Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2 Vanilla - Classic 1.5 x3 - START 01.05.2020  (Przeczytany 34710 razy)

  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 18, 2020, 02:39:46 pm »




  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 18, 2020, 03:17:04 pm »
co takiego jest na klasiku z łowienia że wszyscy bocą przy tej wodzie?


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 18, 2020, 04:37:44 pm »
Przykładowo na 33lvlu w 24h wbijasz jakies 40-50% lvla a za zlowione rybki kupujesz dopalki na expa 10% i EMp lub VAMP


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 18, 2020, 04:45:43 pm »
$$$$     :o


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 19, 2020, 07:48:15 am »
wazaaap men do Admina ( adminie zajmij sie sprawami ważnymi typu usuwaniem starych topików a nie , banowanie ludzie na forum, jak masz jakies zaburzenia prosze zgłosic sie na oddział Psychiatrczny bo za jakiś czas może być już za pożno


????????? :o
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 19, 2020, 12:04:06 pm »
wazaaap men do Admina ( adminie zajmij sie sprawami ważnymi typu usuwaniem starych topików a nie , banowanie ludzie na forum, jak masz jakies zaburzenia prosze zgłosic sie na oddział Psychiatrczny bo za jakiś czas może być już za pożno


????????? :o

pewnie znów automatyczny program do banowania spamu się trochę rozluźnił, ale zamiast wyjaśnić to trzeba od razu się unosić


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 19, 2020, 01:13:54 pm »
wazaaap men do Admina ( adminie zajmij sie sprawami ważnymi typu usuwaniem starych topików a nie , banowanie ludzie na forum, jak masz jakies zaburzenia prosze zgłosic sie na oddział Psychiatrczny bo za jakiś czas może być już za pożno


????????? :o

pewnie znów automatyczny program do banowania spamu się trochę rozluźnił, ale zamiast wyjaśnić to trzeba od razu się unosić
Ok ok tylko niemoglem zrpzumiec o co chodzi w tym poscie ;P
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 19, 2020, 01:57:23 pm »
wazaaap men do Admina ( adminie zajmij sie sprawami ważnymi typu usuwaniem starych topików a nie , banowanie ludzie na forum, jak masz jakies zaburzenia prosze zgłosic sie na oddział Psychiatrczny bo za jakiś czas może być już za pożno


????????? :o

pewnie znów automatyczny program do banowania spamu się trochę rozluźnił, ale zamiast wyjaśnić to trzeba od razu się unosić
Ok ok tylko niemoglem zrpzumiec o co chodzi w tym poscie ;P
Miał bana, za co sam się domyśl. Po co spamuje i rzuca na admina forum w tym wątku, nie wiem, ale rozumiem.

A tak przy okazji ktoś coś wie na ten temat poniżej?

Z rozmów wiem, że kilka osób z classica 1.5 co wstał niedawno też się wybiera bo Admin poleciał w chuja z plikami bardzo mocno i jest straszny bugland. Kilka znaczących exploitów sprawiło, że pojawia się coraz więcej krytyki (chociaż online teoretycznie wzrósł). Z tego co wiem to kilka topowych CP dostało bany za exploity clan pointów i dropów adeny/enchantów. Niby pobanowani zostali ale community wkurwione bo nie wiadomo co jeszcze zaraz wypłynie. Daje to szansę na kilkanaście dodatkowych osób na start.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 19, 2020, 05:54:52 pm »
wazaaap men do Admina ( adminie zajmij sie sprawami ważnymi typu usuwaniem starych topików a nie , banowanie ludzie na forum, jak masz jakies zaburzenia prosze zgłosic sie na oddział Psychiatrczny bo za jakiś czas może być już za pożno


????????? :o

pewnie znów automatyczny program do banowania spamu się trochę rozluźnił, ale zamiast wyjaśnić to trzeba od razu się unosić
Ok ok tylko niemoglem zrpzumiec o co chodzi w tym poscie ;P
Miał bana, za co sam się domyśl. Po co spamuje i rzuca na admina forum w tym wątku, nie wiem, ale rozumiem.

