Witaj
Gość

Wątek: Azarath - Medium - C5 - L2off  (Przeczytany 10530 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Azarath - Medium - C5 - L2off
« dnia: Maj 14, 2008, 11:22:46 am »
Zapraszam na beta testy na server Azarath  jest to 2gi serv Existence
http://www.l2-azarath.com/index.php?m=txt&id=22


Server Information

Exp: 15
Sp: 15
Adena: 15
Drop: 3x5(3x chance 5x amount) - only materials
Spoil: 3x5 (3x chance 5x amount)
Quest Adena: 6
Quest Item: 15 - some quest will get increased item amount...


Server Machine:
AMD Athlon 64 X2 6000+
Dual Core
8 GB DDR2 RAM
2 x 750 GB SATA II
(Hardware RAID1)

Database Machine:
AMD Athlon 64 X2 6000+
Dual Core
8 GB DDR2 RAM
2 x 750 GB SATA II
(Hardware RAID1)

Server info

Azarath server is maintained by experienced administrators. We worked with Lineage2 servers for over 2 years. We know L2j as well as L2Off. Our server files are created by us from the scratch. We not used pre-made files with a lot of bugs, which are available to everybody and often are unstable. Every expansion from Chronicle 5 works in 100%. We weren’t and won’t be adding things that are not tested. We guarantee stable play for month or even years
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2008, 04:31:07 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2008, 12:21:08 pm »
moze i byc fajny soro juz pol roku nad c5 pracowali :) ale osobiscie takie raty mnie nie interesuja ^^ za szybko sie expi od razu szukasz matsow na A grade  a B i C sie olewa bo to tylko chwila :)  a zapalency beda i po tygodniu beda juz lvle 60+ jak nie wczesniej. A jak wiadomo  czym wyzsze raty tym gra na servie szybciej sie nudzi :>
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 12:22:45 pm wysłana przez Elitper »


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2008, 12:53:19 pm »
Dokladnie....za duze raty.Ni to low, ni to high. Ich C5 na pewno bedzie profesjonalne-Exi to dobra marka. Napewno nie bedzie to serwer na ktorym bym zostal dluzej-musialby miec nizsze raty,ale na beta testy mozna wpasc  :D


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2008, 12:54:05 pm »
Jaka przewidywana liczba Online, bo Raty nawet mi pasują.
I Czy trzeba robić Q na profesje :D?


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2008, 01:10:13 pm »
Czekaj zaraz do Giran wbije to Ci powiem ile mniej wiecej ludu  :D


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2008, 01:13:41 pm »
Ale to są beta testy, więc teraz zapewne o dużo mniej osób będzie niż jak już powstanie w pełni serwer.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2008, 01:18:47 pm »
Nom. W drodze od Orc Vilage przez Gludin->Gludio->Dion->Giran nie spotkalem ani jednej osoby:-)
Wpadaj na serw sprawdzimy pvp  :D na razie zauwazylem ze ma pare niedociagniec w kwesti takiej ze np nie wyswietl sie HERB jak podniesiesz,ale efekt jest i mam maly czarny kwadracik w prawym rogu :-) na pasku skili tam gdzie powinien byc przycisk zeby go rozwinac, ale dziala tez poprawnie:-) Ale to przeciez dopiero beta testy
 :D :D :D


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 14, 2008, 01:28:56 pm »
To nie jest Błąd serwera tylko twoich plików C5 :)
Z tego co pamiętam to w C5 zawsze tak jest od interlude jest już Ok hr hr hr....
Może Sie mylę i dont know ;)

---// Wieczorem wpadnę na Serwa obyczaje chyba - Teraz zmykam na dwór see you.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2008, 01:38:36 pm »
Mozliwe. Mialem juz c4 i IL-c5 odpalilem 1 raz. Mozna sciagnac gdzies jakiegos patcha zeby to naprawic?  :o


