Witaj
Gość

Wątek: L2 AssassiN Low Rate x8 - Gracia Epilogue  (Przeczytany 35379 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 15, 2010, 10:13:19 pm »
Laner nie będę się z Tobą kłócił o to który serwer jest lepszy. Co innego ma do zaoferowania RPg Club a co innego L2assassin. Skoro większa liczba osób wybiera RPg CLub, to znaczy, że jest to serwer lepszy.
Nie zmienia to faktu, że każdy serwer ma coś do zaoferowania, wybór należy do graczy.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 15, 2010, 10:15:08 pm »
Wyjaśnijmy jedną sprawę, server L2 Assasins jest GORSZY od RPG Cluba, proszę nie szerzyć herezji na ten temat.

Kolejna sprawa, nie liczcie, że ktokolwiek quitający z RPG pójdzie na Wasz server (jeśli będzie to więcej niż 20 osób to już sukces zaliczycie). Dlaczego? Bo nie oferujecie nic ponadto co oferują inne servery, one zaś mają o wiele szerszą ofertę niż Wasz. Jakiś admin zapragnął mieć własny server więc go postawił. Spoko, mi nic do tego, ale proszę nie porównywać RPG cluba do tego czym jest Wasz server bo to jakaś parodia.

Aby grać w L2 trzeba co najmniej 600 online, mówić że grą się w na serverach poniżej tego online.

Brakowało mi tu tylko Lanera i można zacząć super flame, hura!
Przeczytaj proszę cały temat zanim się wypowiesz, nikt tu nawet nie próbował porównywać assasina do RPG clubu, więc w czym problem? ;) Kazdy wię, że lubisz poflamować bez powodu - ale spróbuj chociaż przeczytać co pisano przed Tobą ;)


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 15, 2010, 10:15:47 pm »
Przykro mi ale z twoich wniosków wychodzi, że żyjemy w swoim świecie i nie umiemy postawić sobie ograniczeń hahaha przepraszam czegoś nie zrozumiałeś z naszych postów ? Z nich wynika , że z powodu realnego życia nie mamy czasu na grę na elitarnym serwerze i wykoksanie sub 3 sub i maina do 80. Przykro mi, że masz problemy z czytaniem. Ale to nic jeszcze na naukę nie jest za późno. Nie lubię rosyjskiego .
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 15, 2010, 10:29:46 pm »
Flame off? :(


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 15, 2010, 10:33:44 pm »
Po prostu zrobił się off top a przyjaciel który się tak z nami kłócił zrobił emo quit z tego tematu  :beksa:  hahaha
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 15, 2010, 10:33:53 pm »
Laner ja cie pamietam jak grales na serverze Elyos i bylo tam 50 online i naginales codziennie i nie bylo zadnego problemu :). (btw pozdrowienia z Thalionu)

 Co do samego servera polecam dla klanow ktore maja ochote pograc dluzej bez presji wchodzenia i poswiecania po 10h dziennie aby cos osiagnac przynajmniej na chwile obecna jak jest nie duzy online mozna nie duzym nakladem sil osiagnac dosc wiele :). Zamki dostepne hero rowniez nie ma postaci tzw prokoksow ktorych nie da sie dogonic, expi sie szybko wiec lvl to nie problem. Mysle ze jedynym problemem jaki zauwazylem na servie to zanizone szanse enchantowania oraz divine stonow   ( na servie w obecnej chwili moze z 3 bronie ktore sa wbite na wiecej niz 5..., a wbijanie atrybutu do broni lub armoru przyprawia o palpitacje serca jak sie pali 7 z rzedu :)... ale i to da sie jakos przezyc). Po za tymi wszystkimi nie dogodnosciami nie widze wiekszych problemow na servie.

Ps. Chlopy nie piszcie w tym dziale jacy to wy jestescie pro i jakie to super klany macie bo to nie ma sensu..... jak ktos ma ochote pograc zapraszam do rywalizacji pozdrawiam:).
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2010, 10:36:09 pm wysłana przez Legion007 »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 15, 2010, 10:39:08 pm »
Jeżeli ktoś zechce grać na tym serwerze, to może skontaktować się w grze z kimś z osób udzielających się tutaj w ramach informacji czy pomocy. Bo jeżeli ktoś nie chce zacząc tu grać, bo inni są bardziej wykoksani/maja lepsze eq, to osobiscie mogę pomoc w expieniu czy składaniu rzeczy.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 15, 2010, 10:43:06 pm »
A jak przychodzi jakis większy klan to jest event i dostaje parę rzeczy na poczatek takich jak adena czy recki. Ja także mogę pomóc . Pm Noolan .
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 1

  • TeamSpeakServer.pl
    • TeamSpeakServer.pl
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 16, 2010, 09:59:38 am »
Ja powiem tak, nie nam oceniać, który l2server jest lepszy czy gorszy. Zresztą nigdy tego nie robiłem i nie będę robił. Znam się z ludźmi z innych serwerów, staramy się współpracować, czy też wymieniać informacjami.  Jako osoby jesteśmy otwarci na propozycje, współprace oraz pomoc.  Dzięki temu  tak naprawdę rozwija się projekt L2AssassiN. Niestety zauważyłem, że w naszym regionie, czyli POLSKA jest tak wielka zawiść i walka z konkurencją, że szkoda mówić. Przejawia się to też w formie kłótni między graczami.  Hmm… Czy tak powinno być?   Pozostawiam Wam to do przemyślenia.

