Witaj
Gość

Wątek: Prosze o pomoc, PILNIE !  (Przeczytany 1748 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Prosze o pomoc, PILNIE !
« dnia: Październik 11, 2005, 04:12:26 pm »
Mam dylemat, przez wakacje na serverze IDragona zrobiłem 2 postacie (raczej 3 ale ta 3 nie gra roli lvl 38 ;p).

Dark Averagner 47 lvl
Gladiator 41 lvl

Mam duże zasoby z mojego Summonera 120kk :p.

Prosze was o rade, kim teraz powinienem grać gladiatorem czy DA.
Prosze was również o uzasadnienie i wziecie pod uwage pvp/arena/pk oraz prędkosci expienia. :)

Pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedz
*********************
Postac : Dark Wizard
Server : Dragon Chronicle
Level : 28
Status : R.I.P (ReTiReD)
*********************
Postac : Human Knight
Server : Dragon Chronicle
Level : 47
Status : R.I.P (pomyślećże to wszystko raty 5x)
*********************
Postać : Gladiator
LEVEL : 75
Status : gram :D
Linea


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2005, 09:48:38 am »
1. Po kiego zakladales 3x ten sam temat ?
2. Zagraj na niskich rate (x3;x4) to moze wtedy zobaczysz co to jest L2, nie chce mi sie tego rozwijac.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2005, 05:44:01 pm »
Tak se przeglądam forum i widze że major dużo mądrych textów głosi :P
Respect  8)
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2005, 09:06:21 am »
lool.. to nie bylo madre.. l2 dzieli sie na low rate i high rate... low rate jest dla poczatkujacych i tych ktorzy maja duzo czasu, high rate jest dla lamerow, n00bow, i tych ktorym juz sie znudzilo expienie i ciagle dorabianie na low ratach, i obu typow sie nie porownuje, lubisz low to sie mecz jak masz duzo czasu, ale jak ktos gra w l2 ponad rok, caly czas na low ratach, przez w pizdu servow... to nie rajcuje go juz ciagle expienie tylko zamki, wyprawy... to jest prawdziwa wartosc l2..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2005, 06:46:03 am »
Cytat: Skrzat
lool.. to nie bylo madre.. l2 dzieli sie na low rate i high rate...


a to dobre, sam to wymysliles czy cytujesz jakis mroczny regulamin L2 ? ;)

Cytuj
low rate jest dla poczatkujacych i tych ktorzy maja duzo czasu


niskie rejty raczej nie sa dla poczatkujacych to raz, a dwa nie uwazam sie za poczatkujacego chociaz caly czas sie ucze l2, nie mam tez duzo czasu na koks ale gram na rate x3 poniewaz niskie rate wymagaja od gracza/klanu czegos wiecej niz pogon za stafami, levelem...nie sadze abys zrozumial o czym mowie, nie sadze abys rozumial co jest esencja tej gry.

Cytuj
high rate jest dla lamerow, n00bow

noob jest okresleniem poczatkujacego, wydaje mi sie ze korzystasz z wyrazen ktorych nie znasz znaczenia ;)

Cytuj
i tych ktorym juz sie znudzilo expienie i ciagle dorabianie na low ratach


dokladnie o to wlasnie nie chodzi w tej calej grze chociaz wiekszosc graczy uwaza iz na tym polega cala zabawa, gdyby tak bylo nie gral bym w L2 bo nudniejsze byloby od sapera.

Cytuj
...tylko zamki, wyprawy... to jest prawdziwa wartosc l2..


mam bardziej psychologiczne podejscie do tego jaka jest prawdziwa wartosc L2, "zamki, wyprawy" to efekt koncowy, cala sztuka polega na tym aby dojsc do tego momentu nie bedac tlem swiata stworzonego na serwerze. jaka to przyjemnosc zaczynac gre stojac juz praktycznie na koncu ?


powodzenia w odkrywaniu prawdy ;)
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2005, 08:15:20 pm »
Omg następny "pro"player mający się za elite :lol:

Cytat: major76
noob jest okresleniem poczatkujacego

misiu kolorowy mylisz pojęcia,początkujący gracz to newbie a noob to ktoś kto ma głęboko w d....wszystkie zasady obowiązujące na serwerze a także te niepisane między graczami.

