Witaj
Gość

Wątek: Grand Crusade High Rate? (NIE Lancer)  (Przeczytany 3070 razy)

  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Grand Crusade High Rate? (NIE Lancer)
« dnia: Kwiecień 05, 2017, 05:47:10 pm »
Szukam serwera Grand Crusade High Rate to potestowania klas.

Proszę o omijanie Lineage 2 Lancer w propozycjach, serwer na którym GMi sami grają, balans jest fatalny a za zgłaszanie bugów banują (grają jako zbugowani archerzy).


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Grand Crusade High Rate? (NIE Lancer)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2017, 06:05:59 pm »
Szukam serwera Grand Crusade High Rate to potestowania klas.

Proszę o omijanie Lineage 2 Lancer w propozycjach, serwer na którym GMi sami grają, balans jest fatalny a za zgłaszanie bugów banują (grają jako zbugowani archerzy).
Balans w l2 .. od erthei?.. nie ma takowego..
daj dowód że za reporty są bany bo aż jestem ciekawy..


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Grand Crusade High Rate? (NIE Lancer)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2017, 10:25:53 pm »
Jedyny priv GOD+ na dobrych plikach (pliki Innovy) to gamecoast.
Na reszcie nic nie przetestujesz.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Grand Crusade High Rate? (NIE Lancer)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2017, 11:15:12 pm »
Co prawda w pizdu rusków.. i bez znania rosyjskiego cieżko bedzie... ale można ;)
 L2 się zaczeło psuć od lindviora.. ertheia pokazała nowe piekło.. Underground wyjebał archerów w kosmos przez te nowe 101 buffy.. helios ponerfił ale nadal lucznik ma solidny dmg out.. (Chociaż nie mowię.. na GameCoasie party 6 ludzi <2 tyrry(Titan*Doombrighter)+yull sagi +pala+Iss doomcryer+aeore eva saint) złożyliśmy 2 całe party + Przejeliśmy i zdobyliy zamek) a teraz GC chce nam wcisnąć znerfionych pod dmg out magów z lepszą obroną (boli.. jak na oli grasz przeciwko Holy Mystic Musowi... a ty mu nie zjadasz połowy many )


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Grand Crusade High Rate? (NIE Lancer)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2017, 05:48:16 pm »
Szukam serwera Grand Crusade High Rate to potestowania klas.

Proszę o omijanie Lineage 2 Lancer w propozycjach, serwer na którym GMi sami grają, balans jest fatalny a za zgłaszanie bugów banują (grają jako zbugowani archerzy).
Balans w l2 .. od erthei?.. nie ma takowego..
daj dowód że za reporty są bany bo aż jestem ciekawy..

Cóż no zgłosiłem, że archerzy robią po 120k dmg na każdym charze na evencie. GM niejako przyznał się do bycia archerem na tym serwerze w rozmowie. "Zobaczysz, jak to jest dostać milion dmg od archera, noobie"



Zbanowali mi ip i ciągle mówią "you're not welcome here" i że jestem dzieckiem.

Archer Draco 1 shotuje cały team przeciwników na evencie

Tank SaintEva nie do zabicia przez całe party przeciwnika, ma 80 tys. p.defa , przyznała się sama.
Rozdaje przedmioty z dotacji na lewo i prawo, w tym wymaksowane na +18 bronie i zbroje z donate.