Witaj
Gość

Wątek: Gracia final jutro  (Przeczytany 20874 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 29, 2009, 04:46:55 pm »
http://www.megaupload.com/?d=TPJDNMQB wzadzilem przed chwila na megaupload powinno dzialac

BTW. NightBird mozna wiedziec w jakim klanie siedzisz?
SH, KA czy kto? Jest tam zdeko osob z tych klanow i je znam...

Powiem tyle gracja final to cudo stworzone dla magow i summonerow...
Jakby klan imo nukerski chcial wejsc na ru ofa to lancer... I jest zabawa.
Niektorych odstrasza rate x1 ale fajnie ludzie maja nas.ane.
Servery upadaja po minimalnie roku do 2 lat i cale granie idzie sie P*************
Tu na ofie przynajmniej jest pewnosc ze z powodu glupoty adminow serv nie padnie tak szybko.
No chyba ze lineage 3 wyjdzie na ru oficial ale to juz jest wontpliwe.
Ja przewiduje ze nastepna kronika to bedzie rozszezenie gracji bo l3 ma byc w 2011 roku
A co roku wychodzi nowa kronika...

chyba zartujesz co do tych klanow... SH strzelilo totalnego faila..
1) brak ch
2) wy****ni przez old clanmemberow na goddard castle xD

ja jestem w LexTalionis
a mam pytanie. jak odpalic gre bo jak wrzucam zangielszczenie i odpalam przez lineage2.exe to mi updatuje te pliki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 04:49:34 pm wysłana przez NightBird »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 29, 2009, 04:53:05 pm »
@Up: Weź kuwa najpierw poczytaj podwieszone tematy to będziesz wiedział co i jak..


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 29, 2009, 05:31:46 pm »
Najpierw odpal Updater a jak ci sie zrobi to wgraj zangielszczenie i dopiero pozniej odpal gre ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 29, 2009, 05:55:59 pm »
dajcie full working zangielszczenie. bo ten link do wrzuty nie dziala
nie dziala bo zle wkleili link
http://w749.wrzuta.pl/plik/3TxQF6NBpCe/zangielszczenie_v2

odpalasz updater, czekasz az pliki przeleci i bedzie aktywny przycisk start, wtedy uruchamiasz plik bat do zangielszczenia i klikasz na Graj - wszystko pisze tylko wystarczy przeczytac odpowiedni temat :)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 29, 2009, 06:19:23 pm »
Jak co sorki za zly linq... Nie sprawdzilem
W twoim linku co skopiowalem o Ciebie Phoeniks i wkleilem nie widze nic innego no chyba ze tamten byl skrócony...
Ale zrobilem reupload na lepszy server megaupload bo wrzuta to totalne g...

BTW. SH to same debile a behem nie umieją dowodzic klanem... Kolczaste Anioly tez tam graja na celesie ale to inna bajka znam ich z reloaded.
Lex tez znam z serva roxy chyba tam graliscie bo bylem tam przelotowo ale niewiedzialem czy Lex to polacy.

Ja gram aktualnie na ru ofku ze swoim kolega ale bez klanu. Czekam az ktos sie zmobilizuje i powstanie porzadny klan/ally bo u Nemesis jakies ospanie widze ze osoby tylko vit zbijaja a u ZOMO - oni sa nowi trza poczekac az dostana 6 lvl klanu.


Wiem iz da sie zrobic dualboxa tu ale przykladowo odpale spoila i odpale main klase na boxie moge bana dostac? Jakbym poszedl na kame?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 09:56:41 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 29, 2009, 06:54:25 pm »
(...)BTW. SH to same debile a behem nie umi dowodzic klanem... Kolczaste Anioly tez tam graja na celesie ale to inna bajka znam ich z reloaded.
Lex tez znam z serva roxy chyba tam graliscie bo bylem tam przelotowo ale niewiedzialem czy Lex to polacy.
Btw.. Istenieje coś takiego jak PM (Private Message - Wiadomość Prywatna po Polskiemu) bo mnie i pewnie kilka innych osób gawno obchodzą jakieś lolclanies na lolprivach.
(...)powstanie porzadny klan/ally bo u Nemesis jakies ospanie widze ze osoby tylko vit zbijaja(...)
Ponieważ drogi no-life'ku większość ludzi z Nemezis ma real life (Wikipedia jeśli nie wiesz co to) i nikt ci nie będzie cały dzień przed piecem siedział (nikt normalny przynajmniej).


