Witaj
Gość

Wątek: Bounty Hunter i pvp  (Przeczytany 4441 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Bounty Hunter i pvp
« dnia: Październik 02, 2010, 09:50:26 pm »
Tak sobie czytam ten cały dział  i czytam ...
I ze zdziwienia wyjść nie mogę :D
W/G tego co się tu wypisuje  nie powinienem mieć szans w starciu z nikim. No może poza jakimś afkującym jełopem na 2x...
Powiem tylko że spokojnei i BH można ( o kowalu już nie wspomnę ) . Trzeba nieco pokombinować ale można. ;>
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 02:23:06 pm wysłana przez ScovY »


Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2010, 12:53:24 pm »
Spójrz na daty większości postów - są  z czasów kiedy krasie faktycznie nie mogły zbyt wiele zdziałać (ale i tak mogły)... co nie zmienia faktu, że wielu "proUberm3g4Z4j3bIstych" graczy lekceważy krasnoludy mimo, że fatal strike w połączeniu ze stunami colectors experience/golemem robią już ładny dym. No i jaką inna postacią można ubić destro na frenzy po tym jak dostało się strzała za 10k prawie  8)


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2010, 01:28:25 pm »
Spójrz na daty większości postów - są  z czasów kiedy krasie faktycznie nie mogły zbyt wiele zdziałać (ale i tak mogły)... co nie zmienia faktu, że wielu "proUberm3g4Z4j3bIstych" graczy lekceważy krasnoludy mimo, że fatal strike w połączeniu ze stunami colectors experience/golemem robią już ładny dym. No i jaką inna postacią można ubić destro na frenzy po tym jak dostało się strzała za 10k prawie  8)


Hmm może źle zrozumiałem, ale czy Ty sugerujesz że spoil jest zdolny zgładzić destrucha? Jeszcze z odpalonym freenzy?


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2010, 02:26:29 pm »
Spójrz na daty większości postów - są  z czasów kiedy krasie faktycznie nie mogły zbyt wiele zdziałać (ale i tak mogły)... co nie zmienia faktu, że wielu "proUberm3g4Z4j3bIstych" graczy lekceważy krasnoludy mimo, że fatal strike w połączeniu ze stunami colectors experience/golemem robią już ładny dym. No i jaką inna postacią można ubić destro na frenzy po tym jak dostało się strzała za 10k prawie  8)


Hmm może źle zrozumiałem, ale czy Ty sugerujesz że spoil jest zdolny zgładzić destrucha? Jeszcze z odpalonym freenzy?

nie jest, chyba że destro sobie afk pójdzie bo w takie cuda że spoil go ubije to nie wierze (mówie o tym samym lvl ,ten sam grade itemów itp)

a co do tematu to kiedyś dawno go czytałem ale sądzę że spoile nie są takie cienkie jak sie co niektórym może wydawać:)  :P


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2010, 03:52:48 pm »
Pewnie że jest. Tak jak jest w stanie pokonać większość klas  tak oskilowanych.
Tylko ...
Jeśli jest się debilem nieznającym klasy z którą się walczy  to ja przepraszam. Nikogo się nie naklepie.
Powiedzcie mi z jakiej paki  mam stać przy destro który ma fr , rage i np zealota ? 1. Spieprzam jak się da. Między moby, za górkę etc.
2. Skoro ma fr i zealota, to znaczy że sklepałem Mu całe CP i 2/3 hp  - ergo, jak Mu zacznę uciekać , łuk w łapę i heja. Zwykle po drugim - trzecim strzale z draco z foką się kładzie.
3. Myśleć, myśleć, myśleć, myśleć. Uciekać w moby zawsze jest łatwiej niż między mobami gonić.
4. Fake Death to też skill ;P
To wszystko jest poparte osbistymi dywagacjami i wieloma godzinamki pvp w terenie ;>
A tak btw. nie dalej jak trzy dni temu , na HB widzę dresa którego sklepałem kilka godzin wczesniej  tracąc jakieś 3/4 cp  wić hops na Niego. Niestety przegapiłem animacje fr + zealota. Wyłapałem 13 k i chwilke po tem 10 k z krytów. :D
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 03:54:46 pm wysłana przez Danesz »


