Witaj
Gość

Wątek: tyrr warrior human vs orc  (Przeczytany 3894 razy)

  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

tyrr warrior human vs orc
« dnia: Październik 30, 2011, 08:51:00 pm »
jak w temacie, który lepszy i dlaczego? ;)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2011, 08:59:44 pm »
Ork.. bo lepiej wygląda. Serio ? Wybierz co Ci bardziej odpowiada, masz podane różnice w statach i skillach rasowych, wybierz sobie.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2011, 09:18:43 pm »
kras/ork Czemu? na to już sam musisz wpaść


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2011, 11:47:17 pm »
Tyrr Warrior human, przebudzony z krasia/orka/kamaela:)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2011, 10:28:17 pm »
Jeżeli was to odpowiedzcie mu konkretnie a nie spamujecie. Podpinam się pod pytanie. Czym oni się w ogóle różnią po przemianie? Chyba nie do końca rozumiem te całe //przebudzenie// ..


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2011, 10:35:39 pm »
Jeżeli was to odpowiedzcie mu konkretnie a nie spamujecie. Podpinam się pod pytanie. Czym oni się w ogóle różnią po przemianie? Chyba nie do końca rozumiem te całe //przebudzenie// ..
Omg normalnie padam... Jak cię tak bardzo interesuję ta gierka to może bardziej wysiliłbyś się co do szukania... Każda rasa (orc,elf itd.) ma swoje statystyki i rasowe skille. Tym się różnią (wygląd również by nie było omg...). Reszty sami sobie poszukajcie. Ręce opadają  :?

@down aremiz: ten cały topic jest nic nie znaczącym. Udzieliłem mu podstawowej odpowiedzi, resztę niech sam sobie poszuka. Gorzej z tobą, założyłeś konto i totalnie nic nie wniosłeś tym postem
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 10:49:39 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2011, 10:42:37 pm »
Jeżeli was to odpowiedzcie mu konkretnie a nie spamujecie. Podpinam się pod pytanie. Czym oni się w ogóle różnią po przemianie? Chyba nie do końca rozumiem te całe //przebudzenie// ..
Omg normalnie padam... Jak cię tak bardzo interesuję ta gierka to może bardziej wysiliłbyś się co do szukania... Każda rasa (orc,elf itd.) ma swoje statystyki i rasowe skille. Tym się różnią (wygląd również by nie było omg...). Reszty sami sobie poszukajcie. Ręce opadają  :?
Po co napisales ten nic nie wnoszacy do tematu post?


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2011, 11:00:01 pm »
Do postu wniosl - powiedzial czym się różnią. Poczytać forum troche nie zaszkodzi, duuzo mozna sie juz na temat GoDa dowiedzieć. Ostatnio gralem jeszcze przed wprowadzeniem Freya, a stad sporo info wyciagnalem:) Postacie po przebudzeniu roznia sie tym co napisał fan Bleacha, skille po przebudzeniu mają te same. Co tu jest do 'nierozumienia' ;?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2011, 11:31:56 pm »
Co tu jest do 'nierozumienia' ;?
Że chyba wpadłem w błędny tok myślenia? To po tej 'czwartej klasie' zostają skille z poprzednich? bo nie ukrywając trochę ich jest.


Omg normalnie padam... Jak cię tak bardzo interesuję ta gierka to może bardziej wysiliłbyś się co do szukania... Każda rasa (orc,elf itd.) ma swoje statystyki i rasowe skille. Tym się różnią (wygląd również by nie było omg...). Reszty sami sobie poszukajcie. Ręce opadają  :?

Nie jestem newbie, do Frey'a wiem 'wszystko o wszystkim'.. czy ciekawość musi być zawsze zbywana? Jestem po prostu starej daty- Ten który by wybrał C2 od High Five.


