Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] GameCoast - CLASSIC x7 - START 20.12.2019  (Przeczytany 23502 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 11, 2019, 08:13:44 am »
Mocarzyk i krokodylek   :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 12, 2019, 03:40:08 pm »
Cześć,
Zaciekawił mnie ten serwer i bardzo chętnie bym na nim pograł. Wracam do L2 po dobrych kilku latach przerwy (grę zakończyłem na h5) i nie za bardzo wiem kim zagrać. Możecie mi polecić kim przyjemnie się gra na classicu? Dawniej grałem daggerami (głównie TH), gladem oraz trochę PR. Czy warto zagrać któraś z tych klas?
elemental summoner, dmg w pvp/pve większy od większości klas, zerowy wkład adeny. Możesz nie schodzić z mounta i tylko spamować nuka z summona, nikt cie nie dogoni, większość padnie na 1-3 nuki :D


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2019, 07:03:32 am »
Tribunal vs MadPro vs League ?   :o


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 13, 2019, 08:59:44 am »
mocarzowi i krodylom mowimy NIE :D jak sie bawic to z dobrym sortem :P
Forteca : aktualny sklad 44 osoby. Pelny setup na discord. Zapraszamy.


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 17, 2019, 10:49:37 am »
Beta dzisiaj od 16.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 17, 2019, 11:02:14 am »
Tak szybko .Kurła pierdzielona robota :/


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 17, 2019, 03:36:27 pm »
Tak szybko .Kurła pierdzielona robota :/

Ja złożyłem podanie o urlop na piątek :D może się uda heheh


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 17, 2019, 04:53:18 pm »
widzieliscie gm shop?


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 17, 2019, 06:03:59 pm »
MP poty i full itemy za dote.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 17, 2019, 06:21:52 pm »
MP poty i full itemy za dote.

Full itemy za dote hmmmm.Z tego co widze to full itemy sa za L coiny ktore leca z dropa . Sprawdzales to w ogóle ?:P
Itemy za L-Coin zostaly wprowadzone bodajze patcha wczesniej .Ale one i tak leca tylko z dropa i leca slabo wiec na
seta A grade bedziesz zbieral 3-4 tygodnie.Grales na l2 off kiedys ?
Wiekszosc rzeczy co jest w l2 store jest za L-coiny (tak te co leca tylko z dropa ) oprocz mp potow run na xp 
talisman of power ( kawalki do enchantowania sa juz za l coiny )  sayha buffka scrolla .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2019, 06:56:55 pm wysłana przez Professor »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 17, 2019, 06:59:19 pm »
I QHP potek które nie maja reuse?  :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 17, 2019, 07:00:54 pm »
I QHP potek które nie maja reuse?  :oops:
witamy na classicu, te z grocery shopu też go nie mają, mało tego, gra sama będzie je spamować do ustawionego % :D


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 17, 2019, 07:02:28 pm »
Ale nie te co daja 50HP tylko 1000 hp :D


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 17, 2019, 07:16:27 pm »
Z l2j przyszli jacys fajterzy serverkow wood x32 z buff buffem i zdziwieni :P

Napisz posta na forum moze zmienia .
Ta dota i tak jest smieszna w porownaniu do nc westa.
Mechanika gry mowi jasno.Jakbyscie grali na offie kiedys to byscie wiedzieli jak to wyglada
teraz i nie musielibyscie marnowac tu czasu i marudzic ze p2w i grac sobie dalej na wood x32
serverkach.Peace

« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2019, 07:27:09 pm wysłana przez Professor »


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 17, 2019, 08:47:23 pm »
Po co ten plącz o store ? Na serwerze będzie grac Fisher i Pufa nie dogonicie ich i tak a adenka i itemy na maxcheaters pojawi się już za 2 dni :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2019, 09:21:14 pm wysłana przez Kloniasz »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 17, 2019, 08:59:29 pm »
Kloniasz za 3 :) bo serv musi wstac :)


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 17, 2019, 09:46:43 pm »
Dla mnie jak na OFFa bardzo dobry balans doty, nic nie jest przesadzone bardzo możliwe, że jeszcze coś ulegnie zmianie bo co chwila na becie restarty.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 18, 2019, 04:43:08 am »
MP poty i full itemy za dote.

Full itemy za dote hmmmm.Z tego co widze to full itemy sa za L coiny ktore leca z dropa . Sprawdzales to w ogóle ?:P
Itemy za L-Coin zostaly wprowadzone bodajze patcha wczesniej .Ale one i tak leca tylko z dropa i leca slabo wiec na
seta A grade bedziesz zbieral 3-4 tygodnie.Grales na l2 off kiedys ?
Wiekszosc rzeczy co jest w l2 store jest za L-coiny (tak te co leca tylko z dropa ) oprocz mp potow run na xp 
talisman of power ( kawalki do enchantowania sa juz za l coiny )  sayha buffka scrolla .

