Witaj
Gość

Wątek: Viz aka MilkyChocolate vs all Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::.  (Przeczytany 4398 razy)

  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

No i się dorobił. Popieram słowa przedmówcy a od siebie dodam że nie szkoda takich dzieci co tylko obrażają innych i spamują całe forum i jeszcze wmawiał nam że to on jest normalny a my inni i ........... Kończąc wypowiedz pozdrawiam >> NORMALNYCH << użytkowników tego forum.

Ps: Milky kochamy cie za to że jesteś taki inny dawałeś nam uśmiech każdego poranka na tym forum.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Czyli, ze z tym panem mamy luz do konca miesiaca?


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Przecież jeszcze nie ma bana...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
ale malo mu do tego brakuje :)


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

ale malo mu do tego brakuje :)

Nie dawajcie mu bana bo smutno się zrobi :-) A tak jego mądrości są super może się jeszcze czegoś nauczymy :-)
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

No, ale się chyba sam w sobie zamknął, bo nie potrafił napisać posta takiego, żeby nie dostać %. :P


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

jakie teorie :D

to moze mi wytlumaczysz viz, jak mam oddzielic real od internetu jezeli np gram z osobami z reala?

na vt mialbym cisnac pardiemu ze jest -_-' i -_-' a w realu mu mowic ze jest fajny? ktos tu chyba na glowe upadl....

jak ktos nie rozumie sensu przeklenstw uzytych w tym poscie zapraszam do doklepania mi kolejnych %, zalozmy ze zalezy mi nie miec % itp  hahaha