Witaj
Gość

Wątek: Amber pt LF 9 vs 9  (Przeczytany 24089 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 04, 2011, 02:20:56 pm »
     Chodzi bardziej o to ze zakładasz żałosne topiki w których  podniecasz sie wygranymi ustawkami o czym zresztą ktos juz pisał wcześniej, załóż sobie topic na goha i tam szukaj zawodników do pvp a nie na tym forum, chyba nie muszę ci pisać dlaczego?
       Potem sie dziwisz ze jest flame na Ciebie, to właśnie za ten głupkowaty styl bycia ludzie Cie nie lubią. Wez sobie to do serca każde party sie kiedyś kończy a skromność to cnota... za wszelka cenę starasz sie wszystkim pokazać jaki jesteś zajebisty a ja myślę ze nie tedy droga.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 04, 2011, 02:22:14 pm »
kutwa mam na lanie sone ktora nie chce stawiac wardow bo mowi ze nie ma kasy ...-_-
ja jestem najzaj3bistszy! i kij wam w oko! ha :D  -_-' to nie cenzurowane slowo, wiec usuncie to z tej waszej ban listy, bo nawet na disney channel tego nie cenzuruja lol)
w ogole mam 666 postow:D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2011, 02:27:43 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 04, 2011, 03:44:02 pm »
Alarion,
bez przesady z tym ownowaniem - po prostu macie setup pod obecne pt LastExilera i kilka innych topowych
dużo więcej problemów mielibyście z jakimkolwiek nuker pt z 2 bishami i 1/2 ładowarkami... po prostu na pewne setupy są zawsze antysetupy, ale teraz już nikt nie kombinuje tak jak wy - wszyscy cierpliwie czekają na GoDa
ostatni post Itherusa +100, zwłaszcza w kwestii ogłoszenia na goha.ru :D

swoją drogą szkoda, że nie doszło do ustawki z moim udziałem w ramach consta Lempa
teraz jak już Shandisa zajumaliście nie ma jak tego przeprowadzić QQ
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 04, 2011, 04:02:57 pm »
Geez, a gdzieś ktoś pisze o ownowaniu, ludzie, co wam się na oczy rzuciło? Jakbyśmy ownowali, to pt Brodjagi już by było pokonane, a tak nie jest, jak i pewnie z wieloma innymi party. Proponuję jeszcze raz przeczytać 1 posta:


Btw Deep, przecież nowy EE Lempa jest ładnie ubrany, zatem w każdej chwili PM, kiedy tylko mamy skład i wy.

I trochę z tym czekaniem do GoD'a przesadzacie, bo gdyby tak było, na siege i inne mass eventy nikt by nie przychodził, a jednak się ludzie logują.

Naprawdę będziecie cierpliwie ze 2-3 miech yczekać i pierdzieć w stołek? Imho trochę szkoda czasu, ofc nie licząc okresu jak ktoś wyjeżdża na jakiś urlop/wakacje, co jest zrozumiałe w tym okresie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 04, 2011, 04:09:43 pm »
Tak samo plakalo errorteam jak przestali grac a dywany zaczely ownowac ;p

A Ambery w pewien sposob Was tutaj prowokuja, az ktores party nie wytrzyma i bedzie chcialo pokazac Alarionowi gdzie jego miejsce ;p

A co do odpowiedniego setupu. Co wam szkodzi zlozyc party pod setup Amberow i im nakopac ? ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 04, 2011, 04:32:37 pm »
Tak samo plakalo errorteam jak przestali grac a dywany zaczely ownowac ;p

A Ambery w pewien sposob Was tutaj prowokuja, az ktores party nie wytrzyma i bedzie chcialo pokazac Alarionowi gdzie jego miejsce ;p

A co do odpowiedniego setupu. Co wam szkodzi zlozyc party pod setup Amberow i im nakopac ? ;p
a nie było tak ze dywany zaczęły ownować po zakupie errora??