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2008, 02:11:49 pm »
po
1. Nie ma daty otwarcia servera, wiec testy moga trwac kolejny rok
2. Nie ma forum. Co nie stworzy community  czego wynikiem bedzie brak testerow i ludzi online
3. niby angielski ale nadal polski forum- w 2 jezykach pisane newsy :P
4. procz donate nie ma konkretow ^^
5. nie zacheca --- brak wszystkiego--- konkretow


Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2008, 03:04:54 pm »
Dobra Elitper pomijając twoją wypowiedz to tak :

Exi przechodzi (x4) na c5 17/05/08r. wypowiedz z forum (news)

Poza tym to tak :
Full C5(serwer między narodowy (exi team) ,dlatego ,że jak wspomniała administracja na exi swojego czasu mieliśmy nawet 2k Online był to najlepszy wynik jak na polską scenę serwerowa . Tym razem chcemy osiągnąć coś więcej tworząc serwer między narodowy mając najlepsze pliki na świecie C5(Priv serwerów) lepsze od Supreme l2 ,mamy szczerą nadzieję ,że serwer osiągnie większy sukces niż jego poprzednik(taki Nanaki ,albo nawet lepiej ,ale Polski) pisałem własnymi słowami przytaczając wypowiedzi teamu-existence'a .

Co do plików :
Supreme l2 miał w tej chwili najlepsze ....
Exi ma jeszcze lepsze.
Co do online myślę ,że spokojnie 1k na starcie myśląc pesymistycznie :D
Zobaczycie jak się o nim wieść rozejdzie....
Chociaż jak się rozejdzie w miarę szybko to możliwe ,że będą wojny klanów o gremliny xD (czytaj 2k+ minimum online)
Wstanie zapewne w najbliższym czasie ,bo :
Mogą włączyć jak włączą exi x4 czyli 17 ,albo poczekać zrobić reklamę i włączyć trochę później..



  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: -2

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2008, 03:27:52 pm »
Cytuj
1. Nie ma daty otwarcia servera, wiec testy moga trwac kolejny rok
2. Nie ma forum. Co nie stworzy community  czego wynikiem bedzie brak testerow i ludzi online
3. niby angielski ale nadal polski forum- w 2 jezykach pisane newsy
4. procz donate nie ma konkretow ^^
5. nie zacheca --- brak wszystkiego--- konkretow

1. Nie będą.
2. Fakt, też uważam, że forum powinno już dawno być.
3. To tylko póki co strona testowa.
4. A co byś chciał wiedzieć?


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2008, 05:02:15 pm »
Cytuj
1. Nie ma daty otwarcia servera, wiec testy moga trwac kolejny rok
2. Nie ma forum. Co nie stworzy community  czego wynikiem bedzie brak testerow i ludzi online
3. niby angielski ale nadal polski forum- w 2 jezykach pisane newsy
4. procz donate nie ma konkretow ^^
5. nie zacheca --- brak wszystkiego--- konkretow

1. Nie będą.
2. Fakt, też uważam, że forum powinno już dawno być.
3. To tylko póki co strona testowa.
4. A co byś chciał wiedzieć?
Forum << przeciez zaden szanujacy sie gracz nie sciagnie klienta i patcha  znajac tylko raty...  nie majac informacji o podstawowych rzeczach chociazby termin testow data otwarcia raty jaki to ma byc server dla kogo nastawiony czy admini sa aktywni. Ze strony nic nie mozna wyniesc  wiec jakim cudem ma sie pojawic 2k online ? kazdy za pewne ma pytania  . A kto wejdzi ena forum exi jezeli nawet na stronie tego servera nie ma linka do tego forum?  a jak ktos poda to i tak zagraniczni nie przyjda bo tam wieje klimatem polaczkow pl :D  na razie ten server jest w lesie a start bez podstawowych rzeczy tylko pogorszy jego sytuacje


Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 14, 2008, 05:43:17 pm »
Cytuj
1. Nie ma daty otwarcia servera, wiec testy moga trwac kolejny rok
2. Nie ma forum. Co nie stworzy community  czego wynikiem bedzie brak testerow i ludzi online
3. niby angielski ale nadal polski forum- w 2 jezykach pisane newsy
4. procz donate nie ma konkretow ^^
5. nie zacheca --- brak wszystkiego--- konkretow

1. Nie będą.
2. Fakt, też uważam, że forum powinno już dawno być.
3. To tylko póki co strona testowa.
4. A co byś chciał wiedzieć?
Forum << przeciez zaden szanujacy sie gracz nie sciagnie klienta i patcha  znajac tylko raty...  nie majac informacji o podstawowych rzeczach chociazby termin testow data otwarcia raty jaki to ma byc server dla kogo nastawiony czy admini sa aktywni. Ze strony nic nie mozna wyniesc  wiec jakim cudem ma sie pojawic 2k online ? kazdy za pewne ma pytania  . A kto wejdzi ena forum exi jezeli nawet na stronie tego servera nie ma linka do tego forum?  a jak ktos poda to i tak zagraniczni nie przyjda bo tam wieje klimatem polaczkow pl :D  na razie ten server jest w lesie a start bez podstawowych rzeczy tylko pogorszy jego sytuacje

Żaden szanujący się człowiek(gracz) nie będzie ciebie słuchał z tego co wiem masz 2x lat i robisz np. w tym poście około 20 błędów mówi o tym ,że albo jesteś nietrzeźwy albo w******** . Jak jesteś taki dobry sam postaw serwer ,a najpierw zapłać za łącze i napraw bugi ....

LUDZIE  MYŚLĄC O SERWERZE NIE SŁUCHAJCIE GO


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 14, 2008, 06:41:09 pm »
Ja jestem dobrej myśli.

-Maszyna w porządku
-Znając administratorów exi będzie dobrze

Tylko, aby stronę zrobili polska lub angielską (lepiej angielską) i załączyli forum i dociągnęli wszystko grzecznie do końca.
Ja czekam i zobaczę jak to się rozwinie bo na razie widzę to pozytywnie :)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 14, 2008, 06:53:08 pm »
Pozostaje czekać na oficjalny start i można zaczynać grę :). Ktoś wie kiedy(mniej więcej) mają zakończyć się testy?


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 14, 2008, 07:12:24 pm »
Cytuj
Hi
You can start to play at our beta server 
Rates are 15x more info soon....
Czytaj więcej

Ale to przesadzili w końcu to ma być po Polsku czy po Angielsku :O?


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 14, 2008, 07:24:56 pm »
Stronka jest calkiem ladna ale jakos tak malo przekonywujaca, brak forum jak juz wyzej pisali
Lepiej zeby za szybko nie startowali, bez reklamy, bez forum wiele ludzi nie bedzie, a ci co beda to zapewne sami polacy ;p
Tym bardziej, ze to x15, a jednak najpopularniejsze sa 3-7, te recki i enchanty w donate tez moga odstraszyc


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 14, 2008, 07:39:32 pm »
Cytuj
1. Nie ma daty otwarcia servera, wiec testy moga trwac kolejny rok
2. Nie ma forum. Co nie stworzy community  czego wynikiem bedzie brak testerow i ludzi online
3. niby angielski ale nadal polski forum- w 2 jezykach pisane newsy
4. procz donate nie ma konkretow ^^
5. nie zacheca --- brak wszystkiego--- konkretow

1. Nie będą.
2. Fakt, też uważam, że forum powinno już dawno być.
3. To tylko póki co strona testowa.
4. A co byś chciał wiedzieć?
Forum << przeciez zaden szanujacy sie gracz nie sciagnie klienta i patcha  znajac tylko raty...  nie majac informacji o podstawowych rzeczach chociazby termin testow data otwarcia raty jaki to ma byc server dla kogo nastawiony czy admini sa aktywni. Ze strony nic nie mozna wyniesc  wiec jakim cudem ma sie pojawic 2k online ? kazdy za pewne ma pytania  . A kto wejdzi ena forum exi jezeli nawet na stronie tego servera nie ma linka do tego forum?  a jak ktos poda to i tak zagraniczni nie przyjda bo tam wieje klimatem polaczkow pl :D  na razie ten server jest w lesie a start bez podstawowych rzeczy tylko pogorszy jego sytuacje

