Witaj
Gość

Wątek: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5  (Przeczytany 31820 razy)

  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:06:33 pm »
No nie wiem czy sie nudzi, nudzi sie dlatego ze tarda sie nudzi i niema z kim grac ~~
Teraz jedynie lol gracje sie trzymaja QQ, na il to bida jak nie wiem


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 14, 2010, 11:34:30 pm »
pomysl pomysl co piszesz Seken :P

100 lat ? nie kazdy admin ma czas a dex jednak stoi ? rozumiem ze preferujesz serwery typu przyjazna dota max rok pozniej W.I.P.E badz zwjanie majdanu :) i stawianie kolejnego super serva pod inna nazwa badz wielka reaktywacje :)))




  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 15, 2010, 12:22:16 pm »
pomysl pomysl co piszesz Seken :P

100 lat ? nie kazdy admin ma czas a dex jednak stoi ? rozumiem ze preferujesz serwery typu przyjazna dota max rok pozniej W.I.P.E badz zwjanie majdanu :) i stawianie kolejnego super serva pod inna nazwa badz wielka reaktywacje :)))
Jest coraz wiecej serverow low rate ktore stoja pare lat, i dotacja jest przyjazna  :)
Bedziesz zawsze bral przyklad z dexa? Nieno niemam nic do tego, jeden z najbardziej stabilnych serverow, ale sa tez inne servery, ktore beda staly dlugo.Np poco miec server gracia final l2off i albo go zamknac, dotacja np na czapki, i serv chce zarobic, to poco ciagle reborn, jak kazdy bedzie wiedzial ze server nie jest stabilny to malo kto bedzie dotowal.Taki 1-2 letni server bez wipe bedzie mial duza dotacje, bo server jest stabilny tzn jak chcesz zarobic na serverze to trzeba myslec.



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 15, 2010, 02:01:12 pm »
pomysl pomysl co piszesz Seken :P

100 lat ? nie kazdy admin ma czas a dex jednak stoi ? rozumiem ze preferujesz serwery typu przyjazna dota max rok pozniej W.I.P.E badz zwjanie majdanu :) i stawianie kolejnego super serva pod inna nazwa badz wielka reaktywacje :)))

mam wrażenie, że to temat o azure, a to co napisaleś ma się nijak do tego serwera...


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 15, 2010, 04:58:16 pm »
no troche zeszlismy z tematu , a tak o Azure  moge wspomniec konkretnie o celes x7 - maszynka szybkiej kasy -> sprzedaz serva -> odejscie ludzi bo sie kicha zrobila serwer bez adminow zostal praktycznie - > i azure dead :)  niby reaktywacja byla czy cus ciekawe na ile tym razem :P

Zapowiadal sie rewelacyjnie na starcie ponoc 9k ludu :) po pierwszych 2 miechach bodajze piekne posty na forum o klanie z 12 hero :)) owned :) przyjazna dota


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: -1

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 15, 2010, 05:25:35 pm »
no troche zeszlismy z tematu , a tak o Azure  moge wspomniec konkretnie o celes x7 - maszynka szybkiej kasy -> sprzedaz serva -> odejscie ludzi bo sie kicha zrobila serwer bez adminow zostal praktycznie - > i azure dead :)  niby reaktywacja byla czy cus ciekawe na ile tym razem :P

Zapowiadal sie rewelacyjnie na starcie ponoc 9k ludu :) po pierwszych 2 miechach bodajze piekne posty na forum o klanie z 12 hero :)) owned :) przyjazna dota
2 tygodniach* :) i tym klanem byl klan Genocide ktory mial 14 hero po 2 tygodniach servera, a pozniej cala reszte :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 15, 2010, 06:43:06 pm »
no troche zeszlismy z tematu , a tak o Azure  moge wspomniec konkretnie o celes x7 - maszynka szybkiej kasy -> sprzedaz serva -> odejscie ludzi bo sie kicha zrobila serwer bez adminow zostal praktycznie - > i azure dead :)  niby reaktywacja byla czy cus ciekawe na ile tym razem :P

Zapowiadal sie rewelacyjnie na starcie ponoc 9k ludu :) po pierwszych 2 miechach bodajze piekne posty na forum o klanie z 12 hero :)) owned :) przyjazna dota
2 tygodniach* :) i tym klanem byl klan Genocide ktory mial 14 hero po 2 tygodniach servera, a pozniej cala reszte :)

Zastanawia mnie, czy czasem myslicie w jakim celu cos piszecie, bo ja np nie rozumiem co z tego ze mieli tych hero? Pare miesiecy pozniej absolute mieli 30 hero i co z tego?


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 16, 2010, 06:20:00 am »
Czasami sie zastanawiam kto tu siedzi ludzie po 4 klasach czy dzieciaki 12 letnie

Asoko ano to z tego ze na starcie z przyjazna dotka : taki pan z US / UE ktorego zarobki sa nieporownywalne z naszymi od startu dotuje sobie w takim Azure L2 paczke 1,2,3 proofa + itemy na noblesa itd. i leci z koksem przy kilkunastu takich osobach w klanie masz od startu klan owned serv :) ciezko jest innym klanom dopchac sie do RB czy walczyc na siegach itd...

Nie wspominajac ile itemow / matsow bylo pokitranych po klanowych cwh po aferze z bugiem Krysztalowym :) nasz klan rowniez w tym uczesticzyl (CL byl amerykancem i niezle ally i przyjazne klany nam kolowal)  - owszem poszlo sporo banow ale itemy krazyly po serwie nadal.