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 04, 2011, 04:47:00 pm »
Geez, a gdzieś ktoś pisze o ownowaniu, ludzie, co wam się na oczy rzuciło? Jakbyśmy ownowali, to pt Brodjagi już by było pokonane, a tak nie jest, jak i pewnie z wieloma innymi party. Proponuję jeszcze raz przeczytać 1 posta:

a bo widzisz, taki maly szczegol i podpowiedz: pt brodjagi i innych obecnie na topie nie zaglada na to forum


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 04, 2011, 04:49:35 pm »
Btw Deep, przecież nowy EE Lempa jest ładnie ubrany, zatem w każdej chwili PM, kiedy tylko mamy skład i wy.
nie badz smieszny .... Ty masz wszytkich za idiotów na tym forum czy jak? :)
I trochę z tym czekaniem do GoD'a przesadzacie, bo gdyby tak było, na siege i inne mass eventy nikt by nie przychodził, a jednak się ludzie logują.
eventy to co innego na to kazdy sie chętnie loguje bo jest pvp...
Naprawdę będziecie cierpliwie ze 2-3 miech yczekać i pierdzieć w stołek? Imho trochę szkoda czasu, ofc nie licząc okresu jak ktoś wyjeżdża na jakiś urlop/wakacje, co jest zrozumiałe w tym okresie.
szkoda czasu na co? część ludzią gra sie znudziła skille/sprzet/ ile mozna skakac po tych samych spotach? farmic? robic 2-3 raz ta sama ustawke? instancje/ nie wszyscy tak maja ale własnie przez takich consty robia przerwy.

tu nie trzeba tęgiej głowy zeby to pojąc...


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 04, 2011, 05:47:41 pm »
Btw Deep, przecież nowy EE Lempa jest ładnie ubrany, zatem w każdej chwili PM, kiedy tylko mamy skład i wy.

zwykly vesper i amka to niezbyt ladne ubranie.. do tego brak jakichkolwiek epikow...

a poza tym na bd gra jakas lama ; )


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 04, 2011, 06:35:16 pm »
Tak, jak Zosiek napisał, jest to prowokacja, która działa^^ od dawna była nuuuda na tym forum, a tak przynajmniej coś się dzieje.
Itherus i spokojnie, nie szukamy tutaj przeciwników,bo wiemy, że w tym momencie nie ma party które mogłoby z nami powalczyć ( wśród Polaków). Nie wiem co wy się tak bulwersujecie, może żal wam, że nie może cie nas pokonać:>

PS. Stark, to zacznij ty się budować na support, kupuj wardy, itemki z aurami i na gold per sec :D Może wtedy zrozumie, o co chodzi...


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 04, 2011, 07:14:29 pm »
ciesze sie ze zaspokoilem twoj forumowy glod bohaterstwa. chociaz tu dajesz rade


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 04, 2011, 07:28:00 pm »
Nie wiem co miałeś na celu Alarion, zakładając ten topic... W każdym bądź razie, pracownik siedzący obok mnie, który nie ma zielonego pojęcia o L2. Czytając Twój post zreasumował go w sposób : ten jaki tard. A to świadczy o tym że osoby które na codzień nie mają do czynienia z Twoimi głupkowatymi tekstami, mają Cie za kogo Cie mają  :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 04, 2011, 07:59:18 pm »
chyba nie wszyscy chca w clf robic pvp bo z 137 osob w cc po dwoch wjazdach pod serce loa zostalo nas 90+ i chyba swords z freedomsami beda robic antka
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 04, 2011, 08:12:58 pm »
Tak samo plakalo errorteam jak przestali grac a dywany zaczely ownowac ;p

A Ambery w pewien sposob Was tutaj prowokuja, az ktores party nie wytrzyma i bedzie chcialo pokazac Alarionowi gdzie jego miejsce ;p

A co do odpowiedniego setupu. Co wam szkodzi zlozyc party pod setup Amberow i im nakopac ? ;p
a nie było tak ze dywany zaczęły ownować po zakupie errora??
Wyjdź i nie wracaj, najlepiej kup R1 i idź się zabij

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:34:43 pm »
Tak samo plakalo errorteam jak przestali grac a dywany zaczely ownowac ;p

A Ambery w pewien sposob Was tutaj prowokuja, az ktores party nie wytrzyma i bedzie chcialo pokazac Alarionowi gdzie jego miejsce ;p

A co do odpowiedniego setupu. Co wam szkodzi zlozyc party pod setup Amberow i im nakopac ? ;p
a nie było tak ze dywany zaczęły ownować po zakupie errora??
Wyjdź i nie wracaj, najlepiej kup R1 i idź się zabij