Żaden szanujący się człowiek(gracz) nie będzie ciebie słuchał z tego co wiem masz 2x lat i robisz np. w tym poście około 20 błędów mówi o tym ,że albo jesteś nietrzeźwy albo w******** . Jak jesteś taki dobry sam postaw serwer ,a najpierw zapłać za łącze i napraw bugi ....

LUDZIE  MYŚLĄC O SERWERZE NIE SŁUCHAJCIE GO
hehe gl... pisac moge jak chce nikt mi nie zabroni :D  kto chce mnie zrozumie nie musze uzywac znakow interpunkyjnych  polskich znakow to nie  egzamin z jezyka polskiego :) i jeszcze mi powiedz ze nie mam racji w tym co napisalem ... chyba ze chcesz miec server poland pl :D bo na razie na takie cos sie szykuje  i wlasnie dzieki  takim ludziom jak ty mamy milion polskich serverow l2j shit bo kazdy zaklada za twoja namowa i  gra tam ko kilka osob  ktorzy wlasnie mogli by przyjsc np na ten al eich nie bedzie ^^ sam pewnie juz miales jakies l2j shit:D
i co masz jakis do mnie uraz z Tsa ?;P jak mowisz prawde to  w jakim by ona nie byla wykonaniu zadziala :>
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 07:41:55 pm wysłana przez Elitper »


Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 16, 2008, 10:23:37 am »
Dobra odpowiem teraz Elitper i mam nadzieję ,że zakończysz tą błazenadę bo mi się już nawet tutaj odpisywać nie  chcę ,więc ja ze swojej strony ją zakończę tym postem .

Po pierwsze to nie chowam do ciebie urazy z Thunder Storma ,aczkolwiek tak denerwują mnie twoje wypowiedzi ,że mnie szlak bierze.Ludziom w twoim wieku nie przystoi zachowywać się jak 12-to latkom to raz. Co do znaków interpunkcyjnych itd. to chcąc trafić do ludzi powinieneś używać Polskiego na przyzwoitym poziomie. Co do L2j nie masz prawa mnie krytykować ,ponieważ nic o mnie nie wiesz ,ani nie masz pojęcia czym się zajmuję .


Z poważaniem ,

Marvix


P.S
Mam nadzieję Elitper ,że przestaniesz wypowiadać się bez sensu ,a pisząc posty pomyślisz o tym co napisałem i postarasz się chociaż pisać na temat .
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2008, 10:28:15 am wysłana przez Marvix »


Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2008, 09:32:56 am »
W tej chwili Team Existence'a pracuje nad nowym Anti Bot systemem ,który ma na celu zwiększyć rozgrywkę na Azzaratkcie Far-Play . Widać ,że prace są na dobrej drodze i zapewne pod koniec Maja(chociaż są to tylko przypuszczenia) na azzku będzie Live.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2008, 09:58:26 am »
to bede mial dylemat na jaki pojsc la2crazy czy ten ^^  jak crazy wstanie wczesniej to tam zawitam ;p


Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2008, 10:47:14 am »
No ja w sumie wolę iść na Azzarath ,będzie więcej polskich klanów ,a i raty mi odpowiadają . Tylko ,że musi wstać najwyżej nie długo po Crazy :D jak więcej niż 2 tyg to tutaj grać będę :D
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2008, 01:15:06 pm wysłana przez Marvix »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2008, 11:35:36 pm »
I na Azzarath boxing zakazany, a na crazy to każdy ma po 3 krasnale ;p
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Azarath - Medium - C5 (OFF Beta testy)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2008, 12:17:42 am »
Myślę że ja też wpadnę chodź na START zobaczyć ile osób Online, jeśli będzie ponad 2k to może i zostanę.