Witaj
Gość

Ankieta

Czy popierasz akcję "Stop the BOT!"?

Tak, wszystkie boty powinny zniknąć z gry raz na zawsze.
Nie, sam botuję i dobrze mi z tym.
Sam botuję, ale gdyby nie było powszechnego przyzwolenia - zacząłbym grać legit.
Poparłbym, ale wiem, że cała ta akcja i tak nic nie da.
Boty są mi obojętne. Mogę grać po swojemu bez względu na to czy są, czy ich nie ma w grze.

Wątek: Stop the BOT!  (Przeczytany 42066 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:28:00 am »
Nie chce mi się czytać wszystkiego bo dożo i ciągle gadacie to samo wiec odpisze tylko na to:
argument że gracze legit nie mieli nawet styczności z party salienta wiec niech nie płaczą ze jakiegoś bota odbanowali: gdyby party salienta nie botowało to by mieli z nim styczność i normalnie by z nim walczyli gdyby na serwie nie było botów to na lunie pvp toczyło by się na lvl 76-79 jednostki miały by może ten 81, a tak toczy się na 81-85 i bez tego 81 lvl to możesz sobie powalczyć o spota na mos a i to pewnie nie zawsze a party salienta było tak wybotowane, ze żeby z nimi walczyć to nawet i 81 nie wystarczył tylko trzeba było mieć 85.
Ale co tam jak już pisałem serwery eu/na zdychają już od dawna na dobra sprawę teraz zostały się już tylko 3 może 4, serwery na których gra ponad 1-2k, a i to nie wiem czy to dane nie są bardzo mocno zawyżone wyłączając wszystkie botrainy wyszło by pewnie że ponad 1k to tylko w godzinach szczytu na siege czasem jakiś serwer przekroczy. Privy z których tak się gracze retalila śmieją takie jak abyss/dex/azure wyścigają po 2-3x wiecej żywych graczy niż serwery retaila, ruoff na którym była taka drama jaki to on będzie zły, zbotowany, nonlegit itp jak powstawał żyje i ma się bardzo dobrze botów sa banowane dość szybko, ludzi gra tam bardzo dużo ludzi z poza rosji tez tam mogą grać.
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 16, 2009, 02:07:29 pm »
Nie chce mi się czytać wszystkiego bo dożo i ciągle gadacie to samo wiec odpisze tylko na to:
argument że gracze legit nie mieli nawet styczności z party salienta wiec niech nie płaczą ze jakiegoś bota odbanowali: gdyby party salienta nie botowało to by mieli z nim styczność i normalnie by z nim walczyli gdyby na serwie nie było botów to na lunie pvp toczyło by się na lvl 76-79 jednostki miały by może ten 81, a tak toczy się na 81-85 i bez tego 81 lvl to możesz sobie powalczyć o spota na mos a i to pewnie nie zawsze a party salienta było tak wybotowane, ze żeby z nimi walczyć to nawet i 81 nie wystarczył tylko trzeba było mieć 85.
wrong, party silenta przy 82-84 majac 2 CS bylo jednym z niewielu pt z T ktore mogly wygrac z Team Malice(lvle ~79-80)


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 16, 2009, 02:20:17 pm »
@DIO- smieszne porownanie, fps to zupelnie inna dziedzina gier niz mmo, zwlaszcza mmo z koreanskim grindem. W fpsie zeby byc "dobrym" trzeba miec smykalke, troche talentu, duzo praktyki i ogarniajacego kompa. W mmo trzeba miec jeszcze dobry sprzet na postaci i wykoksany char, czyli cos co zalatwia nam chodzik.

@myha- rofl, nie rozsmieszaj mnie i nie gadaj o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia. Owe party bylo tak wykoksane nie dlatego, ze uzywalo l2w tylko dlatego, ze ma zajebista aktywnosc 24/7. Jezeli ktos jest w stanie pojawic sie na epikach, ktore sa miedzy 3- 11 rano ichniego czasu to jest w stanie spedzic mnostwo godzin na farmie.  