HAHHAHAHHAHAAHAHHA Ari own3d
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 05, 2011, 08:40:25 am »
Nie wiem co wy się tak bulwersujecie, może żal wam, że nie może cie nas pokonać:>

           Zal? chłopie odnosze wrażenie ze to własnie wam żal :) my nawet przez chwile nie mieliśmy na tym punkcie spiny, jechaliśmy 98% party w każdym czasie i konfiguracji, jak juz ktos wcześniej wspomniał na full rozkręconym serwie. Nas czas w tych kronikach przeminął swoje 5 min na tym serwerze mieliśmy, czas na innych na was. Fajnie było ale nikt nie chodził nadęty jak balon z tego powodu, nie zakładał żałosnych topików 9v9 na polskim forum gdzie wiadomo ze nie ma sie z kim bić....   

              jak juz wczesniej pisałem party sie kiedys skonczy a niesmak do ludzi pozostanie. Szczerze wole zeby na serwerze była kolejna mocna grupa niz jakies ownujace ruskie party ale po co takie zachowanie które wiecej szkodzi niz pomaga.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 08:44:38 am wysłana przez Itherus »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 05, 2011, 09:32:16 am »
Ither, to odpisujesz Fosilowi to jego zdanie na ten temat, moje zdanie jest takie:

Gra wiele constów, sporo z nich ma dobry staż, ew. dołączyli z mocnymi kupiony charami. Trudno mi uwierzyć, że np. wy robicie przerwę na 2-3 miechy i nie zbierzecie się w full składzie nawet kilku razy w tym czasie.

Ja mam chęc po prostu dobrego PvP i jak tylko sam będę miał swój skłąd, to mówię "Chłopaki, idziemy na PvP" i tyle w tym temacie.

-Niem am zamiaru się niczym popisywać Ither, bo nie jeden raz nas złoili i wiele party jest w stanei to zrobić.
- Nie piszę tego topicu, bo jestem jakiś dumny itd. Chcę zabawy, jaką w tej grze jest PvP, a nie PvE

Wiadomo, wejdzie GoD. to albo będzie sięchciało szybko przyfarmić na dobrych spotach, gdzie będzie w ciul wara, albo będzie się kitrać po lol spotach i czekać, aż czołówka pójdzie wyżej, zostając daleko w tyle. Wtedy nie będę narzekał na brak PvP : )


Napisałbym więcej, ale moje drogie misie pysie, pozdrowienia od prawie całego Amber party z Żywca za kilka godzin, so weekend off : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 05, 2011, 09:41:49 am »
delios tylko nie przedawkuj :D i schowajcie mu torbe xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 09:43:22 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 05, 2011, 10:03:20 am »
alarion prosze cie zrozum. to ze teraz prezentujecie dobry poziom, jestescie w pedzie to super. my bedac na topie i widzac, a wzasadzie nie widzac zadnego polskiego party w danym okresie na top spotach potrafilismy zrozumiec, ze te party:
- nie maja skladu
- nie maja takiego cisnienia na gre
- musza znowu kogos expic od zera
- czy jakies inne bardziej wyrafinowane wymowki
nawet jestem pewien, ze i wy mieliscie taki okres. kazdy to rozumial, potrafil sie tego domyslec. nie atakowalismy nikogo propozycjami pvp. a juz nie napewno widzac, ze ten ktos nie mial by z nami szans. 9v9 w l2 jest  dla mnie najlepszym co ta gra moze dac. jednak wazne jest tez poziom przeciwnika, jak pvp sie konczylo po 20 sekundach, ewentualnie pr'em to juz satysfakcji nie bylo.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 05, 2011, 06:57:10 pm »
delios tylko nie przedawkuj :D i schowajcie mu torbe xD
i klapki :p
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 05, 2011, 07:10:05 pm »
delios tylko nie przedawkuj :D i schowajcie mu torbe xD
a Ty nie zgub się na dworcu ;-)


O mnie się nie martwcie,
mam nockę w pracy : |
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 06, 2011, 09:30:13 pm »
Alarion nie ogarnia odbierania połączenia w telefonie
/discuss
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 07, 2011, 06:52:22 pm »
żałosny temat


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 07, 2011, 07:04:22 pm »
Jakie party takie tematy  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 07, 2011, 08:24:25 pm »
Jakie party takie tematy  :)
Nom widać tylko płacz i zero przeciwników :D