Witaj
Gość

Wątek: Tank w Helios  (Przeczytany 5539 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Tank w Helios
« dnia: Wrzesień 07, 2016, 11:08:43 am »
siema,

zamierzam zacząć grę tankiem i mam rozkminkę Palladyn czy TK. Nie mogę dotrzeć do konkretnych informacji. Prośba o przydatne linki, porady.

a, i czy nadal jest opcja przedudzenia np krasnala na palladyna ?

z góry wielkie dzięki
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 11:14:52 am wysłana przez 3vil »


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2016, 04:03:56 pm »

a, i czy nadal jest opcja przedudzenia np krasnala na palladyna ?

Stone Of Destiny który umożliwiał taką operację już jest niedostępny a szkoda. Na NCWEST pojawiła się opcja zmiany Rasy, za NcCoiny. Więc można twój zamysł zrealizować.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2016, 04:15:28 pm »
Jeden hero z mojego klanu i jednego z lepszych cp na Core gra w swoim party jako tank i specjalnie do tego celu zrobił sobie nową postać, deske na orku, którego później zmienił w Tyrr Dombringer a na dualcass Phoenix Knight tylko po to, żeby mieć jak najwięcej CON i być najlepszym możliwym tankiem.

CP w którym gram również ma Phoenix Knight jako tanka.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 04:17:02 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2016, 06:13:30 pm »
Ale to tak nie działa...
CON będzie z postaci, z której zrobił subę. Jak zrobił subę paladina, to ma staty człowieka. Jedynie Chaos Essence zostawi Ci statystyki rasowe, co oznacza, że na tanku możesz mieć tylko statystyki elfa/humana/dark elfa.

Rzeczywiście pro player musi być.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2016, 07:26:15 pm »
Ma staty takie jak rasa a nie klasa.

Sam mam Dark Elfa łucznika i na dual class zrobionego titan. Titan bierze staty z dark elfa a nie z orka. Tak samo jest w przypadku tanka o którym pisałem. No, ale najlepiej nie wiedzieć jak działa gra a komentować i jeszcze pouczać...

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 07:33:55 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2016, 09:41:06 pm »
Dziwne:




BTW gratuluję grania na serwerze przez parę miesięcy i 5 pvp :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 09:43:16 pm wysłana przez haran »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2016, 09:45:36 pm »
Kolego to są staty z przed przebudzenia. Po przebudzeniu wygląda to inaczej tak jak podałem ja. Mój Titan nie był niczym zmieniany (nawet chaos essence nic tu nie da) jest suba zrobiona od razu z Titan i ma staty dokładnie takie same jak ma Dark Elf a według tego co piszesz powinna mieć z orka bo przecież Tyrr Titan to ork a z Dark Elfów nie ma Tyrra..

Serio haran nie pogrążaj się kolejny raz. Nie grałeś długo a ciągle żyjesz tym co kiedyś...

BTW gratuluję grania na serwerze przez parę miesięcy i 5 pvp :D

Gratuluję, że z tyłka wyczarowałeś iż jest to moja główna postać, którą tu zacząłem grać... Gram w TheHorde i nie mam nawet wszystkich skili z subek, bo jak widać na zrzucie ekranu nie mam nawet wszystkich możliwych. Gram w jednym z top pvp klanów i nie mam nawet dye +15 co też widać, nie mam bonusów z innych przedmiotów, które podnoszą staty co też widać. Serio tak ciężko było domyśleć się, że to nie główna postać tylko nowa robiona która ma raptem 2 tygodnie ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 11:09:37 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2016, 11:55:17 pm »
To faktycznie, tego ze statami nie ogarnąłem nawet. Frapsuje może ten tank coś? Chętnie bym obejrzał.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2016, 12:47:06 am »
Nie wiem ale zapytam. Cieszę się, że umiałeś w kulturalny sposób przyznać się do pomyłki, to się ceni i to bardzo :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:26:46 am »
dzięki za info

wystartowalem z warlordem zeby szybko wbic lvl  ( 69 lvl w 2h z malym wsparciem kumpla ) pozniej zmienie w evencie ktory ma byc niebawem na palladyna i za ciony na krasnala bo zielonych to ja za bardzo nie lubie.

mysle ze to nie jest glupi plan :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2017, 03:46:26 pm »
Czy takim tankiem orkiem na dualclassie Phoenix Knight, mogę startować w olimpiadzie?


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2017, 04:47:07 pm »
Nie


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tank w Helios
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 21, 2017, 11:34:20 am »
Ale rzeczywiście to będzie najlepsza opcja tanka czy ktoś poleca coś innego?