A tak przy okazji ktoś coś wie na ten temat poniżej?

Z rozmów wiem, że kilka osób z classica 1.5 co wstał niedawno też się wybiera bo Admin poleciał w chuja z plikami bardzo mocno i jest straszny bugland. Kilka znaczących exploitów sprawiło, że pojawia się coraz więcej krytyki (chociaż online teoretycznie wzrósł). Z tego co wiem to kilka topowych CP dostało bany za exploity clan pointów i dropów adeny/enchantów. Niby pobanowani zostali ale community wkurwione bo nie wiadomo co jeszcze zaraz wypłynie. Daje to szansę na kilkanaście dodatkowych osób na start.


Też szukałem i nie mogłem znalesc, pytałem ale cisza..


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 19, 2020, 06:34:41 pm »
Co do cytatu o bugach i exploitach to prawda. To, że pliki nie są OFF... no cóż to wiadomo było od razu, ale mała ilość osób na beta testach nie pozwoliła wyłapać dziesiątków mniejszy a wcale nie nieistotnych bugów. Sporo broni zjadało x2 SS zamiast x1, pojawiły się exploity do dropienia d gradowych butów/glovesów w konkretnej lokacji,  gdzie 2 dnia servera były osoby z pojebanymi ilościami D kryształów i enchantów. Admin niby wyłączył opcje dropa tych itemów z mobów ale niesmak pozostał bo wiem z pierwszej ręki, że wydropione itemy zostały w inventory graczy :) Co do exploita z clan pointami to też prawda, z tym, że to chyba nie były topowe CP, tak czy siak wyfarmili od chuja punktów jakoś 3 dnia, bany niby dostali ale wiecie jak jest, nie wiadomo co będzie dalej :P Prawda jest taka, że pierwsze exploity wypłynęły już 4 minuty po starcie i musieli to patchować :D Nukerzy jak zabili moby w crumie to się 1,5 dnia nie respiły itp, no jest cała masa takich rzeczy, wystarczy przejrzeć dział bug reportów na forum. Grało się generalnie przyjemnie, ale z rozmów wiem, że dużo osób już ogarnęło, że Admin po prostu na żywym organizmie chce sobie ogarnąć dobre pliki na następne edycje.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 19, 2020, 06:39:58 pm »
Aaa no i były też rzeczy w stylu, że moby które powinny być agresywne nie są itp i dropiły po 7k adeny na 28 lvlu :)


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 19, 2020, 06:55:57 pm »
Aaa no i były też rzeczy w stylu, że moby które powinny być agresywne nie są itp i dropiły po 7k adeny na 28 lvlu :)


To jednak sporo tego się nazbierało, a miało być tak pięknie. A z innej beczki prawda jest to że pa można bez problemów normalną grą solo wydropic itemki aby zakupić pa. Normalna gra to takie 3h więc na oko 2.5h farmy mobow?


  • Wiadomości: 150

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 19, 2020, 06:59:08 pm »
Co do cytatu o bugach i exploitach to prawda. To, że pliki nie są OFF... no cóż to wiadomo było od razu, ale mała ilość osób na beta testach nie pozwoliła wyłapać dziesiątków mniejszy a wcale nie nieistotnych bugów. Sporo broni zjadało x2 SS zamiast x1, pojawiły się exploity do dropienia d gradowych butów/glovesów w konkretnej lokacji,  gdzie 2 dnia servera były osoby z pojebanymi ilościami D kryształów i enchantów. Admin niby wyłączył opcje dropa tych itemów z mobów ale niesmak pozostał bo wiem z pierwszej ręki, że wydropione itemy zostały w inventory graczy :) Co do exploita z clan pointami to też prawda, z tym, że to chyba nie były topowe CP, tak czy siak wyfarmili od chuja punktów jakoś 3 dnia, bany niby dostali ale wiecie jak jest, nie wiadomo co będzie dalej :P Prawda jest taka, że pierwsze exploity wypłynęły już 4 minuty po starcie i musieli to patchować :D Nukerzy jak zabili moby w crumie to się 1,5 dnia nie respiły itp, no jest cała masa takich rzeczy, wystarczy przejrzeć dział bug reportów na forum. Grało się generalnie przyjemnie, ale z rozmów wiem, że dużo osób już ogarnęło, że Admin po prostu na żywym organizmie chce sobie ogarnąć dobre pliki na następne edycje.

