Witaj
Gość

Wątek: Piosenka na ełro 2012  (Przeczytany 5053 razy)

  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2012, 03:37:39 pm »
omg w pon z powrotem do szkoły, ludzie mnie zjedzą, bo moje nazwisko zaczyna się na koko... :D


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 04, 2012, 04:09:29 pm »
omg w pon z powrotem do szkoły, ludzie mnie zjedzą, bo moje nazwisko zaczyna się na koko... :D
*schrupią.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 04, 2012, 10:26:38 pm »
też ładnie ;)


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 07, 2012, 09:27:27 am »
Teraz powinnismy chwalic to, co nasze!
Rockowe "Babuszki" mieszaja folk z rockiem!
Przy odrobinie pozytywnych PR mozna pokazac waflom z EU, ze u nas nawet Babuszki sa rockowe.

Wczoraj znajomy pokazal mi grupe rosyjskich "Babuszek", ktore beda reprezentowac Rosje na Eurvision.

Бурановские Бабушки - Party For Everybody
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 08, 2012, 05:47:01 pm »
Jednak kulturowo to dalej jesteśmy wschodem Europy. Chyba nie wydostaniemy się z tego za szybko, chociaż... może to i lepiej ?

W sumie nigdy nie myślałem, żeby zrobić tak jak ty mówisz, chociaż przy odrobinie szczęścia... to mogłoby się udać :D .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 08, 2012, 06:46:12 pm »
była szakira z waka waka teraz są prawie szakiry z kokoko


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 09, 2012, 12:47:45 pm »
@Zovi - pewnie, ze by sie udalo - kto w EU powie cos zlego o aktywnych staruszkach?!
Czlowiek slyszalby tylko pochwaly, Achy i Ochy

@ome1 - padlem ...
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 16, 2012, 05:37:48 pm »
Już chyba najbardziej z tego bajzlu pasuje mi ten hymn, mimo że nie jestem fanem,
http://www.youtube.com/watch?v=ufXgBysI3OQ
To Koko Euro Spoko niby fajnie wyszło, ale do reprezentacji naszego kraju na arenie europejskiej nie pasuje kompletnie :( . Zresztą widziałem wywiady z tymi babciami i jestem zdecydowanie przeciwny temu "hitowi".
No a Endless Summer świetny kawałek, szczególnie teledysk. Euro ma być w Polsce i na Ukrainie, a ona daje w teledysku  murzynów i tropikalne plaże. GF  :afro: .
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 05:40:45 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 16, 2012, 05:51:19 pm »
Już chyba najbardziej z tego bajzlu pasuje mi ten hymn, mimo że nie jestem fanem,
http://www.youtube.com/watch?v=ufXgBysI3OQ
To Koko Euro Spoko niby fajnie wyszło, ale do reprezentacji naszego kraju na arenie europejskiej nie pasuje kompletnie :( . Zresztą widziałem wywiady z tymi babciami i jestem zdecydowanie przeciwny temu "hitowi".
No a Endless Summer świetny kawałek, szczególnie teledysk. Euro ma być w Polsce i na Ukrainie, a ona daje w teledysku  murzynów i tropikalne plaże. GF  :afro: .

Ta piosenka jest fajna jako "motywator" ale ni jak ma się do samego dopingu .... Ludzie będą na stadionie śpiewać "bądź pod stadionem"... Do tego tekst, jest bardziej z stylu naśmiewania się z przygotowań i efektów - Nie dziwię się bo to jest śmiech, ale nie oszukujmy się. Nie nadaję się.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 05:57:49 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 16, 2012, 06:24:21 pm »
Ja informacje o wybraniu takiego hymnu potraktowalem jako zart (jak wiekszosc ludzi co nie interesowalo sie tematem). Polacy kolejny raz zrobili z siebie posmiewisko.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2012, 08:51:38 pm »
Już chyba najbardziej z tego bajzlu pasuje mi ten hymn, mimo że nie jestem fanem,
http://www.youtube.com/watch?v=ufXgBysI3OQ

TEN ROZKOPANY POZNAN


Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 17, 2012, 04:33:34 am »
chuj z ta cenzura, nawet po serbsku kogos powyzywac nie mozna :S
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 04:36:59 am wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 17, 2012, 10:24:26 am »
sprawdź czy szuka -ć -m -j jest cenzurowane


Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 17, 2012, 12:59:31 pm »
nie jest :D


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 20, 2012, 12:46:01 pm »
Już chyba najbardziej z tego bajzlu pasuje mi ten hymn, mimo że nie jestem fanem,
http://www.youtube.com/watch?v=ufXgBysI3OQ
To Koko Euro Spoko niby fajnie wyszło, ale do reprezentacji naszego kraju na arenie europejskiej nie pasuje kompletnie :( . Zresztą widziałem wywiady z tymi babciami i jestem zdecydowanie przeciwny temu "hitowi".
No a Endless Summer świetny kawałek, szczególnie teledysk. Euro ma być w Polsce i na Ukrainie, a ona daje w teledysku  murzynów i tropikalne plaże. GF  :afro: .

Ta piosenka jest fajna jako "motywator" ale ni jak ma się do samego dopingu .... Ludzie będą na stadionie śpiewać "bądź pod stadionem"... Do tego tekst, jest bardziej z stylu naśmiewania się z przygotowań i efektów - Nie dziwię się bo to jest śmiech, ale nie oszukujmy się. Nie nadaję się.
Wolę, żeby śpiewali "bądź pod stadionem" niż "koko koko euro spoko", ponieważ to pierwsze będzie zrozumiałe tylko dla nas, a sens tego drugiego zrozumie każdy, i zorientuje się, że jak zwykle Polska na tego typu wydarzenie wyskakuje z piosenką na dożynki . Anyway masz rację, nie puściłem linku na serio, jednakże nie znalazłem nic innego traktującego o Euro 2012, co byłoby takie prawdziwe i oryginalne :P :P .
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Piosenka na ełro 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 20, 2012, 01:32:24 pm »
Mi się najbardziej podoba wersja Libera feat. InoRos ;). Ale to jedyna ciekawa pozycja, nie rozumiem czemu ludzie tego nie wybrali....., pozostałe.... no już brakuje im tego czegoś.

« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 01:34:22 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
new future.