Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017  (Przeczytany 10155 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 25, 2017, 09:39:46 pm »
Spodziewałem się serwera do zabawy ...no ale  :beksa:. Tak na marginesie radze zainwestować w lepsze pliki  GL HF !


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 25, 2017, 10:00:28 pm »
Spodziewałem się serwera do zabawy ...no ale  :beksa:. Tak na marginesie radze zainwestować w lepsze pliki  GL HF !

Konkretnie napisz co ci nie działa lub co jest złe, bo 99% Greków płacze ze pliki są chujowe ponieważ łucznicy biją po 3K+ :) i magami dostają po dupie.



  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: -1

  • Dla Brata Badź Bratem Nigdy Nie Udawaj
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 25, 2017, 11:06:20 pm »
Gramy ?



Staram się pomagać gdy mogę i potrafię.
Staram się bardzo dokładnie opisywać serwer na którym grałem.
Cytuj
w wiosce człowieków masz kowala koło drzwi do bramy

own3D


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 26, 2017, 02:10:55 pm »
Co Wy chcecie? Facet postawił serwer 4fun, aby było w co poklikac przez świeta. Serwer zrobiony z dnia na dzien, postacie działają dobrze. Placz o lucznikow dla mnie calkowicie nie zrozumialy. Lucznik ma bic maga ta gra to kamien nozyce papier i tyle w temacie. Powiem tyle ze swoim spsem jak mi 4 M cryty jeden po drugim wejda i lucznik skleja glebe zanim zdazy druga strzale wypuscic to od OP HE slysze OMG WTF. Zdaza sie ze  i HE nie wejda cryty przez kilka strzał a zdaza sie ze PR ma cryt za crytem. Chcecie skill based MMO idzcie grac w WoWa. Chcecie jechac wszystkich zróbcie Glada.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 27, 2017, 12:07:11 pm »
Co Wy chcecie? Facet postawił serwer 4fun, aby było w co poklikac przez świeta. Serwer zrobiony z dnia na dzien, postacie działają dobrze. Placz o lucznikow dla mnie calkowicie nie zrozumialy. Lucznik ma bic maga ta gra to kamien nozyce papier i tyle w temacie. Powiem tyle ze swoim spsem jak mi 4 M cryty jeden po drugim wejda i lucznik skleja glebe zanim zdazy druga strzale wypuscic to od OP HE slysze OMG WTF. Zdaza sie ze  i HE nie wejda cryty przez kilka strzał a zdaza sie ze PR ma cryt za crytem. Chcecie skill based MMO idzcie grac w WoWa. Chcecie jechac wszystkich zróbcie Glada.

Dobrze gada polac mu!
Nasza polska piekna mentalnosc nie zna granic... cos ktos chce zrobic dla nas, graczy l2 zeby bylo w co i gdzie pograc i jak zwykle musi byc fala hejtu, jesli sie komus nie podoba niech zrobi QIUT i poszuka innego juz dzialacego serwera, choc daje wam 2 miesiace i zrobicie quit z powodu atmosfery panujacej na tych ruskich serwerach i komunikacji.
Ludziska dajcie chlopu czasu, zaznacz pokroc ze robi to sam wiec sie nie rozdwoi! Cieszmy sie ze ktos w ogole chce cos w tym kierunku zrobic a to czy jest duzo bugow czy tez nie... no coz zacznijmy od sam samych czy my jestesmy tacy idealni, pozdrawiam!


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 27, 2017, 02:48:21 pm »
Serwer nie jest zły ;) tylko, że jak człowiek nie ma kogo bić to wychodzi i tym sposobem online 5.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 27, 2017, 03:30:47 pm »
Serwer nie jest zły ;) tylko, że jak człowiek nie ma kogo bić to wychodzi i tym sposobem online 5.

Tak jak pisałem wcześniej, prawie zero reklamy zrobiło swoje...
Uzbierało się parę groszy z dotacji i wykupiłem reklamę, ale było już za późno, resztę funduszy chce przeznaczyć na reklamę x7.

Ogólnie planuję zostawić server PvP jeżeli będą tylko chętni do gry, bo dał ludziom trochę funu, wprowadzimy tam jakieś reguły jak wipe co określony czas etc... Bo na takim PvP serwerze niestety Częste wipe jest konieczne...



