Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 490510 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3300 dnia: Wrzesień 12, 2011, 10:13:07 pm »
A ja jestem ciekaw jak sprawuje sie na OLY PR oraz czy jest On przydatny w PT łuków w porównaniu z innymi łukami :) warto grać PR czy lepiej innym łukiem :)?

Mam troche dylemat co do tej postaci i zastanawiam sie nad graniem tankiem (zawsze gralem tankiem ) :P
PR generalnie nie ma nic dobrego, nawet dobrego countera
IMO SR/HE>PR

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3301 dnia: Wrzesień 14, 2011, 01:02:47 pm »
Witam
Nie potrafię się zdecydować z wyborem postaci i chciałbym prosić o pomoc/porady.
Zamierzam grać na serwerze l2.ws 5x , H5 ,  nie posiadam CP ani supportów ( z tego co wiem to dualbox niedozwolony)
Interesują mnie postacie Pal/SK, Glad/Tyr lub Deska. Chciałbym aby postać była stosunkowo łatwa w farmie ( aby mogl znalesc pt , ew solo gra )  oraz aby dało sie powalczyć w pvp co uwielbiam (gank/mass) :D :D , więc prosiłbym o porady w tych kierunkach. Nie ograniczam sie z wyborem wiec jak macie jakies propozycje to z chęcią poczytam. :)
Z góry dzięki
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 05:16:06 pm wysłana przez nochal »


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3302 dnia: Wrzesień 14, 2011, 04:05:52 pm »
na l2ws jzu chyba mozna miec dualbox..


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3303 dnia: Wrzesień 14, 2011, 05:44:51 pm »
W takim razie tyr+buffer i spokój ze wszystkim :)


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3304 dnia: Wrzesień 14, 2011, 06:44:05 pm »

Interesują mnie postacie Pal/SK, Glad/Tyr lub Deska.

Weź coś czym się nie interesujesz, zawsze to zdobędziesz większe pojęcie na temat niektórych skilli a gra solo i tak nie ma sensu na dłuższą metę.
 



  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3305 dnia: Wrzesień 16, 2011, 07:14:35 am »
Ja ponawiam swoje pytanie. Mianowicie, od teraz na l2.ws, jak wspomniano, dozwolony jest dualbox, więc wraz z bratem będziemy tutaj grać. Niestety tylko we dwójkę, jak na razie, czas pokaże co będzie później. Jakie klasy byście polecili? Brat aktualnie gra Tyrkiem, a ja mam SE, jednakże nie wiem czy to dobre połączenie. Co do db, to raczej tylko ja bd mógł grać, bo pc brata nie udźwignie tego.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3306 dnia: Wrzesień 16, 2011, 07:37:06 am »
Ja ponawiam swoje pytanie. Mianowicie, od teraz na l2.ws, jak wspomniano, dozwolony jest dualbox, więc wraz z bratem będziemy tutaj grać. Niestety tylko we dwójkę, jak na razie, czas pokaże co będzie później. Jakie klasy byście polecili? Brat aktualnie gra Tyrkiem, a ja mam SE, jednakże nie wiem czy to dobre połączenie. Co do db, to raczej tylko ja bd mógł grać, bo pc brata nie udźwignie tego.
Tyrek + BD + WCet na boxie. A potem na subach możecie się zamienić - Ty jakiś DD, a braciszek support Żeby nie tylko on Ownował :D
Ewentualnie, jeśli SE już jest z możliwością subnięcia, to zrób z tego konta boxa, subnij SE WCetem a załóż nowe konto z bd lub sws.
Tyrek + SE od biedy może być bo to i trochę bufów, i podleczy i stigme zarzuci.
Ale nie ma jak duo Tyr + WC :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3307 dnia: Wrzesień 16, 2011, 01:16:27 pm »
PW czy Glad? Gram gladem ale korci mnie PW. Nie umiem się zdecydować, przekonajcie mnie;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3308 dnia: Wrzesień 16, 2011, 05:09:55 pm »
i to i to ma rolę zadać dużo DPS-u. Glad Aoe, dagger w single target, ściągając kluczowe cele. Na mass PvP glad jest lepszy. Obydwie postacie uzależnione mocno od many, chociaż dagger teorytycznie na full buffie bez many z dobrymi duall daggerami potrafi trochę pobić i przy okazji pocancelować.

