Witaj
Gość

Wątek: Jak wam się podoba??  (Przeczytany 17736 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Jak wam się podoba??
« dnia: Czerwiec 24, 2011, 02:24:18 pm »
Co myslicie o tej nowej kronice? bo wg mnie ona się nie przyjmie .
Uważam ze Gracia to już gwiezdne wojny a o tym już nie wspomne :P
a jakie są wasze opinie??


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2011, 02:28:56 pm »
Mylisz się, po pierwsze nie ma kroniki która nie byłaby lepsza od poprzedniej (opinia globalna). Po drugie przyciągnie ona wiele nowych graczy - zachęconych łatwiejszym graniem, mniejszym grindem i bardziej europejskim stylem gry, dodatkowo jeżeli end game będzie dobry, starzy wyjadacze wrócą, w tym ja ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2011, 02:56:46 pm »
Mylisz się, po pierwsze nie ma kroniki która nie byłaby lepsza od poprzedniej (opinia globalna). Po drugie przyciągnie ona wiele nowych graczy - zachęconych łatwiejszym graniem, mniejszym grindem i bardziej europejskim stylem gry, dodatkowo jeżeli end game będzie dobry, starzy wyjadacze wrócą, w tym ja ;)

+1
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2011, 02:59:20 pm »
Gwiezde wojny to jak dla mnie termin uzywany przez priv playerow ktorzy nie nadazaja za nowymi kronikami z wiadomych wzgledow.
GoD to w zasadzie remake całej gry, może przyciągnąć nowych/starych graczy, rozgrywka wydaje się być łatwiejsza, bardziej casualowa.
O ile nie uproszczą tego czym l2 się wyróżnia czyli pvp/polityka (DRAMA!) to jak najbardziej krok do przodu IMO.
Wasting time since 2004
Ru off.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2011, 03:00:09 pm »
Co myslicie o tej nowej kronice? bo wg mnie ona się nie przyjmie .
Uważam ze Gracia to już gwiezdne wojny a o tym już nie wspomne :P
a jakie są wasze opinie??

Jak się ma nie przyjąć LOL?? ludzi wbiją lvl 99 powiedzą że to shit a nc soft zrobi rollbacka do H5?? :D Tak jak napisał r3ni nie ma i nie będzie takiej kroniki która by była gorsza od poprzedniej, gdyby nie zmiany to ta gra by byłą jak tibia...
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2011, 03:42:05 pm »
Neural jak i Raiderek napisali wszystko co mozna bylo napisc. Macie w 101% racje :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2011, 04:11:42 pm »
Gwiezde wojny to jak dla mnie termin uzywany przez priv playerow (...)
A mi się wydawało, że to określenie odnosi się do high rate'owych serwerów, albo i low, na których łatwo o enchant i większa część serwera gania ze świecącymi mieczami :). A bidny new user z zazdrości, że go jeszcze nie stać na takie cóś żali się po forach i pisze o gwiezdnych wojnach i mieczach świetlnych :)

Pozdrawiam
PS. A mi się podoba :) Każda zmiana jest fajna. Nie nudzi się przynajmniej. Tylko zawsze jest dylemat na d wydawaniem kupy kasy na sprzęt, który i tak zostanie zdegradowany no i kasa przepadnie :) Mam na myśli adenę - nigdy żywą gotówę, jak to gdzieś tam któryś gracz DN płakał w rękaw :)
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2011, 05:39:35 pm »
Jak dla mnie najlepsza z kronik.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2011, 05:45:23 pm »
Moim zdaniem każda nowa kronika przyniosła pozytywne zmiany. Jako taki balans między klasami, nowe lokacje, nowe bronie, skille, postacie (kamael) wieć i GoD BĘDZIE czymś pozytywnym. Tak jak mówią moi poprzednicy to odświeżenie całkowite L2 ale do gwiezdnych wojen im brakuje...nie ma klonów, generała Grievousa itp:P A tak serio to liczę na nową zabawę z L2. Nawet wrócę na offa/ru żeby przetestować.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2011, 06:09:51 pm »
Gwiezde wojny to jak dla mnie termin uzywany przez priv playerow (...)
A mi się wydawało, że to określenie odnosi się do high rate'owych serwerów, albo i low, na których łatwo o enchant i większa część serwera gania ze świecącymi mieczami :). A bidny new user z zazdrości, że go jeszcze nie stać na takie cóś żali się po forach i pisze o gwiezdnych wojnach i mieczach świetlnych :)

haha dokładnie tak to wygląda  :D

Wydaje się, że będzie dobrze, a największy + to uproszczenie schematu party wg mnie :wink:


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2011, 10:08:34 pm »
Moim zdaniem każda nowa kronika przyniosła pozytywne zmiany. Jako taki balans między klasami, nowe lokacje, nowe bronie, skille, postacie (kamael) wieć i GoD BĘDZIE czymś pozytywnym. Tak jak mówią moi poprzednicy to odświeżenie całkowite L2 ale do gwiezdnych wojen im brakuje...nie ma klonów, generała Grievousa itp:P A tak serio to liczę na nową zabawę z L2. Nawet wrócę na offa/ru żeby przetestować.
Mimo wszystko to są tylko zmiany kosmetyczne. Ale we wrzesniu ma pojawic sie serwer ktory wywroci caly swiat l2 do gory nogami ;P
Oj tam oj tam


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:30:59 am »
(...). Ale we wrzesniu ma pojawic sie serwer ktory wywroci caly swiat l2 do gory nogami ;P
?! to jednak prawda z tym Final Fantasy of Lineage XIII ?!

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2011, 01:45:43 am »
(...). Ale we wrzesniu ma pojawic sie serwer ktory wywroci caly swiat l2 do gory nogami ;P
?! to jednak prawda z tym Final Fantasy of Lineage XIII ?!

Pozdrawiam
Skoro nie tylko ja to slyszalem, to cos w tym musi byc :)
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 25, 2011, 01:12:49 pm »
Moim zdaniem każda nowa kronika przyniosła pozytywne zmiany. Jako taki balans między klasami, nowe lokacje, nowe bronie, skille, postacie (kamael) wieć i GoD BĘDZIE czymś pozytywnym. Tak jak mówią moi poprzednicy to odświeżenie całkowite L2 ale do gwiezdnych wojen im brakuje...nie ma klonów, generała Grievousa itp:P A tak serio to liczę na nową zabawę z L2. Nawet wrócę na offa/ru żeby przetestować.
Mimo wszystko to są tylko zmiany kosmetyczne. Ale we wrzesniu ma pojawic sie serwer ktory wywroci caly swiat l2 do gory nogami ;P

Chyba twój świat l2, bo mi tam obojetne jaki priv wstanie we wrzesniu. GoD to nie są zmiany kosmetyczne, nie wiesz co piszesz, w god-zie zmienia sie cała mechanika gry.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 25, 2011, 03:23:34 pm »
GoD to nie są zmiany kosmetyczne, nie wiesz co piszesz, w god-zie zmienia sie cała mechanika gry.
Rly? W którym miejscu?
Oj tam oj tam


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 25, 2011, 03:49:58 pm »
udajesz ignoranta?

- Skurczenie party do 7 osób, zastępując BD/SWS/WC(ew OL) 1 profką i healerów (EE + bisha) jednym healerem. Oprócz w każdym party MUSI być 1 tank, jeżeli chcesz mieć max ilość osób w pt.

- Zmiana działania debuffów (coś jak w WoW'ie) polegająca, że np. wchodzi w ciebie 1 stun, przez 30 sekund na drugi stun masz resist np. 30%. Jeżeli w ciągu tych 30 sekund wejdzie w ciebie kolejny stun, to zegar się resetuje znów do 30 sekund, a bonus wynosi już 70%. Po ew (jakimś cudem) 3 stunie masz 100% resist na stuna przez 30 sekund. Zapobiega to lockowaniu przeciwnika na 1 typie debuffa (tak jak kiedyś robiło się ze stunem, a teraz robi się z fearem i silencem).  Dodatkowo większe znaczenie będzie miał lvl enemy względem twojego lvla.

- Zupełnie nowe skille, nawet jeżeli to mix kilku skilli w postaci 1, to i tak wymusza inny styl gry.