I owszem moze mialy inne klany mnostwo Hero - tylko nie zapomnij ze tych donatow juz nie bylo na serwie (nie tylko geocide).Mieli hero jak juz Azure zdechlo :)

Akurat mi to nieprzeszkadzalo ale to juz inna historia :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 06:29:20 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 16, 2010, 07:39:28 am »
9k online na starcie, 1k po 2 miesiacach, po 5 totalnie dead, skad ja to wiedzialem
jeszcze miesiac i to samo spotka rpg cluba :/
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 16, 2010, 03:41:25 pm »
Bez przesady wysoki online byl to wrzesnia, do czasu tego atku ddos ~~.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 12, 2010, 08:21:30 pm »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 13, 2010, 01:15:29 pm »
Cytuj
Launch a new L2 server using finished C5 files (i.e. clan system done).
nierealne imo xdd

nie wydaje mi sie zeby azure moglo sie znow wybic z nowym serverem. juz nie te czasy.
grac na c5 bez clan system? lmao.
dobrze wspominam azure  i niech tak zostanie. nie wyobrazam sobie grac na azure-gracii albo innym "czymś".
zresztą, ludzie są tak rozleniwieni nowymi kronikami, że nizej jak do interlude nie chcą wracać. shadow weapon ftw.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 13, 2010, 02:46:47 pm »
!!!! Oby oby wstało kochane c5 najlepsza kronika jaka była a nie j***e Star Warsy .


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 13, 2010, 07:47:12 pm »
kwestia przyzwyczajenia, imo. ja sie do tych star warsów przyzwyczailem, wczesniej tez bylem hejterem.
powiem szczerze ze na takim 15x c5 zagrałbym sobie, deską albo tyrkiem... fajnie bylo na nanaki i celesie.
ale nie sądze zeby mogli osiągnac dobry online =\ nie teraz.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 13, 2010, 10:35:56 pm »
Kto wie co by się działo jedno jest pewne taka kronika C5 wymaga więcej czasu na Expa z czym idzie wolniejszy rozwój serwera to samo liczy się itemów ludzie składają C,B graty a nie idą do sklepiku i mają all całe sety bez wysiłku. gra na C5/Int daje wiecej przyjemności. Chodz osobiście jestem zwolennikiem kroniki Int... ale na C5 by się też fajnie pograło :) A co do online zobaczymy jak będzie o ile wstanie. Co do STAR WARS niestety dobre liczniki online osiągają ostatnio tylko Ruskie oszołomy co niestety jest bardzo przykre.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 14, 2010, 11:49:55 am »
cerberus nie jest ruski i 3k online. jest tez troche mniejszych servow z online 500-1000.
wg mnie jesteś w błędzie. nie wymaga więcej expa, lecisz z destro na jakikolwiek spot i AoE > all. max lvl w kilka chwil.
serwer rozwija sie szybciej i konczy sie szybciej. expi sie szybko, max lvl to ledwo 78, nie ma nic po S grade.
nie ma augmentacji, atrybutów, booków do nowych skilli, i dziesiątek innych nowych rzeczy które przedluzaja "farme" i zywotnosc serva.
po osiagnieciu S i 78 ludzie logują się juz tylko co pare dni jak pojawia sie jakis epic, i na siege.
takie przynajmniej jest moje doswiadczenie z servów c5/il, i z całego azure, roxy, dex.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

    • LineageII Exodus
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 14, 2010, 01:05:08 pm »
Ktoś może wie kiedy serwer wstaje albo już wstał ? :oops:


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 14, 2010, 02:45:13 pm »
Ktoś może wie kiedy serwer wstaje albo już wstał ? :oops:

Nie wiadomo jeszcze czy w ogole wstanie, a jak wstanie to raczej nie predko. Azure zawsze dosc wolno dzialalo pod tym wzgledem. Polecam wejsc na stronke ich i tam czytac / pisac / glosowac itp.

Cytuj
po osiagnieciu S i 78 ludzie logują się juz tylko co pare dni jak pojawia sie jakis epic, i na siege.
takie przynajmniej jest moje doswiadczenie z servów c5/il, i z całego azure, roxy, dex.

Bo tak mniej wiecej jest, ale czesc ludzi np. expi suby, overenchantuje sprzet, robi nowe chary itp. Zawsze jest tez pare grupek pvp, nolifow i takie tam, ktorych mozna spotkac zawsze i sie bawic. Oprocz tego sa jeszcze srednie i male klany, pojedyncze osoby, ktore mozna spotkac zawsze dopoki serwer nie jest dead i zamkniety, przynajmniej tak na Celesie bylo :P Ale to ma swoje plusy (ten szybki end game), krotki w miare nolife, a potem logowanie na siege, epiki, jakies bossy czy pvp. Kronika lucznikow albo raczej kronika szybkiego targetu mi osobiscie sie podoba. Fajne jest tez to, ze mozesz miec wszechstronna postac np. na C5 wystarczy main dagger 78, z subami archer 76, destro 76, mag 78 i kazda klase mozna traktowac jak maina. W sumie troche offtop to jest. W kazdym razie jak wstanie azure w stylu oldschool to na pewno zagram, jak nowa kronika to watpie, bo mam chara na ruoffie, a i tak nie chce mi sie nim praktycznie logowac z powodu nowej wersji gry, na ktorej probowalem juz pare razy, ale nie moge sie do niej przekonac i dalem raczej spokoj. Poza tym nie wiem ilu takich oldschoolowcow by sie znalazlo do gry i czy to by wystarczylo do "zycia" serwera.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Azure - x5 | x15 | x7 (*NEW*) - C5
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 20, 2010, 01:51:53 pm »
Ja na pewno bym zagrał również:) Self recharge owned :D