Witaj
Gość

Wątek: Questy na początek  (Przeczytany 8321 razy)

  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Questy na początek
« dnia: Listopad 12, 2011, 09:47:59 am »
Witam.W l2 nie grałem od hb. Z racji tego że wstaje official f2p chciałbym się przygotować. Wcześniej grałem na privach i q raczej są tam omijane. Czy mógł by ktoś napisać jakie q się opłaca robić w początkowym etapie gry jak i późniejszym? Taki mały tutorial od doświadczonych graczy offa by był mile widziany.
Ogromna liczba osób nie  grająca nigdy na officialu ma zamiar zaacząc tam grac, więc myślę że temat jest jak najbardziej na miejscu.

ps. jak temat jest w  nieodpowiednim miejscu proszę o przeniesienie



  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2011, 10:27:03 am »
Sprawa jest prosta jak pokaże ci się strzałka nad głową wskazująca NPC-a który ma dla ciebie quest to idź i rób wszystkie jak leci.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2011, 10:45:30 am »
robisz faktycznie questy po kolei, przestój jest na 30 lvl i musisz dobić 32 lvl do następnego questa ( r3ni twierdzi , ze tego questa z 32 można wziąśc juz na 31, mi wydaje się  , że nie), potem masz dalej ciąg aż do 2 profki i tak dobijesz chyba 43 lvl
potem grind , ale leci szybko
na 49 lvl Pailaka ( z niej masz broń B)
opłacalne ( 1,5 kk expa) questy jeszcze są na 50 i 55 lvl, potem Pailaka na 61 itd


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2011, 11:07:04 am »
może coś konkretniej niż nr lvl'u?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2011, 12:17:54 pm »
A co mamy ci narysowac jak dojsc na spot gdzie masz bic mobki albo najlepiej nagrac frpasa 20minutowego jak masz zaliczyc kazdy QI bo inaczej sie pogubisz w quescie. Co za ludzie...


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2011, 12:20:00 pm »
http://www.l2database.ws/category/database/quests/

Masz wszystkie low lvlowe questy, ładnie opisane.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2011, 03:36:38 pm »
napisałem  PO KOLEI , czyli oddajesz  jednego questa i bierzesz następnego,od TEGO SAMEGO NPC więc prościej już się nie da


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2011, 04:02:24 pm »
O bosze... Nie wiem od której korniki ale jest jak się otwiera mapę to jest tam opcja która pokazuje Ci wszystkie questy które istnieją w L2 po kolei według lvl'a, prościej się nie da.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2011, 04:12:05 pm »
O bosze... Nie wiem od której korniki ale jest jak się otwiera mapę to jest tam opcja która pokazuje Ci wszystkie questy które istnieją w L2 po kolei według lvl'a, prościej się nie da.
Ale on chce opis tych questów jemu lvl i npc u którego sie go bierze nie wystarcza. On musi miec opis bo inaczej nie zrobi i sie zgubi.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2011, 08:14:20 am »
on chce nazwy konkretnych questow na konkretne levele(a nie zadnych opisow tepaki), ktore ktos robil i sie oplacaja, a nie wymyslac kolo od nowa i robic wszystko po kolei. Co kogo obchodzi jakis smieszny spis albo mapka gdzie tych questow jest pelno, a wiekszosc to jakies nieporozumienie pewnie pozostalosci z c4.

Tak wiem to dla wiekszosci pro graczy wielki problem napisac konkretnie. Lepiej napisac spierdalaj i szukaj jaki kraj tacy gracze.

OT:
z checia bym Ci napisal co robic, ale nie gram juz dlugo i nie wiem jak to teraz wyglada, wiec musisz czekac az ktos laskawie sie zlituje albo...wymyslac kolo od nowa.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2011, 08:31:47 am »
Większość starych questow została skasowana, 1-41 robisz:
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fdanieldefo.ru%2Fforum%2Fforumdisplay.php%3Ff%3D7

Co zajmuje kilka godzin, dalej wiem ze od ok 50 lvl zaczynaja sie daily questy i kampanie (opisy na forum linku powyżej)


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2011, 08:48:00 am »
może coś konkretniej niż nr lvl'u?
To się nazywa leniwy człowiek...
Ty mam lepszy pomysł może po prostu poszukaj kogoś kto ci wyexpi postać i do ja już będzie miała 99lv 100%?
Nie będziesz musiał się męczyć z questami itp.  :P

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 13, 2011, 11:00:09 am »
do 30 nie musisz szukać questow bo one same cię znajdą.kończysz quest u npc i od razu bierzesz następny.i tak w kółko.bułka z masłem i lvl idzie aż miło :) po 30 trochę już trzeba kombinować i szukać tych najbardziej atrakcyjnych .na pewno wez na westeland Monster Uprising Quest i Sakum’s Trace Quest są bardzo opłacalne.dały mi  prawie lvl up na 37
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 11:13:51 am wysłana przez zakrecona »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Questy na początek
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 13, 2011, 11:01:22 am »
on chce nazwy konkretnych questow na konkretne levele(a nie zadnych opisow tepaki), ktore ktos robil i sie oplacaja, a nie wymyslac kolo od nowa i robic wszystko po kolei. Co kogo obchodzi jakis smieszny spis albo mapka gdzie tych questow jest pelno, a wiekszosc to jakies nieporozumienie pewnie pozostalosci z c4.

Tak wiem to dla wiekszosci pro graczy wielki problem napisac konkretnie. Lepiej napisac -_-' i szukaj jaki kraj tacy gracze.

OT:
z checia bym Ci napisal co robic, ale nie gram juz dlugo i nie wiem jak to teraz wyglada, wiec musisz czekac az ktos laskawie sie zlituje albo...wymyslac kolo od nowa.
No własnie jak nie wiesz to po co sie udzielasz. Starych questów juz nie ma. A nowe sa takie ze robisz jeden za drugim (kazdy quest jest zaznaczony strzałką nad głowa i na mapie i napisane jest co masz bic i nie ma problemu) i konczysz je na 41 lvl. Kazdy quest dla kazdej rasy jest taki sam. Nie ma juz questow w innych wioskach jak by ktos jeszcze nie wiedział. I wiekszosc questow polega na idz zabij 20 mobkow i wroc.

Lepiej jest płakac chociaz w temacie z linkami jest np do tej strony gdzie sa wszystkie questy z nazwy i podane lvl. A lnka nie podam poszukaj sobie sam. Płaczcie sobie dalej