-Mało wiemy jeszcze o rzeczach jak enchant skilli, jakieś fajne bonusy z innych itemków (płaszczyki, paski itd.). Mało wiemy o end game bossach i wielu innych lokacjach dla full party.

Wymieniłem tylko kawałeczek zmian. To dla Ciebie mało? Bo dla mnie więcej niż jakakolwiek dotychczasowa kronika...


Aha no izmiana w systemie bitew klanowych, zmuszająca graczy, by skupiać się w dużych klanach zamiast kilkudziesięciu małych.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2011, 03:54:01 pm »
Aha no izmiana w systemie bitew klanowych, zmuszająca graczy, by skupiać się w dużych klanach zamiast kilkudziesięciu małych.

Rozwiniesz tą myśl? Bo chyba coś przespałem w tym topicu  :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 25, 2011, 03:57:34 pm »
tez nie doczytalem, wiec jak moglbys Alarion ?
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 25, 2011, 03:58:15 pm »
GoD to nie są zmiany kosmetyczne, nie wiesz co piszesz, w god-zie zmienia sie cała mechanika gry.
Rly? W którym miejscu?

Szkoda czasu na dyskusje z tobą, pczeczytaj sobie patch notes a jeżeli twierdzisz ze to sa zmiany kosmetyczne to masz problem z analizowaniem tekstu, bo ciężko jest wymienić coś co nie ulegnie zmianie po 85 lvl-ach.




Aha no izmiana w systemie bitew klanowych, zmuszająca graczy, by skupiać się w dużych klanach zamiast kilkudziesięciu małych.

Rozwiniesz tą myśl? Bo chyba coś przespałem w tym topicu  :P

Max 5 wojen, bitwe wypowiadasz na okres 21 dni po czym albo ją wygrywasz albo przegrywasz prawdopodobnie w zaleznosci od ilosci killow o nagrodach za wygranie wojny jeszcze nic nie czytalem. Na clan warach traci się 100% expa za zgon.


Scalam - Alarion
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 05:12:56 pm wysłana przez Alarion »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2011, 05:28:31 pm »
100% expa = normalna strata expa bez żadnych bonusów ze skilli, brezów itd ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 25, 2011, 08:41:52 pm »
- Skurczenie party do 7 osób, zastępując BD/SWS/WC(ew OL) 1 profką i healerów (EE + bisha) jednym healerem. Oprócz w każdym party MUSI być 1 tank, jeżeli chcesz mieć max ilość osób w pt.

Możesz rozwinąć?
Czyli jak to będzie wyglądało w końcu? Obowiązkowo healer i tank w pt (po 1 sztuce - zarezerwowane sloty?) A reszta DD? dajmy na to łucznik też tylko 1?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 25, 2011, 08:46:22 pm »
- Skurczenie party do 7 osób, zastępując BD/SWS/WC(ew OL) 1 profką i healerów (EE + bisha) jednym healerem. Oprócz w każdym party MUSI być 1 tank, jeżeli chcesz mieć max ilość osób w pt.

Możesz rozwinąć?
Czyli jak to będzie wyglądało w końcu? Obowiązkowo healer i tank w pt (po 1 sztuce - zarezerwowane sloty?) A reszta DD? dajmy na to łucznik też tylko 1?

Skład dowolny, nie ma takich restrykcji że może być tylko 1 healer, tyle że więcej poprostu nie trzeba, tak samo tank nie musi być ale powinien.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:05:49 pm »
Ktoś pisał wyraźnie, że 1 slot musi być dla tanka... Poprawcie mnei jeżeli się mylę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:28:13 pm »
Musi dlatego że party nie da rady wytrzymać bez tanka. Jeżeli jednak sobie życzysz możesz mieć 7x dd w party, nie ma co do tego żadnych sztywnych reguł.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:32:20 pm »
Ktoś pisał wyraźnie, że 1 slot musi być dla tanka... Poprawcie mnei jeżeli się mylę...
A jak sobie to wyobrazasz jako pierwszą osobę ktorą dodasz do party musi być tank? A co jak tank dostanie dc, party się rozwala? To samo bylo gadanie ze może być tylko 1 healer, to nie są wymogi, tylko proponowane setupy.