Witaj
Gość

Wątek: ADV na olimpiadzie  (Przeczytany 10183 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:31:19 pm »
Ty piszesz o freya/H5, ja pisze o HB/GF, nie ma w tym nic zlego ze odnosisz sie do najnowszej kroniki ale pomysl ze i tak wiecej ludzi gra na starszych kronikach.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:44:17 pm »
gf czy h5/freye z wykoxanym tankiem wygrywasz tylko jak masz dużego farta zużywając przy tym jak ktoś wyżej napisał tone talismanów i to wygrywasz w stosunku 1/10 :D, a z da to zapomnij że wygrasz daggerem:D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:47:28 pm »
Ty piszesz o freya/H5, ja pisze o HB/GF, nie ma w tym nic zlego ze odnosisz sie do najnowszej kroniki ale pomysl ze i tak wiecej ludzi gra na starszych kronikach.

na poprzednich ktonikach cancelowanie tanka mialo taki sam sens a nawet bylo jeszcze trudniejsze bo zanim cos zdjales tankowi to jugdmentem zostales zowniony analnie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 04:49:05 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2010, 05:06:15 pm »
Adrenaline i trouble rapowali wszystkich tankow na x5 ;p moze po prostu nie mielismy tam dobrego tanka  :D
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2010, 05:12:27 pm »
trouble i adrenaline byli wyfarmieni na maxa do tego kładli loltanków a z tymi bardziej wyfarmionymi nie wygrywali za często 1/10 walk im się udało i farcili z lethalem :) np gustava na da dagger na oly nie pokonał :) fakt nie było dobrych tanków na oly poza gustavem i idealistasem :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 05:15:04 pm wysłana przez ome1 »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2010, 05:56:56 pm »
trouble i adrenaline byli wyfarmieni na maxa do tego kładli loltanków a z tymi bardziej wyfarmionymi nie wygrywali za często 1/10 walk im się udało i farcili z lethalem :) np gustava na da dagger na oly nie pokonał :) fakt nie było dobrych tanków na oly poza gustavem i idealistasem :)
bo mnie tam nie było :D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2010, 07:41:32 pm »
Adrenaline i trouble rapowali wszystkich tankow na x5 ;p moze po prostu nie mielismy tam dobrego tanka  :D

siur a na c4 nekrusy klepaly all i co w zwiazku z tym?

to ze ty zyjesz c4 bo na takiej kronice grasz to juz nei moja wina ale nei epatuj wszystkich opowiesciami kapitana misia
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:14:48 pm »
dla pana ktory napisal nomen omen fajne porady:

HK ma aegis stance wiec tarcze do okoła głowy :) co oznacza ze albo zabijesz na 2 hity HK albo umrzesz w meczarfniach

Niemożliwe, przecież HK nigdy nie miał aegis stance :/ A jak ma to mój błąd, może dodali, w GF mój brat grał HK to nie miał (?), a na stronach też nie widziałem.


Poza tym nie patrzcie na te walki tak na sucho, w grze zawsze jest inaczej niż na papierze, ktoś ma laga, nie ten bind kliknie, nie złapie targetu itd. Pro daggerzy pokazują w filmikach, że pokonują mocnych tanków i vice versa. Wszystko się da, wiadomo że z tankiem wygra się x/y walk jakiś mniejszy rate. TK na szczęście jest mało ;)

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:30:23 pm »
Przyznam ,że z daggerem jeszcze na oly nie przegrałem.
Może i sie da przegrać ,ale trzeba wyjść bez resistów i bez tarczy innaczej to chyba nie możliwe.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:16:41 am »
dla pana ktory napisal nomen omen fajne porady:

HK ma aegis stance wiec tarcze do okoła głowy :) co oznacza ze albo zabijesz na 2 hity HK albo umrzesz w meczarfniach

Niemożliwe, przecież HK nigdy nie miał aegis stance :/ A jak ma to mój błąd, może dodali, w GF mój brat grał HK to nie miał (?), a na stronach też nie widziałem.


Poza tym nie patrzcie na te walki tak na sucho, w grze zawsze jest inaczej niż na papierze, ktoś ma laga, nie ten bind kliknie, nie złapie targetu itd. Pro daggerzy pokazują w filmikach, że pokonują mocnych tanków i vice versa. Wszystko się da, wiadomo że z tankiem wygra się x/y walk jakiś mniejszy rate. TK na szczęście jest mało ;)


dostal aegis stance w h5 :P

mnie sie udalo z tankiem wygrac 2 razy...raz z DA 80+ i TK80+ :P ale tez przegralem np z TK w A grade :P

Ogolnie ciezko z tankami..chyba najgorsza klasa dla daggera ;P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: ADV na olimpiadzie
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:31:36 am »
teraz jak nie ma 1/1 to trzeba sie sporo napocić.