  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:18:04 pm »
Spokojnie dopracuj low rate a tym czasem rób Wipe i troche zmodyfikuj PvP serwer.
Oto moja wizja :P :

Proponowalbym ograniczyc liczbe spotow na ktorych levelujemy postacie. Zrobic Spoty na Beast Farm, Ruins of Despair, Agony, Abandoned Camp czy Orc Barracks. Niech te spoty beda zamkniete (ogrodzone) i maja przedział 40-50, 50-60 itd. Na spotach zrobic custom mobki tak jak na farm zone aktualnie (nie mowie o teksturach). Niech dropia full itemy C, B, A, S odpowiednio do lvl.
Niech kazdy zaczyna na poziomie 40 z FULL D gear. Ceny sprzetu niech bede dosc wysoke aby troche spowolnic ubieranie się, ceny zrekompensuje czesciowo full drop.
Nie wiem czy jest to mozliwe ale wydłużyc czas oflagowania (fioletowy nick) i podczas "flagi" zwiekszyc Drop Rate i Exp Rate. Polecałbym zrobic dynamiczny exp czyli dosc szybko do 76 a potem zwolnic aby na tych ostatnich spotach wydlużyc farmę.
Postawić PK Guard w safe zone aby nie było PKowania postaci 76 przez wyfarmionych graczy. Do tego jesli ktos ma lvl 51 nie moze sie teleportowac na spot 40-50 lvl. Na "end game" dalbym dwa farm zone 76-78 oraz 78-80. 78-80 dla postaci juz z S grade ze wzgledu na trudniejsze mobki i lepszy drop. Dałbym również nagrody za punkty PvP, cos w stylu honor points które możnaby wymieniać na enchanty, life stone które byłyby relatywnie trudne do zdobycia :)
Tak wiem sporo roboty ale concept chyba nie taki zły ?!

PS. Unikałbym custom spotów takich jak cruma Tower czy Giants Cave. Miejsca w których są długie korytarze i przestrzenie bez mobów. Ten farm zone który jest obecnie jest świetny. Jest gdzie sie chowac przed nukerem/lucznikiem, latwiej skrocic fighterom dystans. PvP jest ciekawsze i nie jest to tylko stanie naprzeciwko siebie. Do tego 1 lub 2 Raid Bossy na kazdy spot respiace sie co okreslony czas w danym miejscu mocne na tyle aby nie zabily go 1 -2 osoby a slaby na tyle aby 4 osoby dały rade bez Tanka. Niech bije na tyle mocno ze heal jest potrzebny gdy bijemy w mala liczbe osob.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2017, 09:23:27 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 07, 2018, 08:55:41 am »
Zyje jeszcze ten serwer czy czekamy na low ?
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 07, 2018, 11:20:21 am »
Pykają sobie tam ludzie, ale szału niema, jak pisałem wcześniej, brak reklamy zrobił swoje :P

Co do Low, to jeszcze troszkę roboty jest...



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:47:17 pm »
Serwer zabijaja ustawienia jakies z kosmosu jak cap na m crita 50% lol... I sie okazuje ze glad zbiera w dupe m kryty po 5k I nie jest w stanie zabic spsa ... to ma wspolnego tyle z interlude ile ruskie serwery na "oficjalnych" plikach gdzie da sie zbugowac m wilda z agu I miec 100% m crita...
Pogralem troche ale nie interesuja mnie serwery gdzie ludzie wybieraja jak ma wygladac balans a admin przytakuje bo wiekszosc tak chce.
Jest to nie tylko moje zdanie I to jest glowny powod dla ktorego przestalo mnie interesowac x7. Aczkolwiek chetnym zycze udanej zabawy.
Castani


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:53:27 pm »
W sumie nie obchodzi mnie los tego serwera., ale wszyscy razem wzięci gówno wwiemy co i jak powinno wyglądać :) O jakim ty balansie mówisz, jak on w tej grze nie istnieje. Poczytali przez lata balans, balans i powtarzają do dnia dzisiejszego.

W kółko i krzyżyk masz balans.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 08, 2018, 07:07:24 pm »
Serwer zabijaja ustawienia jakies z kosmosu jak cap na m crita 50% lol... I sie okazuje ze glad zbiera w dupe m kryty po 5k I nie jest w stanie zabic spsa ...
jak sie ma cap na szanse m kryta do m kryt dmg ktory obrywa glad?


