Witaj
Gość

Wątek: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue  (Przeczytany 12654 razy)

  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 14, 2010, 09:42:28 pm »
Hmm ktoś na serwerze napisał, że na tym forum ktoś napisał o dancach, które tam trwaja 3 minuty i że jest tam GM shop.

Od razu mówię, że jest to czysta bzdura.

Wszystkie buffy + song/dance trwają tak jak na retailu. Tak samo nie ma żadnych GM shop. Ludzie sami sobie radzą by zdobyć rzeczy.

To, że był wipe to absolutnie nie była wina Dona Thompsona, który jest tam adminem. Po prostu hoster wrobił ich w bambuko i zrobił im wipe, nie wydając im żadnych back up. Dlatego walka Dona z hosterem trwała 50 godzin.

Oczywiście ktoś mógłby pomyśleć, że przez to ludzie powinni stamtąd uciec. Ale to nieprawda i ludzie zaczynają od początku. Ba, nawet nowi się zaczęli pojawiać.

A sam Don Thompson wydał oświadczenie w tej sprawie. I to nie było na odczep się:

Cytuj
Submitted On: 2010-05-13 00:34:50
Hello everyone.

I have not slept for the past 50 hours or so, I have kept trying to get this to fix and it seems that server crashed (my fault). After this was solved it seems they have changed or even wiped the HDD for some reason, yes they do keep backups but I have not been able to get those. Also most of the backups I had done were stored on the hosters side, I have an old backup on my pc but it\'s so old so it is not worth putting in.

I am sorry but i have no other options left to try, I am sick of this host and they just keep making problems. I hope you can understand this and still give me the support needed. I will work even harder on the server to make your stay enjoyable, even if you choose to stay after this. About the rest of you people I hope you will not give BoA bad reputation because of this as I want people to trust in me and keep the reputation up.

So what will happen now? I will give it a few more hours and while doing that I will be setting up new host(yes this one was just temp like I said earlier few weeks ago). This new one will be a lot better with more ram, better ISP and better hoster.

Yes this will mean full wipe, and I know this will give bad reputation to the server, I am not lucky hosting servers it seems .

I made this server because I was sick of all servers wiping / shutting down, and now this happend to Blades of Ateria, I am really sorry.

New server with new IP: 129.16.220.50 will be up in a few hours, I hope as many of you will stay as possible and not flame me, I have already been flamed enough. I am really sorry and I will make sure this does not happen in the future, That\'s a promise.

Server will have a new fresh start  May 13 -2010 at 8:00 GMt +2

Best Regards
Don Thompson & Megatron

Oczywiście nie jest to chodzący ideał. Ale nie jest to GM, który odwraca się do ludzi plecami. A jak widac w grze, ludzie mu ufają.


Serwer korzysta z plików L2 Dracon Claw, które nie mają nic wspólnego z L2J. Don Thompson jest jedym z developerów L2DC ( tak jak Insomnia).

Na początku ludzie narzekali na lagi i się wkurzali. jednak ten problem został naprawiony i ja osobiście nie mam żadnych lagów. Nie wiem jak inni, ale tylko ktoś z Ameryki Południowej się uskarżał.

Ponieważ ten temat został stworzony na serwer beta, proponuję go zamknąć, a jutro napiszę temat z możliwie full detalami.

I nie piszcie bzdur o GM shopach, itemach +16 czy kosmicznych dance'ach...
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 14, 2010, 10:02:53 pm »
I nie piszcie bzdur o GM shopach, itemach +16 czy kosmicznych dance'ach...

Przeciez nikt na tym forum nic takiego nie pisal  :oops:  I chyba nie przeczytales dokladnie, bo sam evilus pisal, ze crash serwera byl z jego winy. Tak samo nie widze wzmianki o tym, ze dysk sie uszkodzil przez hostera... Chyba w szkole nas ucza innego angielskiego :)  A sam serwer bardzo fajny i moze na nim zagram jak zdam mature :)


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2010, 11:51:54 pm »
Przeciez nikt na tym forum nic takiego nie pisal  :oops:  I chyba nie przeczytales dokladnie, bo sam evilus pisal, ze crash serwera byl z jego winy. Tak samo nie widze wzmianki o tym, ze dysk sie uszkodzil przez hostera... Chyba w szkole nas ucza innego angielskiego :)  A sam serwer bardzo fajny i moze na nim zagram jak zdam mature :)

Nie wiem, nie miałem czasu przejrzeć wszystkiego. jednak jak na globalnym doszła taka informacja, że to stąd pochodzi, trzeba było coś napisać.