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:09:47 pm »
Po 1 nie jestem no life...
Po 2 Klan Nemesis jest bardziej zezorganizowany niz zomo. poza tym moglyby wpasc inne klany byloby co robic jak sie ma wolny czas.
Po 3 wiem ze kazdy ma wlasne zycie i nie kazdy ma czas na gre, ale bez przesady przykladowo 2tyg offline... Omg

Niby u Nemesis 70+ osob ale liczas na nich to 20 osob to akademia ktora gra jak chce, zostaje 50 z tego kolejne 15 moze wiecej to osoby co nie graja od 2 tyg czy wiecej, kolejne 15 -25 to osoby bedace co odnowienie vit. W sumie to u nich gra tylko 10- 15 osob ale to i tak polowa afk. Z nikim sie pograc nie da.

Poczekam az ZOMO dobije lvl i zagadam do nich i sprawdze jak u nich i jak co pokrytykuje potem ich, jesli bedzie zle... :P Ale czesciej wiedze ludzi z ZOMO niz od Nemesis (tereny Гиран / хейн - Giran / heine)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 07:11:26 pm wysłana przez Azgar »


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:24:56 pm »
ale lipa.. uruchamia mi sie gra do momentu sygnaturki i nie wchodzi do gry tylko od razu reboot kompa ;/
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:25:44 pm »
Jak to w ktorym miejscu wywala pc?

chodzi o okienko marki gracia final? te zdjecie?

Powody moga byc 2 - 1 Zly PC... Cos uszkodzone?
2- Zly windows(XP) lub sterowniki

PS. Masz niebieski ekran? Przy resecie?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2009, 07:32:04 pm wysłana przez Azgar »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:40:45 pm »
azgar jak napisze ze dostalem bana to bedziesz wiedzial czy za box ajest ban czy nie :p . Jak nie dasz ruskim okazji do raportowania (czyli bawimy sie w rozdwojenie jazni i gadamy sami ze soba w razie jak pojawiaja sie ludzie na horyzoncie :D ) to bedziesz mial spokoj imo

Gr8by to nie sa lol klany tylko sama elita EPI :D , jeszcze UNforgiven z Mag1ckiem na czele, AraneRiders i ZF brakuje (zf chyba na Nanaki gra) i bedzie EPI2  :D

1h to go ..... kama 33 w duo z vit 4  :ork_4_1:


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:46:24 pm »
Ja na EPI lolowym nie gralem zawodowo wszedlem 1 dzien gry od razu leave... Z tamtad znam klan kolczaste anioly tylko... Byli na Reloaded
LoL klany to Lol klany privy to privy ale czy czasem ludzie z nemesis i zomo jak i inny gracze ru oficiala - ci polscy grajacy w ruskich klanach... Nie wychowali nie na Lol l2j lub LoL off podrabianym?
No chyba ze sa ludzie ktorzy ucza sie grac



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 29, 2009, 09:03:01 pm »
Jak to w ktorym miejscu wywala pc?

chodzi o okienko marki gracia final? te zdjecie?

Powody moga byc 2 - 1 Zly PC... Cos uszkodzone?
2- Zly windows(XP) lub sterowniki

PS. Masz niebieski ekran? Przy resecie?

nie mam niebieskiego.
tak w momencie jak jest obrazek trwa on moze z 5s i mi po prostu reboota robi, podejrzewam za slaby zasilacz.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 29, 2009, 09:57:37 pm »
@NightBird
Mój komputer/właściwości/zaawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie/awaria systemu (automatycznie uruchom ponownie) odznacz i jak wywali Ci niebieski ekran, spisz kod błędu. Może to komuś coś powie. Na mnie niestety nie licz, nie znam się na tyle na tym. Wiem tylko, że istnieje taki sposób wstępnej diagnostyki...