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 08, 2018, 09:35:00 pm »
ano ma sie tak ze jak nie masz capa odpowiedniego to obrywasz wiecej bo kryty czesciej wchodza a glad ma 15k hp i 7k cp a nie moze zabic spsa ... co do balansu oczywiscie ze jest balans ... w kazdej kronice inny i na interlude na sile probuje sie zwiekszac sile magow i ten balans zaburzac a grajac na konkretnej kronice godze sie na ogolny balans i nie widze powodu zeby ktos po cichu majstrowal i probowal na sile dopakowac albo oslabiac konkretne postacie

 zreszta jakos nigdy nie slyszalem zeby na jakimkolwiek serwerze dopoakowywac szybkosc z jaka figterzy farmia zeby byl wiekszy balans miedzy melee i magami a jesli chodzi o pvp to robi sie to nagminnie znoszac crit capa albo zwiekszajac m crita do x4 albo nawet wiecej
Castani


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 08, 2018, 09:40:52 pm »
Serwer zabijaja ustawienia jakies z kosmosu jak cap na m crita 50% lol... I sie okazuje ze glad zbiera w dupe m kryty po 5k I nie jest w stanie zabic spsa ... to ma wspolnego tyle z interlude ile ruskie serwery na "oficjalnych" plikach gdzie da sie zbugowac m wilda z agu I miec 100% m crita...
Pogralem troche ale nie interesuja mnie serwery gdzie ludzie wybieraja jak ma wygladac balans a admin przytakuje bo wiekszosc tak chce.
Jest to nie tylko moje zdanie I to jest glowny powod dla ktorego przestalo mnie interesowac x7. Aczkolwiek chetnym zycze udanej zabawy.

Polecam poczytać ten temat: https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60987.0
Tutaj zostało udowodnione że na NC nawet 100% M.Crit był osiągalny, absurdalne? tak. Ale taka to już gra... I tak my go ograniczyliśmy do 50%...

W kółko i krzyżyk masz balans.

Święte słowa, w tej grze nie było, nie ma, i nie będzie balansu... Zwłaszcza na High Rate PvP serwerach
My możemy sobie tylko coś tam delikatnie podciągać i modyfikować by połatać te ogromne dziury w balansie, ale nigdy nie będzie to takie jak być powinno...

Serwer zabijaja ustawienia jakies z kosmosu jak cap na m crita 50% lol... I sie okazuje ze glad zbiera w dupe m kryty po 5k I nie jest w stanie zabic spsa ...
jak sie ma cap na szanse m kryta do m kryt dmg ktory obrywa glad?

Właśnie niektórzy nie ogarniali ocb i uważali że M.Crit.Rate wpływa na dmg  :o
Do tego biegali z gówno buffem bez praktycznie ressistów i zdziwieni...

ano ma sie tak ze jak nie masz capa odpowiedniego to obrywasz wiecej bo kryty czesciej wchodza a glad ma 15k hp i 7k cp a nie moze zabic spsa ... co do balansu oczywiscie ze jest balans ... w kazdej kronice inny i na interlude na sile probuje sie zwiekszac sile magow i ten balans zaburzac a grajac na konkretnej kronice godze sie na ogolny balans i nie widze powodu zeby ktos po cichu majstrowal i probowal na sile dopakowac albo oslabiac konkretne postacie

 zreszta jakos nigdy nie slyszalem zeby na jakimkolwiek serwerze dopoakowywac szybkosc z jaka figterzy farmia zeby byl wiekszy balans miedzy melee i magami a jesli chodzi o pvp to robi sie to nagminnie znoszac crit capa albo zwiekszajac m crita do x4 albo nawet wiecej