To co dzieję się na innych serwerach to tylko dla nas nauka na przyszłość. Serverczasu uruchomienia przeszedł wiele metamorfoz.  Na dzień dzisiejszy  oferuje znacznie więcej niż na samym początku. Myślę, że z każdym dniem nasz server będzie miał dokładane nowe funkcjonalności .
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2010, 01:14:55 pm wysłana przez Jumanji »
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych. Największym powodem do chwały nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że potrafimy się po upadku podnieść.   FORUM: http://teamspeakserver.pl/forum



  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 16, 2010, 10:39:13 am »
Ja bym to wczesniejsze nazwał raczej dyskusją  :oops:. No, wszystko się rozstrzygnie dziś o 17 . :bump:
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 1

  • TeamSpeakServer.pl
    • TeamSpeakServer.pl
Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 16, 2010, 01:15:45 pm »
17:00?
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych. Największym powodem do chwały nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że potrafimy się po upadku podnieść.   FORUM: http://teamspeakserver.pl/forum



  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 16, 2010, 02:03:20 pm »
No chyba wtedy startuje rpg  :oops:no może wszystko rozstrzygnie się przez następny tydzień  :P
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 16, 2010, 02:14:34 pm »
Teraz L2 zupelnie sie zmienilo, glownym celem jest set dynasty i pekowanie na spawnie, nie ma tego klimatu co kiedys
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2010, 04:42:41 pm wysłana przez Brianoc »
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 16, 2010, 04:15:22 pm »
Nie ma grania wspólnego, dla jakiś większych celów niż fragi i full dyna set ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 16, 2010, 04:32:46 pm »
Pograjcie na normalnym serwie wtedy zobaczycie


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 16, 2010, 04:37:02 pm »
Drah - grałem an mnóstwie serverów, a piękno tej gry znalazłem tylko od c1 do c6 na Allseronie, nigdzie wiecej nie bylo porownania ;)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 16, 2010, 05:34:53 pm »
Moje odczucia są następujące co to tego serwera. Zalogowałem poszedłem do giran, a tam mnóstwo sklepów rozstawionych, oraz jedna osoba na afk stojąca, niestety prawda jest taka że próżno szukac jakiś graczy aktywnych, zaczynam pisać na czacie z różnymi pytaniami odnośnie serwera, klanów itd. niestety cisza nadal, zero jakiejkolwiej reakcji. Dodam że logowałem w godzinach popołudniowych. Mimo z tego co słysze dobrych plików serwer niestety pod wzgledem liczby graczy leży na całej linii.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 16, 2010, 05:37:27 pm »
Tak jak powyzej , wszedlem postalem 20-25 min w giran , ciiszaaaaaaaa.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 16, 2010, 06:39:00 pm »
Widać trafiliście w moment, kiedy akurat nikogo nie było/ byli na innych lokacjach. Choć problem online tutaj rzeczywiście jest i to spory. Poza tym niektórym graczom nie chce się pomagać nowym (czy nawet udzielić jakieś prostej informacji), ale to wina nastawienia graczy nie serwera.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 16, 2010, 09:37:51 pm »
4 strony trąbienia o niskim online, a Wy dopiero to zauważyliście; D


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 16, 2010, 09:43:53 pm »
Jak się robi quit z serwera to potem tak to wygląda . . .  :afro:
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 16, 2010, 11:54:56 pm »
Skoro są tak dobre pliki to czemu z tego co gadałem z znajomym valakasa biję się w pt nuków w s80 z 150 atri... ;p?


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 17, 2010, 12:15:22 am »
Mówisz o Assassinie ?  hahaha po 1 dynasty dla magów jest do dupy po 2 na valakasa potrzeba minimum 2 pt z buffem. Skończyły się czasy kiedy na epiki takie jak antek czy valdek 200 osób było mało. Po 3 na gracji wszystkie rb to za przeproszeniem cipy a nie rb . ( to wszystko wywołane jest ułatwieniami takimi jak talismany, oraz tym że wiele klas zostało wzmocnionych).
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 17, 2010, 12:26:49 am »
Po 1 wiem co mi mówił kumpel którego klan na assasinie farmił valakasa.

Po 2 powiedz to osobą na ru/kor offie którzy na valakasie się wykładają w 100-150 osób w full vesperach. Do twojej informacji Ci powiem że w GE Antharas a w Freyi Valakas dostali takiego boosta że odkąd weszła GE na żadnym serwie ruoffa nie padł jeszcze ani razu antek/valdek

Wystarczy popatrzeć na staty po booscie w GE
Antek HP 15 kk po Booscie - 200 kk
Valdek - 22 kk hp - teraz 230 kk

do tego i Valdek i Antek mają po 300-400 atri defa na żywioły 

http://www.youtube.com/watch?v=GMo3RIdUriM&feature=player_embedded

enjoy 128 graczy się poskładało ;] play privz more


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2 AssassiN
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 17, 2010, 12:39:56 am »
Ok masz rację . Ja nie grałem na offie . Fajny film :)
Waitin' for : www.l2asylum.com