A teraz prośba do wszystkich mega pr0 netowców, zwłaszcza chełpiących się w sygnaturkach licznikami z testerów speedu neta z kosmicznymi wynikami:
pomoglibyście rodakom przynajmniej w ściąganiu tego cholernego klienta. Kto ma świetny upload, zarzućcie klienta gdzieś na ludzki serwer, bo to koszmar ściągać z 1 biednego ftp 3,4GB razem z kilkutysięcznym tłumem. Update już pominę...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 29, 2009, 10:18:10 pm »
A teraz prośba do wszystkich mega pr0 netowców, zwłaszcza chełpiących się w sygnaturkach licznikami z testerów speedu neta z kosmicznymi wynikami:
pomoglibyście rodakom przynajmniej w ściąganiu tego cholernego klienta. Kto ma świetny upload, zarzućcie klienta gdzieś na ludzki serwer, bo to koszmar ściągać z 1 biednego ftp 3,4GB razem z kilkutysięcznym tłumem. Update już pominę...

nahahaha ;d
Się pośmiałem. Jaki sposób na wyzyskanie "mega pr0 netowców". Ja już za takiego coś bym Ci nie stawił, nawet gdybym miał dobry upload. Jak chcesz coś dostać, to trzeba być miłym. Pozdro sześćset.
Ja tam jadę updatem klienta. I leci tak jak powinno lecieć :)
Azure - Celesta - Sarol SR
Rutail - Lancer - Boniek BH


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:02:45 pm »


A teraz prośba do wszystkich mega pr0 netowców, zwłaszcza chełpiących się w sygnaturkach licznikami z testerów speedu neta z kosmicznymi wynikami:
pomoglibyście rodakom przynajmniej w ściąganiu tego cholernego klienta. Kto ma świetny upload, zarzućcie klienta gdzieś na ludzki serwer, bo to koszmar ściągać z 1 biednego ftp 3,4GB razem z kilkutysięcznym tłumem. Update już pominę...
try torrent 8)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:01:41 am »
Jak to w ktorym miejscu wywala pc?

chodzi o okienko marki gracia final? te zdjecie?

Powody moga byc 2 - 1 Zly PC... Cos uszkodzone?
2- Zly windows(XP) lub sterowniki

PS. Masz niebieski ekran? Przy resecie?

nie mam niebieskiego.
tak w momencie jak jest obrazek trwa on moze z 5s i mi po prostu reboota robi, podejrzewam za slaby zasilacz.

zrob tak jak niht napisal, spisz kod bledu, wrzuc w google "windows error .............." i powinno ci wywalic co jak gdzie kiedy

ja takie cos mialem z wowem, miedzy innymi dlatego rpzestalemw niego grac, przyczyna u mnie byla (i wciaz jest) karta graficzna ktora to calkowicie odmawia wspolpracy z kilkoma aplikacjami (wow, 3dmark 03, far cry)

watpie zeby to byl zasilacz (moze byc ale watpie) gdyz final sprawia wrazenie jakby mial mneijsze wymagania od wczensiejszych kronik, a przynajmniej chodzi szybciej i sprawniej. tydzien temu odpalenie drugiego okna l2 bylo dla mnie rownoznaczne z pojsciem na papierosa, zrobieniem sobie kawy i gdy wracalem dopiero pojawial sie ekran logowania .... teraz trwa to doslownie 15 sekund razem z updaterem  :D


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:06:57 am »
No i dupa..
Nie pobiera mi jednego pliku. Nie wiem czemu. Mógłby ktoś wstawić pliczek: "  EtcSound.uax "
Jego ścieżka to: E:\L2 Rus\sounds\

No chyba, że zaraz coś wykombinuje..
Azure - Celesta - Sarol SR
Rutail - Lancer - Boniek BH


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:16:35 am »
Torrent sux.
Nie każdy może nim ściągać i nie każdy ma bajerne transfery. Dziwi mnie to, że na tak dużą grupę jak gracze PL na L2Ru, nikt nie wpadł na pomysł zrobienia mirrora klienta. Ale co się spodziewać po Polakach. Taką już mamy mentalność. Prędzej obcokrajowiec pomoże.
@Elune
To nie chodzi o to, że ja nie mam jak szybko ściągnąć. Tu jest masa takich ludzi. Tylko nikt o tym nie napisał wcześniej... Wrzucanie 3,4GB dla 1 osoby to nonsens, więc nie pisz, że Ty byś już dla mnie za to nie wrzucił. Być miłym? Przecież napisałem "prośba" :)
Co do update: zrobisz sobie (o ile zrobisz bo jak widzę też masz problemy), będzie 100%, pograsz 2-3 dni i powiedzmy masz crash systemu. I znów instalujesz starą wersję, i robisz update? Dobre dla Syzyfa albo masochisty.
Jedynie download klienta + burn DVD :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:25:04 am »
Ok poszedł mój pliczek, już nie trzeba ;)