Jedyni frajerzy, to ci, którzy wierzą, że Kamael to ciągle Lineage 2.
Jedyne co przypomina to właśnie dziadowsko ustawiony l2j.
Pierwszy z brzegu przykład - z questów dostajesz SOE - pytanie po co, skoro teleport jest wbudowany w interfejs gry jako funkcja gotowa do użycia?
W ogóle zastanawiam się, po co zostawili GK, chyba jedynie do questów.
Zalogowałem się na ich main serwer i sprawdziłem jak to wygląda.
Serwer jest już dead, w Giran trochę offline shopów próbujących coś sprzedać, spotkałem 2 żywych graczy.

Są te wszystkie rzeczy z offa, dostaje się po 10 lvlu duale, po 20 (z questu, może to inny lewel formalnie, ale robiąc quest wbił mi się 20 lvl)) moon armor.
Expa tyle leci z questów przy słabym dropie adeny wylądowałem na 24 lvl'u z 8.580 adeny (tak, niecałe 9k)

Potem zalogowałem się na betę.
Pierwsze o co bym musiał się zapytać, gdzie te full itemy w shopie, bo szukałem i nie znalazłem.
Jest jakiś osobny NPC z donate items?
Słabo to widzę, przynajmniej kiedy patrzę na to z pozycji gracza wychowanego na Kronikach.
Gdy wbiję 40 lvl (C grade) stać mnie będzie co najwyżej na waciki. I być może po to odpalą item shop za gotówkę.
Nie ogarniam tego.
Widzę tutaj duży hype a na becie spotkałem 1 gracza (koniarz)
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 18, 2019, 05:56:05 am »
Li kronika daje trochę łatwości w biciu leveli + to ze to raty x7 więc wbić 76 będzie dość łatwo .  Głownie chodzi o pvp w tej grze lepiej jak całość serwa szybko dojdzie do end game a te na poprzedniej edycji było dość ciekawe dużo Brazylijczyków gdzie znów pewnie pojawią się tłumnie i powiem ci robili niezłe zamieszanie liczbowo po nocach koło 2 rano  ich potrafiło w ally po 5-7 pt latać  na Core na przykład .   Wiec różnorodność narodowości sporo fanu dawała  bo i w nocy  szło pvp robić .   

 Najważniejsze jakie community się zbierze bo jeśli znów się zlecą Brazole to może być ciekawie przez 24 h na serwie .


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 18, 2019, 08:21:53 am »
MP poty i full itemy za dote.

Full itemy za dote hmmmm.Z tego co widze to full itemy sa za L coiny ktore leca z dropa . Sprawdzales to w ogóle ?:P
Itemy za L-Coin zostaly wprowadzone bodajze patcha wczesniej .Ale one i tak leca tylko z dropa i leca slabo wiec na
seta A grade bedziesz zbieral 3-4 tygodnie.Grales na l2 off kiedys ?
Wiekszosc rzeczy co jest w l2 store jest za L-coiny (tak te co leca tylko z dropa ) oprocz mp potow run na xp 
talisman of power ( kawalki do enchantowania sa juz za l coiny )  sayha buffka scrolla .

Jedyni frajerzy, to ci, którzy wierzą, że Kamael to ciągle Lineage 2.
Jedyne co przypomina to właśnie dziadowsko ustawiony l2j.
Pierwszy z brzegu przykład - z questów dostajesz SOE - pytanie po co, skoro teleport jest wbudowany w interfejs gry jako funkcja gotowa do użycia?
W ogóle zastanawiam się, po co zostawili GK, chyba jedynie do questów.
Zalogowałem się na ich main serwer i sprawdziłem jak to wygląda.
Serwer jest już dead, w Giran trochę offline shopów próbujących coś sprzedać, spotkałem 2 żywych graczy.

Są te wszystkie rzeczy z offa, dostaje się po 10 lvlu duale, po 20 (z questu, może to inny lewel formalnie, ale robiąc quest wbił mi się 20 lvl)) moon armor.
Expa tyle leci z questów przy słabym dropie adeny wylądowałem na 24 lvl'u z 8.580 adeny (tak, niecałe 9k)

Potem zalogowałem się na betę.
Pierwsze o co bym musiał się zapytać, gdzie te full itemy w shopie, bo szukałem i nie znalazłem.
Jest jakiś osobny NPC z donate items?
Słabo to widzę, przynajmniej kiedy patrzę na to z pozycji gracza wychowanego na Kronikach.
Gdy wbiję 40 lvl (C grade) stać mnie będzie co najwyżej na waciki. I być może po to odpalą item shop za gotówkę.
Nie ogarniam tego.
Widzę tutaj duży hype a na becie spotkałem 1 gracza (koniarz)

