Witaj
Gość

Wątek: FAQ - Aktualizacja  (Przeczytany 1982 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

FAQ - Aktualizacja
« dnia: Kwiecień 17, 2009, 02:34:15 pm »
Jeśli ktoś jeszcze nie wie to oświadczam , że mam zamiar gruntownie przebudować FAQ . Mianowicie posegregować owe rozrzucone wiadomości i poukładać je kategoriami w jednym temacie . Jeśli masz jakieś przykłady / błędy z rozwiązaniami to zapraszam . Za aktywną pomoc będą :

+

Mam nadzieje , że znajdzie się ktoś kto pomoże mi w osiągnięciu tego celu . Chce przygotować duża bazę informacji , która będzie skarbem dla wszystkich nowych jak i starszych wyjadaczy L2J.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: FAQ - Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2009, 03:08:04 pm »
Hmm chodzi np.: o to "Poradnik jak dodać mana potiony do L2J?" takie coś?? :P (tylko wydaje mi się, że w najnowszym datapacku są potki)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: FAQ - Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2009, 05:44:25 pm »
Napisałem jasno i klarownie , potrzebuje więcej informacji do FAQ . Problemy wraz z rozwiązaniem , błędy , porady konfiguracyjne . Chce aby tego było jak najwięcej .


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: FAQ - Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2009, 07:44:59 pm »
Gdy odpalam RegisterGameServer.bat mam taki błąd

To znaczy, że masz wyłączony proces mysqld.exe najlepiej uruchom ponownie komputer lub włącz ten proces :p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2009, 10:57:09 pm wysłana przez DawideQ »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: FAQ - Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:30:05 pm »
Sry, że to napiszę ale aby ten plik był wyłączony musi zostać wyłączony przez użytkownika :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: FAQ - Aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:43:44 pm »
Sry, że to napiszę ale aby ten plik był wyłączony musi zostać wyłączony przez użytkownika :)

Sry, że to napiszę ale aby poprawnie pokazac screena przedstawiającego błąd javy podajesz początek błedu a nie koniec. To tak na przyszłośc DawideQ


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: FAQ - Aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2009, 10:58:01 pm »
Sry, że to napiszę ale aby ten plik był wyłączony musi zostać wyłączony przez użytkownika :)

Sry, że to napiszę ale aby poprawnie pokazac screena przedstawiającego błąd javy podajesz początek błedu a nie koniec. To tak na przyszłośc DawideQ

Dzięki, już zmieniłem :)
P.S. Będę pamiętał.