Witaj
Gość

Wątek: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017  (Przeczytany 31094 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:16:51 pm »
"...(a wlasciwie nie idzie Mythri i pare osob ktore mialy isc z nia)..."

Wolałabym, żeby było wszystko jasne. Zrezygnowałam z REKRUTACJI oraz żadnych osób ze sobą nigdzie nie zabrałam. Chwile człowieka nie ma i co tu się tworzy :P

Nie wiem, mowie co uslyszalem. Bylem od poczatku Waszej rekrutacji z 5-6 razy na TSie i za kazdym razem widzialem tam tylko Nava i pare osob ktore akurat rekrutowal, nie widzialem Ciebie wiec nie wiem jak to z Twojej perspektywy wygladalo. Ja slyszalem ze mialas isc na ru classica, z tego wzgledu mialo isc pare osob ktore graly z Toba wczesniej, potem zrezygnowalas i zrezygnowaly tez wspomniane osoby. Moze wlasnie dlatego warto byloby napisac jakies wyjasnienie dla osob ktore teoretycznie zostaly przyjete do klanu a potem nagle widza zamkniety temat bez slowa od liderow ;)

Czasami słowa innych mają się nijak do rzeczywistości i nie warto ich powtarzać.

Pomysł na klan wyszedł spontanicznie, tak więc z 3 prowadzących osób postanowiłam poświęcić swój czas na rekrutację. Także zajęłam się ogłoszeniami oraz mailami. Wyszło jak wyszło, przez swoje sprawy miałam ograniczoną możliwość pojawiania się na TSie, i tu Nav przejął pałeczkę rozmowy głosowej (co PRZED wyjściem serwera było fair w podziale obowiązków). Niestety, jak się dowiedziałam PÓŹNIEJ czas który poświęcałam był niewystarczający. Nie miałam zamiaru się z nikim kłócić, bo nie będę zajmować się czymś na siłę, kiedy nie mam tego jak pogodzić ze swoją codziennością. Otrzymałam wiadomość, żeby usunąć swoje ogłoszenia ponieważ KTOŚ INNY zajmie się całą rekrutacją przez wstawienie od razu nowych ogłoszeń. Nie muszę nic więcej dodawać skoro ogłoszeń nie ma, chętnych na rekrutację nie ma i wszystko to w ogóle na mnie spadło ;)

Co jeszcze chciałam dodać, NIKOMU nie napisałam, że nie będę grać na RUClassic. Jedyne z czego zrezygnowałam to wyżej wymieniona rekrutacja. Ktoś postanowił za mnie i nie tylko, ponieważ NIKT nie kontaktował się z osobami, które "grały ze mną wcześniej" więc skąd wnioski, że i oni zrezygnowali z gry na RuOFFIE?

Oczywiście Dhol nie kieruję tego do Ciebie, jest to wyjaśnienie, które zamieściłabym odpowiednio pod tematem, gdybym tylko wiedziała jak ktoś zamierza to potoczyć :)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:43:08 pm »
Oj to przepraszam za male zamieszanie, po prostu sie przestraszylem, ze wgl nie bedziecie grac ;p mysle ze jak cos to nie ma co sie spinkowac i denerwowac, gdyby sie okazalo ze nie bedziecie chcieli grac pod flaga klanu to poprostu zalozymy cos nowego :)


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2017, 01:21:17 am »
Tyle lat gracie w l2 i nie wiece żeby nie iść do klanu prowadzonego przez kobietę... c'mon hahaha


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2017, 06:03:14 am »
Tyle lat gracie w l2 i nie wiece żeby nie iść do klanu prowadzonego przez kobietę... c'mon hahaha

Po łapach dostaniesz  :P Ale nijak się to ma,  bo nie liderowałam :D


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2017, 06:01:32 pm »
  szybki kurs ruskiego czas zacząć   :P


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2017, 11:49:42 pm »
  szybki kurs ruskiego czas zacząć   :P

Polecam wydrukowac sobie karteczke z alfabetem i jego tlumaczeniem na polski, nauczyc sie go (1 dzien) i najpierw wpasc na jakis swiezy ruski server - averia, classic.ws, czy jakikolwiek inny wymagajacy troche interakcji z graczami, majacy sklepy po rusku i shout po rusku. Potem jak ogarniesz to polecam wpasc np na Gran Kaina i przywyknac do mobkow/skilli/NPC po rusku. Ja w ten sposob nie majac nigdy zajec z rosyjskiego, nauczylem sie go na poziomie wystarczajacym do gry w L2 ;) Czasu jest akurat przed startem :D


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 11, 2017, 07:00:01 am »
Inna sprawa jest jak pisza cyrylica angielskie nazwy itp. Inna sprawa jest jak pisza cyrylica po swojemu. Niby jezyk podobny do naszego jak juz ogarniesz znaczki ale czasem jest problem ze zrozumieniem calosci jak zaczynaja do ciebie gadac bo i tak nie znasz jezyka. Ale na poczatek cyrylica i tak spoko.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 11, 2017, 10:28:34 am »
Wy tak na serio z tym ruskim serwerem ?  :o


