Witaj
Gość

Wątek: Eventy - szukam inspiracji  (Przeczytany 1547 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Eventy - szukam inspiracji
« dnia: Marzec 18, 2009, 06:16:42 pm »
Ok , a więc jak w temacie , szukam inspiracji , pomysłów na eventy . Chodzi mi o fajne , przemyślane , konstruktywne pomysły . Eventy robię najczęściej w pythonie (jython) , ale w javie też mogę zrobić (Jakoś bardziej lubie pythona - nie muszę ciągle kompilować ) Jak ktoś wymyśli coś ciekawego , prowadzi server a chce zrobić fajne eventy , a nie wie jak je zrobić to ja w zamian za pomysł mogę to potem udostępnić .

Z góry dziękuje  za pomoc  :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 1

Odp: Eventy - szukam inspiracji
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2009, 09:18:22 pm »
event CTF który jako nagrodę ma teleport do lokacji z losowo wylosowanym RB z custom dropem


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Eventy - szukam inspiracji
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2009, 09:22:53 pm »
Nie do końca rozumiem Twój pomysł . Pomyśl ile osób z wygranej drużyny , teleportnie się do tego Rb na serwerach z dużą ilością online . Chyba , że chodzi Ci o to , że podzieli zwycięzców na party i każde party będzie miało swego RB w innej lokacji .


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 1

Odp: Eventy - szukam inspiracji
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2009, 09:31:20 pm »
no tak o tym nie pomyślałem... Może coś takiego: w zależności od ilości osób w wygranej drużynie rb jest odpowiednio silniejszy np 20 osob rb jest silniejszy o 10%, 30 osob o 15%... Ale chyba nie jest to zbyt dobry pomysl, chyba ze po wygraniu druzyna wyznacza 9 graczy do party ktore zostanie teleportowane do lokacji z rb


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Eventy - szukam inspiracji
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2009, 10:11:24 pm »
no tak o tym nie pomyślałem... Może coś takiego: w zależności od ilości osób w wygranej drużynie rb jest odpowiednio silniejszy np 20 osob rb jest silniejszy o 10%, 30 osob o 15%... Ale chyba nie jest to zbyt dobry pomysl, chyba ze po wygraniu druzyna wyznacza 9 graczy do party ktore zostanie teleportowane do lokacji z rb

to cie wiąże z nowymi packetami i modygfikacją kodu gry - chyba że przeprowadzic przez komendy i html xd


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Eventy - szukam inspiracji
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2009, 09:09:29 am »
Może dobry pomysł , ale wolałbym pomysł , który od początku jasno definiuje zasad , co , jak , gdzie .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 05:19:18 pm wysłana przez Matim »