Witaj
Gość

Wątek: DUO w GOD  (Przeczytany 6379 razy)

  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

DUO w GOD
« dnia: Listopad 22, 2011, 01:47:37 pm »
Do rzeczy

Wcześniej bądź później powstanie nowy server jak wszyscy bajkopisarze twierdzą najlepiej sprawdzi się const jednak nie każdy może na taką grupę liczyć tak więc pozostaje mniejsza grupka, a może parka tzw. DUO pod GOD.

Jest nas niby 4-5 ale liczyć najprawdopodobniej mogę na jedna osobę no więc nurtujace pytania:
(WAŻNE buffy boxowe jak najbardziej będą (PP + BD) później 1 enchanter)

Konfiguracja Łucznik plus Łucznik piękne połączenie dwóch DD na pve dobre a  na pvp w naszych głowach wyśmienite połączenie.

Konfiguracja łucznik plus tank opcja głównie ze względu na znajomego który miałby większe chęci na te klasę.

W GOD nie grałem kolega też nie tak więc jak uważacie patrząc przez pryzmat kroniki w jakiej opcji wyrzynka będzie atrakcyjniejsza i dlaczego miło  będzie poczytać wyczerpujące wywody bo to głównie o nie podejmiemy decyzje.

Bez zbędnego bełkotu proszę.
Jeżeli temat jest w miejscu nieodpowiednim przepraszam admina za poświęcony czas na jego przenosiny


Lets go! schreiben Sie bitte!




Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2011, 01:57:13 pm »
GoD jest zrobiony pod pt (by Alarion), teraz solo nic nie zrobisz, więc i duo średnio się sprawdzi.
Wszystkie spoty z dobry expem są party, spotów solo nie jest za wiele.

Nawet grając duo powinniście szukać pt poprzez party matching na expa. Łatwiej będzie to osiągnąć poprzez tank +archer.
2 archerów to faktycznie dobry dps, ale dość mała przeżywalność. Na miejscówki pt exp wymagany jest tank. Do pvp bez tanka też będzie ciężko, jeśli nie wejdzie wam w healera stun nie zabijecie go, a będą na fladze długo nie pożyjecie.

Tak więc moja propozycja:
Tank + archer (do 85 dobijecie sobie z tym PP+bd) potem szukać pt na lepsze spoty, początkowo po przebudzeniu jeszcze możecie parę lvl wklepać, ale im dalej tym bardziej miejsca do expa są na całe pt)


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2011, 03:29:49 pm »
jezeli chcecie szybko sie wykoxac przed przebudzeniem to manodaja+nuker a potem healer + mage, powinno wam sie milo koxac a potem ze znalezieniem party rowniez nie byloby problemu. ew jakas kombinacja z summonerem, bo to zawsze byla postac do grania solo/duo. jezeli kolega chce koniecznie tanka, to Ty zrob jakiegos DPSa (wlasnie luka najlepiej, bo magiem nie wyrobisz z MP).


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2011, 03:57:57 pm »
nuker + tank i mozna male aoe robic ;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 01:46:47 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2011, 04:35:25 pm »
nuker + mag i mozna male aoe robic ;p

Nooo ciekawe połączenie :)
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2011, 04:49:11 pm »
innego sposobu na duo za bardzo nie ma, jak coś aoe (dd, mag, archer) + healer + enchanter (chociażby box).

Tylko zdawaj sobie sprawę, że w duo będziesz sto lat za murzynami. Exp w duo/solo <<<<<<<<<< full ogar party. Możesz mnei hate'ować, ale sam się przekonasz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2011, 04:57:26 pm »
Nnajważniejsze czego nie powiedział tutaj nikt:
Lineage2 jest anty-duo bo party bonus w 2 osoby jest 3 razy słabszy niż expiłbyś sam, przez co by opłacało wam się W OGÓLE expić musielibyście ubić min. 3 moby w czasie, w którym sam zabiłbyś jednego.
Czyli albo AoE albo nic
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 05:04:28 pm wysłana przez arth »


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2011, 05:16:59 pm »
nuker + mag i mozna male aoe robic ;p
Wytłumacz mnie małemu żuczkowi co się na L2 nie zna czym się różni nuker od maga? :o

