Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68330 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Oczyściłem trochę cały temat ze Spamu, Wulgaryzmów i Flame'u.

Czas na nagrody:

MiilkyChocolate - obraza innych użytkowników + Spam + Flame + Wulgaryzmy = 30% ostrzeżenia.
aryus - Przeklinanie + Wulgaryzmy + Flame = 15%


Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Dzięki kochanie ! A gdzie wycieczka na Karaiby? ;/


//GenesiZ
Spam - 5%
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 01:10:26 pm wysłana przez GenesiZ »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,41106.0.html - dalsze rozmowy o życiu etc. proszę kontynuować tam :P


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Ciekawa zagrywka z tymi przenosimami tematu. Komuś chyba to przeszkadzało. Hmmm...
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Ciekawa zagrywka z tymi przenosimami tematu. Komuś chyba to przeszkadzało. Hmmm...
O.o po pierwsze - nic nie jest usunięte. Po drugie - przeta to był lolspam.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Ciekawa zagrywka z tymi przenosimami tematu. Komuś chyba to przeszkadzało. Hmmm...
O.o po pierwsze - nic nie jest usunięte. Po drugie - przeta to był lolspam.

Jak by to powiedzieć ale to niesprawiedliwe patrząc na inne tematy na forum w dziale L2Off i L2J np (Czechgamers - 8x - Freya - 7 luty 2011 @ 18:00 GMT+1) Powinien być też przeniesiony dziś do 18.00. Pozdrawiam i proszę o równe traktowanie wszystkich tematów.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Kolego dzień przed startem asyluma myślę, że również zostanie przeniesiony... Jak server może być zapowiedzią, jeżeli zostało kilka godzin do startu? :F
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Ciekawa zagrywka z tymi przenosimami tematu. Komuś chyba to przeszkadzało. Hmmm...
O.o po pierwsze - nic nie jest usunięte. Po drugie - przeta to był lolspam.

Jak by to powiedzieć ale to niesprawiedliwe patrząc na inne tematy na forum w dziale L2Off i L2J np (Czechgamers - 8x - Freya - 7 luty 2011 @ 18:00 GMT+1) Powinien być też przeniesiony dziś do 18.00. Pozdrawiam i proszę o równe traktowanie wszystkich tematów.

No chyba sobie zartujesz? Moderatorzy beda tak zarzadzac tym dzialem, by im bylo wygodnie. Nikt nie bedzie sie bawil w przenoszenie prezentacji, bo serwer startuje dopiero za 3 godziny... Prezentacja tego serwera i tak zostanie usunieta, jesli nie zostanie przetlumaczona.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Kolego dzień przed startem asyluma myślę, że również zostanie przeniesiony... Jak server może być zapowiedzią, jeżeli zostało kilka godzin do startu? :F

Kolego jak rzekłeś ale to był tylko przykład. No ale jak mówimy o Czechu to też wiele dni stały razem w jednej kategorii. Wiec jak przenosić to wszystkich sprawiedliwie :-) Pozdrawiam
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Chyba pomyliliscie dzialy, jak chcecie popisac sobie o Czechgamers to odsylam do tego tematu: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,40516.175.html Posty usuwam, za nastepne, ktore nie beda dotyczyc serwera Asylum rozdam ostrzezenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 09:12:26 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Jakies nowości na serwie? Jak postęp prac? Jest jakas szansa na skrocenie bet ? ;D


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Ni ma i powiem ci coś jeszcze nie napalaj się zbytnio.......


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Z tego co wiem napewno nie zostaną skrócone beta testy a nawet nie zdziwiłbym się jak zostaną wydłużone.  Nie liczyłbym też że serwer wystartuje przez DEXem :), który startuje na lipnej Frey pod koniec lutego.

Czechgamers z tego co tam wbiłem dla sprawdzenia to porażka naprawdę niudany serwer. Więc Polacy już się podzielili na zwolenników Dex i Asylum.

Oczywiście nie ma oficjalnej daty startu serwera L2Asylum, ale napewno nie wystartują przed DEXem poczekają i zobaczą co się stanie. A sądzę, że tak jak w przypadku Czechgamers, sporo osób dostanie biczem na DEX i jednak przyjdą na Asyluma.

Oczywiście to moje gdybanie.



L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
jakies nowe info itp? bo cos o serwie ucichlo a to nie najlepiej wrozy skoro serwer ma dopiero wstawac z nowym miesiacem  :bump:




  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Tutaj sobie popiszcie co lepsze - Freya czy Epilogue :P


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

jakies nowe info itp? bo cos o serwie ucichlo a to nie najlepiej wrozy skoro serwer ma dopiero wstawac z nowym miesiacem  :bump:
On nie ma wstawać z nowym miesiącem.
Zamknięte beta testy do końca lutego MINIMUM, potem otwarte, troche czasu na jeszcze wiecej reklamy i start zapewne początek Kwietnia/końcówka Marca JEŚLI NIE PÓŹNIEJ. (wielkimi literami zaznaczyłem najmniej pewnie info)
O czym ma być pisane? Na razie sa zamkniete beta testy, ludzie zamiast spamować na forum grają i sprawdzają co się tylko da.
Ja wiem, że Jumanji nie wypuści tego serwera na światło dziennie, dopók nie będzie działać 100% NAJWAŻNIEJSZYCH rzeczy, i ogólem pewnie z 90% całości ;)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
jakies nowe info itp? bo cos o serwie ucichlo a to nie najlepiej wrozy skoro serwer ma dopiero wstawac z nowym miesiacem  :bump:
On nie ma wstawać z nowym miesiącem.
Zamknięte beta testy do końca lutego MINIMUM, potem otwarte, troche czasu na jeszcze wiecej reklamy i start zapewne początek Kwietnia/końcówka Marca JEŚLI NIE PÓŹNIEJ. (wielkimi literami zaznaczyłem najmniej pewnie info)
O czym ma być pisane? Na razie sa zamkniete beta testy, ludzie zamiast spamować na forum grają i sprawdzają co się tylko da.
Ja wiem, że Jumanji nie wypuści tego serwera na światło dziennie, dopók nie będzie działać 100% NAJWAŻNIEJSZYCH rzeczy, i ogólem pewnie z 90% całości ;)

w sumie to nawet lepiej




  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

  • Gladi
Ta pewnie większość polaczków zawiedzie się na dexie, albo już im się znudzi jak będzie startował asylum. To pewnie zaczną tu grać i będzie więcej online.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Brzmi to tak jakby Asylum mial byc lepszym serwerem od DEXa. Dementia i assassin nie wyroznialy sie zbytnio, wiec nie wiem czemu pokladacie tak wielkie nadzieje w ten serwer. Moze bedzie swietny, a moze bedzie jedna wielka porazka. Zapowiada sie bardzo dobrze, ale jaki to bedzie serwer przekonamy sie po starcie, a konkretnie przez kilka pierwszych miesiecy.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Ta pewnie większość polaczków zawiedzie się na dexie, albo już im się znudzi jak będzie startował asylum. To pewnie zaczną tu grać i będzie więcej online.

Jesli zawiada sie na Dexie to tez na Asylumie  bo oba sa to L2J, a jesli ktos zacznie na dexie to pogra pare miesiacy, tak jak to wygladalo na arionie, a wtedy asylum juz bedzie dawno po starcie i nikt nawet nie pomysli o przejsciu na Asyluma.  :)


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Ta pewnie większość polaczków zawiedzie się na dexie, albo już im się znudzi jak będzie startował asylum. To pewnie zaczną tu grać i będzie więcej online.

Jesli zawiada sie na Dexie to tez na Asylumie  bo oba sa to L2J, a jesli ktos zacznie na dexie to pogra pare miesiacy, tak jak to wygladalo na arionie, a wtedy asylum juz bedzie dawno po starcie i nikt nawet nie pomysli o przejsciu na Asyluma.  :)

Asylum też znajdzie swoich graczy nie ma co porównywać go z Dexem cz innym serwerem każdy ma swoje + i - część ludzi na pewno przejdzie z DEXA bo np tam im nie pójdzie, wkurwią się na coś błahego powodu czy innej głupiej akcji. Ja jednak zachęcam do gry na Asylum bo dobre bo nasze jak będziemy zawsze patrzeć tylko na kierunki RU/Dex/ i inne to nasze serwery gdzie wtedy będą wiec grajmy na Asylum czy innym Polskim serwerku. Dajcie mu szanse kiedykolwiek wstanie

Pozdrawiam
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
Ta pewnie większość polaczków zawiedzie się na dexie, albo już im się znudzi jak będzie startował asylum. To pewnie zaczną tu grać i będzie więcej online.