Soe jak sama nazwa wskazuje zluzy do robienia soe .Od 41 placi sie juz za teleporty i jak sam napisales na 40 stac Cie na
waciki wiec adeny masz malo co za tym idzie oszczedzasz (jak to na clasicu :P) i palisz soe(darmowe czy tam za 500e w sklepie)

Ostatnio grales na rpg i (uwaga) to chyba widzac po Twoich wiadomosciach jedyny serv ktorego chwaliles ze jest fajny .
I co tam bylo L2 czy inna gra? Bo mi sie wydaje ze areny i duzo skilli tych samych .3 profa itd CC z 83 na 80 przeniesiony
raptem pare zmian .Najwieksza roznica to land raty na wejscie debuffow z c3 .

Po co usowac gk jak to jest odwieczna czesc L2 ?  I skad tepniesz sie na derby ?

Ich main serv stoi ponad rok wiec moze byc dead (srednio teraz po 1-3 miechach kazdy pada)
Tyle ze nie mozesz powiedziec czy to jest wyznacznikiem gowna bo jakbys poswiecil 2 minuty zeby przeczytac
jakiekolwiek informacje wiedzialbys ze jak wstal x3 to wstal NC west na ktorym byly 2-3 server na full capie a
jak wiadomo $ i ameryka lepiej zaplaci jak rusek wiec wszyscy poszli na amerykanca.No i officialu nie zamykaja
tylko merguja jak ma maly online wiec nikt nie mysli co sie stanie jak bedzie malo luda grac czy zamkna itd :)

Jest bieda bo to jest glowne zalozenie classica ze ciezko sie adene farmi i itemy a pozniej od 50-60 wszyscy rzucaja
sie na rb i jest fajne pvp.Skoro na x1 offie na rb potrafilo sie bic o rb od 100-200 nawet do 500-600 osob to co bedzie
tutaj jak masz wieksze raty duzo (nikt nie bedzie patrzyl ze exp straci jak na x1 :P ) i co najlepsze nabija sie lampy za
uzyskany exp czyli oprocz normalnego expa i jeszcze wiecej expa z lamp.
Jak wiadomo lvl na classicu najwazniejszy .

Na innych classicach przechodzilo sie od low D wyzej i wyzej (na ile fundusze pozwalaly) albo meczylo z low d i
zbieralo na C weapon .
Na tym patchu juz jest latwo bo masz duale 100 p atk z nagrody daily na 10 lvlu .

Donate masz po prawej stronie sa 2 ramki takie male .
Mniejsza ramka to auto farm .
Wieksza ramka to donate stan nabicia lampy i L -Coin store
Jak w razie nie widzisz odpal initialize lub wcnisj ALT+L (skrot na initializee)

L-Coin store https://l2wiki.com/classic/L-Coin_Store
L-Coiny leca tylko z DROPA I jest na to limit dzienny biorac pod uwage jak one leca
i tak szybciej wbijesz lvl i skrafcisz/qpisz te itemy.
Wiekszosc rzeczy co jest z L2 store(sklepu normalnego za $) jest tez oprocz paru
rzeczy jak runy buff scrolle itd.

Nie wiem czy dobrze wyczytalem ale admini chca zrobic opcje przelania L-coin
(tych co tylko dropa) na saldo NC coinow (tych za ktore trzeba placic)  specjalnie
za to ze jest placz i lament o te potki na hp zeby nikt nie plkala ze p2w skoro
wszystko mozna zrobic z dropa a vipa za zabijanie mobow.Jak to zrobia to wyjdzie
na to ze jedyne co mozna/trzeba qpic za real to premium acc.

Hype bedzie bo na classiu masz najlepszy content pvp na rb od 60 lvlu .
Hype bedzie bo dawno nie bylo servera officialnego i zadnego privata na
l2 offf plikach
Hype bedzie bo ludzie sa zadni xp a ta pora roku jeszcze to poteguje .

