Witaj
Gość

Wątek: Praca2  (Przeczytany 2509 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Praca2
« dnia: Sierpień 15, 2012, 09:41:51 pm »
Ale prawda jest taka, że najpierw trzeba takie coś rozkręcić i wyrobić sobie dobrą opinię u klienteli, a to nie jest proste, coś jak zdobywanie szczytu, często żmudne, trudne i nie zawsze po naszej myśli.
Więc z tym "spokojnie" to ja bym się wstrzymał, bo jakby tak na prawdę było to dawno byś się za to wziął :P I raczej mówisz tu o bardzo optymistycznych wynikach.

Bo gdybać i gadać można "A jakbym został wokalistą? Tylko czy ktokolwiek chciałby mnie słuchać"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 09:43:55 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Praca2
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2012, 09:45:42 pm »
Póki co naprawiam sprzet w domu ;p rozkrecic trzeba ale trzeba na to kase wiec musze zaczac cos odkladac ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Praca2
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:02:12 am »
Już pomijając to czy ten koleś ma firmę wykończeniową czy nie.
Śmiejecie się, a taki koleś posiadający firmę (nie mówię o tym z forum) wyciąga więcej kasy niż nie jeden wykształciuch, lekarz i tak dalej.

Już pomijając to, że wielu "studencików" idzie na studia z takim kierunkiem, że można sobie pózniej ten papierek o tyłek wytrzeć niż znajdzie pracę na tym stanowisku, a tym bardziej za satysfakcjonującą miesięczną wypłatę.
true story walic studia, otwieram servis RTV i kasuje nawet do tysiaka za 1 dzien

Nie wiem kto Ci takich bajek naopowiadał. Niedość ze trzeba się bić o każdego klienta to jeszcze dochodzą o tego podatki i inne duperele. Gdyby to było takie łatwe to każdy idiota po technikum byłby bogaty, a jak dobrze wiesz tak nie jest. Jakbys 1000 zł wyciągnąl na mieiąc to i tak byłby sukces. lol
Get a clue, naprawa mawet najmniejszej usterki to min 80zl, teraz idz do jakiegos serwisu rtv i zobacz ile czeka sie na naprawe, tak sa zawaleni sprzetem.


Ogarnij sobie ze naprawa 1 urzadzenia zazwyczaj nie przekracza 3h (w najciezszym przypadku jesli usterka jest bardzo ciezka do zlokalizowania a najczesciej nie jest bo kazda usterka w kazdej grupie sprzetu ma swoje schematy diagnozy, i tak np jesli pada Ci monitor i nie dziala Ci kompletnie nic to sprawdzasz blok zasilania, trafo WN itp, jesli dzieje sie cos z obrazem to bloki odchylania poziom+pion, synchronizacja obrazu i wyrzutnia elektronow jesli mowa o starych CRT, w nowych LCD zawsze sprawdza sie sterowanie matryca i mikroprocesor odpowiedzialny za przekazanie obrazu z cyfry na analog)


rozpisałem sie niczym alarion na temat jednego pvp ale true story ze spokojnie mozna tysiaka na dzien kasowac
mój brachol też tak twierdził po skończeniu TE - teraz pracuje w Jeronimo Martins (Biedronka) jako informatyk :P...
oddając sprzęt do serwisu z regułu nie płacę więcej niż 100 zł z częściami, więc nie mam pojęcia jak ty chcesz zarobić 1k dziennie kiedy naprawa trwa 1-3h, chyba że pracowałbyś całą dobę ale wtedy nie będziesz factorem na RPG.... wiec duży dylemat przed Tobą :P
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)