pozmieniany, mało co zgadza się ze starymi drop-calculatorami.
Została zmniejszona użyteczność spoilera czy kraftera (podniesiono drop, obcięto spoil, usunięto kraft szotów), mało kto będzie chciał grać dwarfem jako główną postacią.
Jeśli twórcy chcieli przyspieszyć wyrównanie poziomów graczy mogli po prostu zmniejszyć krzywą wzrostu levela od expa i podnieść ilość expa z każdego moba..
Tak samo odnoszę wrażenie, że za często dropią full itemy - podejrzewam, ze większość na rynku pochodzi z dropu a nie kraftu.
Parę pomysłów mi się podoba, jak drop gemstonów z mobów, czy zastąpienie Soul Crystal Runami, ale generalnie uważam, że za mocno różni się od podstawowej koncepcji L2, Runy powinny mieć zmniejszoną tabelę enchanów, będzie robić się teraz jak na kiepskich privach PVP - będzie się enchantowac i Runy i broń. Kiedyś miałeś jedno SA, mogli zrobić max Runów do nie wiem, 5-8 poziomu i finał.
Byłem pewien, że będą rozwijać katakumby, może w innej koncepcji niż 7s, ale w rzeczywistości oprócz otwartych kilku we wcześniejszych częściach Classica reszta dalej pozamykana.
Są durne dropy, np. mam drop partsów do armora do którego nie ma recek i nie ma pozostałych elementów setu (np. Adamantite Boots Parts)
Jeszcze sporadycznie pogrywam i testuję, ale jak dla mnie to już nie jest gra dla mnie. Misz-masz, pomieszanie z poplątaniem, Classic pomieszany z GOD'em z dużymi niedoróbkami (wystarczy sprawdzić opis przy enchancie Run - raz używa się określenie Soul Crystal raz Rune, a chodzi o to samo - albo ja czegoś nie łapię)
Prawda, znów zgwałcono elfów - SE dostał fajne skile, a EE prawie nic. Ktoś w NCSoft nie lubi elfów.  :D
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 03, 2020, 09:27:20 pm »
Jak tak duzo rozkminiasz to rozkmin dlaczego corpo wciskaja ludziom raka a pozniej sprzedaja im lek na raka .
To jest rozkmina .

Server jest fajnie przekminiony nie trzeba nic dotowac wszystko mozna z rynku qpic nawet punkty L2 store.
Moby bez dropa czy to toi i wiekszosc lokacji 45 + byly juz od patcha 1.5

Jedyne co jest dziwne to ze nie bija rb low lvl nawet tych 70 lvl
Macro sluzy glownie do wykoksania sie pozniej na spotach 78 + GC/VARKA./KETRA/PI/IT/DV/LOA  juz koniec bo tam mobki
bija po 2-5k .I w koncu to jest fajne nie ten lol dmg na C4- IL od mobow.

btw moby na dragon valley  bija po 10k w 3k p def :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2020, 09:57:33 pm wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 03, 2020, 11:39:50 pm »
Tak, dużo rzeczy jest lepiej zrobionych, ale dużo też gorzej.
Chodzi mi o to, że ta gra daleko odbiegła od koncepcji Lineage 2 tego starego.
Więcej w tym koncepcji high-ratowych serwerów PVP.

Po co to NCSoft robi? Gracze nie odeszli, bo było ciężko farmić, tylko że zjebano koncepcję rozwoju gry (oryginalny twórca L2 odszedł dawno temu z firmy, jak miała wyglądać Gracia można poszukać w necie) i tolerancja na botowanie.
Wróć, może nie do końca chodziło o to, że nie było ciężko farmić,  bo było, ale za duża różnica  dla nowych graczy którzy mieli gonić starych - na większości serwerów kończyło się tak, że goście siedzieli i enchantowali sprzęt. Przychodził nowy gracz, patrzył na latarki, kalkulował ile czasu mu zajmie dogonienie starych graczy (albo kasy z portfela) i wychodził.
Gdyby ustawiono małe możliwości enchantowania to by się skończyło szybko i w PVP zacząłby przeważać skill a nie kto ma lepszy sprzęt.

Odnoszę wrażenie, że na obecny rozwój położono już lachę, bo gracze im poodchodzili, może to coś co zrobią w UE4 za kilka lat będzie powrotem do starych koncepcji? Chociaż wątpię, pewnie zdecydowali się na nowy silnik tylko dlatego, że umożliwia jednocześnie tworzenie gier na mobilne platformy - więc i półautomatyzacja gry też pewnie pozostanie (autofarm) a ta obecna jest właśnie testem na ile to się sprawdzi w grze.

Rosjanie też robią klienta na UE4 i niech robią, bo może się okazać, że ten nowy wynalazek NCSoft będzie nie do grania.

I chyba rozgryzłem jedną rzecz - brak dropu dotyczy mobów które dają dużo expa w porównaniu do innych na tym samym lewelu (np. Doom Knight 4x jak pozostałe w pobliżu) - masz do wyboru szybki exp bez dropu albo powolny farm z dropem

Co do raka to nie zrozumiesz - tak wygląda cywilizacja taniości, tandety, oszustwa i chciwości, nikt niczego nikomu nie wciska, bo nikt nie każe nikomu wpierdalać czipsów i zapijać colą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2020, 11:52:19 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 04, 2020, 03:06:20 pm »
Nie ma to jak rekomendacja serwera od sprzedawcy adeny hahaha


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 04, 2020, 03:52:37 pm »
O interes trzeba dbać, komuś trzeba ją wcisnąć :)


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 04, 2020, 06:22:11 pm »
Dyskusję się prowadzi na argumenty a nie na przytyki (czy wyzwiska czy wręcz kłamstwa).
On ma rację, nigdzie nie kłamie, ja mam rację, nigdzie nie kłamię, posługujemy się argumentami, mamy inne spojrzenie na tę grę i tyle.
Na serwerze da się grać, chociaż dużo multiboxów i auto-farmy to jednak prawie wszystkie spoty są zajęte. Nie byłem jedynie na górnych piętrach TOI, dole Imperial Tomb i tej nowej wyspie Isle of Winds (czy jakoś tak się to nazywa)

Jedynym, faktycznie, dużym zaskoczeniem dla graczy mogą okazać się lokacje wysokolewelowe które  są trudne. O wiele trudniejsze niż w starym L2.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 04, 2020, 08:40:01 pm »
Nie trzeba nikomu wciskac sama sie sprzedaje

Z Toba Li nie da sie normalnie rozmawiac bo hejtujesz kazdy server wystarczy historie wiadomosci w profilu zobaczyc.
Szkoda mi czasu na to sa tacy ludzie jak Ty i nic sie na to nie poradzi.

.....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2020, 09:00:02 pm wysłana przez born2b3wildLOL »