Oczywiście napisał, że coś skopał robiąc update i server poszedł offline. Jednak główna wina leży po stronie hostera, który zrobił wipe i nie chce wydac back up.

Cytuj
After this was solved it seems they have changed or even wiped the HDD for some reason, yes they do keep backups but I have not been able to get those.

To jest właśnie wzmanka o hosterze, tylko że nie napisał tego dokładnie :)

Fajnie, że będziesz grać :) Może się spotkamy. I powodzenia z maturą :)
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 15, 2010, 11:08:36 pm »
Online szybko wrocil do poprzedniego stanu :) Tylko szkoda, ze graja tam takie debile, przez ktorych kazdy uwaza polaka za bezmozgowca... Chyba tylko polak moze narzekac na to, ze na shoucie jest tylko dozwolony angielski albo mowic ze gm jest idiota, bo robi event jak on jest w pracy :)


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 16, 2010, 12:38:12 am »
Taaa widziałem co się dzisiaj działo. Nie potrafią się dostosować do regulaminu. Jeżeli go nie akceptują to nie powinni tu grać a nie ku... robią z Polaków naród debili...

A pomijając to dobrze mi się gra na serwie choć coś jakby z geo się trochę zepsuło. Wczoraj nie miałem żadnych bloków a dzisiaj czasem postać mi poprostu stawała albo nie szła tam gdzie chciałem.


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 16, 2010, 02:28:28 am »
Też widziałem to co się dzisiaj tam wyprawiało.

Prosta piłka - zasada jest taka, że na glbal się pisze po angielsku. Więc nie rozumiem, skoro nie znaja angielskiego to po co na chama się tam pchają.

Ci panowie robią nam bardzo złą reklamę...
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 16, 2010, 10:41:20 am »
Serwer korzysta z plików L2 Dracon Claw, które nie mają nic wspólnego z L2J.

a gdzie tam? :oops:



Cytuj
L2DC was founded in Jan 09, 2009 by TheOne. The full name of L2DC is L2DragonClaw.

L2DC started as a fork on L2j sources because L2j had slow development and a branch of administrators and developers that parted the project in first place was bored to maintain long patches with fixes and retail features which L2J didn’t want or was too slow to commit on its SVN.

So we started our own SVN and after that carefully sync with L2j sources (or other l2j forks).

Very soon we decided to completely split out of L2j and loose some compatibility (although moving from l2j to l2dc is smooth) as L2j has many bad coded pieces of code and we started rewrite many of them (mostly to fix exploits and improve performance).

Since then we do not completely sync with L2j and its forks as our code is quite different in a big part and its either difficult or they add after some time features we have already coded in better way.

Our project is closed-source and we do not share builds but from time to time we share parts of our code with L2j (although they do not want to commit them in most).

Right now L2DC is quite different from L2j, with only common some parts of L2J code and the… Java programming language.

L2DC is made by developers and admins for developers and admins. To take part in L2DC you have to contribute decent code. If you stop contribute you are kicked out. Team is pretty big and development is very fast and right now we are at least 3 months ahead of L2j or any of its forks.

L2DC features are mostly well known from servers that use L2DC software (you may see most of them posted on this website) so we won’t discuss them right now.

L2DC performance is far better than L2j of any of its forks because we prefer to rewrite most parts of the code than doing simple hacks to get some temporary workarounds. L2DC performance is about 30% better than any other Java based Lineage 2 server software, with almost all exploits fixed and very little bugs. L2DC server load time is half of any other server software.

Our data sources are retail player info, leaked retail server files (usually Gracia Final), L2j and its forks.

Enjoy playing on L2DC servers as they cover a big branch of server gameplay types (from low rates to PvP and Faction ones), being sure you will play on an almost bug-free, very stable server software without noob admins that just download a build and install it, as all L2DC members and servers that use it are developers.