Cytat: major76
mam bardziej psychologiczne podejscie do tego jaka jest prawdziwa wartosc L2

no teraz to mnie rzuciło na kolana :lol: W L2 podobnie jak w każdej innej grze nie ma niczego z psychologii.To tylko i wyłącznie zabawa a dla każdego wberw pozorom zabawa oznacza coś innego.Dla jednego zabawą jest mozolne dochodzenie do czegoś na low ratach(satysfakcja z osiągnięcia wysokiego lvl'u i dobrego sprzętu jest ogromna ale trzeba mieć dużo czasu żeby sie tak bawić),dla innego szybkie dojście do wysokiego lvl'u,top sprzętu i zabawa w siege,seven sign's itp.
[


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2005, 01:47:59 pm »
majorze, otoz juz ci tlumacze wszystko.. wcale nie jestem zwolennikiem high rate, po prostu mowie co czuje w tym momencie, mam za soba ponad rok gry w l2 na roznych serverach od x4 do x10 i w tym momencie, kiedy skonczylem swoja kariere z l2, jakbym mial znow odpalac gierke to bym poszedl na server minimalnie x7, po prostu gdy juz sie sprobowalo siegow, wypraw, wojen klanow, weszlo sie w jakby inne oblicze l2, to juz nie jest samo granie dla zarabiania i scigania sie w lvl, to juz jest hardcore, bijesz o nic sie nie martwiac i starasz sie byc najlepszy pod wzgledem taktycznym w siegach, pvp, zwykle ludzie zaczynaja na low ratach, dlatego jest dla poczatkujacych, watpie zeby wytrzymali mass pkowanie na high ratach i t p. bo to newbiow zniecheca, niech najpierw odkryja ta pierwsza faze l2, tj expienie, zarabianie, a z czasem dopiero prawdziwa zabawe, ale jesli juz ktos zaczal na high ratach, i zna smak siegow, to gadanie "radze isc na low rate i zobaczyc co to prawdziwe l2" jest bezsensu... aha i nie mowie ze high rate jest dla zawodowcow i t p. wrecz przeciwnie, czesciej na nich sie spotyka lamerow, n00bow i w ogóle graczy co nie staraja sie trzymac klimatu, tak jest w wiekoszci, ale druga czesc high ratow, to sa wlasnie ludzie znudzeni low ratami, ktorzy dalej trzymaja klimat low ratow, ale nie graja juz dla expienia...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Prosze o pomoc, PILNIE !
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2005, 09:16:44 pm »
Cytat: rakemi
Omg następny "pro"player mający się za elite :lol:

Cytat: major76
noob jest okresleniem poczatkujacego

misiu kolorowy mylisz pojęcia,początkujący gracz to newbie a noob to ktoś kto ma głęboko w d....wszystkie zasady obowiązujące na serwerze a także te niepisane między graczami.

Cytat: major76
mam bardziej psychologiczne podejscie do tego jaka jest prawdziwa wartosc L2

no teraz to mnie rzuciło na kolana :lol: W L2 podobnie jak w każdej innej grze nie ma niczego z psychologii.To tylko i wyłącznie zabawa a dla każdego wberw pozorom zabawa oznacza coś innego.Dla jednego zabawą jest mozolne dochodzenie do czegoś na low ratach(satysfakcja z osiągnięcia wysokiego lvl'u i dobrego sprzętu jest ogromna ale trzeba mieć dużo czasu żeby sie tak bawić),dla innego szybkie dojście do wysokiego lvl'u,top sprzętu i zabawa w siege,seven sign's itp.


najwieksza satysfakcje sprawia mi kiedy moj klan/ally kara all niezaleznie od lvl stafow, a najwieksza zabawe, karanie wozicieli ktorzy tasuja sie nad swoim lvl i stafami. Wiekszosci graczy wydaje sie ze  duzy lvl i stafy powala automatycznie na ziemie, uwielbiam ich rozczarowywac.
Jezeli wydaje ci sie, ze w ogarnianiu 30 osobowego klanu nie ma nic w psychologii to faktycznie, masz racje, jest to mozliwe na wysokich rejtach gdzie kazdy zarobi na siebie, na niskich jest vto niemozliwe ale watpie zebys mial o tym pojecie.

Cytuj
Omg następny "pro"player mający się za elite :lol:


Tak sie sklada ze moj klan jest najstarszym istniejacym klanem CS'a w Polsce, ktory w ogole tworzyl w naszym kraju scene cs wiec musze sie z toba zgodzic w tej kwestii - tak, w odwrotnosci od ciebie naleze do elity   :wink:
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5