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 16, 2009, 03:48:01 pm »
Maly offtop, btw:

Cytuj
Wątek:
Stop the BOT!
 (Przeczytany 666 razy)

A teraz do rzeczy - nei sadze zeby ta akcja miala jakikowlek wplyw na Ncsoft. Pamietam jednak, ze moj znajomy zostal zbanowany, bo napisal w petycji, ze Ncsoft sie opierdala a nie robi przy botach i mu sie to nie podoba...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 16, 2009, 04:37:08 pm »
jak tak bardzo komuś nie pasuje grind w l2 to po jaką cholera ciągle gra w ta grę to nie lata 90 że mamy 2 gry mmo na krzyż, teraz na rynku jest taki wybór mmo że naprawdę nie trzeba się męczyć żmudnym expem w koreańskim l2, wiec naprawdę nie rozumiem jeśli komuś tak mocno nie pasuje te expienie to po co ciągle w to gra
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 16, 2009, 04:46:08 pm »
najlepszy system pvp ze wszystkich mmo

jak komus nie pasuja boty to po co ciagle w to gra ... ?


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 16, 2009, 05:22:03 pm »
mi nie pasuje boty to nie gram tam gdzie one są czyli na retail eu/na, na ruoffie ich nie ma to sobie tam gram

a pisze tu bo trochę mi szkoda tych ludzi którzy graja jeszcze legit na eu/off ale to i tak kwestia czasu jak te serwery zdechną całkowicie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:38:38 pm »
mi nie pasuje boty to nie gram tam gdzie one są czyli na retail eu/na, na ruoffie ich nie ma to sobie tam gram

a pisze tu bo trochę mi szkoda tych ludzi którzy graja jeszcze legit na eu/off ale to i tak kwestia czasu jak te serwery zdechną całkowicie

@myha- rofl, nie rozsmieszaj mnie i nie gadaj o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia.

qft.

Kto mial quitnac to juz raczej quitnal.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 16, 2009, 07:31:31 pm »
hehe nie patrząc na to co pisze wyżej


ale to jest coś jak akcja walki z piratami komputerowymi :D złapią jednego a zaraz będzie ktoś na jego miejsce


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:00:37 pm »



/signed


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:01:51 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:06:36 pm »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:09:48 pm »
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:17:19 pm »
najlepszy system pvp ze wszystkich mmo

jak komus nie pasuja boty to po co ciagle w to gra ... ?

A tu ktos jeszcze gra w L2?  :D

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:24:06 pm »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:55:37 pm »



/signed
To ja też przyłączam się do akcji

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 16, 2009, 10:01:31 pm »
Mnie tam endgame boty rybka, ale wkurwiaja mnie boty w cata, w witch 24/7 nie ma roomu wolnego QQ
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 16, 2009, 10:15:04 pm »
Mnie tam endgame boty rybka, ale -_-'iaja mnie boty w cata, w witch 24/7 nie ma roomu wolnego QQ
Pozostaje pk albo zrobienie trajna na bot party :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:11:20 pm »
A ja wam powiem że te wszystkie dramy, dyskusje to wszystko to jeden wielki LOL, sam nigdy nie byłem za bardzo przywiązany do żadnych gier internetowych (dobra przyznam się 5 lat temu pierwszy rok z l2 miałem niezłe zadadki na no-lifera) i nie miałem z takimi ludzmi nawet do czynienia, teraz na studiach (poniekąd informatyczne) jest sporo takich 'ewenementów' i to jak oni wszyscy (może nie wszyscy tacy są ale większość --> najlepszym wyznacznikiem no lifera jest dla mnie poziom lvli z privów nisko ratowych z naprawde botami zakazanymi, maksymalnego poziomu postaci i epic sprzętu nie robi się siedząc po 2-3 godzinki przed komputerem dziennie. W l2 króluje a w życiu? w życiu musze takiego straszydła słuchać czego on to nie dokonał.