 :noob:


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 16, 2010, 10:56:47 am »
L2DC z l2j ma wspólnego tylko to, że jest pisany w technologii java i rzeczy takie jak sklepy, moby(np. położenie) .. czyt podstawowe nie zostały zmienione, bo nie ma takiej potrzeby.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 16, 2010, 11:29:32 am »
L2DC z l2j ma wspólnego tylko to, że jest pisany w technologii java i rzeczy takie jak sklepy, moby(np. położenie) .. czyt podstawowe nie zostały zmienione, bo nie ma takiej potrzeby.
skille i inne rzeczy dzialaja intuicyjnie, bo komus sie tak wydaje ze tak maja dzialac - dlatego wszelkiego rodzaju l2j czy l2dc nigdy nie beda dobre
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 11:35:54 am wysłana przez Lokocz »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 16, 2010, 11:38:12 am »
L2DC z l2j ma wspólnego tylko to, że jest pisany w technologii java i rzeczy takie jak sklepy, moby(np. położenie) .. czyt podstawowe nie zostały zmienione, bo nie ma takiej potrzeby.
skille i inne rzeczy dzialaja intuicyjnie, bo komus sie tak wydaje ze tak maja dzialac - dlatego wszelkiego rodzaju l2j czy l2dc nigdy nie beda dobre


Kto o tym decyduje, może Ty? To jest kwestia podejścią, dla nie których RPG jest dobry bo nie ma rat x1 i grają na ruoff, dla niektórych DEX jest lepszy bo Magowie są OP, dla mnie L2J wystarczy bo mogę się na nim dobrze bawić grając 2-4h day, a nie napierd** 8-12h/day
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2010, 11:43:12 am »
L2DC z l2j ma wspólnego tylko to, że jest pisany w technologii java i rzeczy takie jak sklepy, moby(np. położenie) .. czyt podstawowe nie zostały zmienione, bo nie ma takiej potrzeby.
skille i inne rzeczy dzialaja intuicyjnie, bo komus sie tak wydaje ze tak maja dzialac - dlatego wszelkiego rodzaju l2j czy l2dc nigdy nie beda dobre


Kto o tym decyduje, może Ty? To jest kwestia podejścią, dla nie których RPG jest dobry bo nie ma rat x1 i grają na ruoff, dla niektórych DEX jest lepszy bo Magowie są OP, dla mnie L2J wystarczy bo mogę się na nim dobrze bawić grając 2-4h day, a nie -_-'** 8-12h/day
ladna mi zabawa jak mi ponad 50% nie dziala tak jak powinno, w sumie to wiekszosc osob nie zdaje sobie sprawy z najprostszych bugow bo nic poza l2j cvzy modowanym c4 nie widzieli, to moze takie osoby cieszy takie granie....

poza tym moja wypowiedx tutaj miala na celu obalic bzdure, ze l2dc nie ma nic wspolnego z l2j, a nie zxeby komus uswiadamiac co i jak w l2j piszczy...
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 11:46:29 am wysłana przez Lokocz »


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 16, 2010, 12:54:32 pm »
Z tego co czytam to wipe był 13 maja,tak ? No i jak online jest teraz ? I jaki był przed wipciem ? Duzo polaczkuf peel ?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 16, 2010, 01:41:07 pm »
Online jest teraz 300+ i z dnia na dzien rosnie. Polakow gra na serwie bardzo duzo, ale polskiego klanu nie widzialem.
Lokocz, a ty nic takiego nowego nie powiedziales, nikt nie pisze, ze na javie WSZYSTKO dziala. Mi sie na takich serwerach fajnie gra, nie musze sie scigac, administracja jest bardzo przyjazna graczowi, a nie tak jak na gigantach po 5k online gdzie z GMem prawie niemozliwe jest sie dogadac. Kazdy gra tam gdzie mu to bardziej pasuje, na tym serwie jest bardzo malo bugow, nie ma co narzekac.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 16, 2010, 02:04:09 pm »
tenebrae tu gra
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 16, 2010, 03:00:34 pm »
ladna mi zabawa jak mi ponad 50% nie dziala tak jak powinno, w sumie to wiekszosc osob nie zdaje sobie sprawy z najprostszych bugow bo nic poza l2j cvzy modowanym c4 nie widzieli, to moze takie osoby cieszy takie granie....