Obydwie postacie potrzebują dobrego sprzętu/augu/OE skilli, bo bez nich są biedni.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3309 dnia: Wrzesień 17, 2011, 01:21:22 pm »
czyli jakis nuker? bo ze sprzetem cienko...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3310 dnia: Wrzesień 17, 2011, 02:00:10 pm »
Nuker generalnie potrzebuje broni 300 atri, trochę OE skilli i już jest w miarę ok. Chociaż wiadomo, ze docelowo i jemu potrzebne są epiki itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3311 dnia: Wrzesień 20, 2011, 06:02:38 pm »
Mozecie mi doradzic jaka klasa grac? Bede gral na serwie mid rate x15, z NPC bufferem wiec moge expic i farmic solo. Kronika Freya. Lubie paladyna ale on z kolei nie jest jakims demonem exterminacji mobow no bo to tank. Gralem kiedys sorcem ale czy poradzi sobie w nowych lokacjach z niezbyt dobrym sprzętem ( B lub jak sie uda A gr ). Nigdy nie gralem ani daggerem ani łukiem, troche warlordem.
I jak to teraz jest na H5? Bo ponoc ze crafter+spoiler to juz nie za bardzo sa potrzebni bo podobno te nowe itemy ( S80 i wyzsze ) lecą z dropa na nowych lokacjach ( nowe LoA, FoS, Plains of Lizardmen, MoS ) i w zasadzie niema co krafcic a co za tym idzie niema tez potrzeby spoilowac. Czy to prawda ze wszystko moge wydropic i zadne spoilery craftery nie beda mi potrzebne ?
Na serwerze jest GMShop z itemami do low A gr, choc ich ceny wymagaja troche farmy adeny ( bron A 150kk ).
Dodaz ze majac NPC buffera i buffy na 1h bede gral raczej solo, moze jakies przypadkowe party.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2011, 06:42:01 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3312 dnia: Wrzesień 20, 2011, 09:36:34 pm »
Mozecie mi doradzic jaka klasa grac? Bede gral na serwie mid rate x15, z NPC bufferem wiec moge expic i farmic solo. Kronika Freya. Lubie paladyna ale on z kolei nie jest jakims demonem exterminacji mobow no bo to tank. Gralem kiedys sorcem ale czy poradzi sobie w nowych lokacjach z niezbyt dobrym sprzętem ( B lub jak sie uda A gr ). Nigdy nie gralem ani daggerem ani łukiem, troche warlordem.
I jak to teraz jest na H5? Bo ponoc ze crafter+spoiler to juz nie za bardzo sa potrzebni bo podobno te nowe itemy ( S80 i wyzsze ) lecą z dropa na nowych lokacjach ( nowe LoA, FoS, Plains of Lizardmen, MoS ) i w zasadzie niema co krafcic a co za tym idzie niema tez potrzeby spoilowac. Czy to prawda ze wszystko moge wydropic i zadne spoilery craftery nie beda mi potrzebne ?
Na serwerze jest GMShop z itemami do low A gr, choc ich ceny wymagaja troche farmy adeny ( bron A 150kk ).
Dodaz ze majac NPC buffera i buffy na 1h bede gral raczej solo, moze jakies przypadkowe party.
nuff said

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3313 dnia: Wrzesień 21, 2011, 09:48:27 am »
No dobra pomyłka z mojej strony
Chodzi o kronike Freya

btw. to Twoje  " nuff said" ( czyli lekko tlumacząc " wystarczająco powiedziane " ) nie bardzo pasuje do sytuacji
i prosiłbym o odpowiedź na temat
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 09:51:49 am wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3314 dnia: Wrzesień 21, 2011, 09:57:03 am »
Teraz ja mam pytanie.
Kronika H5,  postac która duzo wytrzyma, bedzie radzila sobie na oli, ale i w mass pvp bedzie dawac rade, lubie postaci na których trzeba pokąbinowac..... i tu mam  dwa typy albo Paladyn  albo spoil(spoil ma ciekawe skile do daggera itp). wiem ze paladyn radzi sobie na oli i w pvp natomiast nie mam pojęcia jak spoil i stad moje pytanie do bardziej doświadczonych graczy na H5.
Proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 10:02:54 am wysłana przez oloohlsen5 »