No niby masz rację. Kiedyś instalka by się przydała. Ale ja nawet nie wiem czy będę tutaj grał i tak :P Aktualnie gram na l2Earth, tutaj mam postać "rekreacyjną" dla przyjemnego PvE 1x ratio. Tak dla mnie to przyjemne ^^ A teraz z chęcią bym zwiedził nowego klienta.
Ale jeden mirror jest nie? Raczej będzie więcej, tylko trzeba poczekać.
Azure - Celesta - Sarol SR
Rutail - Lancer - Boniek BH


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 30, 2009, 08:47:48 am »
Nie trzeba wypalac gry na plyte by miec instalke starczy dysk podrenczny okolo 40 gb na pliki / instalki. Ja mam 80 na gry i 40 na instalki ale PC nie za dobry.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:20:17 pm »
Torrent sux.
Nie każdy może nim ściągać i nie każdy ma bajerne transfery. Dziwi mnie to, że na tak dużą grupę jak gracze PL na L2Ru, nikt nie wpadł na pomysł zrobienia mirrora klienta. Ale co się spodziewać po Polakach. Taką już mamy mentalność. Prędzej obcokrajowiec pomoże.
A po cholerę dodatkowy mirror skoro ich mirror jest w Rosji, która daleko nie jest.. ściągaj jakimś download managerem i będzie git (mi z IDM leciało cały czas maksem dopóki dopóty nie zmienili czegoś na serwerze i musiałem zasysać od nowa).


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:59:38 pm »
http://www1.speedyshare.com/data/285750914/16513053/50370411/1/WTF.JPG

Umie ktoś to przetłumaczyć (to nad paskiem pobierania)? Bo w jednym momencie wyłącza mi się update.

Albo byłby ktoś miły i wrzucił by pliczek: rune_bodefull_fortress_t.utx   ze ścieżki: E:\L2 Rus\textures
Pliczek mój aktualnie ma 2.49MB, więc po update rozmiar nie wiele będzie się róznił. Mała waga ;) Dzięki z góry.


Dobra znów fałszywy alarm. Nie wiem, może przeciążone servery?
Bo niestety ruskiego nie znam ^^
A nawet wszedłem do gry bez skońcoznego updata.
Tyle, że za cholerę nie iwme jak się dostać na te nowe wyspy?
Może ktoś mi pomóc? Bo po rusku tam nie trafię sam ;d
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 01:25:29 pm wysłana przez Elune »
Azure - Celesta - Sarol SR
Rutail - Lancer - Boniek BH


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 30, 2009, 01:30:03 pm »
By wejsc na wyspe - ja tak mysle potrzeba miec klan 5 lvl ale to inna strona medali.
Zdaje sie ze klan musi wykupic AiR Ship lub cos takiego gdzie sie wsiada z specjalnego Portu Lotniczego i przelatuje przez ogromne wrota. Nie wiem ja jestem bez klanu na razie czekam na obrot wydazen.

poza tym po co ci isc na tereny gracji jak one od 80+ lvl?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 30, 2009, 02:31:27 pm »
By wejsc na wyspe - ja tak mysle potrzeba miec klan 5 lvl ale to inna strona medali.
Zdaje sie ze klan musi wykupic AiR Ship lub cos takiego gdzie sie wsiada z specjalnego Portu Lotniczego i przelatuje przez ogromne wrota. Nie wiem ja jestem bez klanu na razie czekam na obrot wydazen.

poza tym po co ci isc na tereny gracji jak one od 80+ lvl?
Po 1 pierwszy statek jest ogólno dostpny on przewozi na gracie po 2 nie trzeba miec air shipa zeby tam expic :P po 3 expic mozna tam od 75

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Gracia final jutro
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 30, 2009, 02:33:31 pm »
Czyli zeby tam wejsc trzeba miec 75lvl?