Pamiętaj że grasz/grałeś na serwerze 4FUN, gdzie 95% graczy wyciągało augu i enchant jakie chcieli bo leciało to wszystko bardzo często. Na x7 zdobycie WM 10 etc będzie cholernie trudne, samo zdobycie TOP LS będzie ciężkie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2018, 09:46:00 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 09, 2018, 07:24:23 am »
jeżeli* serwer do tego dotrwa i dojdziecie do olimpiady gdzie ubrane ee'ki lub co gorsza summonerzy wyjdą wam z nukami w augu, to dopiero będziecie płakać o augu, nie o jakieśtam wm :D
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 09, 2018, 02:49:46 pm »
      To że lineage 2 ma ducha to jest fakt. Każdy znajdował coś indywidualnego dla siebie w tej grze. Z balansem w l2 zawsze był problem do tej pory to się dzieje. Na offie kiedy wszedł Grand Crusade łucznicy stracili na wartości, a magowie stali się op. To gm wprowadza zmiany, a gracz ma możliwość akceptacji i dalszej przygody lub zaprzestania grania i "nie oddawania głosu na niego".
    Pvp nigdy nie był rdzeniem l2. Tym czymś była zupełnie inna rzecz, ale do tego musicie dojść sami. Pvp było jedynie résumé. TO jest powód dlaczego tak ludzie kochają tą grę.
  Jeżeli chodzi o Asgotę to masz racje- chłopak się pogubił . Zapomniał wół jak cielęciem był. Miał on konstrukt w głowie, ale zwątpił w niego i zaczął się radzić innych. Dlatego apel do ciebie brachu zrób serwer taki na jakim ty byś chciał grać i przyciągnij do niego graczy, nie odwrotnie.
  Jeżeli chodzi o całą społeczność l2. Powiem wam, że jest was dużo, starych dobrych graczy, którzy klikali tovillage z myślą zaraz go dojade...lub dzwonili do Stefana w S gr i załatwiał sprawę. To ludzie tworzyli l2 i tylko oni. Bez nich ta gra nie ma sensu.  Myślę, że Asgota też robi to dla was. Pamiętam jak byłem na jego steamie, grał z ziomkiem jakimś i coś go wkurzyło na jakimś gównianym serwie. Powiedział wtedy zrobimy swój serwer. Ja pomyślałem: tak.. na pewno .. i tu cię chciałbym przeprosić.. za kilka dni widzę jakiś pomysł. potem prób jedna ostatnio druga.. dla mnie już wygrałeś.. teraz zostaje wygrać wojnę i będziesz zadowolony.. Powodzenia


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 09, 2018, 05:59:51 pm »
"Polecam poczytać ten temat: https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60987.0
Tutaj zostało udowodnione że na NC nawet 100% M.Crit był osiągalny, absurdalne? tak. Ale taka to już gra... I tak my go ograniczyliśmy do 50%..."





wlasnie o tym mowie ...... wyciagniete z ruskiej strony jakies bezsensowane bzdury ktore nijak maja sie do rzeczywistosci... malo tego mieszajace ustawienia z kilku kronik ....

juz to kiedys liczylem na forum ze na interlude sps moze wyciagnac bez agu chyba max 22% m crit rate nie wliczajac w to agumentacji. Wild magic pasyw i aktyw maja o ile mnie pamiec nie myli +4/5% do crit rate czyli  max mozna wyciagnac chyba 32% albo cos kolo tego. A na ruskich zbugowanych wanna be off serverach agumentacja mnozy ten wspolczynnik  i na koncy wychodzi ze mag ma 150% szansy na m crita ....

Mialem kiedys oficjalna tabelke z c5/int dotyczaca wszystkich ustawien ktora NC Soft umiescil gdzies na stronie czy tam forum i z koreanskiego byla tlumaczona na TeamLiquid przez kilku korkow... nie mam juz jej jako ze bylo to dawno temu i nieprawda ale jest 100% pewien ze magic cryt mial capa na poziomie okolo 20% tak samo jak cap dla fighterow byl na poziomie 50%

« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2018, 06:03:46 pm wysłana przez Sheani »
Castani


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2018, 07:51:07 pm »
"Polecam poczytać ten temat: https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60987.0
Tutaj zostało udowodnione że na NC nawet 100% M.Crit był osiągalny, absurdalne? tak. Ale taka to już gra... I tak my go ograniczyliśmy do 50%..."





wlasnie o tym mowie ...... wyciagniete z ruskiej strony jakies bezsensowane bzdury ktore nijak maja sie do rzeczywistosci... malo tego mieszajace ustawienia z kilku kronik ....

juz to kiedys liczylem na forum ze na interlude sps moze wyciagnac bez agu chyba max 22% m crit rate nie wliczajac w to agumentacji. Wild magic pasyw i aktyw maja o ile mnie pamiec nie myli +4/5% do crit rate czyli  max mozna wyciagnac chyba 32% albo cos kolo tego. A na ruskich zbugowanych wanna be off serverach agumentacja mnozy ten wspolczynnik  i na koncy wychodzi ze mag ma 150% szansy na m crita ....

Mialem kiedys oficjalna tabelke z c5/int dotyczaca wszystkich ustawien ktora NC Soft umiescil gdzies na stronie czy tam forum i z koreanskiego byla tlumaczona na TeamLiquid przez kilku korkow... nie mam juz jej jako ze bylo to dawno temu i nieprawda ale jest 100% pewien ze magic cryt mial capa na poziomie okolo 20% tak samo jak cap dla fighterow byl na poziomie 50%

Rozumiem Cię doskonale, ale mylisz się, na Interlude (przynajmniej z początku) osiągali 100% M.Crit.Rate, przeczytaj podany przeze mnie temat jeszcze raz, ale dokładniej, masz tam filmiki itd... Sam myślałem że jest inaczej, ale...
Co do changelogów NC, masz je podane również w tym temacie i jedyne zmiany jakie były przy M.Crit.Rate to zmiany z Gracii.