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2010, 04:07:39 pm »
od h5 sie to zmieni bo frenzy mozna od 60% puscic
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2010, 04:58:19 pm »
No niestety.
Brodacze sa z kroniki na kronikę w coraz głębszej dupie.
jednakowoż o  ile np  Kowale dostali fajne perełki na przestrzeni dziejów o tyle BH tradycyjnie gówna innych do wąchania.
Aż mnie czasem korci żeby BH  kopnąć w dupę i  przesiąść się na Kowala który całkiem foremnie sobie radzi na PvP.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2010, 05:55:15 pm »
Pewnie że jest. Tak jak jest w stanie pokonać większość klas  tak oskilowanych.
Tylko ...
Jeśli jest się debilem nieznającym klasy z którą się walczy  to ja przepraszam. Nikogo się nie naklepie.
Powiedzcie mi z jakiej paki  mam stać przy destro który ma fr , rage i np zealota ? 1. Spieprzam jak się da. Między moby, za górkę etc.
2. Skoro ma fr i zealota, to znaczy że sklepałem Mu całe CP i 2/3 hp  - ergo, jak Mu zacznę uciekać , łuk w łapę i heja. Zwykle po drugim - trzecim strzale z draco z foką się kładzie.
3. Myśleć, myśleć, myśleć, myśleć. Uciekać w moby zawsze jest łatwiej niż między mobami gonić.
4. Fake Death to też skill ;P
To wszystko jest poparte osbistymi dywagacjami i wieloma godzinamki pvp w terenie ;>
A tak btw. nie dalej jak trzy dni temu , na HB widzę dresa którego sklepałem kilka godzin wczesniej  tracąc jakieś 3/4 cp  wić hops na Niego. Niestety przegapiłem animacje fr + zealota. Wyłapałem 13 k i chwilke po tem 10 k z krytów. :D

1.To bardzo fajnie ale destro jest szybszy od Ciebie;] I walkę z Tobą zacznie już na freenzy/zealocie/otb najprawdopodobniej.
2.Tak... 350 ranga z łuku... a Twój damage... ahh ohh SIŁA I MOC
3.Jak chcesz uciec przed kimś kto jest o wiele szybszy od Ciebie?
4.Nie będę komentował, bo ilość debilizmu który zawarłeś w tym zdanie jest niemożliwy do skomentowania

Rozumiem... wyłapałeś za 13k a potem za 10k, więc łącznie za 23k, po czym jeszcze zabiłeś tego destrucha... Taa to ma sens!

ps.Czy Ty nie jesteś jakimś krewnym Tekkili?
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 05:57:23 pm wysłana przez Laner »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2010, 06:05:03 pm »
Laner,  Debilizmem można nazwać Twoje słowa.
To raz.
Dwa - nigdzie nie napisałem że tego dresa po łyknięciu takiego dmg stłukłem
Trzy - zapraszam na Allka. Pokażę Ci ten "debilizm" .
Pamiętaj też ( a skoro mnie pośrednio nazywasz debilem , to można domniemywać że jesteś wszechwiedzacy ) o takich drobiazgach jak augu w biżuterii, broni  oraz element w zbroi.
Ot, takie małe drobiazgi dzieki którym mozna np slowa włożyć w kolesia, albo wcisnąć mu inną niespodziankę.
Oczywista pewnie wiesz też o flachach na resy, enchancie skilli i innych pierdołach.
Zapraszam Cię zatem do nas ( czy też na elternatywny serwer Allseronowy ) i pokaż mi w praktyce ten debilizm :).
Ciekaw jestem co wtedy będzie ... :D
Bo widzisz. Nie moja wina że nazywając innych debilami, sam nei potrafisz przysiąść, policzyć, pokombinowac i odpowiednio dobrać build, resisty oraz augmentacje.
Pozdrawiam cieeepło :D
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 06:06:36 pm wysłana przez Danesz »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2010, 06:11:55 pm »
Laner,  Debilizmem można nazwać Twoje słowa.
To raz.
Dwa - nigdzie nie napisałem że tego dresa po łyknięciu takiego dmg stłukłem
Trzy - zapraszam na Allka. Pokażę Ci ten "debilizm" .
Pamiętaj też ( a skoro mnie pośrednio nazywasz debilem , to można domniemywać że jesteś wszechwiedzacy ) o takich drobiazgach jak augu w biżuterii, broni  oraz element w zbroi.
Ot, takie małe drobiazgi dzieki którym mozna np slowa włożyć w kolesia, albo wcisnąć mu inną niespodziankę.
Oczywista pewnie wiesz też o flachach na resy, enchancie skilli i innych pierdołach.
Zapraszam Cię zatem do nas ( czy też na elternatywny serwer Allseronowy ) i pokaż mi w praktyce ten debilizm :).
Ciekaw jestem co wtedy będzie ... :D
Bo widzisz. Nie moja wina że nazywając innych debilami, sam nei potrafisz przysiąść, policzyć, pokombinowac i odpowiednio dobrać build, resisty oraz augmentacje.
Pozdrawiam cieeepło :D

