Witaj
Gość

Wątek: [Problem] Znany dobrze, Quest i buffer.  (Przeczytany 2951 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

[Problem] Znany dobrze, Quest i buffer.
« dnia: Kwiecień 01, 2015, 09:38:16 pm »
Witam, i z góry zanim zaczniecie pisać posty w stylu "wystarczy" poszukać, lub że tematów było setki napisze "Tak, przeglądałem"
Wiadomo o co chodzi "You are either not on a quest... bla bla "
Tematów było setki o tym, jeden jest chociażby pare tematów pod tym. Przeszukiwałem całe forum l2, forum brazylijskie, frum maxcheaters odpowiedzi są faktycznie tylko niezbyt to przynosi rezulataty. Chodzi o problem który pojawia się u wgranego na serwer buffera. Pierwszy raz bawie się w swój serwer więc nie wszystko trochę rozumiem i wstrzymałem się trochę czasy żeby sam ogarnąć. Wszedzie są tematy o tym problemie a nigdzie nie znalazłem (lub mi nie przyniosło) odpowiedzi czy rezultatów. NPC wgrany dobrze, sql tez się wczytało i po kliknięciu "buff" wyskakuje ten problem. Próbowałem już nie pamiętam ile bufferów i ten sam problem zawsze. Działam na plikach L2jhellas gdzieś też wyczytałem że to jest najlepsza paczka na Interlude.
Do rzeczy, wszystkie buffery jakie ściągnąłem chyba zaczynają się tym kodem:
mport sys
from net.sf.l2j.gameserver.model.actor.instance import L2PcInstance
from java.util import Iterator
from net.sf.l2j.gameserver.datatables import SkillTable
from net.sf.l2j        import L2DatabaseFactory
from net.sf.l2j.gameserver.model.quest import State
from net.sf.l2j.gameserver.model.quest import QuestState
from net.sf.l2j.gameserver.model.quest.jython import QuestJython as JQuest

gdzieś wyczytałem że trzeba zmienić początek na com.l2hellas ale to też nie pomaga, bo ponoć gotowi NPC (bufferzy) nie są pod tą wersje. Też pliki init zawierają lokalizacje i sql wgrany navicatem. Pracuje na widnowsie 8 (prywatna domówka)
Nie chciałbym zaśmiecać forum kolejnym tematem, szukałem , nawet od zielonego człowieka który nie umiał jeszcze niedawno serwera zrobić (wgle postawić, podłączyć się) teraz jako tako działam w GmShopie :P a dalej nie mogę rozwiązać problemu tego buffera. Więc prosiłbym też o wyrozumiałość lub link gdzie może być ten problem rozwiązany.
P.S Dodam jeszcze że zmieniałem te linijki w config/main/altsettings
# Don't load quests
AltDevNoQuests = True
# Don't load spawntable
AltDevNoSpawns = False
Było zmieniane z false na true i spowrotem też bez skutku. Teraz akurat jest true, w oryginale było na false.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2015, 09:48:34 pm wysłana przez Riidic »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: [Problem] Znany dobrze, Quest i buffer.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2018, 12:20:54 pm »
Moim zdaniem zmienic to na false bo to jest nieladuj questow jezeli cos tam..po dwa wziąć jakiegos npca ktory dziala pod plikami tymi ktore masz i zmienic importy na te pod te pliki czyli to import l2j bla bla i tyle wiem 120 dni temu aktywnosc oatatnia byla oO
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja