Witaj
Gość

Wątek: H5 mid  (Przeczytany 1858 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

H5 mid
« dnia: Wrzesień 09, 2017, 04:39:24 pm »
Szukam serwera H5 raty 20-50 z full buferem, shopem do S grade itp. online 500-2000, taki serwer jak lionna (nie ma gdzie nogi postawic) odpadaja. ewentualnie moze byc IL ale z takimi ratami jak wyzej
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2017, 04:42:41 pm wysłana przez Niqez »


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: H5 mid
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2017, 09:39:00 am »
tak sobie pomyślałem, za mały online źle - za duży online, źle, gdzie leży problem? najlepiej byłoby mieć czyste spoty na exp i pvp kiedy się chce? nie rozumiem tej ideologii, a poważnie nurtuje mnie kwestia jakimi rozwiązaniami można byłoby dogodzić takim graczom? stworzyć tereny na których nie zabraknie miejsca nawet przy 5-10k online ale na których mamy mniejszy exp i zarobek na godzine współistniejące z terenami o lepszych parametrach ale ograniczonych by to tam ludzie się przepychali?

czy może jeszcze coś innego? bo jednak na za duży online (śmiesznie to brzmi) ten serwer nic nie poradzi, co mieliby przykładowo zrobić by cię zachęcić?

pytam czysto teoretycznie, nie można sobie wybierać w serwerach jak w dziewczynach w burdelu bo nie ma każdej możliwej kombinacji ratów/ustawień i liczby online żeby każdemu dogodzić

btw. nie wiem jak od strony plików ale lionna dośc przyjemna jest jak na high rate, nie wiem jak na takim serwie można narzekać na za duży online (w sumie wiem, na takim serwie jest się zbyt mało znaczącym mięsem armatnim który nic nie zdziała dlatego szuka się mniejszego online :) ) a przecież trzeba wyrobić sobię dobre imie xXxNoobSlayerXxX
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: H5 mid
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2017, 01:32:45 pm »
Ja też szukałam podobnego serwera ale mimo wszystko uważam,że Lionna jest póki co najlepsza. nawet początkujący gracze z czasem mają szansę podgonić tak jak ja. Były trudne momenty, mnóstwo ludzi jest i czasem bywało to uciążliwe ale tu możesz łatwo coś sprzedać aby zarobić na seta, biżu czy waciki a tak idziesz na serwer z mniejszym online i lipa bo siedzi jeden koleś w Giran i jak zarobisz? A tu rynek się kręci :).Trochę mnie odpycha dota ale to wszędzie występuje i czas się przyzwyczaić.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: H5 mid
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2017, 08:49:49 am »
Cos znalazlem https://l2devian.com/