Itemow za gotowke nie odpala bo nie l2j i ludzie co ida na classica wiedza ze jest ciezko.
Akurat tak trafilo ze Ty nie grales :P

Jezeli tego 1 goscia na becie spotkales  o tej godzinie co pisales swojego postac to raczej
nie masz sie co dziwic nawet jakbys sie cofnol 3h wstecz .
To jest beta ludzie nie beda po nocy grac kto mial cos sprawdzic sprawdzil do 40 lvla :)

Mam nadzieje ze wyjsanilem przynajmniej kilka spraw jakbys chcial cos wiecej sie dowiedziec
pisz smialo :)

Kazdy kto nie gral na classiu lub gral ale na l2j powinien wbic i zobaczyc jak to smiga jaki jest
content i jak wygladaja prawdziwe pliki.Jak sie nie spodoba to pojdzie na inny server nie trzeba
od razu "dotowac" zeby zobaczyc.Albo sie spodoba albo nie czasu nie stracisz bo w tych kategoriach
raczej nikt nie mysli biorac pod uwage ile juz stracilismy w L2 od poczatku grania w ta gre :P :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2019, 08:37:24 am wysłana przez Professor »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 18, 2019, 08:31:25 am »
Ok. Nie komentuję całego bo szkoda czasu. Zaznaczyłem, że wychowałem się na Kronikach, ale i pierwsze części Classic były jak stare Kroniki. Do Kamaela.
Teraz wpadłem sprawdzić, faktycznie gostków biega już więcej.
Niestety bociarze odpalaja i testują boty i one działają (boty na 100% bo podnoszą dropy, autofarm nie podnosi):

Może tego nie widać, ale to boxy jednego gracza, 3 kraski + support wc


BTW nie muszę nic czytać, nic mnie nie minęło, grałem na NCWest Classic, przez ok. pół roku, od startu do kwietnia(?), brak reakcji administracji na boty przegoniła normalnych graczy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2019, 08:36:46 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 18, 2019, 08:32:50 am »
Double post
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2019, 08:35:32 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 18, 2019, 08:47:29 am »
Auto farm podnosi tam masz taka mala raczke musisz kliknac zeby sie na zolto podswietlila :)

Co do bota to prawda od zawsze jest ze "na kazdym serverze dziala" tak bylo jest i bedzie zawsze.

Tu spotkalem sie ze ludzie mowia tak (co grali na x3 i pytali sie tych co sprzedaja :

-Nie dziala ( :P wiadomo ze to nie przejdzie )
-dziala ale ta premium za 150-200 zl
-gosc co kiedys w adrenalinie robi jest tu adminem i ciezko odpalic a jak idzie to ta droga za 150 zl

Jak jest nie wiem nie bocilem nigdy ale jedno jest pewne
Jest auto farm sprawdza sie w malych powmieszczeniach jest tam wszystko potrzeba oprocz
paru rzeczy jak rzucanie buffow z pp na ludzi w pt no i healowanie z healerow tez nie ustawisz od
ilu hp ale to tak naprawde mozna ominac robieniem WC a problem z healowaniem zacznie sie
dopiero po 76 + ale czy to nie jest fajne ze masz auto farme in game i nie musisz miec bota
i nie wkurza Cie to ze ktos farmi na bocie a Ty musisz klikac albo kawa czy herbata wystygnie
bo tak klikales ze nie bylo kiedy sie napic :) auto farma daje rade :)


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 18, 2019, 09:00:49 am »
Niestety bociarze odpalaja i testują boty i one działają (boty na 100% bo podnoszą dropy, autofarm nie podnosi):

Wczoraj byłem na becie i autofarm podnosi dropy całe też (w sensie także poza adeną). Może coś zmienili w tych ostatnich kronikach.
Słyszałem z kolei, że Adrenalina musi być premium, czyli 150-200zł o ile dobrze zrozumiałem. Czyli, że wszystkie lol'ki odpadną, zostaną Ci bardziej zasobni. Mi w sumie bez różnicy (jako stricte casuala) jeśli jako tło biorę ruskich grających po kilka osób na jednej postaci tak, że ta kręci się praktycznie 24h. No ale tu poglądy mogą być różne - np. jeśli ktoś gra po 12-16h, to pewno się wnerwia, że ktoś z botem gra 24h i i tak jest do przodu.
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: (l2off) GameCoast CLASSIC x7 the Shadow of The Kamael
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 18, 2019, 10:14:46 am »
To co jest na screenie to boty na 100%, wpadł krasiek o nicku VseProdom i peknął je, leżały zdechłe na ziemi przez pewien czas.
Mnie to akurat nie interesuje, czy ktoś boci na andrenalinie  premium czy free, tylko, że boci.
Jak admini GameCoast podchodzą do bociarzy? Teraz graczom przy autofarm trudno będzie nawet rozpoznać, czy ktoś boci czy nie

Inne pytanie - czy to znaczy, że krafta i spoila nie kalkuluje się robić na tym serwerze?
Ktoś grał na tym Kamaelu i może coś powiedzieć o ekonomii serwera?

BTW L-Coiny po 3h gry (31 lvl) mam całe 4 szt, do 8,5k które potrzeba na A gradowa broń "trochę" brakuje...
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.