Pierwsze exploity 4 minuty po starcie co za brednie chyba ledwo zdazyli dobiec do pierwszej wioski xDD
Szczerze jest to smieszne co piszesz bo z pierwszej ręki to ty niczego nie wiesz tyle Ci powiem.
Płakasz o jakies itemy D grade ktore powiny sie dropic i ktorych do dzis bijac caly dzien buty rekawice tarcze mozesz wydropic po 20szt i bedziesz mial z tego moze 500k po calym dniu. Nie wiem brak mi słów na takich kanapowych expertów, zapraszam do udowodnienia swoich racji na serwerze a nie na forum bo cos mi sie wydaje ze troszeczku za ciezko Ci sie zrobiło na Classicu x3 :)

Zadne ogarnianie plików pod kolejne edycje, a ogarnianie plików i pisanie ze jest to java przeczy jedno drugiemu :D
Pliki które uzyto funkcjonowały na serwerze talking island i jak juz to mozna powiedziec ze tam były testowane na zywym organizmie.
Zywy organizm przetrwał 5 lat, a ten jest znacznie lepszy od Talking Island.
Nie mam nic więcej do powiedzenia.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 19, 2020, 07:01:55 pm »
Nie masz pojęcia o niczym co się działo/dzieje i nie odniosłeś się do żadnego z faktów, idź być durniem gdzieś indziej i nie zawracaj gitary.












Bez wyzwisk prosze
/Shanique
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2020, 09:48:56 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 19, 2020, 07:05:14 pm »
Aaa no i były też rzeczy w stylu, że moby które powinny być agresywne nie są itp i dropiły po 7k adeny na 28 lvlu :)
Trochę niefajne jak na low rate serwer.
Tragedii nie ma, ale pytanie co okaże się dalej.
To, że to java l2scripts a nie l2off to wiedziałem po krótkim teście na OBT - ciekawi mnie tylko, czy admin kupił i ma najnowszą, ostatnią wersję plików czy miał stare pliki z czasów Talking Island (ponoć pracował przy nich), które sam łatał.
Wbrew mitom i l2scripts i Lucera3, chociaż są to najlepsze projekty w javie i potrafią dźwignąć parę tysięcy graczy, mają w wuj bugów i niedoróbek.
Trochę się dziwię, bo są w miarę proste do naprawy.

Nie mam nic więcej do powiedzenia.
I to jest dobry pomysł.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 19, 2020, 07:07:26 pm »
A co do itemów D grade to byli ludzie którzy drugiego dnia latali z 10k cry D w bagu :) Ci mniej mądrzy powyłapywali bany bo kilka h po stracie latali w full D po gludin (m.in sławne party melasów z tarbarami ^^)


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 19, 2020, 07:10:44 pm »
Oczywiście, że w pierwszych 10 minutach servera już znaleźli exploit na jakieś scrolle/owoce i był server down i patch. I nawet na discordzie podniósł się flame żeby wipeować server od razu skoro to i tak start. Pan JohnTravolta to widzę, że do powiedzenia ma dużo a wie niewiele.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2020, 07:13:45 pm wysłana przez DrowRanger »


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 20, 2020, 04:44:49 pm »
Server dziala ,online sie trzyma ,admin sie stara (chyba) wiec na hu drozyc temat ,
Co do bugow jezeli takie byly miejmy nadzieje ze zostaly naprawione.

