Witaj
Gość

Ankieta

Dobra postac w walaczaca bronia obureczno z graczami...

WarLord
4 (20%)
Destroyer
14 (70%)
Bounty Hunter
1 (5%)
Warsmith
1 (5%)

Głosów w sumie: 18

Głosowanie skończone: Październik 01, 2005, 12:44:26 am

Wątek: Marzenie czy da sie je spełnic?  (Przeczytany 1758 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Marzenie czy da sie je spełnic?
« dnia: Październik 01, 2005, 12:40:17 am »
Wiec tak... Bardzo lubie w kazdej grze postacie z meiczami oburecznymi kolega mi podal swoj serverek jest to c2 ale zmieniaja go na c3 ale nie wiem kiedy :O .Aha dowiedzialem sie ze pare postaci ma w tym specjalizacje zatem pozostaje wybor :/ .. Zatem chcialbym zagrac jakas postacia ktora biege z bronia w obydwu dloniach topor miecz czy wlocznia bez roznicy :)) Dla mnie wazne jest to aby pokonac kilku moich kumpli... Pomozecie jakos doradzic?? Z gory dziekuje za wszelkie posty :))))
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 280

  • Pochwał: 2

Marzenie czy da sie je spełnic?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2005, 05:38:55 pm »
Warlord. Bardzo malo ludzi gra ta postacia i wydaje mi sie ze jest niedoceniana a naprawde potrafi zamieszac  :wink:
dug


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Marzenie czy da sie je spełnic?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2005, 12:42:03 am »
C1-C2: WarLord
C3: Destro z 2h swordem  :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Marzenie czy da sie je spełnic?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2005, 01:37:29 am »
pograłem sobie znów destroyerem i dochodze do wniosku że crush of doom w c3 wymiata więc jezeli dwurak to tylko destroyer, zaufaj kurczakowi :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Marzenie czy da sie je spełnic?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2005, 09:25:57 am »
A co ten crush of doom robi? :)) Aha czytalem takze o Dark Avanger'u ... Podnobno silny  w walce gracz na gracz hmm... Kto by wygral Destroyer czy Dark Avanger??
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Marzenie czy da sie je spełnic?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2005, 12:49:23 pm »
Zalezy... To jest walka bardzo trudna dla obu stron... W sumie miedzy nimi jest remis:P DA moze nawrzucac bo ma pantere a Destro bo ma dynamit w rece i jak jest dobrze zrobiony ma 12k hp:P

PS. Ja mam inny pomysl:P Zrob SpSa:P Wlada bronia 2-h bo laski sa 2-h a potrafi polozyc 5 graczy na raz:P