I TO JEST JEDEN WIELKI FAIL jak tacy ludzie się w realu zachowują, na forach tacy mądzi, ogarnieci, wszystko wiedzący, prawie by sobie kosy powsadzali nawzajem w wojnach/potyczkach ich lolcharami, loldramami, lolświatem, śmiać mi się chce z tego wszystkiego, z tego całego słownictwa, które jeszcze jakoś czytane przechodzi ale mówionego ścierpieć nie moge,


pisałem wcześniej żebyscie się ogarneli, nie! nie ogarniajcie się, ale nie odzywajcie się do mnie, nie zaczepiajcie na ulicy, w ogóle nie rzucajcie mi się w oczy bo mam na was alergie. (a poza tym i tak uważam że jesteście żałośni;P)





post wyedytowany, mam nadzieje że bardziej czytelny trochę pozmieniany (w cytatach poniżej jest orginał jakby coś)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:37:34 am wysłana przez Beatronix »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:23:35 pm »
a ja wam powiem że te wszystkie dramy, dyskusje to wszystko to jeden wielki LOL, sam nigdy nie byłem za bardzo przywiązany do żadnych gier internetowych (dobra przyznam się 5 lat temu pierwszy rok z l2 miałem niezłe zadadki na no lifera) i nie miałem z takimi ludzmi nawet do czynienia, teraz na studiach (poniekąd informatyczne) jest sporo takich osób i to jak ci wszyscy ludzie (nie oszukujmy się, może nie wszyscy ale sporo osób tutaj takich jest, najlepszym wyznacznikiem jest poziom lvli z privów nisko ratowych z naprawde botami zakazanymi, takich lvli i sprzętu nie robi się siedząc godzine po 2-3 godzinki przed komputerem dziennie)

I TO JEST JEDEN WIELKI FAIL jak tacy ludzie się w realu zachowują, na forach tacy mądzi, ogarnieci, wszystko wiedzący, prawie by sobie kosy powsadzali nawzajem w wojnach/potyczkach ich lolcharami, loldramami, lolświatem, śmiać mi się chce z tego wszystkiego, z tego całego słownictwa, które jeszcze jakoś w słowie pisanym przechodzi tak w mówionym ścierpieć nie moge,

weście wy się w końcu ogarnijcie i zacznijcie żyć normalnie bo jesteście żałośni.
Dla mnie to jest ciekawe jak my ludzie stworzyliśmy 2 światy. I obydwa na siebie oddziałują, mieszają przejmują swoje cechy. Jak coś co ma służyć do rozrywki zmieniło się w jakiś chory fanatyzm jak ten niewinny czysty emocjonalnie wirtualny świat przesiąkł tymi zlymi cechami ludzkości choć dobrymi również

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:01:14 am »
jestesmy zalosni...chodzmy sie powiesic..lol :P

Nie wiem z jakimi ludzmi Ty na studia chodzisz. Ja co prawda jeszcze nie studiuje (od października zaczne) ale znam sporo osob, ktore graja i ktore nie graja w l2..i powiem Ci, ze te osoby, ktore graja w l2, zachowuja sie normalnie w wiekszosci wypadkach niz te ktore nie graja. No ale kazdy jak ma za duzo wolnego czasu i sobie gra (nawet po 8h dziennie, jego zycie, nie twoj biznes) to jest zalosny :P


imo schodzimy z tematu...
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:02:21 am »
a ja wam powiem że te wszystkie dramy, dyskusje to wszystko to jeden wielki LOL, sam nigdy nie byłem za bardzo przywiązany do żadnych gier internetowych (dobra przyznam się 5 lat temu pierwszy rok z l2 miałem niezłe zadadki na no lifera) i nie miałem z takimi ludzmi nawet do czynienia, teraz na studiach (poniekąd informatyczne) jest sporo takich osób i to jak ci wszyscy ludzie (nie oszukujmy się, może nie wszyscy ale sporo osób tutaj takich jest, najlepszym wyznacznikiem jest poziom lvli z privów nisko ratowych z naprawde botami zakazanymi, takich lvli i sprzętu nie robi się siedząc godzine po 2-3 godzinki przed komputerem dziennie)