Co do ludzi ktorych dziwi to ze latwo to naprawic ...
Moze warto swoj server postawic skoro rynek nie spelnia oczekiwania graczy bo wszystkie servery to
buglandy a Twoj bylby najlepszy najprawilniejszy jak maslo prawilne kazdy by go jadl kazdy by tam gral :)

DrowRanger zapomniales wcisnac reklame servera na ktory idziesz.
Tu jeszcze bedziesz mial duuuuuzooo pracy zeby zniechecic ludzi  zadnych klimatu classica do quita.

Punktalnosc nie zawsze sie oplaca "Pamietaj ,lepiej sie wysrac i spoznic niz byc o czasie i sie zesrac


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 20, 2020, 05:40:15 pm »
Stuknij się w ten pusty cymbał xD nie będę reklamował żadnego servera bo koło chuja mi to lata kto gdzie gra. Fakty są takie, że admin część bugów naprawił ale itemów zdobytych w wyniku exploitów nie usunął. Tak jak pisałem, wiem z pierwszej ręki bo mam znajomych adena sellerów i wiem co mieli, ile i jak zdobyte 2-3 dni po starcie. Dodatkowo gdybyś nie był durniem to byś zrobił swój research i zobaczyłbyś jakie ilości adeny były do kupienia po tygodniu na serverze x3 classic. I tak jak pisałem, koło chuja mi lata gdzie grasz, czy Ci się podoba i czy Ci to przeszkadza. Zostałem tutaj zacytowany więc się do tego odnoszę. 2k20 a wy głupie polaczki bronicie serverów na których gracie jakby to były wasze żony xD


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 20, 2020, 08:02:17 pm »
Stuknij się w ten pusty cymbał xD nie będę reklamował żadnego servera bo koło chuja mi to lata kto gdzie gra. Fakty są takie, że admin część bugów naprawił ale itemów zdobytych w wyniku exploitów nie usunął. Tak jak pisałem, wiem z pierwszej ręki bo mam znajomych adena sellerów i wiem co mieli, ile i jak zdobyte 2-3 dni po starcie. Dodatkowo gdybyś nie był durniem to byś zrobił swój research i zobaczyłbyś jakie ilości adeny były do kupienia po tygodniu na serverze x3 classic. I tak jak pisałem, koło chuja mi lata gdzie grasz, czy Ci się podoba i czy Ci to przeszkadza. Zostałem tutaj zacytowany więc się do tego odnoszę. 2k20 a wy głupie polaczki bronicie serverów na których gracie jakby to były wasze żony xD
2k20 a ty idziesz na jeden z tysiaca serverow interlude z takimi samymi ustawoeniami.

Poloaczki, rozumiem ze ty nie polak?

Twoi wplywowi znajomi rmt widze sa wyznacznikiem jakosci serwera.

https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 20, 2020, 08:15:28 pm »
W ogóle przedmiotem dyskusji nie jest to gdzie idę i czy w ogóle gdziekolwiek. To, że żaden z was się nie odniósł sensownie do tego o czym napisałem też jest wymowne. Aha i co do rmt to tak, wyexploitowanie pojebanych ilości adeny na sell w tydzień na serwerze classic x3 jest wyznacznikiem jego jakości. A "polaczki" to pejoratywne określenie głupich Polaków, skoro nie potrafisz tego wyłapać z kontekstu to też nieźle.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 20, 2020, 09:20:18 pm »
Stary, probujesz usilnie udowodnic ze ten serwer jest hujowy. Troszke beka ze lapiesz sie wszystkiego.
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 20, 2020, 09:49:02 pm »
W sumie nic mnie to już nie interesuje ale przecież wszystko co on opisał kastro to jest prawda, i doskonale o tym wiesz.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 20, 2020, 09:54:31 pm »
hype hype hype

https://forums.lineage2.com/forum/37-report-a-bug/

684 topicki z bugami na officialu    :)

I glupie  ludzie graja  ...
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2020, 09:57:49 pm wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3 - START 01.05.2020
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 20, 2020, 09:57:16 pm »
W sumie może nie powinienem o tym wspominać ale przecież u nas w klanie był gość, którego nick z grzeczności pominę :) który na jakiś bugach narobił adeny i sprzedawał potem, za co zresztą słusznie dostał bana :D