Witaj
Gość

Wątek: Ehh giga problem prosze pomocy  (Przeczytany 1439 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Ehh giga problem prosze pomocy
« dnia: Październik 08, 2005, 08:26:34 pm »
Heh mam taki problem a raczej duzy.... Nie wiem kim grac... Gdyz zawsze gdy ktos mi sie podoba jest do kitu... Chodzi mi najbardziej o PvP/Siege gram na c3 i mam troche sianka... Heh prosze pomozcie bo naprawqde nie wiem kim grac :(:(:((:(:(:(:((:(
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Ehh giga problem prosze pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2005, 08:51:46 pm »
EChyba bede grac Destroyerem tylko prosze opisac mi ten skill Crush of Doom i jak wyglada walka destro z lcuznikiem :P
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Ehh giga problem prosze pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2005, 11:24:25 pm »
Destro vs SR= wkurzony ork gania elfa naokolo, ciagle obrywajac crity z luku.

Jak chcesz zrobic ciekawa postac to polecam wlasnie Silver Rangera oraz SwordSingera, obydwie sa poszukiwane w klanach, obydwie przydatne na siege..
SwS moze nie jest tak dobry w pvp, ale od czego jest luk ;]


Ehh giga problem prosze pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2005, 02:12:45 pm »
Cytat: eSkel
Destro vs SR= wkurzony ork gania elfa naokolo, ciagle obrywajac crity z luku.

 Ale jak go złapie (jeśli walka jest na arenie) to zabija go 1 uderzeniem :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Ehh giga problem prosze pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2005, 02:49:01 pm »
to nie jest prawda... SR prawie zawsze wygra z destro.. a ci to przegraja to musze byc naprawde niezli agenci... osobiscie nie cierpie lucznikow i unikam ich, bo nie mam czasu na gnoja ktory mi ucieka caly czas, zatrzymuje sie, strzela i znow spierdala... jesli walcze z jakims lucznikiem i nie zabije go zanim mi nie zniknie fioletowy nick to odpuszczam... jesli szukasz postaci uniwersalnych to napewno dobzi beda Dark Avenger, Spellsinger, wszyscy lucznicy i sztyleciarze oraz, ale tylko pod warunkiem ze c3 na twoim serverze jest dobrze zrobione, Gladiator
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


Ehh giga problem prosze pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2005, 03:12:28 pm »
Ja mogę polecić Ci Warcryera, ostatnio zabiłem nim spellhowlera na 58lvl w sprzęcie top cg (ja mam 47lvl), z łucznikami też dobrze sobie radzi, sleep + freezing flame robi swoje. SR na moim lvl zabijam zanim zdarzy strzelić, no chyba ze sleep nie wejdzie :)