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2011, 05:25:57 pm »
nuker + mag i mozna male aoe robic ;p
Wytłumacz mnie małemu żuczkowi co się na L2 nie zna czym się różni nuker od maga? :o
pewnie chodziło mu o heala w miejsce jednego z tych jednoznacznych słów


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 22, 2011, 08:38:43 pm »
nuker + mag i mozna male aoe robic ;p
Wytłumacz mnie małemu żuczkowi co się na L2 nie zna czym się różni nuker od maga? :o


Też o to pytałem ale nie dostałem odpowiedzi...
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2011, 08:53:29 pm »
Nnajważniejsze czego nie powiedział tutaj nikt:
Lineage2 jest anty-duo bo party bonus w 2 osoby jest 3 razy słabszy niż expiłbyś sam, przez co by opłacało wam się W OGÓLE expić musielibyście ubić min. 3 moby w czasie, w którym sam zabiłbyś jednego.
Czyli albo AoE albo nic

lf confirm? exp w party dwuosobowym dzieli sie na 2 osoby, czyli musialbys ubic 2 moby w czasie gdy normalnie zabilbys jednego. tym sposobem party zlozone z, dajmy na to, healera i nukera, bedzie expilo szybciej niz sam nuker ze wzgledu na recharge. gdzies na forum sa nowe bonusy do party i z tego co pamietam to dla 2 osob tez cos tam jest, wiec to nawet niecale 2 moby.

duo zawsze lepiej niz solo, no chyba ze np. łucznik expi ee, który w ogole nie przyspieszy mu czasu zabijania mobow. poza tym siedzenie samemu na spocie moze po jakims czasie zmeczyc, a tak jest z kim pogadac etc. co nie zmienia faktu, ze full party bedzie expilo kilka razy szybciej.


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2011, 10:14:47 pm »
Rzeczywiście jest taka mało  spotów do duo /  solo 90+ ?

co do kasy na expie się jej nie zarobi są na to inne sposoby nam chodzi głównie o dobrą zabawę nie musimy chodzić na spoty dla party wystarczy żeby we 2 robić to szybciej niż samemu(na 2x luki powinno dawać wymierny rezultat) no i smaczki w postaci pvp. Rrozbiegać  przeciwnika'ow na 2 luki będzie prostsze nie wiem jak wygląda kwestia speed w nowej kronice czy łucznik będzie wciąż wyróżniał sie ta statystyka czy zostały zrównane (pasywy  quick speed z lvl 20-43 znikaja na 85 czy zostają? może jest cos innego co poprawie im  ta statystyke?)

Argument   tank łucznik w kwestii  znalezienia consta to jedyna zaleta jaka dostrzegam.

Co do maga vel nukera nie ma o tym mowy to nie nasza bajka.

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 10:20:03 pm wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 22, 2011, 10:47:08 pm »
juz widze jak we 2 rozjeżdżacie 7 osobowy const na spocie :)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2011, 10:55:07 pm »
zlapiesz 2 buły od nukera i skonczy sie twoje kite'owanie lucznikiem  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2011, 11:06:03 pm »
Wizard jest w GoDzie najszybszą klasą :D
Archeage <3


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2011, 11:21:48 pm »
juz widze jak we 2 rozjeżdżacie 7 osobowy const na spocie :)

Prosiłem bez bełkotu gdzie tu ktoś pisze o ołnieniu constow chyba ze twoje expi na solo/duo lokacjach,
trzymajmy sie watku.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2011, 09:10:40 am »
Ja na waszym miejscy zrobiłbym tak:
1. zróbcie sobie duo tank + archer. Skoro te postacie was kręcą to nie ma powodu grać czymkolwiek innym.
Jedynie jako archer rozważ na początku trickstera (lepszy do aoe na niskich lvl z użyciem skilli).
2. Wciągnijcie do grupy se i bd/sws. Możecie w pewnym zakresie boxować te postacie, ale to jest MMO, najlepiej znaleźć live.
3. I w tym składzie jedziecie do 85 aoe gdzie tylko macie ochotę. Na niższych lvl skillami, na wyższych lvl z użyciem pole.
4. Po przebudzeniu macie tanka, archera, enchantera i healera. Dobrać ludzi do party mając taką bazę nie bedzie problemu. A nawet może to być zalążek consta.



  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2011, 01:51:10 pm »
nuker + mag i mozna male aoe robic ;p
Wytłumacz mnie małemu żuczkowi co się na L2 nie zna czym się różni nuker od maga? :o
nie sikac  :o, chodzilo mi o nukera + tanka, w takim zestawie mozna robic spoko aoe majac boxowanego enchantera
zlapiesz 2 buły od nukera i skonczy sie twoje kite'owanie lucznikiem  :oops:
true
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2011, 01:53:22 pm »
nuker + mag i mozna male aoe robic ;p
Wytłumacz mnie małemu żuczkowi co się na L2 nie zna czym się różni nuker od maga? :o
nie sikac  :o, chodzilo mi o nukera + tanka, w takim zestawie mozna robic spoko aoe majac boxowanego enchantera[quote

za nic z maną nie wyrobisz
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2011, 02:02:25 pm »
aoe na solo spotach gdzie leca herby ;d
kolo DE sam nuker nie da rady robic aoe, a z tankiem juz idzie bajera ;d
pisalem to raczej w takim kontekscie, ze jeden z nich chce zrobic tanka, to lepszym wyjsciem bedzie nuker do tego niz luk, bo przed 85 lucznik srednio z aoe stoi, po 85 ma jednego w sumie skilla, wiec nuker > luk jezeli chodzi o aoe, a skoro chca w duo w miare szybko expic to tylko aoe na slabszych spotach, gdzie wystarczy heal od boxowanego enchantera

/edit
ale wiadomo, ze najlepiej korzystac z party matching, bo najszybciej koksi sie w full party
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 02:10:31 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2011, 04:55:07 pm »
aoe na solo spotach gdzie leca herby ;d
kolo DE sam nuker nie da rady robic aoe, a z tankiem juz idzie bajera ;d
pisalem to raczej w takim kontekscie, ze jeden z nich chce zrobic tanka, to lepszym wyjsciem bedzie nuker do tego niz luk, bo przed 85 lucznik srednio z aoe stoi, po 85 ma jednego w sumie skilla, wiec nuker > luk jezeli chodzi o aoe, a skoro chca w duo w miare szybko expic to tylko aoe na slabszych spotach, gdzie wystarczy heal od boxowanego enchantera

/edit
ale wiadomo, ze najlepiej korzystac z party matching, bo najszybciej koksi sie w full party
Jestem całkiem pewien, że łucznik ma 2 skille AoE po przebudzeniu ;]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 23, 2011, 04:56:36 pm »
problem skill aoe łucznika jest taki (czego neiwidzę u magów, healerów i wojów), że dowolna nierówność terenu i skille już prawie nei działają. Na niemal płaskim terenie ok, ale sami wiemy, jak zbudowane są niektóre otwarte spoty (SoA, kolonia wróżek, bagna koło wioski DE itd.)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2011, 05:00:57 pm »
aoe na solo spotach gdzie leca herby ;d
kolo DE sam nuker nie da rady robic aoe, a z tankiem juz idzie bajera ;d
pisalem to raczej w takim kontekscie, ze jeden z nich chce zrobic tanka, to lepszym wyjsciem bedzie nuker do tego niz luk, bo przed 85 lucznik srednio z aoe stoi, po 85 ma jednego w sumie skilla, wiec nuker > luk jezeli chodzi o aoe, a skoro chca w duo w miare szybko expic to tylko aoe na slabszych spotach, gdzie wystarczy heal od boxowanego enchantera

/edit
ale wiadomo, ze najlepiej korzystac z party matching, bo najszybciej koksi sie w full party
Jestem całkiem pewien, że łucznik ma 2 skille AoE po przebudzeniu ;]
ma jeszcze przebijającą strzałę =)


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2011, 08:53:41 pm »
moze ma 2, nie wiem, ale nic nie przebija nuka w aoe ;d
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: DUO w GOD
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 24, 2011, 12:08:51 am »
problem skill aoe łucznika jest taki (czego neiwidzę u magów, healerów i wojów), że dowolna nierówność terenu i skille już prawie nei działają. Na niemal płaskim terenie ok, ale sami wiemy, jak zbudowane są niektóre otwarte spoty (SoA, kolonia wróżek, bagna koło wioski DE itd.)
O czym ty -_- alarion?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.