Jesli zawiada sie na Dexie to tez na Asylumie  bo oba sa to L2J, a jesli ktos zacznie na dexie to pogra pare miesiacy, tak jak to wygladalo na arionie, a wtedy asylum juz bedzie dawno po starcie i nikt nawet nie pomysli o przejsciu na Asyluma.  :)

Asylum też znajdzie swoich graczy nie ma co porównywać go z Dexem cz innym serwerem każdy ma swoje + i - część ludzi na pewno przejdzie z DEXA bo np tam im nie pójdzie, -_-'ą się na coś błahego powodu czy innej głupiej akcji. Ja jednak zachęcam do gry na Asylum bo dobre bo nasze jak będziemy zawsze patrzeć tylko na kierunki RU/Dex/ i inne to nasze serwery gdzie wtedy będą wiec grajmy na Asylum czy innym Polskim serwerku. Dajcie mu szanse kiedykolwiek wstanie

Pozdrawiam

masz racje zle z drugiej strony wszyscy znamy polskie serwery raczej z niezbyt dobrej strony (donacje/kumple gm'a itd) ale imo jesli wezmie sie za to ogarnieta ekipa oraz zrobia dobra reklame to kto wie l2ex tez mial byc kolejnym polaczkowatym serwerem a dlugo utrzymywal 1,5k co jak dla mnie starego gracza l2 na polski serwer bylo sukcesem.




  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Wszyscy znamy Polskie serwer itp wiem tak było będzie niestety pewnie na większości serwerów ale nie znaczy że będzie tak na tym właśnie mam nadzieje że wybije się ponad przeciętność i długo będzie duży online np 1000+ prawdziwych graczy. Trzymam kciuki że Administracja Asylum da rade utrzymać ład, porządek i sprawiedliwe podejście do każdego gracza czy będzie doterem/zwykłym graczem/Mega Noobem bo do tych ostatnich trzeba mieć cierpliwość bo to też gracz. Wiec wszyscy trzymamy kciuki za Asyluma niech będzie serwerem godnym gry na nim i polecania go innym.

Ps: Do Administracji co może tu zagląda i czyta nasze pierdoły >>> NIE DAJCIE DUPY <<<

Pozdrawiam.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Ta część z ekipy, która znam (ta assasinowska) na pewno sprosta temu o czym mówisz. O sprawiedliwości, o podejściu do każdego gracza i inne takie sprawy, o to się nie boję, ale:

Ryane - KAŻDY serwer, zasługuje chociaż na danie szansy. Czemu ludzie tak bardzo pokładają nadzieję? Bo każdy Polak lubi, gdy coś Polskiego jest znanego i dobrego, a z taką administracją ma szanse to być jeden z nielicznych bardzo dobrych Polskich serwerów. I na to chyba wszyscy liczą, zresztą ja też. ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Ryane - KAŻDY serwer, zasługuje chociaż na danie szansy. Czemu ludzie tak bardzo pokładają nadzieję? Bo każdy Polak lubi, gdy coś Polskiego jest znanego i dobrego, a z taką administracją ma szanse to być jeden z nielicznych bardzo dobrych Polskich serwerów. I na to chyba wszyscy liczą, zresztą ja też. ;)

Zgadzam sie, ale duzo ludzi tu pisze w taki sposob, ze odnosze wrazenie, ze ten serwer bedzie lepszy od DEXa. Asylum tak jak napisalem bardzo dobrze sie zapowiada, ale nie wiadomo co mozna sie po nim spodziewac. Z pewnoscia bedzie to najlepszy z polskich serwerow, ktore ma zamiar w przeciagu 2 miesiecy wystartowac.