Witaj
Gość

Wątek: czemu l2 off ma opinie syfu  (Przeczytany 4988 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

czemu l2 off ma opinie syfu
« dnia: Sierpień 09, 2016, 06:08:59 pm »
poniewaz tak czytam to forum w roznych dzialach i ciagle widze flame i odstraszanie nowych graczy od globalnego l2 czy ta gra naprawde jest tak dramatycznie pay 2 win ze nie oplaca sie zaczynac i na EU i na NA. Problem moze polegac na tym ze gra przeszla z abo na free i wprowadzili sklep z mikroplatnosciami ktory z koleji stopniowo zaczal sie przeistatczac w koncik dla donatow. Nigdy nie gralem na globalu zaczalem nie dawno ale czytajac tematy ze w l2 grac nie warto coraz bardziej trace checi znam ta gre od c1 ale od poczatku gralem na prywatach "katsu x7" byl moim pierwszym prywatem na pierwszej kronice w kazdym badz razie skoro global jest tak zly dla graczy czemu ludzie ciagle tam graja i nikt mi nie powie ze serwery sa puste bo wlasnie nie o to sa pelne (dodajac do tego sporo botow) sam bym zaczal grac na prywacie z ratami od x5 do 25 ale na GOD bo podoba mi sie nowy l2 ale taki serwerow nie ma wiec skusilem sie na offa na pierwszy rzut oka gra sie przyjemnie wbilem 85 przebudzilem postac i teraz maja zaczac sie schody pierwsze insty tez ciekawe nie znam l2 z tej strony kiedys nie bylo inst byly tylko open bossy i pvp na tym sie gra ogranczala no i wieczny grind ogolnie dochodzac do punktu chcialbym sie dowiedziec czemu offy maja taki hate i flame ze strony graczy,?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2016, 06:25:14 pm »
nie wszyscy "hejtują"
powiedzmy, że złą opinię mają ci,  którzy odeszli, bo nie stać ich było na L2store, aby być najlepszymi, bo przeszkadzały boty, bo instancje, bo zupa za słona... itp

ja zawsze powtarzam, że na offach ZAWSZE warto zaczynać, ale nie zawsze uda się szybko i bezboleśnie zostać top 1


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2016, 06:32:19 pm »
Problem z offami jest taki, że bez dużego wkładu $$ nie masz szans dogonić czołówki.
Do tego Innova sama w sobie ma kiepską opinię, bo zatrudnia niekompetentnych ludzi (mówię tu o serwerze Lilith, który ponad rok temu został połączony z Core).


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2016, 09:43:35 pm »
U kogo ma u tego ma. Według mnie off > priv

Głównie z tego powodu, że na off działa co ma działać i jest długoterminowy.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2016, 10:44:28 pm »
To przeświadczenie, że skoro to off to nie ma żadnych bugów i exploitów to spora przesada.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2016, 10:59:36 pm »
Tego nie napisałem. Oczywiście, że ma niedopatrzenia i bugi. Działa co ma działać znaczy iż wiele z tego co w jakiś sposób funkcjonuje na serwerze oficjalnym w ogóle nie działa w jakikolwiek sposób na większości serwerów prywatnych.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2016, 09:47:55 am »
do top najlepszych wiadomo ze masz jakies 5% ze sie w ogole dostaniesz pierwsze trzeba miec sporo czasu na granie i kasy na l2store do tego dochodzi znajomosc swojej klasy od podstaw do profesjonalizmu co jest nie lada wyczynem. Ja sie nastawilem glownie na pve bo w pvp zawsze cienko mi szlo. Grac mozna i przjemnie ale zaniedbanie gry przez tworcow slabe dropy przyczyniaja sie do brakow checi bo zyjemy w czasach gdzie hardcore gamimg sie skonczyl i gry robia sie casualowe czlowiek czym predzej pozniej odejdzie po 6 miechach inni po 1 roku l2 powinno byc tez tak skonstruowane latwiejszy dostep do itemow lepszy drop ale jest innaczej nawet WoW ktory byl zawsze uwazany za narkotyk i gre dla no lifow stal sie bardzo casualowy bo tworcy zobaczyli w jakich czasach teraz zyja ludzie i ile czasu na gry poswiecaja dlatego gdybym dorwal priva do GODa od x5 do x20 od razu bym zniknal z global ale niestety serwery goda mozna na palcu jednej reki policzyc gdzie online graczy wola o pomste do nieba.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2016, 08:15:59 pm »


Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 10, 2016, 09:17:41 pm »
nawet WoW ktory byl zawsze uwazany za narkotyk i gre dla no lifow stal sie bardzo casualowy bo tworcy zobaczyli w jakich czasach teraz zyja ludzie i ile czasu na gry poswiecaja
no i pewnie dlatego w wowa gra coraz wiecej ludzi, a weterani zachwycaja sie kazdym kolejnym apdejtem


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: czemu l2 off ma opinie syfu
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 05, 2016, 12:30:09 pm »
Niestety gra w obenej chwili pay2win, ale jak ktos nie musi wymiatac solo calego serwera to dalej mozna sie dobrze bawic :)
Othel 101/Yul 100 - Husaria Naia