Reasumując i tak zbiliśmy cap do max 50% co jest lepsze niż osiągalne 100%... Ale szczerze mówiąc nie osiągniesz u nas nawet tych 50%, czysty SPS z DC, +5WIT i Buffem osiągnie ~23-25%.
WM 10 Passive daje 50%, WM 10 Active daje 100%.
Passive od całej liczby powiedzmy 23% da ci finalnie 34.5%
Active od całej liczby powiedzmy 23% da ci finalnie 46%

Na High Rate możliwe, nawet szybko, ale na Low? Top LS 76? do tego utrafić ten skill?
Rozróżniaj Low i High, bo to zupełnie dwa inne światy...



  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2018, 08:02:58 pm »
Miałem tam sps full epic w DC+8 i glad (podejrzewam ze tez full epic) załadował mi dwa banany po 4k i sie poskladałem. Wiec serio glad jest bez szans.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 09, 2018, 10:46:08 pm »
Gldowi epiki nic nie daja dmg. Tylko skill reuse I a speed
Castani


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 09, 2018, 11:49:53 pm »
Czy to jest temat na takie pierdolenie ? Wspólny projekt to i specjalne względy na forum ? Macie oddzielny dział do tego. Haran nie śpij


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 10, 2018, 12:22:03 am »
dyskusja caly czas dotyczy serwera I jego ustawien wiec nie wiem co ci dolega


Btw przegrzebalem polowe internetow I topicow z lat 2006-07 I z niepotwierdzonych na 100%info crit cap wynosil 32% a wm pasyw I aktyw dodawaly +4. Nie ma oficjalnych info czy to bylo +4% czy cos jeszcze innego. Nie ma tez formuly na wliczenie tych wartosci do ogolnej puli na m crit rate.
Castani


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 10, 2018, 02:05:02 am »
Czy to jest temat na takie pierdolenie ? Wspólny projekt to i specjalne względy na forum ? Macie oddzielny dział do tego. Haran nie śpij

dyskusja caly czas dotyczy serwera I jego ustawien wiec nie wiem co ci dolega

+1


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi - IL x500 - START 22.12.2017
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 10, 2018, 02:27:34 am »
wlasnie o tym mowie ...... wyciagniete z ruskiej strony jakies bezsensowane bzdury ktore nijak maja sie do rzeczywistosci... malo tego mieszajace ustawienia z kilku kronik ....

juz to kiedys liczylem na forum ze na interlude sps moze wyciagnac bez agu chyba max 22% m crit rate nie wliczajac w to agumentacji. Wild magic pasyw i aktyw maja o ile mnie pamiec nie myli +4/5% do crit rate czyli  max mozna wyciagnac chyba 32% albo cos kolo tego. A na ruskich zbugowanych wanna be off serverach agumentacja mnozy ten wspolczynnik  i na koncy wychodzi ze mag ma 150% szansy na m crita ....

Mialem kiedys oficjalna tabelke z c5/int dotyczaca wszystkich ustawien ktora NC Soft umiescil gdzies na stronie czy tam forum i z koreanskiego byla tlumaczona na TeamLiquid przez kilku korkow... nie mam juz jej jako ze bylo to dawno temu i nieprawda ale jest 100% pewien ze magic cryt mial capa na poziomie okolo 20% tak samo jak cap dla fighterow byl na poziomie 50%
teon = ruski zbugowany wannabe off serwer


cos jeszcze mam dodac?


Czy to jest temat na takie pierdolenie ? Wspólny projekt to i specjalne względy na forum ? Macie oddzielny dział do tego. Haran nie śpij
a od harana to ty mi sie odpierdol, ten dzial ma tez wlasnych moderatorow


Btw przegrzebalem polowe internetow I topicow z lat 2006-07 I z niepotwierdzonych na 100%info crit cap wynosil 32% a wm pasyw I aktyw dodawaly +4. Nie ma oficjalnych info czy to bylo +4% czy cos jeszcze innego. Nie ma tez formuly na wliczenie tych wartosci do ogolnej puli na m crit rate.
i ty masz czelnosc pisac o mieszaniu informacji z kilku kronik?

20% m crt cap wszedl w ktorejs gracii albo h5, nie istnial w IL
32% m crt cap istnieje w obecnych(aktualnych) kronikach, nie istnial w IL
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 02:32:30 am wysłana przez fgt »