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3315 dnia: Wrzesień 21, 2011, 10:35:29 am »
Mozecie mi doradzic jaka klasa grac? Bede gral na serwie mid rate x15, z NPC bufferem wiec moge expic i farmic solo. Kronika Freya. Lubie paladyna ale on z kolei nie jest jakims demonem exterminacji mobow no bo to tank. Gralem kiedys sorcem ale czy poradzi sobie w nowych lokacjach z niezbyt dobrym sprzętem ( B lub jak sie uda A gr ). Nigdy nie gralem ani daggerem ani łukiem, troche warlordem.
I jak to teraz jest na H5? Bo ponoc ze crafter+spoiler to juz nie za bardzo sa potrzebni bo podobno te nowe itemy ( S80 i wyzsze ) lecą z dropa na nowych lokacjach ( nowe LoA, FoS, Plains of Lizardmen, MoS ) i w zasadzie niema co krafcic a co za tym idzie niema tez potrzeby spoilowac. Czy to prawda ze wszystko moge wydropic i zadne spoilery craftery nie beda mi potrzebne ?
Na serwerze jest GMShop z itemami do low A gr, choc ich ceny wymagaja troche farmy adeny ( bron A 150kk ).
Dodaz ze majac NPC buffera i buffy na 1h bede gral raczej solo, moze jakies przypadkowe party.

Jak masz full buffa to zrob sobie sorca i nawalaj z aury flash. NA dobrych buffach zminimalizujesz reus-time tego skilla. Co do crafta to nie bardzo wiem ale chyba faktyczniemozna se go darowac bo chyba z dropa leci wsio co potrzebne. Oprocz nowego LoA, MoS przejdz sie tez na Field of Silence i Field of Whisper, wiem ze jest tam quest na bizuterie morai i ostatnio sealed dynasty sigil :)
Ale mimo wszystko dobrze byłoby gdyby sie wypowiedzieli doswiadczeni gracze bo ja to tak very casualowo se grywam


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3316 dnia: Wrzesień 21, 2011, 05:41:48 pm »
Jednak ponawiam prośbe o pomoc w wyborze postaci. Nie wydaje mi sie zeby archmage dawał rade sam np. na HB albo tych odnowionych lokacjach.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3317 dnia: Wrzesień 21, 2011, 05:44:24 pm »
a co ci daje radę solo na hb...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3318 dnia: Wrzesień 21, 2011, 06:47:07 pm »
Na kilku serwerach mid rate na ktorych gralem praktycznie kazda postac, a widzialem jak warlordy robili trejny na devilach w pojedynke biorac na klate po kilkanascie typow. Ja nie pisze o retailu gdfzie pewnie trza cale party.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3319 dnia: Wrzesień 21, 2011, 07:04:29 pm »
no my też na green spocie trainowaliśmy kiedyś, ale kurde, do tego było potrzebne na full party, a nie 1 żywa osoba przy kompie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3320 dnia: Wrzesień 21, 2011, 08:56:27 pm »
Mniejsza o wiekszosc. Pomoze ktos bo nie wiem czy paladyna robic czy moze sorca albo nekrusa. I co z tym crafceniem, to prawda ze teraz krasnale sa raczej bezrobotni bo do A gr jest w Luxury ( chociaz ja na Freyi nie widzialem w Luxury A grade, były tylko B za krysztaly) a S S80 i S84 ponoc mozna spokojnie wydropic ?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3321 dnia: Wrzesień 21, 2011, 09:19:12 pm »
Mniejsza o wiekszosc. Pomoze ktos bo nie wiem czy paladyna robic czy moze sorca albo nekrusa. I co z tym crafceniem, to prawda ze teraz krasnale sa raczej bezrobotni bo do A gr jest w Luxury ( chociaz ja na Freyi nie widzialem w Luxury A grade, były tylko B za krysztaly) a S S80 i S84 ponoc mozna spokojnie wydropic ?

Tak jest na ruOffie. Opłaca sie krafcić s80/s84 tylko dla masterek (słowa Alariona gdy pisałem z nim na PW serwer Lancer)
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3322 dnia: Wrzesień 22, 2011, 10:36:17 am »
A sorc na full buffie ( na serwie mam 30 buff + 12 song/dance ) da rade likwidowac solo trainy aura flash np w MoS ?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3323 dnia: Wrzesień 22, 2011, 05:52:40 pm »
Aura flash to chyba spory reus time no chyba ze go zniwelujesz buffami.


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3324 dnia: Wrzesień 22, 2011, 06:11:36 pm »
lol przeciez sorc ma 3 obszarowki
next target i f 2,3 i 4 :d