Cóż, ja nie mam pieniędzy żeby móc grać na serwerze oficialnym. Ale nawet jeżeli, jakoś trudno mi sobie wyobrazić żebym ja męczył się z expieniem, a ktoś inny zapłaci i może używać legalnie L2 Walker. GF.

Cytuj
poza tym moja wypowiedx tutaj miala na celu obalic bzdure, ze l2dc nie ma nic wspolnego z l2j, a nie zxeby komus uswiadamiac co i jak w l2j piszczy...

Tak jak tamten pan napisał wcześniej:

Cytuj
L2DC z l2j ma wspólnego tylko to, że jest pisany w technologii java i rzeczy takie jak sklepy, moby(np. położenie) .. czyt podstawowe nie zostały zmienione, bo nie ma takiej potrzeby.

Cytuj
Z tego co czytam to wipe był 13 maja,tak ? No i jak online jest teraz ? I jaki był przed wipciem ? Duzo polaczkuf peel ?

I muszę powiedzieć, że serwer dynamicznie się rozwija. Coraz więcej ludzi gra. Są oczywiście polacy. Jednak ostatnio były problemy z pewnymi...

Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 16, 2010, 03:44:39 pm »
Tenebrae poki co sprawdza ten server, ale jest taka szansa ze bedziemy tu dluzej :)


sa tu nawet ze 2 klany ktore znamy z czasow Retaila :) servera na ktorym tak na prawde zaczelismy grac wszyscy pod jednym krestem :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 16, 2010, 04:35:06 pm »
Pewnie Ci chodzi o crusow :D Kiedys bylismy w ally chyba :P

Serwer bardzo fajny, online bardzo szybko rosnie w gore. To wipe duzo zmienilo.



  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2010, 01:51:56 pm »
Serwer bardzo fajny, online bardzo szybko rosnie w gore. To wipe duzo zmienilo.

Nie powiedziałbym, że szybko rośnie w górę ale fakt, że rośnie :). Ale mam przeczucie, że jak Cerberus ruszy to wszystko się sypnie :(


Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 17, 2010, 02:09:55 pm »
Serwer bardzo fajny, online bardzo szybko rosnie w gore. To wipe duzo zmienilo.

Nie powiedziałbym, że szybko rośnie w górę ale fakt, że rośnie :). Ale mam przeczucie, że jak Cerberus ruszy to wszystko się sypnie :(

jeśli w ciągu tych 40 dni do startu Cerberusa będzie koło 1000 Online to wątpię że się sypnie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 17, 2010, 02:15:02 pm »
może być ciężko o 1k online w tym samym czasie startnie dex z 3k+ i epilogiem
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2010, 07:22:55 pm »
sredni online w tej chwili to ~400 :)


my [Tenebrae] zostajemy tu na 99% juz :) chyba ze znowu cos zlego sie z serverem stanie :) podoba nam sie fakt ze jest GM sa niemal nom stop i jest ich kilku, dzieki czemu w razie problemow w moment uzyskujemy odp na petycje :)

ostatnio jakies 2 dni temu dodano nowy strzet ram oraz dystk, zeby nie bylo juz glupich problemow :) od tego czasu all smiga -_-'iscie :)

na serverze oprocz naszego klanu [mowa o polskich klanach] jest Gwardia [war :**] oraz klan PROSTO

jutro siege time :)

dodam tez ciekawe info, bo moze niektorzy nie widza, a warto mysle :)


Evilus(Don Thompson)
Team Leader
Blades of Ateria

i dodatkowo:

Evilus(Don Thompson)
Core Developer
Blades of Ateria


o plikach nie musze sie chyba juz rozpisywac, bo wiekszosc z was pewnie wie ze sa dobre a ekipa DC sklada sie z okolo 20 osob! co mysle ze jest dodadkowym plusem :)


tak jak mowie my zostajemy tutaj i zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 07:34:29 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2010, 08:10:17 pm »
bot działa? :P l2net? :D


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2010, 11:20:18 pm »
sprawdzi :P skad mam wiedziec :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 22, 2010, 11:28:04 pm »
bot działa? :P l2net? :D

Są to pliki L2DC, wiec wątpię aby coś takiego miało miejsce. Oni już na pewno się postarali aby wykluczyć takie rzeczy ze świata L2.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Blades of Ateria Retail-like x8 Gracia Epilogue
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 05, 2010, 11:57:48 am »
Current version of server
Server Version= 4200
Datapack Version= 4200
Increased radius needed between every shop so that it is more clear. Changed from 5 to 15. Also increase radius to NPC from 50 to 75
Enabled all S80 quests
Fix for Vitalize skill
Added missing teleports for:
.Castele of Dion
.Castle of Giran
.Castle of Oren
.Castle of Aden
.Castle of Goddard
.Castle of Rune
.Castle of Schuttgart
Fix for hotsprings buffs for example
Kasha Eyes skills for cumulative buff support
added support for Kasha Eyes levelling debuffs
LostNestTrees? tweak, added system message, changed mpBonus to final
Rise and Fall of the Elroki Tribe reward is now influenced by quest rates
Touch of Death can no longer be used on white target without pressing ctrl
Iron Shield is now usable only with a shield equipped
Duel Blow Skill added
Some stats updates
fix the problem with witch 7s teleport teleporting you in a water zone
Tweaking and enabling again Expulsion Of Evil Spirits
Fixed enchant transfer skill exploit
wedding rework
.Formal Wear checks for both partners
.Both partners pays the ceremony
Dynasty and Icarus equipment drop and spoil for
Den of Evil, Giant's Cave, Field of Silence, Field of Whispers,Crypts of Disgrace.
Fix for blocking cast after teleport.
Fixed observation return if crystal in the same region
Aggression effects (debuffs like Expose, etc) can be applied on mobs too, excluding raids.
update stats for Kamaloka mob (must be Undead)
Skills can be cast without weapons in hand.
Steal Divinity can be used only on players.
Judgment and Tribunal Cost Enchant should increase duration too
Missing pet weapon vuln for judgment and tribunal
Testiomny of Fate quest fix, thanks for report
Fixed Residence skills, thanks for report
Will the Seal be Broken quest fixed, thanks for report
Fixed issues with using soul bottles char stops moving, thanks for report.
Shield Mastery should add pdef when using an heavy
Antharas, Valakas, Frintezza, Beleth (only the grandboss not the copies), Ekimus and Tiat can now lvl up a soul crystal till lvl 16
Baylor till lvl 14
changed formula to have a better PDAM skills critical damage calculation.
Bypass fix for Fortune Teller NPC in Gracia Continent.
ssigned skill to blue talisman buff steal
Fixed some NPES
Fixed night time starting at 01:00 now it starts at 00:00 like it should
fix for skill enchant exploit
should fix issue with skills that give dmg and have effect stun, very often they were removin its own effect.
Changing Stun Break chances to more retail. There is diference on PVP and PVE
changes to allow only 4pm and 8pm castle siege
Little fix for static Base stats (Wit,Men.....), stats were to big, please do not complain if your stats are a lil lower than before because on last update they were higher because of a small mistake.
Performance updates
missing stats isDebuff in Heretic Heal Side Effect
Fixing "stackTypes" in Attribute Attack Buffs
Song of Silence is not a song
Fixing cost enchant route for Wrath skill
No more shield block without a shield
Assassination using lethalRate instead of rCrit
use higher maxZ for Castle zone to prevent use wyvern on siege
Fixing residential skills table
Warrior's Temporary Healing Potion use the same skill as Quick Healing Potion
Binding Cubic skill fix
Removing some duplicate Npc skills.
Quest Sorrowful Sound of Flute revised to match retail
Retail Hp,Mp,Xp,Sp stats for Giants Cave and Mithril Mines Monsters
More retail like ward handling
Red Talisman of Life Force
Corrected attack reuse for bows, thanks for report
Fixed Atk-Reuse of Crossbows
Pets can no longer attack through walls\doors
EtcItem? SQL to XML
Fix for Betray Skill, thanks for report.
Fix for Doors in ToI
Changed tvt dualbox protection to real dualbox protection (clients per pc)
Fixed for Exp sometimes being 0 on PI if you do not have sailren quest
Added perliminary support for clan airships
An obvious lie quest rework, should fix all issues with it, Please test and report.
Pet and Summons should not cause Death Penalty
If the attacker is using a bow, multiply the Shield Block Rate by 3
Reworked Clan level 4 quest, please test it too