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2011, 11:48:55 pm »
Skille z 'poprzednich' profek są WYMIENIANE na te nowe, co bylo pisane juz x razy. Takze starych skilli NIE MA (mozesz ich nie wymieniac, co jest jednak nie oplacalne poniewaz nowe skille maja duzo wiekszy power, sa po prostu lepsze).


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2011, 12:33:12 am »
http://danieldefo.ru/forum/showthread.php?t=38532

Google chrome i jedziecie panowie  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 01, 2011, 12:50:43 am »
pomocny link, dzięki wielkie :)

btw. DanielDefo czasem gladem nie grał?


@Edit.

Tak 'lekko rozumując' to w teorii Glad nieco straci?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 12:57:29 am wysłana przez mattkamb »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 01, 2011, 12:55:51 am »
Grał na ofie, potem poszedł na Cadmusa (ru of) i ostatecznei nawet swój serwer otworzył prywatny.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 01, 2011, 01:13:37 am »
ciekawe...


@2.

Przestudiowałem kilka linków, filmików... pierwsze wrażenia? pier**lony Star Wars. To skakanie, te mounty, R99? Rly? brakuje mi trochę tego starego L2, kiedy recke na legginsy 2 dni dropiło. oczywiście gra musi się rozwijać, nie flame'ujcie mnie za ta uwagę.. anyway. będzie ciekawie.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 01, 2011, 01:27:58 am »
ciekawe...


@2.

Przestudiowałem kilka linków, filmików... pierwsze wrażenia? pier**lony Star Wars. To skakanie, te mounty, R99? Rly? brakuje mi trochę tego starego L2, kiedy recke na legginsy 2 dni dropiło. oczywiście gra musi się rozwijać, nie flame'ujcie mnie za ta uwagę.. anyway. będzie ciekawie.

To skakanie to wszyscy tez na poczatku mysleli "co to k.... jest?" Ale to jest tak jak by teleport lub szybkie przemieszczanie np nie musisz czekac na statek by leciec na gracie po prostu sobie tam skaczesz :D

Musisz tez brac pod uwage ze teraz L2 tak na prawde zaczyna sie od 85-99 duzo lokacji starych zmienili(co uwazam za głupote, jak by im miejsca brakowalo na mapie) na h lvl spoty.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 01, 2011, 01:53:30 am »

Musisz tez brac pod uwage ze teraz L2 tak na prawde zaczyna sie od 85-99 duzo lokacji starych zmienili(co uwazam za głupote, jak by im miejsca brakowalo na mapie) na h lvl spoty.

Dokładnie to mnie zawsze irytowało. Normalnie jakby nam wspomnienia wymazywali :d W końcu skończy się na tym że na 20 lvl będzie tylko 1 lokacja


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2011, 02:28:22 am »
matt, też myślałem, że to będzie starwars ale jednak da się grać  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2011, 12:16:06 pm »
świat już teraz jest bardzo duży. Nie mogą za bardzo poszerzać, bo doszłoby do tego, że wiele lokacji byłoby po prostu pustych. Obecnie lvle 0-40 robi się w jakąś 1, może 2h, nadal zostało kilka lokacji low lvlowych dla starych wspomnień.

Na online około 4k (średni online większości w miarę dobryvh serwerów) taki rozmiar świata jak teraz jest w sam raz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: tyrr warrior human vs orc
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2011, 01:46:51 pm »
Że chyba wpadłem w błędny tok myślenia? To po tej 'czwartej klasie' zostają skille z poprzednich? bo nie ukrywając trochę ich jest.
ze chyba wcale nie potrafisz myslec, skoro chcesz sie dowiedziec cos na temat skilli to zamiast pisac pytanie, ktore padalo juz tutaj xxx razy WEJDZ W DZIAL GOD I TEMAT SKILLE - tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.

Przy zakladaniu tutaj konta powinien wysakiwac warning "ZANIM ZADASZ GLUPIE PYTANIE PRZECZYTAJ PODKLEJONE TEMATY W DZIALE GOD"  :bump:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+