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 11, 2017, 11:08:28 am »
mysle ze serio bo i tak nie ma nic lepszego i raczej nie bedzie :D do tego postoi, a nawet jak cos to kiedys merge z ruskimi, czyli nic nie przepadnie :)


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 11, 2017, 12:02:51 pm »
Wy tak na serio z tym ruskim serwerem ?  :o

Ja już przywyklem, ze od kilku lat jeśli chce się zagrać na czymś stabilnym z dużym online to trzeba grać z ruskami. Kogoś to jeszcze dziwi?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 11, 2017, 02:51:14 pm »
Jeszcze wam ten online bokiem wyjdze jak was bedą gnębić na każdym spocie :P


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 11, 2017, 03:15:06 pm »
Jeszcze wam ten online bokiem wyjdze jak was bedą gnębić na każdym spocie :P

Ruskie na swoim forum właśnie przewidują ze online nie będzie tak kosmiczny jak na GK czy Shilien. Większość reakcji zdecydowanie negatywna i same zlowrozebne komentarze ;)


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 11, 2017, 05:55:50 pm »
To w koncu zakladacie coś ? Ja +2 wybieramy sie na serwer i szukamy kogoś/czegoś ?


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 11, 2017, 06:21:32 pm »
Co sie dzieje z tym Polskim klanem ? szukam czegos na start


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2017, 06:36:23 pm »
Jest sens zaczynać na tym serwerze grę solo, jako mag? Jestem nastawiony na casual play (1-2 h dziennie), z tym że nigdy nie grałem na classicu, a do tego ruskim. Zastanawiam się czy będę w stanie poszukać sobie party na shoucie, czy też lineage zmienił się do tego stopnia, że tylko cp wchodzi w grę ? 


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 11, 2017, 07:33:49 pm »
Przy 1-2h dziennie na classicu to przez miesiac bedziesz mial wrazenie ze tego samego mobka bijesz non stop. Chociaz znam takich ktorzy grajac 1-2h dziennie graja od startu na Skelth i dobrze sie bawia w okolicach 60+, zalezy od czlowieka. Ale jak na pierwsza stycznosc z classiciem to moze byc jak zderzenie ze sciana.

Te 2k online faktycznie byloby jak z bajki na tej kronice. Sam item shop na Einhasad (bo taka nazwe w koncu mu wybrali) ma zostac otwarty dopiero w grudniu. Przejrzalem na szybko i glownie to pierdolki typu czapki, zmiana nicku, title color, runka na expa jakas tam jest ale dosyc kosztuje i daje bodaj (?) 30%, do tego newbie kit D i C grade. Ale tak jak mowie - dopiero po 3-4 miesiach na nowym serwie to bedzie. A jesli chodzi o ceny adeny to na GK jest mniej wiecej 2x taniej niz Skelth, Einhasad pewnie gdzies miedzy to sie wpasuje.

Odnosnie klanu - nadal czekamy na kogos kto wyjdzie z inicjatywa zeby temu "poliderować". Nav zadeklarował się że może udostępnić TS'a plus pomóc to ciągnąć, ja mogę pomóc to ciągnąć, ale nadal potrzebna jest ta jedna osoba która stanie na czele. Chętnych do grania widać nie brakuje ;)


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 11, 2017, 08:44:08 pm »
mysle, ze jeszcze taniej bedzie bo item shop, a item shop to zbawienie = szybszy exp ^_^r
Mysle ze taki boost 30% do tego co jest na 2.5 i exp bedzie w miare spoko. Szybki koks alt bufferow do 61, wiec idealnie (bd/sws/wc) combat rdy.

Potem 3.0 wiec, zapewne zblizymy sie do tempa expa z c3, a to juz jest oki. 6mc na 76, po 5h dziennie.


ja sie wybieram na 4 kontach. (WC/BD/SWS + XX) wlasnie nie wiem co za dpsa zrobic;p



EDIT:
Mastercard
Visa Debit


obydwie dzialaja bo dzisiaj sprawdzalem, takze tez w miare komfort, kiedys jakies portmonetki trzeba bylo ...

Sprawdzilem - jednak 50% a nie 30% runka. Ale 3000 rubli (180 zl) za miesiac wychodzi, malo nie jest ;). Ja sie pewnie wybiore Deska z PP na plecach (VR z rybek).

Co do platnosci to tez ostatnio sobie wbilem potestowac na GK i milo mnie zaskoczylo przyjmowanie kart, pare sekund i gotowe.