I TO JEST JEDEN WIELKI FAIL jak tacy ludzie się w realu zachowują, na forach tacy mądzi, ogarnieci, wszystko wiedzący, prawie by sobie kosy powsadzali nawzajem w wojnach/potyczkach ich lolcharami, loldramami, lolświatem, śmiać mi się chce z tego wszystkiego, z tego całego słownictwa, które jeszcze jakoś w słowie pisanym przechodzi tak w mówionym ścierpieć nie moge,

weście wy się w końcu ogarnijcie i zacznijcie żyć normalnie bo jesteście żałośni.

Czytałeś to co napisałeś ? Popraw błędy bo się tego czytać nie da...

Szczerze to wole pograć te 2-3h w l2 niż stać pod klatką i zamulać jak większość ludzi z mojego osiedla. A zresztą nie ty jesteś od wyznaczania ludziom priorytetów. Dla jednego ważne jest bicie kolejnego lvlu a dla innego pójście na piwo. Każdemu sprawia przyjemność co innego. Mam kolegów, którzy maniaczą całymi dniami przed kompem, ale tylko ktoś rzuci hasło, że idziemy na imprezę czy gdziekolwiek indziej i jakoś żaden z nich nie próbuje się wykręcić tylko idzie z nami.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:07:39 am wysłana przez Xyber »


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:27:03 am »
nie no to była moja drobna spina (oczywiscie nie do wszystkich zanim ktoś się poczuje urażony to niech policzy ile godzin siedzi przy grach internetowych, jeżeli więcej niż 10 dzinnie to ma powody żeby być urażonym bo to do takich ludzi moja wypowiedz, zaraz wyedytuje i poprawie błędy),


bo mam taką cichą nadzieje że przynajmniej jedna osoba to przeczyta z moich właśnie studiów (duże prawdopodobieństwo) da mu/jej to do myślenia i o jednego kretyna mniej będe oglądał:)





a żeby nie odbiegac od tematu wszystko jest dla ludzi, boty na retailu, sterydy w realu :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:49:10 am wysłana przez Beatronix »


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:49:09 am »
nie no to była moja drobna spina (oczywiscie nie do wszystkich zanim ktoś się poczuje urażony to niech policzy ile godzin siedzi przy grach internetowych, jeżeli więcej niż 10 dzinnie to ma powody żeby być urażonym bo to do takich ludzi moja wypowiedz, zaraz wyedytuje i poprawie błędy),


bo mam taką cichą nadzieje że przynajmniej ktokolwiek to przeczyta z moich właśnie studiów (duże prawdopodobieństwo) da mu/jej to do myślenia i o jednego kretyna mniej będe oglądał:)





a żeby nie odbiegac od tematu wszystko jest dla ludzi, boty na retailu, sterdy w realu :)


Ze tak sie spytam, kogo obchodzi to, ze masz debili na roku? Jesli ktos nie zdaje sobie sprawy, ze kogos nudzi/irytuje swoja gadka o dokonaniach w grze, to juz jego problem, a nie calej rzeszy ludzi, ktorzy czerpia niesamowita frajde z mmo. Swoja droga, fajnie mowic o kims zle na forum bedac pod przykrywka anonimowosci, powiedz komus w twarz, ze ma zryty czerep, a nie wylewasz swoje zale na forum internetowym.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:53:16 am »
wiem że nikogo nie obchodzi, już kiedyś pisałem, mi to wisi co zrobicie z moim postem, ja mam ogólną potrzeba pisania na tym forum co w danej chwili myślę.



A boty są jak sterydy dlaczego? i to i to zakazane, i tego i tego nikt bardzo nie kontroluje, i tego i tego się używa żeby dorównać no liferom (w l2 albo w siłowni :) )




edit: dobra nie wisi, lubie jak czasem ktoś po mnie pojedzie, wda się w dyskuje zbierze go na przemyślenia=)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 12:55:26 am wysłana przez Beatronix »