Witaj
Gość

Wątek: Atk.Speed Tyranta  (Przeczytany 4653 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2006, 04:52:27 pm »
^^ oj tam bylo minelo ^^ sztuka oczywiscie ^^
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2006, 10:48:14 pm »
A macie jakies profity z tego ze macie po 1000 postow ? Bo jak nie to nie wiem czemu sie tak staracie jka najwiecej osiagac. W wielu watkach niestety widac ze za wszelka cene chcecie byc najlepsi w statystykach i walicie czasem calkiem nie potrzebne posty. Nieiwem jak Tyr16 ale Thorin strasznie sie rzuca w oczy twoje bezsensowne czasem posty. Nie mowie ze zawsze, bo zazwyczaj wnosisz coś do dyskusji ale czasami to pisze całkiem niepotrzebne rzeczy.

mam nadzieje ze tym postem nie zaszkodze temu tematowi.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 02, 2006, 09:25:54 am »
hehahaeaehe a o to koleiny besensowny post niewnoszocy nic ala thorin ja do dyskusi zazwyczaj wnosze haos klutnie i dzikie zeczy :P to ja e tam chadwo czepiasz sie o to postowanie nie porpostu przed tym co ten wredal suludin zrobil ja bylem 1 mialem ponad 1500 postuw wszyscy potracili posty ale ja stracilme naiweicej bo mialme naiweicej i stracilme naiwiecej
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 02, 2006, 03:07:44 pm »
No ja i Thorin będzemy się ostro bronić :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:18:30 am »
Cze wszystkim, wytlumaczcie jak debilowi jak to robicie ze macie taki duzy a.spd, bo ja mam Tyranta na 61 lvl i a.spd cos kolo 390 jak dam totem pumy i ten ski fury oraz wypije potion dodajacy a.spd to osiagam 800. co zrobic zeby było więcej? :?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:19:26 pm »
Jest to bardzo proste, z tego co można przeczytać z wypowiedzi, po pierwsze i chyba najważniejsze, musi to być Hig reitowy serwer. Gdzie masz GM Shop i wszystko w nim, po drugie buffy wszystkie do szybkości ataku. Są serwery gdzie można mieć jedną postacią, skille wszystkich klas, albo zostać zbufowanym przez innych buferów. Na Low reitowych serwach nie wyciągniesz takich astronomicznych prędkości, jak byś miał wszystkie buffy do szybkości ataku to może to jest cały sekret. Pamiętaj także o znaczącej różnicy miedzy Low a Hig serwerami, na serwach low inaczej się parzy na parametry. Twoja prędkości 800 ASPD na Low serwerze jest naprawdę imponująca. Na Hig serwerze ta prędkość to jest mało, bo masz inne możliwości i statystyki. Po prostu tam jest łatwiej, bo nie masz takich ograniczeń.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 25, 2006, 01:56:05 pm »
Na LOW rate serv wcale nie jest ciężko o buffy... Jeśli są poniżej x10 to znalezienie do party naraz BD i PP to nie jest problem...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Atk.Speed Tyranta
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 25, 2006, 08:04:30 pm »
Dzieki za odpowiedzi, będę pamiętał o buffach. A Serwer na którym gram ma rate exp-250, adena-500, a dalej nie wiem. w porównaniu do poprzedniego na którym grałem o rate 2,2,2,2 (doszedlem tam do 48 lvl sorcerorem) to raczej hig.