Nie martw się, mam zamiar tam grać.
Pamiętaj że mowa o podobnym EQ, więc Ty mając element nie pokonasz destrucha który również go ma.
Poza tym zanim wrzucisz destro slowa z agumentacji on zdąży Cię już 10 razy zabić...
Spoil może i ma szansa z niektórymi klasami ale na pewno nie z ogarniętym destro, jego po prostu nie ma szans zgładzić,.
Nie nazywam Cię debilem bo Cię nie znam, jedynie wypowiedź dotyczącą fake deatha nazywam debilną, ponieważ skill ten jest zupełnie bezużyteczny w PvP, a destro który widząc przewracającego się spoila nagle staje w miejscu i czeka do końca freenzy chyba nie istnieje


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2010, 06:31:10 pm »
no za kamień się raczej nie schowasz przed o wiele szybszym destro ,na rzeźbę terenu też bym nie liczył, łuk to już jakaś bzdura wierutna bo co Ty chcesz mu zrobić? pomiziać go? to raczej destro z łukiem vs kraś wypada o niebo lepiej


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2010, 06:46:43 pm »
ja chcialbym tylko dodac ze jak krasiu ma active +passive reflect i wlaczona riposte to nasz kochany destro zabije sie sam, a pomoze mu w tym nienajgorszy dmg z fatal strike


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2010, 07:10:52 pm »
Do  Lanera. fake death jako skill do pvp ? Kapitalny.
W tłumie mobów,  trzeba klepać target ręcznie, a większość i tak polega na klikaniu myszką. Ergo, jedno pacnięcie "wroga" w lejące mnie moby  i po moim fejku "ktoś" ma  na sobie mojego lura. Nie mówię o tym że dres będzie stał i czekał nie lejąc mnie.  Bądźmy powazni. Z durniami to się rzadko kiedy walczy.
Napisałeś że z ogarem dresem. Oczywiście. Szukaczem z żadną ogarnietą klasą nie mam szans. Ale kto powiedział że wszyscy sa ogarnięci ;>?
To samo tyczy wszystkich klas. Glad - dają się lać aż trzeszczy. Jak widzę takiego to srtaram się podpatrzeć jak naładowany etc. Zwykle jak podbiegam  to palą War cry zamiast Lionhearta. Pierwszy stun, clocknięcie i dziękuję. Nawet jesli w lekkim z pvp walczy to zwykle wynik jest przesądzony.  Ale to tak jak ktoś napisał kwestia ogarnięcia.  Przeciwnika. Bo ja za wiele do ogarniania nie mam. Kilka potionów, i kilka skilli + zmiana broni i używanie skilli po zmianie ( eq - cudo skill, nie dość że detarget to jeszcze spory dmg ) + toggle.
Ktoś wspomniał o "stance". Tak. Dla mnie to podstawa  do walki. Nie ma to jak zainkasowanie własnym skillem w twarz .. ;)
Pozdrawiam wsiech.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2010, 07:18:35 pm »
Do  Lanera. fake death jako skill do pvp ? Kapitalny.
W tłumie mobów,  trzeba klepać target ręcznie, a większość i tak polega na klikaniu myszką. Ergo, jedno pacnięcie "wroga" w lejące mnie moby  i po moim fejku "ktoś" ma  na sobie mojego lura. Nie mówię o tym że dres będzie stał i czekał nie lejąc mnie.  Bądźmy powazni. Z durniami to się rzadko kiedy walczy.
Napisałeś że z ogarem dresem. Oczywiście. Szukaczem z żadną ogarnietą klasą nie mam szans. Ale kto powiedział że wszyscy sa ogarnięci ;>?
To samo tyczy wszystkich klas. Glad - dają się lać aż trzeszczy. Jak widzę takiego to srtaram się podpatrzeć jak naładowany etc. Zwykle jak podbiegam  to palą War cry zamiast Lionhearta. Pierwszy stun, clocknięcie i dziękuję. Nawet jesli w lekkim z pvp walczy to zwykle wynik jest przesądzony.  Ale to tak jak ktoś napisał kwestia ogarnięcia.  Przeciwnika. Bo ja za wiele do ogarniania nie mam. Kilka potionów, i kilka skilli + zmiana broni i używanie skilli po zmianie ( eq - cudo skill, nie dość że detarget to jeszcze spory dmg ) + toggle.
Ktoś wspomniał o "stance". Tak. Dla mnie to podstawa  do walki. Nie ma to jak zainkasowanie własnym skillem w twarz .. ;)
Pozdrawiam wsiech.