PS. https://4gameforum.com/threads/656919/ - na upartego niezle tego mozna nazbierac. Ponad 500% max  :o
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 08:55:07 pm wysłana przez Dhol »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2017, 10:17:02 pm »
Imho te runki psują cała ideę serwera p2p i classic experience. Bo expienie bez tego to frajerstwo. Wydaj 5€ i zaoszczędź 20h farmy, wydaje jeszcze dodatkowe 10€ i 30h szybciej wbijesz lvl. I koniec końców człowiek płaci by solidnie(2-4x)oszczędzać czas.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU - 31.08.2017
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2017, 10:27:07 pm »
to na maina jak znalazl

podstawa, to runa 50% na mc, do tego jakies scrolle, vit, owoce i gildia 10%

Imho te runki psują cała ideę serwera p2p i classic experience. Bo expienie bez tego to frajerstwo. Wydaj 5€ i zaoszczędź 20h farmy, wydaje jeszcze dodatkowe 10€ i 30h szybciej wbijesz lvl. I koniec końców człowiek płaci by solidnie(2-4x)oszczędzać czas.

Pamiętajcie, że te płatne runki nie wejdą wcześniej niż 3-4 miesiące po starcie serwa, nie ma się co martwić na zapas bo większość do tego czasu pewnie mimo wszystko nie dotrwa. Te 50% to jedyna płatna runka i też nie daje jakiegoś wielkiego boosta biorąc pod uwagę dostępność innych runek, bo bonus naliczany jest od podstawy expa a nie mnożony przez siebie. Dajmy na przykład mobka który daje 5k expa.

Mając odpalone darmowe runki: 10% z klanu, 10% z rybek, 20% z Angel Cat, 10% z seeda, 3% z proclaimera i 100% ze scrolla dostaniemy 12.650 expa. Osoba majaca wykupiona dodatkowo 50% runke dostanie 15.150 expa. Jest roznica, ale nie jakas kosmiczna - wychodzi de facto około 20% więcej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 10:33:31 pm wysłana przez Dhol »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 12, 2017, 02:53:29 am »
Myślę, że to takie delikatne przymiarki. Najlepiej byłby dla nich p2p + IS, ale w z takiego EU f2p + IS mieliby kokosy i ludzi na +1 nowy serw. TW wersja jest f2p + premium(vip lvl) i dopały z IS, porównywalne z boostami z Core. +10%pvp dmg, +20pve dmg i def. Za free to tylko buffbox i sklepiki.

Jedno jest pewne jak kr da zielone światło na model f2p to NCWest postawi swoje serwery. Na to czekają i na lepsze kroniki.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 12, 2017, 12:24:13 pm »
x
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2017, 07:12:17 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 12, 2017, 12:57:33 pm »
Na skelth grało trochę brazoli i amerykanów więc z online nie byłby raczej problem. Na p2p brazole nie pójdą, ale na f2p sie rzucą. NCWest nie ma nic ciekawego do wydania w tym roku, moba mxm, wildstar umiera, bns online siadł. Gdzieś tam jeszcze jest ten mobilny lineage revolution ale kto to będzie prowadził ciężko powiedzieć. Wiec mają dobre okienko na classica na zimę.

Na tym ruskim może być spory online bo tak jak kiedyś GODy tak teraz classici wchłaniją ludzi zmęczonych privami.
A dużo .ru nie załapało się na start classiców i cały wyścig więc mogą teraz spróbować. ~3k może być. + jacyś weterani pod RMT epików/plvl.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 12, 2017, 01:26:22 pm »
Z tym nowym serwerem najwiecej narzekania jest na totalny brak reklamy - jesli ktos nie wbil na forum 4game to nie mial sie skad dowiedziec o tym ze cokolwiek wstaje. Ja sie dowiedzialem przez przypadek przegladajac ich experimentarium. Zreszta przed startem Skeltha bylo podobnie. Nie bylo zadnej reklamy, jedynie jakis mail chwile przed startem na juz i tak zaspamowane skrzynki. Tam jeszcze doszla komiczna sytuacja z ClassicClubem ktory wstawal przed offem i mial domene l2classic.com i wiekszosc szla tam przekonana ze idzie na offa, a jak juz sie zorientowali to wiekszosci nie chcialo sie od nowa zaczynac na jeszcze wiekszym hardcorze i juz tam zostali... :D sama Innova pozniej zmusila ich do zmiany domeny na l2classic.club. Ale tak jak wczesniej gadalismy - odrobine mniejszy online na ruskaczu niekoniecznie musi byc czyms zlym.

Co do ludzi z Ameryki to troche ich gralo na EU ale tez nie za duzo bo trzeba bylo to obchodzic VPN bo byli poblokowani. Nie za bardzo orientuje sie jak wyglada ich community i jak wygladalby dla nas ping na takim serwerze, ale no mogliby sie za to wziac ;)

PS. Ktos sie orientuje czy jest jakies anglojezyczne forum na ktorym EU community moze dyskutowac nt nowego serwera u Ruskow? Na maxcheaters sa tylko privy, nigdzie nie moge znalezc dyskusji nt off.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2017, 01:29:10 pm wysłana przez Dhol »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 12, 2017, 01:48:04 pm »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy server L2 Classic RU Einhasad - 31.08.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 14, 2017, 02:02:09 am »
To jak, ktoś prowadzi rekrutację? Może na początek jakiś server Discord?

Z paczką znajomych zastanawiamy się nad powrotem do L2 na ten server.