Słowo klucz to "ogarnięty". Cały czas mówimy o dwóch równorzędnych graczach, jaki sens ma pisanie walki noob vs pro gracz? Jasne że w 90% wygra pro gracz bez względu na klasę, ale co to ma do rzeczy? Rozmawiamy która klasa wygra : destro czy spoil, a żeby stwierdzić to musimy rozważyć sytuację gdy obaj operatorzy postaci oraz same postacie prezentuję podobne ogarnięcie oraz itemy.
Pisanie o walkach z nieogarniętymi przeciwnikami nie ma sensu bo nie jest miarodajne, zabicie kogoś kto niepotrafi grać swoją klasą nie jest żadnym wyczynem.

Chcesz spalić fake deatha uciekając przed destruchem? Więc jaki sens ma palenie fake deatha? W momencie użycia skilla destruch podbiegnie do Ciebie i leżysz, zresztą i tak nie jesteś w stanie oddalić się od niego na odległość większą niż tą jaką spoil jest zdolny przebiec w trakcie zadawania uderzenie przez deske, która zaraz po uderzenie pobiegnie za Tobą, a ze względu na szybkość dogoni Cię po sekundzie i kolejnego hita oberwiesz. Zatem nie zbierzesz grupy mobów która wspaniałomyślnie zabije Ci Twojego destrucha.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2010, 07:29:02 pm »
Ok, Ok Lanerze :D
Gram tylko 6 lat spoilem ( na różnych serwach , ale głownie na allku ) i pewnie to wszystko o czym piszę wyssałem sobie z palca :D
Sypię popiół na głowę, kajam się w swej durnocie i kładę łeb pod topór ogólnoświatowej krytyki ;).
Te kilkanaście ( ;) ) moich pvp to nabite na nubkach w RoD jest :D
Mam nadzieję że naszą dyskusję będziemy mogli przenieść z forum na plan L2  ( a później do stolika w knajpie , gdzie przy piwku będziem się zasmiewać z tego i owego ;) - tak już mamy na Allku :D ).


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2010, 07:35:04 pm »
Ok, Ok Lanerze :D
Gram tylko 6 lat spoilem ( na różnych serwach , ale głownie na allku ) i pewnie to wszystko o czym piszę wyssałem sobie z palca :D
Sypię popiół na głowę, kajam się w swej durnocie i kładę łeb pod topór ogólnoświatowej krytyki ;).
Te kilkanaście ( ;) ) moich pvp to nabite na nubkach w RoD jest :D
Mam nadzieję że naszą dyskusję będziemy mogli przenieść z forum na plan L2  ( a później do stolika w knajpie , gdzie przy piwku będziem się zasmiewać z tego i owego ;) - tak już mamy na Allku :D ).

Ja mam nieco inne doświadczenia z gry spoilem:P (a raczej przeciw niemu). Zatem do zobaczenia z grze (wyszło trochę ironicznie, ale nie miało:P)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 03, 2010, 07:51:01 pm »
Hehe. Staary. Po 6 latach na allku, w dodatku w klanie w którym "wyszydzanie" było normą  mnie ironia nie rusza. Głaby nie ironizują  - więc wiesz ...
A z tymi kilkunastoma pvp to żartowałem  :?


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2010, 07:23:24 pm »
Cytuj
Glad - dają się lać aż trzeszczy. Jak widzę takiego to srtaram się podpatrzeć jak naładowany etc. Zwykle jak podbiegam  to palą War cry zamiast Lionhearta. Pierwszy stun, clocknięcie i dziękuję. Nawet jesli w lekkim z pvp walczy to zwykle wynik jest przesądzony.  Ale to tak jak ktoś napisał kwestia ogarnięcia.  Przeciwnika. Bo ja za wiele do ogarniania nie mam. Kilka potionów, i kilka skilli + zmiana broni i używanie skilli po zmianie ( eq - cudo skill, nie dość że detarget to jeszcze spory dmg ) + toggle.
Ktoś wspomniał o "stance". Tak. Dla mnie to podstawa  do walki. Nie ma to jak zainkasowanie własnym skillem w twarz .. ;)
Glad po odpaleniu selfow zjada kazda klase ktora nie jest tankiem w +-15 sekund(tanki/daggerzy maja cos do powiedzenia z racji ud/unikania skilli).
Wiec sorry, ale jak u ciebie na serwie spoil leje gladow to gl...
I riposte daje rade vs klasy z debuffami, na glada jest useless.
...


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2010, 07:45:41 pm »
Cytuj
Glad - dają się lać aż trzeszczy. Jak widzę takiego to srtaram się podpatrzeć jak naładowany etc. Zwykle jak podbiegam  to palą War cry zamiast Lionhearta. Pierwszy stun, clocknięcie i dziękuję. Nawet jesli w lekkim z pvp walczy to zwykle wynik jest przesądzony.  Ale to tak jak ktoś napisał kwestia ogarnięcia.  Przeciwnika. Bo ja za wiele do ogarniania nie mam. Kilka potionów, i kilka skilli + zmiana broni i używanie skilli po zmianie ( eq - cudo skill, nie dość że detarget to jeszcze spory dmg ) + toggle.
Ktoś wspomniał o "stance". Tak. Dla mnie to podstawa  do walki. Nie ma to jak zainkasowanie własnym skillem w twarz .. ;)
Glad po odpaleniu selfow zjada kazda klase ktora nie jest tankiem w +-15 sekund(tanki/daggerzy maja cos do powiedzenia z racji ud/unikania skilli).
Wiec sorry, ale jak u ciebie na serwie spoil leje gladow to gl...
I riposte daje rade vs klasy z debuffami, na glada jest useless.

latwo idzie wyczaic glada jak ma riposte jest poprostu wolny i mozna debuffow nie wrzucac
I od h5 sytuacja sie zmieni nuk>glad z racji arcana shield
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2010, 08:49:12 pm »
yy nuk>glad? myslisz ze 10 sekundowy Arcana Shield pomoze w czyms nukowi? Glad rzuca bariere i tyle. Nie wyobrażaj sobie za wiele póki nie zobaczysz tego w 'praktyce' ;]
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2010, 08:50:54 pm »
Spójrz na daty większości postów - są  z czasów kiedy krasie faktycznie nie mogły zbyt wiele zdziałać (ale i tak mogły)... co nie zmienia faktu, że wielu "proUberm3g4Z4j3bIstych" graczy lekceważy krasnoludy mimo, że fatal strike w połączeniu ze stunami colectors experience/golemem robią już ładny dym. No i jaką inna postacią można ubić destro na frenzy po tym jak dostało się strzała za 10k prawie  8)


Hmm może źle zrozumiałem, ale czy Ty sugerujesz że spoil jest zdolny zgładzić destrucha? Jeszcze z odpalonym freenzy?
Tak śmiem tak twierdzić, ALE nie na oli ani na żadnym 1vs1. W czasie mass pvp jak najbardziej bo tam się takie cuda dzieją, że mała bania. Z resztą jak się postarasz to i solo możesz wygrać, jedyne co potrzebujesz to dobry eq (w nim sporo defa na fire) i hammer crush +30 chance ;) wraz z mocno podbitym fatal strikiem i modlić się żeby stun mu wszedł (masz jedną lub dwie okazje na to jeśli odpalił frenzy) :P

Warsmith ma o tyle lepiej, że prócz stuna może liczyć na golema, ale to inna bajka...


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2010, 08:57:06 pm »
Widziales coś takiego w praktyce? Deska nawet bez fryty takiego krasia ubija, lion heart, toogle skill i leci skillami.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


Odp: Bounty Hunter i pvp
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 05, 2010, 06:42:26 pm »
BH nie widziałem (tu się przyznam, że trochę teoretyzuje) ale jako kierowca warsmitha RAZ zdarzyła mi się akcja sklepania destro, ale tylko dzięki temu, że tylko ja i on staliśmy już po party vs party. Konkretnie to on odpalił swoje cuda i ubił sprawnie glada który w moim party był a ja korzystając z tego spamowałem stuna... i wszedł! Szczęście miałem jak cholera bo zostałem na jakimś 500 hp (po dwóch strzałach) a po zestunowaniu deski golemowi wypadały kryty dość często no i przy tłuczeniu na oślep na zmianę hammer crushem i fatal strikiem w końcu się położył...

I tak zdaję sobie sprawę, że miałem fuksa z tym stunem, ale skoro da się craftem to i spoilem się da


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Hunter i pvp
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 06, 2010, 08:10:48 am »
fanboje kraśiof :( sad

/ScovY
I co ta wypowiedz wnosi do tematu ?

to ze nie da sie krasiem karac w pvp chyba ze vs jednorecy monglowowie.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 03:25:07 pm wysłana przez PuFF »


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: Sorcerer vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 06, 2010, 06:12:23 pm »
yy nuk>glad? myslisz ze 10 sekundowy Arcana Shield pomoze w czyms nukowi? Glad rzuca bariere i tyle. Nie wyobrażaj sobie za wiele póki nie zobaczysz tego w 'praktyce' ;]

Tracac przy tym duzo ladunkow :)
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!